GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
beginner72
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2014, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

"Amerykańscy naukowcy" i ich słynne odkrycia, to coś jak za PRL-u słynne "Radio Erewań".
Pozdrawiam Prezesa
:hej:
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy biegacze :uuusmiech: . Ludzie wierzą, że aby zdobyć sukces trzeba wcześnie wstawać :trup: . Otóż nie- trzeba wstawać w dobrym humorze :hahaha: . Ja dzisiaj wstałem wcześnie rano i w dobrym humorze, aby za chwilę pobiec na trening najpierw na ćwiczenia siłowe a później w teren. Jest to odmiana od poprzednich miesięcy gdyż dotychczas poniedziałki były dla mnie wolne, ale trzeba się rozwijać i zmieniać w swoim życiu przyzwyczajenia :taktak: , bo wszelka radość tam tylko, gdzie nie ma przyzwyczajenia. Jak tam z waszym humorem :hahaha: i kondycją :bum: w ten poniedziałek?. Niektórzy po tygodniu wakacji powinni mieć naładowane akumulatory w 100 % a inni po weekendzie jakieś 100 %.Mam nadzieję, że ten tydzień będzie dla was wyjątkowy za sprawą kilku wydarzeń, jakie nas czekają :taktak: . Pierwsze wydarzenie to środowy wspólny trening następnie Walentynki a w sobotę wyjazd do Bąkowa do dzieciaków chcących się z nami spotkać. Tydzień zakończymy jak zawsze niedzielnym wybieganiem i będziemy myśleć już o kolejnym również bogatym w imprezy. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jest już filmik, jaki nagrał Panrunner będąc u nas z wizytą wspólnie z Mariuszem Giżyńskim na naszym treningu Akademii Biegania w styczniu najmroźniejszym poranku tej zimy.

https://www.youtube.com/watch?v=tl5kGV8FsAM


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Trailer a właściwie przedsmak trailera –taser promujący nasz półmaraton :uuusmiech: , w którym główną rolę zagrał sam Boski Prezes, czyli Ja :hejhej: wcielając się w Bronka Malinowskiego.

https://www.youtube.com/watch?v=pHtULTm ... e=youtu.be


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
beginner72
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2014, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

WoW !!!!!! Wyszło naprawdę fajowo. Pozazdrościć. Szkoda, że nie mogłem być :ech: .
Liczę, że wkrótce moja zła passa się zakończy. Wtedy dołączę i mam nadzieję, że na dłużej.
Pozdrawiam wszystkich biegaczy.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Kiedyś zapytałem kolegę - Co? Nie lubisz biegać? - Jakoś mnie nie interesuje odpowiedział. Ani nie lubię, ani nie nie lubię. - Dziwny jesteś powiedziałem. Jeśli nie interesuje cię bieganie, to musisz być nienormalny. Myślicie, że kolega się obraził, Otóż nie. Poszedł ze mną na trening taki na luzie z pogaduchami i od tego momentu mówi innym, że są nienormalni sam zaliczając tysiące kilometrów w ciągu roku. Może ta anegdotka oparta na prawdziwym fakcie z mojego życia spowoduje, że zmotywujecie do biegania swoich znajomych, rodzinę lub całkiem nieznajomą osobę. Uwierzcie mi z czasem, gdy kolejna osoba poczuje wiatr we włosach będzie wam wdzięczna za zmotywowanie. Jutro środa, więc nasz wspólny trening. Godzina 18.00 startujemy z średnicówki koło Praktikera i będzie to dla większości z nas bieg z pogaduchami taki dla przyjemności. Pozdrawiam i życzę udanego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

5 powodów, dla których warto stosować cynamon - nie tylko w kuchni

http://lula.pl/lula/56,111761,15381276, ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dzisiaj na kolację dogodziłem sobie poprzez tortille :uuusmiech: . W środku sporo warzyw i grillowany kurczak, więc zdrowo. Smacznego!.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Pobudka, nie naciągajcie kołdry na głowę i zostawcie budzik w spokoju, koniec ziewania, pora wstawania :taktak: . Wymyśliłem dzisiaj w nocy by dorzucić wam dziś mocy :hahaha: . Tak, więc godzina 18.00 przy rondzie koło Praktikera widzimy się na wspólnym treningu i wyruszamy na przygodę z podbiegami :trup: na góreczkę pod Jackowskiego, którą już znacie. Weźcie pod uwagę, że żadne zadanie nie jest szczególnie trudne, jeśli podzielicie je na mniejsze podzadania :taktak: . Takim podzadaniem będzie właśnie dzisiejszy trening. Jest to szczególnie ważne dla biegaczy chcących zmierzyć się z długimi dystansami a za takie uważam wszystko od 10 km wzwyż. Przed bieganiem sprawy organizacyjne, czyli omówienie sobotniego wyjazdu do Bąkowa, zbiórka pieniążków na dzieciaki, zbiórka na bal karnawałowy oraz zapisy chętnych na kurs pierwszej pomocy. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dieta trzech minerałów - trzymaj wagę w ryzach

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/ 56,10 ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuję wszystkim za dzisiejsze wspólne bieganie w ramach treningu AB :uuusmiech: . Jesteście niesamowici i wielcy a cudem jest nie to, że skończyliście. Cudem jest to, że mieliście odwagę zacząć :taktak: . Jak zawsze frekwencja dopisała, więc było, z kim pogadać :hahaha: . Zaliczyliśmy sobie podbiegi oraz bieganko. Każdy ma u nas wybór, co chce robić. Tak, więc jedni sobie pobiegli w siną dal kręcąc kolejne kilometry do dzienniczka a drudzy pod moim okiem pobiegli na podbieg Chełmińska-Jackowskiego. Wycisk był niezły :trup: , ale to zaprocentuje w przyszłości :taktak: . Co wam powiem to wam powiem. Może i nie jestem jakimś profesjonalnym trenerem po szkołach, ale biegaczem z dość sporym bagażem doświadczeń. To, co się nauczyłem biegając próbuje wam teraz przekazać abyście i wy nie popełniali niektórych błędów. Wydaje się wam, że samo bieganie wystarczy, aby pobiec na zawodach. Pewnie na samym początku tak, ale z czasem zaczynają wychodzić różnego rodzaju niedociągnięcia treningowe. Są to różnego rodzaju kontuzje, brak formy objawiającej się słabymi wynikami pomimo wielu przebiegniętych kilometrów, zniechęcenie bieganiem i inne rzeczy. Dlatego tak ważne są przekazywane uwagi przez doświadczonych zawodników czy trenerów. Sam jestem tego przykładem gdzie po pierwszych treningach crossfitowych stwierdzam, że brak u mnie odpowiednio rozwiniętych mięśni niezbędnych przy bieganiu a nie są to jak myśli większość z was nogi, czy gibkość mięśni w opłakanym stanie. Mam nadzieje, że w najbliższych miesiącach uda mi się to wszystko nieco poprawić. Wracając jednak do was to niektórzy zaliczają zbyt duży kilometraż mając nadzieje, że spokojnie przebiegną maraton. Pewnie i przebiegną, ale nie tędy droga. Musicie obowiązkowo wplatać w bieganie ćwiczenia wzmacniające, interwały itp. dopiero wtedy będziecie mogli cieszyć się bieganiem do końca świata i jeden dzień dłużej. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich biegaczy, jakich znam, bo wiem z rozmów z wami ze nie tylko biegacie, ale również chodzicie na pływalnię, rower, siłownię, karate, jogę itp. No to sobie pogadałem, ale to przez to, iż obserwuję was i chciałbym, aby nasze bieganie rozwijało się prawidłowo i abyśmy, jako amatorska drużyna stawiana była za przykład do naśladowania. Dobranoc i miłej nocy życzę wasz Prezes Andrzej.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani :uuusmiech: . Noc jest do spania :chrap: , a dzień do działania :taktak: , więc biegaczu podrywaj swój tyłeczek i marsz na trening. Nie ważne czy zrobisz to z rana, bo akurat masz na to czas czy zrobisz to wieczorem po pracy. Najważniejsze to być niezależnym, bo prawdziwa niezależność to ta, która pozwala wam robić to, na co macie w danym momencie ochotę. Ja nabrałem ochoty na mały wycisk w postaci interwałów, więc zmykam. Pozdrawiam i niech humorek wam dzisiaj dopisuje. Wasz Prezes Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

III Bieg pod Górę
Ruszyły zapisy na Dąbrówkę Królewską. Limit miejsc to, 110 więc spieszcie się, jeżeli chcecie wystartować w tym fajnym kameralnym biegu, bo naprawdę warto. Byliśmy tam z AB zarówno w pierwszej jak i drugiej edycji, więc na pewno warto się tam pojawić.


http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... 9&bieganie

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ