GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jutro niedziela tyle, że wyjątkowa, bo świąteczna i większość z nas będzie spędzać ten poranek przy wspólnym śniadaniu, ale jak ktoś ma ochotę to może sobie pobiegać w towarzystwie bądź samemu. Zbiórka dla chętnych jak zawsze godzina 09.00 przed plażą miejską.

Kolejne bieganie, na które umawiała się już większa ekipa biegaczy to poniedziałek ten sławny zwany również lanym godzina 10.00 tak, aby sobie chwilę jeszcze pospać. Zbiórka przed plażą miejską. Pozdrawiam Andrzej.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

W piątek w 2 programie Polskiej Telewizji w programie: „ Pytanie na Śniadanie” reklamowaliśmy nasz półmaraton. Na początku zwiastun, czyli Grudziądz widziany oczami biegacza, w którym wystąpiłem a następnie wypowiedź naszego Prezydenta i zarazem brata naszego patrona biegu jak i Pani Naczelnik.

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/148559 ... grudziadza


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

W najnowszym majowym wydaniu Runner’s Word również miałem możliwość reklamowania naszego miasta i naszych ścieżek biegowych. Tak, więc serdecznie zapraszam do naszego Grudziądza w te wakacje, aby wspólnie pobiegać z nasza Akademia Biegania.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
bogutam
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 03 gru 2012, 14:09
Życiówka na 10k: 48,06
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pana redaktora Urbańskiego bym uprzejmie o przesłanie zdjęć (tych co mi je robił swoim telefonem na mecie maratonu w Łodzi), bym poprosił (mail: bogutam@wp.pl):)
Z góry dziękuję i pozdrawiam. Marek.
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

bogutam pisze:Pana redaktora Urbańskiego bym uprzejmie o przesłanie zdjęć (tych co mi je robił swoim telefonem na mecie maratonu w Łodzi), bym poprosił (mail: bogutam@wp.pl):)
Z góry dziękuję i pozdrawiam. Marek.
Zrobi się pozdro :taktak: .
Obrazek
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Prezes będzie sławny :hej:

OO, nawet Sabaton przyjedzie, fajnie :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
tomkuh
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 19 sie 2012, 22:28
Życiówka na 10k: 39.50
Życiówka w maratonie: 3.32

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:Tomek, gratuluje wyniku, chociaż pewnie liczyłeś na więcej...?
Jak chwile znajdziesz to mógłbyś napisać kilka słów o samej imprezie, no i wrażeniach z trasy :oczko:
Cześć Adrian
Dziękuję za gratulację. Wynik jest dobrą bazą pod Berlin maraton. Tam pojadę z celem "łamania 3H". Czy się uda zobaczymy pod koniec września. Ciągle przeszkadza mi "kręgozmyk" i od 32Km nie dał o sobie zapomnieć. Ból jednak do wytrzymania.
Co do samej imprezy to mogę powiedzieć oczami amatora że jest przygotowana organizacyjnie i logistycznie na bardzo wysokim poziomie. Trasa w centrum miasta, praktycznie bez podbiegów. Trochę pogoda nie dopisała. Po godzinie biegu zaczęła się mżawka z przerwami i wiał czasami dość silny wiatr. Szczególnie było to odczuwalne przy Dunaju. Po za tym OK. Pakiet startowy coraz bardziej skromny porównując do poprzednich edycji, ale Expo pełen wypas. Polecam.
Tylko te koszty: startowe 90€+ubezpieczenie 10€+koszulka 30€ + grawerka na medalu 5€ + przejazd + hotel + wyżywienie +itd... nazbiera się 450€.
To trochę dużo. Gdyby nie sponsor(zakład pracy) na pewno na taki wypad sobie nie pozwoliłbym.
Pozdrawiam.
Tomasz
tomkuh
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 19 sie 2012, 22:28
Życiówka na 10k: 39.50
Życiówka w maratonie: 3.32

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:W piątek w 2 programie Polskiej Telewizji w programie: „ Pytanie na Śniadanie” reklamowaliśmy nasz półmaraton. Na początku zwiastun, czyli Grudziądz widziany oczami biegacza, w którym wystąpiłem a następnie wypowiedź naszego Prezydenta i zarazem brata naszego patrona biegu jak i Pani Naczelnik.

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/148559 ... grudziadza


Obrazek
Andrzej.
Widziałem. "Czapki z głów" dla Twojej osoby. Przecież to wszystko jest tylko Twoją zasługą. Sądzę, że gdyby nie Twoja osoba, determinacja i zaangażowanie nie mielibyśmy w Grudziądzu żadnego półmaratonu.
Gratuluję.
Tomasz
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Nie ma to jak zaczynać nowy tydzień od wtorku :hejhej: . Chyba już zauważyliście, że święta, święta i po świętach :echech: , więc czas zrzucić zbędne kilogramy na treningu :taktak: , bo gdy ty nie ćwiczysz, ktoś inny trenuje, aby skopać Ci dupę :lalala: . Pamiętajcie, że w środę widzimy się na wspólnym treningu w ramach AB o godzinie 18.00 i fajnie by było, aby pojawili się nasi biegacze z zakończonej szkółki, bo jak mawia pewne buddyjskie przysłowie: „ W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość” a wierzę, że wytrwałości wam nie zabraknie, aby kontynuować bieganie. Treningi na początek poprowadzę ja dostosowując się do waszego biegania, więc bez obaw o to, że nie podołacie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Trening core, czyli ćwiczenia mięśni głębokich

http://fitness.sport.pl/fitness/1,10770 ... html#TRCuk


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . No to mamy środek tygodnia, więc nie zapomnijcie, że o godzinie 18.00 widzimy się przed plażą miejską na wspólnym bieganiu :taktak: . Mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć na czas, bo dzisiaj troszeczkę bieganiny mam :lalala: . Zaczynam porannym treningiem crossfitu następnie przechodzę do biegania, szybka kąpiel i czeka mnie spotkanie organizacyjne w Urzędzie Miasta w sprawie o półmaratonu, do którego coraz mniej czasu jak i wyjazd do Rulewa i Teatru gdzie organizujemy pastaparty połączone z projekcją filmu :hej: . No i kolejne kilometry, aby dobiec na Rudnik. Pamiętajcie, że jeśli możecie kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia daliście z siebie wszystko to sukces was znajdzie. Więc widzimy się wkrótce. Pozdrawiam Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Koleżanka Alicja podesłała nam kilka przepisów oto one :uuusmiech: .

Na szkółce biegania padło pytanie o izotoniki. Obiecałam przepis na nie. Pozdrawiam Alicja.

Pomarańczowa uczta

200 ml soku wyciśniętego z pomarańczy
1 litr wody (najlepiej wysoko zmineralizowanej)
szczypta soli (1 g)

Miodowa rozkosz

sok wyciśnięty z jednej cytryny
1 litr wody (najlepiej wysoko zmineralizowanej)
2 łyżki miodu
szczypta soli (1 g)

Składniki poszczególnych z nich dobrze wymieszać i gotowe! Napoje świetnie smakują po schłodzeniu w lodówce! To orzeźwiająca i zdrowsza alternatywa dla izotoników z półki sklepowej.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzisiaj przypada Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, który oficjalnie został ustanowiony przez UNESCO w 1995 roku i jest obchodzony co roku jako święto mające na celu promocję czytelnictwa, edytorstwa oraz ochronę, prawem autorskim, własności intelektualnej. W związku z tym zapraszam do udziału w ciekawym konkursie, w którym do wygrania jest zestaw książek tematycznie nawiązujących do biegania.
http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... KURS_.html
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kochani nie chcę nic mówić, ale powiem :taktak: . Dzisiaj biegacze z zakończonej niedawno szkółki biegowej zawstydzili tych starszych z AB :szok: . Było ich więcej niż w najlepszym okresie grzybobrania :taktak: . Niezmiernie mnie to cieszy, że nie poddajecie się i chcecie kontynuować swoją przygodę z bieganiem :hej: . Dzisiaj trasa i po lesie i po średnicówce z akcentami mini zabawy w postaci berka, jako interwałów ( pomysł podsunięty jakże by inaczej –przez jedną z dziewczyn szkółki :hahaha: ). Tak trzymać :taktak: . Pamiętajcie, że sukces nigdy nie jest efektem „słomianego zapału" — tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień. Pozdrawiam nieobecnych i wszystkim życzę dobrej nocy. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani :uuusmiech: . Dzisiaj zacznę od prośby do was, jako biegaczy i ekipy z pod szyldu AB :hej: . Potrzebni będą wolontariusze do robienia pakietów na półmaraton 30 kwietnia po południu w siedzibie MORiW, czyli na basenie w Tarpnie. W zeszłym roku poszło nam to wszystko bardzo sprawnie i uporaliśmy się w ciągu godzinki. Nie jest to ciężka praca, więc wymówek nie przyjmuję. Z góry w imieniu swoim jak i Pani dyrektor Biegu Dziękuję :hej: .

Jeszcze większa prośba dotyczy wolontariuszy niezbędnych do obsługi biura zawodów, czyli do wydawania pakietów uczestnikom biegu i ich weryfikacji oraz do obsługi depozytu. Również w zeszłym roku nasi biegacze wzięli udział w tym jakże niezbędnym i potrzebnym aspekcie zawodów. Tutaj wiem, że sporo naszych dziewczyn w tym roku będzie biegło naszą połówkę, ale liczę na nasze rodziny i biegaczy z szkółki biegowej. W biurze zawodów osoby będą potrzebne już w piątek w godzinach 16.00-20.00 ale możemy się podzielić godzinami. Natomiast w sobotę to jest w dniu biegu wolontariusze muszą być w godzinach 07.30 -11.00 oraz w depozycie od 08.00 do końca zawodów. Oczywiście dla wolontariuszy mamy przygotowane niespodzianki, aby docenić ich ciężką pracę. Zresztą sami wiecie jak bardzo możemy liczyć na nasz MORiW i Panią Dyrektor, której odmówienie pomocy było by ujmą na naszym biegowym honorze.

Proszę o zgłoszenia do mnie czy to telefonicznie czy mailowo czy smsowo abyśmy wiedzieli, na kogo można liczyć i jak rozdysponować ludzi. Andrzej Dolewski 505 088 940 akademiabiegania@wp.pl


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ