GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Galeria i do tego pierwsza oficjalna z zebrania założycielskiego Grudziądzkiego Klubu Biegacza Akademia Biegania Grudziądz.

https://plus.google.com/photos/11062002 ... 6IzT_-P-QA


Obrazek

Nie ma to jak wpatrzeni w Prezesa jak w obrazek jego wielbiciele :hahaha: :oczko:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Charakter człowieka poznaje się dopiero wtedy, gdy staje się on przełożonym :taktak: . Ja chce być dla was drodzy biegacze z pod szyldu Akademii Biegania dobrym przełożonym oczywiście pod postacią waszego Prezesa i aby wam to udowodnić zabieram się ostro do pracy :uuusmiech: . W związku z tym, iż sobotni trening z przyczyn obiektywnych się nie odbył jak również morsowanie nam umknęło to zapraszam i zarządzam. Jutro niedziela i kto chętny to zapraszam na godzinę 09.00 przed plażę miejską :taktak: . Dla chętnych do przebiegnięcia czarny szlak liczący 12 km a dla tych, którzy chcieliby jeszcze się popluskać przy minusowej temperaturze polecam 8 km i wspólne morsowanie z Klubem Morsów o godzinie 10.00. Ewentualnie możemy rozważyć zamoczenie do pasa po dłuższym wybieganiu. Żeby nie było, że to wszystko, co mam do powiedzenia :hahaha: . Dostaliśmy zaproszenie na wspólny trening z dziećmi z domu Dziecka w Bąkowie. Ustaliliśmy z Alicją, że odbędzie się to 15 lutego w sobotę. Na miejscu w Bąkowie powinniśmy być o godzinie 10.00. Zrobimy sobie wtedy bieganko po pięknych Borach Tucholskich a właściwie jak podkreśliła Alicja po ziemi kociewskiej w postaci podchodów :lalala: ( wstępny plan jak to ma wyglądać nasza koleżanka już ma). Po wszystkim wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek a jak będzie śnieg to i wojna na śnieżki murowana. Możemy również zabrać z sobą nasze pociechy, bo jak integracja to integracja. Jest jeszcze do lutego czasu, więc na pewno będziemy to omawiać, co i jak. Pamiętajcie, że żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym. Do tego stworzyliśmy Akademię Biegania. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ja przepraszam bardzo, że nie napisałem tego od razu :taktak: . To wszystko wina Tuska :oczko: . Tak na serio. Już podczas naszego zebrania założycielskiego nasze biegowe małżeństwo Irek i Żaneta otrzymali informację, że zostali dziadkami po raz drugi :uuusmiech: . Mają wnuka Oliwiera. To nie wszystko ten maluszek to dziecko Akademii Biegania :taktak: , bo rodzice jakże by inaczej są również naszymi biegaczami. To córka Irka i Żanety Angelika i Artur. Ale się narobiło :szok: . Najpierw jedna para, później druga a teraz dzieci nam się w akademii rodzą :hahaha: . Trzeba to będzie jakoś uczcić specjalna uchwałą lub honorowym członkostwem dla Oliwiera naszego najmłodszego biegacza urodzonego w dniu powstania AB :uuusmiech: . Cholera prawie się popłakałem ze szczęścia pisząc to. :chlip:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Oj dzieje się w tej akademii :szok: . Specjalnie z okazji powstania naszego biegowego stowarzyszenia powstał całoroczny kalendarz :uuusmiech: . Został on zaprojektowany przez naszą kochaną niezastąpioną biegaczkę projektantkę medali, banerów i wszystkiego, co związane z imprezami biegowymi i nie tylko Magdę Jodko :hej: . Wyprodukowania kalendarza po kosztach własnych podjęło się nasze biegowe małżeństwo Mirela i Kazik Jaskulscy :taktak: . Koszt to 25 zł a zapisy zbiera Mirela. Naprawdę warto, bo nie dość, że ciekawy to i wykonany z najlepszych materiałów :taktak: . Mamy w nim wyszczególnione imprezy biegowe, w których możemy wsiąść udział jak również miejsce na dopisanie własnych zawodów. Polecam (zdjęcia troszeczkę nieczytelne bo z komórki).

Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
beginner72
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2014, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :)
Żałuję, że nie mogłem być na tak ważnym spotkaniu, ale akurat w tą sobotę musiałem być w pracy. Na pewno wkrótce dołączę. Trzymam kciuki i POZDRAWIAM !!!
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dzisiejszego wieczoru zacząłem wymieniać wszystkich dobrych ludzi, których spotkałem w moim życiu. Musiałem to jednak przerwać, bo chyba nigdy bym nie skończył. Dziękuje wszystkim uczestnikom imprezy integracyjnej u Marcina za mile spędzony wieczór. Co się pośmialiśmy to nasze. Zdjęcia zapewne będą musiały zostać poddane cenzurze, bo jak się przebudziłem to miałem różaniec w ręku nie wiedząc skąd. Normalnie masakra. Miłej nocy dla wszystkich moich przyjaciół.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy biegacze :uuusmiech: . Dzisiaj niedziela, więc czas na nasze, co tygodniowe długie wybiegania :taktak: . Wiem, że ciało nie chce, byś biegł. Gdy biegniesz każe ci przestać, ale umysł musi być silny. Dla twojego ciała zawsze biegniesz za daleko. Musisz udźwignąć ten ból przez strategię. Nie dietą, nie wiekiem, ale potrzebą zwycięstwa. Niech ta motywacja towarzyszy nam dzisiaj na treningu :hejhej: . Spotykamy się o godzinie 09.00 przed plażą miejską. Pozdrawiam już wasz Prezes Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Sześć rzeczy, które przeszkadzają ci w uprawianiu sportu

http://foch.pl/foch/1,132040,15231941,S ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witam was drodzy biegacze :uuusmiech: . Ja wasz nowo wybrany Prezes i nasza Akademia Biegania już po pierwszym oficjalnym treningu, jako stowarzyszenie :taktak: . Jak wiecie najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz. Nasi biegacze bardzo dobrze o tym wiedzą :taktak: , dlatego tak licznie pojawili się na niedzielnym bieganiu :uuusmiech: . Jako że to niedziela to i nie mogło zabraknąć dłuższego wybiegania. Większość z nas pobiegła na czarny szlak a kilka dziewczyn na porządną ósemkę w śniegu. Na trasie spotkaliśmy również Małgosię z nową koleżanką Edytą, która wstąpiła wczoraj w nasze szeregi :uuusmiech: . Małgosia jak przystało na aboewiczkę pomaga jej w rozpoczęciu przygody z bieganiem, z czego jestem niezmiernie dumny :taktak: . Tak właśnie powinni postępować nasi biegacze i niech słowa Gandhiego nam wszystkim w tym towarzyszą: "Najlepszą drogą do odnalezienia samego siebie jest zagubienie się w służeniu innym". Na powrocie z trasy nie mogło zabraknąć punktu z wodą :hej: . Wczoraj na imprezie integracyjnej tak sobie żartowaliśmy, że Piotr mógłby przygotować coś takiego przy swoim domku :hahaha: , który leży na naszej trasie a tu niespodzianka. Marzanna już czekała na nas z piciem :szok: . W lato jak przyskwarzy to będzie hit niedzielnych długich wybiegań :taktak: . Uwielbiam te treningi z wami. Można się nieźle pośmiać, pogadać i pobiegać. Po bieganiu najtwardsi zaliczyli kąpiel w jeziorze, jako formę relaksu po ciężkim treningu. Tak trzymać kochani. Najlepszy dzień mojego życia miał miejsce dzisiaj i będę to powtarzał zawsze po naszych treningach. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli wasz Prezes. :hej:

Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Co myślicie o małym sprawdzianie przed sezonem wiosennym?
Może zawody na 15 km w Dąbrowie koło Bydgoszczy 8 marca? Trasa z atestem,kolega Kazimierz o ile dobrze pamiętam imię polecił mi ten bieg :usmiech: Kategorie są bardzo ciekawe,dodatkowo chwilę po starcie biegaczy możliwy jest udział w nordic walking,być może ktoś skorzysta.

http://www.biegdebowy.pl/

Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Informacja odnośnie wyjazdu na maraton w Łodzi dla twardzieli :bum: , którzy pobiegną w tym mieście. Sebastian zarezerwował apartament na 5 osób w cenie 263 zł, więc taniocha, bo na 5 osób to po 50 zł wyjdzie. Jak będzie więcej osób to jakoś się ich tam poupycha w stylu jak było w Warszawie gdzie do mojego wyrka wpakował się Rafcio i Marcin :hejhej: . Zapiszcie sobie nr.rezerwacji: R020234. O ile się nie mylę to jest to ten sam apartament, co byliśmy rok temu. Więc kultura i luksus będzie.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witam, dnia 22.02.2014 r. Akademia Biegania organizuje bal przebierańców w Hotelu Energetyk.

Menu:
Danie główne
- kieszonki drobiowe faszerowane fetą,
- ziemniaki zapiekane,
- bukiet surówek.

Patery zakąsek:
- befsztyk tatarski z cebulką i ogórkiem,
- roladki drobiowe,
- rożki z szynki z sałatką jarzynową,
- galaretka drobiowa,
- ryba po chińsku,
- sałatka grecka z fetą i oliwkami.

Dania gorące w nocy:
- barszcz z krokietem,
- żurek z jajkiem i białą kiełbasą.

Deser:
- szarlotka,
- sernik.

Napoje gorące:
- kawa ze śmietanką,
- herbata z cytryną.

Alkohol i napoje we własnym zakresie.

Przebranie obowiązkowe!

Koszt imprezy 75,00 zł/os.

Osoby chętne powinny zgłaszać się do dnia 05.02.2014r., a opłaty należy uiścić do dnia 15.02.2014 r.

`Będzie! Będzie zabawa! Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało. Będzie głośno, będzie radośnie. Znów przetańczymy razem całą noc.`

Pytania i zapisy zbiera Wojciech Matuszewski (Mada Osiem Dwa) tel. 661 428 962.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Hej widzę,że sporo biegaczy z AB korzysta z Endomondo :) Pozwoliłem sobie założyć grupę Akademia Biegania Grudziądz.
Zapraszam :hej:

http://www.endomondo.com/teams/14022307
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Dzisiaj poniedziałek, więc czas rozpocząć nowy tydzień :taktak: . Zapewne przed nami nowe wyzwania, z którymi będziemy musieli się zmierzyć, ale kto jak nie my sportowcy-biegacze mamy największe szanse wyjść z każdej opresji bez szwanku :hej: . Weźcie również pod uwagę to, że życia nie można traktować zbyt serio; staje się ono wówczas nie do zniesienia; nie można też jednak nim się tylko bawić, gdyż każda zabawa w końcu zmienia się w nudę. Musimy to wszystko wyważyć a najlepiej wyjdzie nam to w doborowym towarzystwie, jakim jest nasza Akademia Biegania. Zapraszamy do nas wszystkich bez względu na płeć, orientację czy poglądy. Liczy się tylko to, aby poznawać nowych ludzi a przede wszystkim nowych przyjaciół, bo ten, kto ma przyjaciół, jest jak step rozległy, kto ich nie ma jest jak dłoń mały. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nie dasz się gorączce?

Nie jest chorobą, a sygnałem, że organizm podjął walkę z jakimś zagrożeniem. To cenny system obronny: już w 38 st. C ginie większość mikrobów. Zarazem, gdy wymknie się spod kontroli, może być groźna. Czy umiesz sobie z nią radzić?

Mi wyszło 10 odpowiedzi poprawnych na 2 złe więc nie jest tak źle z moją wiedzą odnośnie zdrowia.


http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/0,1017 ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ