GRUDZIĄDZ BIEGA

piotrekh
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 09 gru 2012, 11:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
maniekk
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 14 lut 2014, 17:04
Życiówka na 10k: 37,50
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja podobnych walkow uzywalem w sobotę podczas malowania przedpokoju , zakwasy mam do teraz :usmiech:
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

maniekk pisze:Ja podobnych walkow uzywalem w sobotę podczas malowania przedpokoju , zakwasy mam do teraz :usmiech:
No tak wspominałeś na treningu :hahaha: że zakwasy masz :trup: hi,hi

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Słoneczko wstało a wraz z nim ja, więc życzę wam miłego dnia :uuusmiech: . Nie mogę zmienić kierunku wiatru, ale mogę dostosować do niego moje żagle, tak by zawsze dotrzeć do celu :taktak: . Dzisiejszy cel jest związany z naszą akademią, więc żagle nastawiam na Toruń i jadę do Urzędu Statystycznego złożyć dokumenty naszego stowarzyszenia z wnioskiem o nadanie numeru REGON. Mam nadzieje, że nie będzie żadnych komplikacji i wszystko wypali przybliżając nas do rozpoczęcia pełnej działalności na rzecz grudziądzan i poprawy ich kondycji fizycznej poprzez propagowanie idei biegania :taktak: . Jutro środa, więc przypominam o naszym wspólnym popołudniowym treningu, na który oczywiście zapraszam nowe osoby chętne pobiegać sobie w grupie, co daje większą motywację niż ciągłe samotne bieganie :bleble: . Zamiast podbiegów będą interwały dające również nieźle w kość a przybliżające nas do urwania kolejnych sekund w zawodach, na których będziecie startować :bum: . Przypominam również, że panowie liczę na waszą hojność wobec kobiet i że przyłożycie się do zbióreczki po dyszce na organizacje biegu dla kobiet, o którym w kolejnym poście :hej: . Kto jeszcze nie opłacił balu to chyba naprawdę już najwyższy czas to zrobić, bo Wojtek zapewne musi podjechać i wpłacić kaskę organizatorowi :lalala: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Drogie kochane kobiety :uuusmiech: . My płeć brzydka biegacze z Akademii Biegania Grudziądz chcemy uczcić wasze zbliżające się święto i wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Rekreacji i Wypoczynku organizujemy dla was i tylko dla was rekreacyjny bieg, na który już teraz serdecznie zapraszamy.

BIEG DLA KOBIET – INFORMACJE I ZASADY UCZESTNICTWA

1. Bieg odbędzie się w sobotę 8 marca, początek o godz. 11.00. Start i meta przed plażą miejską MORIW. Trasa o długości 5 km wyznaczona zostanie w Lesie Rudnickim i oznakowana, co 1 km.

2. W biegu mogą wziąć udział Panie, które najpóźniej w dniu zawodów ukończyły 16 lat. Wszystkie startujące zawodniczki w dniu imprezy muszą zostać zweryfikowane w Biurze Zawodów, które mieścić się będzie na Plaży Miejskiej, w godz. 10.00 - 10.45.

3. Zgłoszenia do biegu przyjmowane są do dnia 6 marca 2014 r. poprzez formularz dostępny na stronie internetowej http://www.elektronicznezapisy.pl/event ... starts/new oraz w Informacji Turystycznej, Rynek 3-5 86-300 Grudziądz tel. 56 46 123 18. UWAGA!!! Limit uczestniczek biegu wynosi 100 osób. W dniu imprezy zgłoszenie możliwe będzie w Biurze Zawodów, w godzinach 10.00 – 10.45 pod warunkiem dostępności miejsc. Udział w biegu jest bezpłatny.

4. Każda z uczestniczek biegu otrzyma przed startem w Biurze Zawodów numer startowy, który należy umieścić z przodu na odzieży wierzchniej, a na mecie okolicznościowy upominek - niespodziankę. Przy ognisku na plaży czekać będzie kiełbaska i herbata.

LINK DO ZAPISÓW : http://www.elektronicznezapisy.pl/event ... starts/new


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Uwaga obywatelska akcja promowania naszego grudziądzkiego półmaratonu rusza:) Dyrektorka biegu wydrukowała ulotki zapraszające na nasz bieg. Jeśli ktoś z Was startuje niebawem w jakimś biegu w bliższej lub dalszej okolicy i chciałby zareklamować naszą imprezę - dajcie znać, można zabierać po kilkaset sztuk, rozdawać zawodnikom, udostępniać w biurach zawodów itp. Jak ktoś będzie się wybierał do Sklepu Biegacza do Bydgoszczy to też proszę o kontakt! MORiW ul. Za Basenem 2 lub Ja mogę odebrać i wam podrzucić. Pozdrawiam Andrzej.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Jak coś kochacie to walczcie o to, nieważne czy to będzie kilometr, pięć, dziesięć czy więcej :taktak: . Dzisiaj środa, więc czas na walkę szczególnie ze swoimi słabościami jak na przykład „a bo zmęczony jestem po pracy”. Tak, więc widzimy się o godzinie 18.00 na wspólnym treningu a startujemy jak zawsze z parkingu leśnego koło Praktikera. Oczywiście wcześniej kilka spraw organizacyjnych w tym zbióreczka od chłopaków po dyszce w celu zadowolenia naszych dziewczyn w dniu kobiet :taktak: . Tak się zastanawiam, co też porobimy sobie i myślę, że dawno nie robiliście interwałów. No to pobudzimy wasze mięśnie do działania i spowodujemy szybsze spalanie tkanki, bo samymi długimi wybieganiem człowiek nie może żyć. Życzę miłego dnia i do zobaczenia wkrótce. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Po czym biegać? O to jest pytanie!

http://biegologia.pl/po-czym-biegac-o-to-jest-pytanie/

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Grudziądz - zmierz się ze sobą, dotknij legendy

http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... 3&bieganie


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Bieg kobiet w Dzień Kobiet

http://haszgru.pl/contents/content/11/427


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuje wszystkim za dzisiejszy wspólny trening w ramach AB :uuusmiech: . Jak zawsze spora ekipa nas się zebrała w tym dwie nowe osoby :uuusmiech: , więc gwarno było od samego początku do samego końca. Na początku omówienie kilku spraw związanych z nami następnie podział na podgrupy i pobiegliśmy w teren. Dzięki dzisiejszej pracy nad szybkością staliśmy się ciut lepsi niż ci, co sobie odpuścili interwały :bleble: . Troszeczkę zawyżyłem odcinki interwałów, ale tak trzeba, jeżeli mamy zamiar biegać na zawodach od 10 km wzwyż. Zrobiliśmy 5 x 500 metrów :szok: . Dało nieźle w kość :trup: i o to chodzi :bum: . Mi wyszło tempo, po 3: 15-20 ale inni również nieźle dawali. Chociaż w grupie, która pobiegła na dłuższe wybieganko w ramach dzisiejszego treningu są biegacze trenujący według swoich planów, które również przewidują szybkie treningi, ale w innych dniach. Najważniejsze, że bieganie, które tak bardzo lubimy, wykonywane z pasją, jest dla nas motywacją i wyzwaniem do samorozwoju, przemienia nas na lepsze i otoczenie wokół nas też :taktak: . Pozdrawiam Andrzej i dziękuję panom za zrzutkę po dychaczu na bieg dla kobiet i liczę na solidarność pozostałych. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie biegacze oczywiście drodzy i kochani :uuusmiech: .Za chwilę zaczynam trening, więc kiedy zaczynam robić to, czego naprawdę pragnę, zaczynam zupełnie inne życie :taktak: . To nic, że pewnie dostanę nieźle w kość na crossfitowym wodzie :bum: a do tego czeka na mnie kiludziesięcio kilometrowa przebieżka najważniejsze, że przybliży mnie to mojego celu. Celem tym jest oczywiście czerwcowy ultra maraton na dystansie 147 km, więc pracy przede mną, co niemiara :trup: . Wiem, że i wy pracujecie już od jakiegoś czasu nad sobą a każdy z was ma inny cel. Dla jednego będzie to udział w biegu do 10 km dla innego dystans półmaratonu a dla jeszcze innego celem tym będzie maraton. Tak, więc: Wiara + Zaangażowanie + Trud + Wytrwałość i Determinacja = Sukces, czego wam wszystkim życzę. Pozdrawiam i miłego dnia życzę Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Trening siły biegowej - "W biegu" odc. 6

https://www.youtube.com/watch?v=kHL4idj ... e=youtu.be

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Jaseq
Wyga
Wyga
Posty: 74
Rejestracja: 11 lis 2012, 15:31
Życiówka na 10k: 40:22
Życiówka w maratonie: 03:35:28

Nieprzeczytany post

Nie wiem czy ktoś już tego nie wrzucał...
Ale filmik jest fajny no i Grudziądz jakiś taki inny :taktak:

http://www.youtube.com/watch?v=cZwzN161 ... detailpage
Biegam, pływam, roweruję.
Awatar użytkownika
beginner72
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2014, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nooo... filmik niczego sobie, ale te komentarze poniżej jeszcze lepsze :)
ODPOWIEDZ