GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Obszerna relacja fotograficzna dzięki uprzejmości naszego kolegi Wojtka, który zrezygnował z treningu na rzecz ogółu. Jak również podziękowania dla Jacka i Asi za użyczenie aparatu.

https://plus.google.com/photos/11062002 ... 673?sort=1


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze :uuusmiech: . No i cóż poniedziałek czas zacząć :lalala: . To już ostatni dzień marca i mam nadzieję, że zima odejdzie na dobre a powróci dopiero w grudniu. Ta była wyjątkowo łagodna dla nas biegaczy :taktak: . Nie wliczając kilku tygodni mrozu i śniegu pozostałe dni były niczego sobie. Chociaż ja osobiście wolałbym śnieg do pasa, przez co budowanie siły biegowej było by naprawdę owocne. Teraz już tylko wiosna i zieleń ciesząca nasze oczy. Po ostatnich deszczach szybciutko powinno się wszystko obudzić do życia. Postaram się czerpać jak najwięcej z natury i moich biegowych treningów w naszym rudnickim lesie. Najlepiej poprzez wdychanie świeżego powietrza przefiltrowanego przez drzewa, bryzę naszego jeziora czy ładowanie witaminy D z słoneczka świecącego nad Grudziądzem. Oczywiście możemy to robić wspólnie również w naszej grupie na wspólnych treningach w soboty, niedziele i środy oraz jak tylko zechcemy się spotkać. Pamiętajcie, że jesteśmy ludźmi sukcesu, bo różnica pomiędzy ludźmi sukcesu, a nieudacznikami polega na tym, że Ci pierwsi niemal nałogowo robią rzeczy, których Ci drudzy unikają jak diabeł święconej wody. Pozdrawiam i życzę miłego wszystkim. Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Lekkie, wiosenne przepisy z kiełkami

http://magazyn-kuchnia.pl/magazyn-kuchn ... l#BoxLSTxt


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Wczoraj wziąłem udział w atestacji trasy półmaratonu, jako przedstawiciel Akademii Biegania i partner Półmaratonu Grudziadz-Rulewo.Ciepła i słoneczna pogoda sprzyjała pomiarom. Dokonał tego Pan Zenon Piątek jeden z dwóch w Polsce atestatorów tras biegowych. Jako że w tym roku w związku z licznymi remontami musieliśmy dokonać lekkiej modyfikacji trasy naszego Półmaratonu Grudziądz-Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego niezbędne było również dokładne jej pomierzenie. Było sporo mierzenia i wyliczeń, ale udało się. Wiemy, że wielu biegaczy zwraca uwagę na takie rzeczy jak atestacja trasy, więc dokonaliśmy jej dla was. Start będzie z bieżni na stadionie Olimpii Grudziądz ( startujemy z wysokości trybuny głównej już bez biegania kółka po bieżni) a Meta w pięknym parku przy pałacu w Rulewie ( przesunięta troszeczkę dalej w kierunku placu zabaw, dzięki czemu będzie o wiele więcej miejsca dla biegaczy po biegu). Trasa jest naprawdę urokliwa i warta jej przebiegnięcia. Pozdrawiamy i zapraszamy do Grudziądza już 3 maja 2014 r.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
beginner72
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2014, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Moment wyjścia z domu jest często najtrudniejszą częścią treningu biegacza. Bądźmy więc twardzi w tym tygodniu i nie poddajmy się naszym słabościom.
Bądźmy jak Chuck NORRIS...he, he, he


Obrazek

Z biegowym pozdrowieniem :taktak:
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze :uuusmiech: . Niestety mam dzisiaj dla was smutną informację :chlip: a dla mnie bardzo dobrą :uuusmiech: . Otóż w związku z tym, iż zostanę już niedługo ojcem będę musiał zrezygnować z prowadzenia Akademii Biegania. Obowiązki, jakie mnie czekają w tym zmiana pieluch i nieprzespane noce uniemożliwi mi regularne pojawienie się na treningach a jak już się pojawię to po nieprzespanej nocy będę do niczego :trup: . Mam nadzieję, że mi to jakoś wybaczycie :taktak: . Wszelkie obowiązki na tą chwilę przejmie mój zastępca Irek, który jest już od dawien dawna dziadkiem wiec noce ma przespane :hejhej: . Póki, co jeszcze dzidzia w brzuchu, więc czas wykorzystać ten czas na porządny trening :taktak: . Są dwa czynniki bardziej niż cokolwiek decydujące o tym, co nam się przytrafia w bieganiu: to, jak myślimy o bieganiu, i w jaki sposób o tym myślimy przez cały czas. Mam nadzieje, że będę w stanie, chociaż troszeczkę myśleć, bo jak na razie to tylko śpioszki, mleko, kąpiel i oliwkę mam w głowie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:
Przypominam, że jutro środa i trening wraz z szkółką o godzinie 18.00. Zbiórka przed plażą miejską a nie jak było dotychczas koło Praktikera. Jesteśmy już po przesunięciu zegarków.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
maniekk
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 14 lut 2014, 17:04
Życiówka na 10k: 37,50
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

1 kwietnia...
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Przedstawiamy projekt medalu, jaki otrzymają wszyscy na mecie 2 Półmaratonu Grudziądz-Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego. Został on zaprojektowany przez naszą biegową koleżankę z Akademii Biegania Magdę. Robi to ona bardzo fachowo a jej dzieła mogliśmy już oglądać na naszych szyjach w I Półmaratonie, w II Biegu Trzech Plaż oraz Biegach Malinowskiego. Magda zaprojektuje nam również medal na III edycje B3P, więc warto się u nas pojawić, bo nasze imprezy nie idą na ilość, ale, na jakość i otoczkę całej imprezy. Poniżej linki do naszych imprez gdzie jesteśmy zarówno organizatorami jak i partnerami.

II Półmaraton Grudziądz-Rulewo 3 maja 2014 r.

http://www.polmaratongrudziadz.pl/

III Bieg Trzech Plaż 28 czerwca 2014 r. zakładka B3P

http://www.akademia-biegania.pl/


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
beginner72
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2014, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

O boski prezesie, ale pojechałeś... :hahaha:

Obrazek

Tośmy się ubawili - PRIMA APRILIS....
A tak na poważnie, Metallica rzeczywiście zagra na Błoniach (tak jak Hetfield pochodzi z Grudziądza... buchachacha)

POZDROFKA :hejhej:
Awatar użytkownika
beginner72
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2014, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ups... zapomniałem o najważniejszym.
Gratulacje dla koleżanek i kolegów biorących udział w Półmaratonie Warszawskim - BRAWO :taktak:


Obrazek

No... to uciekam :bleble:
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Też próbowałem dziś nabrać kilka osób na "ojcostwo", ale nikt się nie wkręcił :ble:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Przykro mi :hejhej: , jeżeli narobiłem komuś apetytu na zajęcie mojego stołka Prezesa Akademii Biegania :hahaha: . Wczorajsza informacja o moim ojcostwie okazała się falstartem :oczko: , co oczywiście nie znaczy, że jestem niesprawny. Poczekam z tym na lepsze czasy. Dzisiaj jak wiecie mamy wspólny trening w ramach AB oraz szkółki biegania :taktak: . Zapraszamy wszystkich na godzinę 18.00 przed plażę miejską. Do szkółki spokojnie i w dowolnym czasie mogą przyłączać się kolejne osoby to nic was nie kosztuje oprócz troszeczkę potu i zrzucenia tłuszczyku. Pamiętajcie ze lato przed nami, więc o formę najlepiej zadbać już teraz. Dla grupy zawansowanej proponuje dzisiaj pobiec w kierunku czarnego szlaku, aby zaliczyć kilka podbiegów :trup: . Co nas nie zabije to nas wzmocni :taktak: . No to do osiemnastej. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ