GRUDZIĄDZ BIEGA

bogutam
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 03 gru 2012, 14:09
Życiówka na 10k: 48,06
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:
bogutam pisze:Cześć, mam pytanie, a właściwie dwa, do wybierających się do Łodzi na maraton. Mamy z kolegą Luisem 3 miejsca w samochodzie więc może są chętni, żeby się z nami zabrać? No i drugie pytanie odnośnie kwaterunku. Czy ktoś coś rezerwował i czy może znalazły by się dwa miejsca dodatkowe do spania?
Info dla Marka B. odnośnie Łodzi. Okazuje się, że w pokoju mamy nadkomplet, i już nie damy rady Was upchnąć. Ale może znajdziecie coś "za ścianą". Nocleg zarezerwowaliśmy na tej stronie: http://www.aparts.com.pl/ przy ul. Żeligowskiego. Pozdro.
Ok, dzięki za informację. Bądźmy w kontakcie w sprawie transportu, no i ewentualnie ws kwaterunku, gdyby się coś zmieniło. A tak na marginesie, to silna ekipa z Grudziądza jedzie do Łodzi? Bo lista startowa na stronie maratonu jakaś dziwna jest i nie można sprawdzić jak się nie zna nazwisk, no a wszystkich się przecież nie zna :usmiech:
New Balance but biegowy
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Bogutam, mój kolega także jedzie na maraton do Łodzi. W chwili obecnej szuka transportu i noclegu.
Jakby co zostawiam kontakt: roza.oles@interia.pl
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Chodzę do Sylwii na CroosFit i już widzę postępy, jakie mogę osiągnąć podczas biegania. Zapraszam do zapoznania się z jej nowym projektem

http://bodycoach.tv/
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze :uuusmiech: . Poniedziałek w przeciwieństwie do niedzieli na nudę się nie dzieli. Czas, więc zakasać rękawy i zapamiętać, że każdy, kto przestaje biegać czy ćwiczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje bieganie i ćwiczenia pozostaje młody :taktak: . Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego ciała młodym. Ten tydzień to okazja do utrzymania swojej formy wraz z Akademią Biegania poprzez pojawienie się na naszych wspólnych treningach :taktak: . Okazja do tego już w środę o godzinie 18.00 na które serdecznie wszystkich zapraszamy, bo każda sekunda z nami to szansa na zmianę swojego życia. Życzę miłego dnia, tygodnia, miesiąca Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

bogutam pisze:
amator76 pisze:
bogutam pisze:Cześć, mam pytanie, a właściwie dwa, do wybierających się do Łodzi na maraton. Mamy z kolegą Luisem 3 miejsca w samochodzie więc może są chętni, żeby się z nami zabrać? No i drugie pytanie odnośnie kwaterunku. Czy ktoś coś rezerwował i czy może znalazły by się dwa miejsca dodatkowe do spania?
Info dla Marka B. odnośnie Łodzi. Okazuje się, że w pokoju mamy nadkomplet, i już nie damy rady Was upchnąć. Ale może znajdziecie coś "za ścianą". Nocleg zarezerwowaliśmy na tej stronie: http://www.aparts.com.pl/ przy ul. Żeligowskiego. Pozdro.
Ok, dzięki za informację. Bądźmy w kontakcie w sprawie transportu, no i ewentualnie ws kwaterunku, gdyby się coś zmieniło. A tak na marginesie, to silna ekipa z Grudziądza jedzie do Łodzi? Bo lista startowa na stronie maratonu jakaś dziwna jest i nie można sprawdzić jak się nie zna nazwisk, no a wszystkich się przecież nie zna :usmiech:
Nas z AB jedzie chyba 6 osób. No ale jest jeszcze kolega Adriana i pewnie jezcze jacyś inni biegacze z Grudziądza. A lista startowa faktycznie nie do sprawdzenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Czy wiecie, że ludzie nie, dlatego przestają biegać, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają biegać. Tak, więc nie ma, co się nad sobą użalać tylko marsz na trening, aby nie dopadła mnie za wcześnie starość :taktak: . To, że już tyle dotychczas osiągnęliśmy dzięki naszemu bieganiu nie zwalnia nas byśmy sobie odpuszczali :nienie: . Musimy pamiętać, że cechą wspólną wszystkich ludzi sukcesu jest przezwyciężenie pokusy, by dać za wygraną. Mam nadzieję, że wy nie dacie za wygraną i tłumnie pojawicie się na naszym środowym treningu w ramach Akademii Biegania :uuusmiech: . Widzimy się o godzinie 18.00 przy parkingu leśnym koło Praktikera :hej: . Moja propozycja to podbiegi pod Jackowskiego dla wzmocnienia kości :sss: . Nie pękajcie dacie radę i nie ważne czy podbiegniecie czy podejdziecie grunt, że zdobędziecie szczyt, bo łatwiej zdobywać szczyty razem - niż w pojedynkę :taktak: . Kto tam jeszcze nie przyłączył się do zbióreczki na nasze kobiety to zapraszam do mnie :hej: . Życzę miłego dnia Andrzej.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jesteś aktywny? Przeczytaj, co musisz jeść

LINK

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Czy wiecie, że ludzie nie dlatego przestają biegać, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają biegać. Tak, więc nie ma, co się nad sobą użalać tylko marsz na trening, aby nie dopadła mnie za wcześnie starość :taktak: .


Właśnie, trzeba brać przykład z:

Ole Einar Bjoerndalen ogłosił, że zamierza kontynuować starty do Mistrzostw Świata w Oslo, które zaplanowane są na 2016 rok. Wcześniej Król Biathlonu zapierał się, że zakończy karierę po ostatnich tegorocznych zawodach Pucharu Świata.

- Przed rozpoczęciem obecnego sezonu byłem pewien, że jest on moim ostatnim. Planowałem zakończyć karierę i zacząć nowe życie już nie jako wyczynowy sportowiec. Jednak w trakcie sezonu poczułem uczucie sportowego głodu, że wciąż stać mnie na więcej. Nie informowałem o tym wcześniej, bo nie chciałem zakłócić swoich przygotować do igrzysk w Soczi. Teraz gdy wróciłem z Rosji pełen energii i nowych inspiracji, postanowiłem raz jeszcze przemyśleć swoją decyzję - napisał w specjalnym oświadczeniu Bjoerndalen. - Doszedłem do wniosku, że chcę startować aż do Mistrzostw Świata w Oslo w 2016 roku - dodał.

- Przede mną trzy zawody Pucharu Świata w Pokljuce, Konitolahti oraz Oslo. Po nich rozpocznę już przygotowania do nowego sezonu. Świetnie mi z tą decyzją, nie mogę się doczekać najbliższych dwóch lat. Kocham swój sport i kocham swoje życie jako wyczynowego sportowca - zakończył Bjoerndalen.


MISTRZ NAD MISTRZAMI :oczko: Nie ma to jak świetna wiadomość pod koniec dnia :hej:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani :uuusmiech: . Jak można stać się biegaczem?. Musisz tak bardzo chcieć biegać, że jesteś gotów porzucić bycie leniwcem :taktak: . Mamy środę, więc czas na nasz wspólny trening w ramach naszej Akademii Biegania :uuusmiech: . Jak zawsze godzina 18.00 startujemy z parkingu leśnego w okolicy ronda przy Praktikerze. Przebiegniemy sobie kawałek w kierunku ulicy Jackowskiego i zaliczymy podbiegi :sss: a pozostali zapewne wybiorą bieganko w kierunku Lotniska lub okolic. Pozdrawiam i do zobaczenie wkrótce. Andrzej :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Tak wygląda zestaw Happy Meal po dwóch latach

http://deser.pl/deser/1,111858,15527417 ... xDeser3img

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Uwaga, program Lider Animator funduje przejazd na bieg do Świecia:) 17 maja 2014 r. Koszt autokarów pokryty będzie z grantu, który otrzymaliśmy z Coca Coli. Jechać mogą i zawodnicy i ich kibice. Prezes zrobi listę chętnych, jak znajdzie wolną chwilę;) . Zapisujcie się. Będzie niezła zabawa.

http://www.biegrycerski.pl/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Trening, trening i po treningu :echech: . Dziękuję za wspólne bieganie :uuusmiech: . Podbiegi dały w kość :bum: i oczywiście zaliczyłem je razem z wami, bo nie można pomóc komuś wspiąć się wyżej, samemu nie zbliżając się do szczytu. Frekwencja jak zawsze na najwyższym poziomie i tak powinno być wśród pasjonatów zdrowego trybu życia. W końcu ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu. Dziękujemy Żanecie J. za tureckie kefiry zażyte przed bieganiem i po :taktak: . Trzymajmy za słowo Agnieszkę, która powiedziała, że za miesiąc żuci palenie już całkowicie :taktak: a muszę powiedzieć, iż dziewczyna ma niezłe predyspozycje do biegania :hej: . W ciągu miesiąca dwóch zrobiła spore postępy. Mam nadzieję, że i Jacek nam się nie rozsypie :hejhej: , bo dzisiejsze podbiegi zaliczył na piątkę i zawstydził nawet Prezesa. Przypominam, że sobotni trening to, jeżeli chodzi o męskie grono będzie polegać na pomocy w organizacji biegu dla kobiet, kibicowaniu i robieniu wszystkiego dobrego dla pięknej płci. Więc widzimy się, kto może o 09.00 a kto ma mniej czasu o 10.00 przed plażą miejską. Natomiast dziewczyny zapraszam na bieg i do biura zawodów w godzinach 10.00-10.45. Póki, co życzę miłej nocy. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witaj Akademio Biegania :uuusmiech: . Dla nas biegaczy nie ważne, jaki to dzień tygodnia my musimy pielęgnować swoje marzenia :taktak: . Trzymać się swoich ideałów :taktak: . Tak, więc idę biegać śmiało według muzyki, którą tylko ja słyszę. W końcu wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu :hejhej: . Mam nadzieję, że i wy myślicie podobnie, co sprawia, że nasza ekipa z pod szyldu AB jest wyjątkowa, niepowtarzalna. Pamiętajcie podstawa naszego biegowego sukcesu to pozytywne myślenie :taktak: . Jesteśmy tym, co o sobie myślimy :taktak: . Wszystko, czym jesteśmy, wynika z naszych myśli :taktak: . Naszymi myślami tworzymy świat. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Biegowy slang, który musisz znać

http://biegologia.pl/biegowy-slang-ktory-musisz-znac/

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ