GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Jeszcze kilka dni i mamy trzy dni laby :taktak: , którą możemy przeznaczyć na zabawę :hejhej: , trening :bum: , rodzinę no i oczywiście na nasz kraj :hej: . Jak nie wiadomo, o co chodzi to przypomnę. W piątek koncert :usmiech: , w sobotę trening :bum: , w niedziele rozpoczęcie sezonu morsowania :szok: a poniedziałek biegi i rajd niepodległości :uuusmiech: . Wiem, że będzie to dla mnie dobry tydzień, bo właśnie zinterpretowałem mój dzisiejszy sen :hahaha: . Zastanawiacie się albo i nie, co też temu wariatowi się śniło :hejhej: , ale i tak wam powiem. Był to sen o wspólnej kolacji w gronie AB, który później kontynuowałem już tylko z jedną osobą za to bardziej romantycznie do momentu, gdy razem w objęciach zasnęliśmy oglądając film :echech: . Senniki mówią, że szykuje się spotkanie w większym gronie oraz romantyczne dni w związku. Z tym drugim może być lekki kłopot, ale pierwsze, czemu nie :hahaha: . Za nim jednak dotrzemy do piątku to jeszcze dzisiaj zaliczmy wspólny trening w ramach naszej Akademii Biegania. Wiem, że troszeczkę zimno, wietrznie i deszczowo, ale cóż począć to w końcu jesień. Myślę, że wspólnymi czarami poprzez nasze bieganie uda nam się rozgrzać na tyle atmosferę, że nie będziemy czuć chłodu. Do wyboru mam dwie propozycje i obie dadzą nam w kość :sss: . Jedna to podbiegi, które już poznaliście a druga to kilka serii bieg tyłem na wzmocnienie łydek. Decyzję podejmiemy na miejscu. Jak by ktoś zapomniał to spotkanie o godzinie 18.00 przy średnicówce. Pamiętajcie, że trwają zapisy na Sylwestra oraz ruszają zapisy na Andrzejki. Pierwsze do mnie drugie do Wojtka. U mnie płatność po 50 zł a u kolegi 80 zł. Niestety za przyjemność trzeba płacić, ale zapewniam was, że warto :taktak: . Raz się żyje i nie ma, co się ociągać, bo może zabraknąć kiedyś na to czasu. Wiem to po sobie. Wcześniej jakoś unikałem wyjść z przyjaciółmi zasłaniając się zmęczeniem, brakiem czasu, obowiązkami itp. To był błąd, który teraz próbuje nadrobić i nie, dlatego ze mam więcej czasu, ale dlatego że takie spotkania z przyjaciółmi to masa pozytywnej energii jak i druga młodość. Zróbmy również coś dla siebie :hej: . To sobie pogadałem, ale co z serca to na papier. Taki już jestem. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Gdy dopada przeziębienie - jak biegać w przypadku choroby?

http://treningbiegacza.pl/trening/zdrow ... um-choroby

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cytadela Grudziądz zaprasza 11 listopada do siebie.Nasz akcent w ten dzień to bieg uliczny ale atrakcji nie zabraknie dla nikogo

DZIEŃ OTWARTY CYTADELI W RAMACH OBCHODÓW NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
ZAPRASZAMY DO GRUDZIĄDZA !!!!!
Data : 11 listopad 2013 r.
Godzina : 11.00-15.00
Miejsce : Cytadela Twierdzy Grudziądz ,ul. Czwartaków 1
Organizatorzy :
13 WOG , Urząd Miasta Grudziądza , Wojskowe Stowarzyszenie Kulturalno – Edukacyjne „ RAWELIN”
Organizację imprezy wspierają :
Komendant garnizonu Grudziądz ; Centrum Szkolenia Logistyki ( CSLog) ; 1 Regionalna Baza Logistyczna Wałcz ( 1RBLog) poprzez podlegle 1Okręgowe Warsztaty Techniczne ( 1OWT) i Skład Materiałowy Grudziądz ( SM Grudziądz ) ; 8 Batalion Walki Radioelektronicznej ; WKU Grudziądz ; Komenda Miejska Policji w Grudziądzu ; Żandarmeria Wojskowa ; Straż Miejska ; PCK Oddział Grudziądz ; MPGN ;PTTK

Opis imprezy :
Dzień Otwarty Cytadeli w dniu 11 listopada jest organizowany nieprzerwanie od roku 1990.
Celem imprezy jest uatrakcyjnienie obchodów Narodowego Święta Niepodległości , zaprezentowanie wszystkich jednostek i instytucji wojskowych stacjonujących w garnizonie Grudziądz , promowanie obronności kraju , promocja miasta .
Z roku na rok zwiększa się frekwencja uczestników , w ostatnich latach szacuje się , że na Cytadelę przybywa ok. 8 tys. ludzi z całego kraju.
Program :
11.00 otwarcie bramy ( parking dla aut na terenie Cytadeli)
11.00-15.00 zwiedzanie z przewodnikiem lub bez terenu Cytadeli ( oprowadza 10 przewodników z Koła Przewodników PTTK)
11.00-15.00 pokazy sprzętu i uzbrojenia jednostek stacjonujących w garnizonie Grudziądz oraz pokaz ratownictwa
11.00-15.00 prezentacja na telebimie materiałów promocyjnych jednostek wojskowych , instytucji , organizacji pozarządowych , miasta
11.00-12.45 Turniej strzelecki o Puchar Komendanta 13 WOG
11.30-12.00 występy wokalne wokalistów Klubu Centrum Szkolenia Logistyki
12.00 -13.00 koncert Grudziądzkiej Orkiestry Dętej
12.50 Nagrodzenie zwycięzców w Turnieju strzeleckim o Puchar Komendanta 13 WOG
13.00 Taneczny flash mob grudziądzkich tancerzy m.in. z CK Teatr i Klubu CSLog
13.00-14.45 strzelanie do tarczy /poza turniejem/
13.10 start do II Grudziądzkiego Rajdu Niepodległości ( bieg uliczny)
14.00/14.30 zakończenie II Grudziądzkiego Rajdu Niepodległości wspólnym posiłkiem wojskowym dla biegaczy
15.00 zakończenie Dnia Otwartego Cytadeli
Atrakcje dla zwiedzających i inne przedsięwzięcia towarzyszące:
Pokaz sprzętu i uzbrojenia wojskowego
Wystawa broni zabytkowej
Ścianka wspinaczkowa
Zjazd na linie „ tyrolka’ dla dzieci
Wystawa modelarstwa redukcyjnego
Wystawa fotograficzna „ Grudziądz. To się chwali”
Pokazy ratownictwa
Występy estradowe
Multimedialna prezentacja promująca garnizon Grudziądz oraz miasto Grudziądz
Koncert orkiestry dętej
Przejażdżki zabytkowym motocyklem
II Grudziądzki Rajd Niepodległości (bieg uliczny )
Występ grupy tanecznej( flash mob)
Zwiedzanie z przewodnikiem , Bramy , bastiony , sucha fosa , chodniki i korytarze, Bastion III , Grób Courbiere’a, majdan ,rawelin I ,
Poczta polowa : pieczęcie i stemple okolicznościowe , nowe monety okolicznościowe, magnesy , koszulki , karty pocztowe , mapy ,inne /do nabycia /
Turniej strzelecki o Puchar Komendanta 13 WOG
Strzelanie z wiatrówek do tarczy
Punkt poradnictwa PCK
Patrol pierwszej pomocy PCK
Punkt informacji turystycznej – promocji miasta
Kuchnia polowa z grochówką wojskową ( odpłatna)
WSK-E „ RAWELIN” rozda około tysiąca biało-czerwonych


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kurka, co jest?
Toż to nie forum a monolog jakiś...
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

zielicho pisze:Kurka, co jest?
Toż to nie forum a monolog jakiś...
Właśnie co jest :hahaha: Zacznijcie coś pisać ,komentować ,chwalić się życiówkami... no może oprócz Marcina :hejhej:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzie, co to będzie? :hejhej: . Tak właśnie myślałem biegnąc na nasz wieczorny trening a tu jak zawsze już nie niespodzianka :hej: , bo była nas spora grupka biegaczy z pod szyldu AB. Oczywiście start jak zawsze z lekkim poślizgiem za sprawą spraw organizacyjnych i kilku spóźnialskich :lalala: . Bieg podzielony na podgrupy. Jedni więcej drudzy mniej, ale zawsze do przodu :taktak: . Banan nie schodził mi z twarzy przez całą drogę :hahaha: , ale zapewne zejdzie jak zobaczę filmik, o którym przez całą drogę opowiadał mi Rafał :hejhej: . Podobno kompromitujący, że he, he. Dobrze, że nie muszę przed nikim się tłumaczyć i nie muszę świecić przykładem, bo mam to domyślcie się gdzie. Aczkolwiek właśnie zostałem oświecony, że jak już wystartujemy na poważnie to bez krawatu ni rusz :trup: . Oczywiście to nie jedyny temat poruszany podczas biegu. Był też przerywnik związany z Adim z Zantyra Sztum :hejhej: . Najwyraźniej chłopak coś wyczuwał, bo spotkaliśmy go koło Reala. Nie mogło zabraknąć z mojej strony kilku zgryźliwych uwag oczywiście na wesoło z przymrużeniem oka odnośnie jego życiówki na maratonie :hahaha: . Tak jak myślałem jest wymówka w postaci kontuzji, ale jest również zapowiedź :szok: . Warszawa we wrześniu przyszłego roku to jego szansa, aby Grudziądz i Sztum o nim usłyszał :sss: . Trzymamy kciuki jak i za słowo. Tak samo trzymamy za słowo razem z Darią Rafała, który zapowiedział dzisiaj tj. 06-11-2013 r, że w przyszłym roku na Halloween będzie miał najlepsze przebranie :hahaha: . Skoro te przyrzeczenie będzie krążyć po sieci to już odwrotu nie ma, bo przezwisko miękka faja przylegnie jak nic. Tak, więc sami widzicie jak u nas wesoło a to dopiero początek tygodnia, bo kolejna okazja do śmiechu już w piątek wieczorem na domówce u Ani :taktak: . Pozdrowienia dla wszystkich mijanych dzisiaj biegaczy a oprócz naszej ekipy było ich naprawdę sporo. Teraz tylko kąpiel i do łóżeczka a że mózg po dzisiejszych dwóch treningach tak dotleniony, że sny powinny być pierwsza klasa :hejhej: . Dobranoc. Pchły na noc. Karaluchy pod poduchy, a szczypawki do zabawki. Nietoperze za kołnierze, a biedronki do skarbonki. Ślimaki w kozaki. Krety do skarpety. Mrówki do kryjówki. Szczury do rury. Dobranoc. Kolorowych snów. Rano zobaczymy się znów. Andrzej :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Oczywiście to nie jedyny temat poruszany podczas biegu. Był też przerywnik związany z Adim z Zantyra Sztum . Najwyraźniej chłopak coś wyczuwał, bo spotkaliśmy go koło Reala. Nie mogło zabraknąć z mojej strony kilku zgryźliwych uwag oczywiście na wesoło z przymrużeniem oka odnośnie jego życiówki na maratonie . Tak jak myślałem jest wymówka w postaci kontuzji, ale jest również zapowiedź .
Byłem ciekaw czy Was spotkam :oczko: Wybiegłem sobie z domu na spokojną dyszkę o 18:15 i dopiero w drodze powrotnej się na Was natknąłem :oczko:
Na początku to aż strach - patrze, a tam jakaś gromada leci prosto na mnie :hahaha:
Dziś w każdym razie chyba pierwszy raz zacząłem się uśmiechać na treningu, bo nareszcie, po prawie 2 miesiącach zrobiłem trening, na którym prawie w ogóle nie odczuwałem bólu achillesa :oczko: Jednak te 1,5 tygodnia, gdzie praktycznie w ogóle nie biegałem było mi potrzebne :usmiech:
Co do maratonu to oczywiście będe walczył i mam nadzieję, że w przyszłym roku będę w lepszej sytuacji zdrowotnej, no i przede wszystkim będe mógł normalnie przepracować zimę. Mam przynajmniej nadzieje, że mnie już nic nie potrąci :bleble: Tak na marginesie to juz prawie rok minął, ale ten czas leci...
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Nie wiem jak wy, ale ja jestem naprawdę szczęśliwym człowiekiem :hej: . Taki stan rzeczy zawdzięczam wam moim przyjaciołom :taktak: . Jeżeli ma się wokół siebie takie towarzystwo jak biegacze to wszystko wydaje się o wiele prostsze :uuusmiech: . Wiem, że w razie, czego mogę na was liczyć :taktak: . Jak trzeba będzie to pocieszycie a jak trzeba będzie zganić to również to zrobicie. Oczywiście w dobrym interesie dla mnie jak i naszego grona. Tak jak się spodziewałem dzisiejszy sen był naprawdę piękny z tych erotycznych a wszystko oczywiście związane z kobietami :hahaha: ( szkoda tylko, że nie te mi się śniły, co bym chciał :bleble: ). To przez to, że do późnego wieczora myślałem tylko o naszych biegaczkach i chwilę z nimi pisałem :sss: . Podbudowały moje ego, które myślałem, że już jest do niczego :lalala: . To pomaga i nadaje sens, że z człowiekiem jeszcze nie jest tak źle i komuś może na nim zależeć. Oczywiście mówię tu ogólnikowo nie odnosząc się do konkretnych osób, bo w takiej sytuacji może być ktokolwiek z nas. Dzisiaj już czwartek, więc sami widzicie jak szybko mija kolejny tydzień. Nawet się nie spostrzeżemy jak wybije północ i wejdziemy w nowy rok. Będzie on jeszcze bardziej owocny niż poprzedni. Nie zważajcie na to, że będziecie starsi o rok, bo nie tędy droga. Dzięki temu, że biegamy nasze organizmy młodnieją przedłużając nam istnienie na kolejne długie lata. To nic, że w metryce, co innego. Jedynie ZUS będzie z tego niezadowolony :bleble: , że tak dobrze się zakonserwowaliśmy. Dlatego też nie liczę za bardzo na tą instytucję, że będzie wspierać nasze hasło Rozbiegajmy Grudziądz. Dodatkowo, aby im dowalić to pamiętajcie, że w sobotę i niedzielę morsujemy, co dodatkowo nas odmłodzi. Ci, co nie morsują to biegają lub ćwiczą a zestawik na sobotę będzie hardcore tak, aby woda parowała jak będziemy do niej wchodzić. Życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Maraton przerywany - czyli bieganie metodą Gallowaya

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... map=%5B%5D

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Grudziądzki Rajd Niepodległości już niedługo, dlatego też przygotujmy się na niego pod kątem patriotycznym. Koleżanka Dorota podsunęła pomysł, aby do białych koszulek, jakie dostaniemy w dniu zawodów dołączyć akcent czerwony w postaci szalików. Sporo osób może je posiadać z zeszłego roku z półmaratonu Mikołajów. Jeżeli macie to zabierzcie z sobą. Oczywiście to nie obowiązkowe może być inny akcent jak chociażby zrobiona przez was kokarda biało czerwona lub kotylion a najlepiej wasza obecność.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć drodzy biegacze :uuusmiech: . Już za kilka godzin zaczynamy długi weekend tylko, że tym razem przedłużony o nielubiany przez większość z nas poniedziałek :bleble: . Jak dla mnie to może być tak zawsze a tydzień zaczynać się od wtorku :taktak: . Nie myślcie jednak, że będziecie się wylegiwać, bo nie tędy droga do szczęścia :nienie: . Pomimo niesprzyjającej jesiennej aury trening musimy zaliczyć :taktak: . Dlatego też zapraszam w sobotę na godzinę 09.00 przed plażę miejską do wspólnego biegania z akademią super ludzi :hej: . Jak to w sobotę podzielimy się na podgrupy, z których jedna pójdzie sobie na godzinną przebieżkę a druga rozgrzeje się poprzez zestaw ćwiczeń wzmacniających poprzedzonych króciutkim biegiem. Zestawik już przygotowany :sss: . Nic trudnego, ale za to intensywnego :bum: . Powinniśmy równo skończyć z biegnącymi ósemeczkę tak, aby razem wejść do wody. Czyli po ćwiczeniach czas na morsowanie :szok: , aby po tym udać się na saunę. Nie wiem czy jeszcze muszę was do tego namawiać, bo większość z was już wie jak to wszystko funkcjonuje. Dla tych, którzy nie wiedzą to mówię ze to sama frajda, przyjemność i zabawa :hahaha: . Pamiętajcie tylko o zabraniu z sobą czapki, rękawiczek i suchych ubrań na przebranie. Szkoda, że to ni jak ma się do mojego dzisiejszego snu gdzie było naprawdę gorąco :hejhej: . Tym razem wylądowałem na Kubie w obozie pracy dla młodzieży prowadzonym przez Fidela Castro :szok: . Na szczęście nie był to sen z typu pocę się i rzucam a z tych przyjemnych :hejhej: . Widoki pierwsza klasa. Piękne plaże, słońce i kobiety ( w tym koleżanka z podstawówki, której nie widziałem z 30 lat a z której w śnie się nieźle śmialiśmy, bo wypadła jej jedna pierś z koszulki.) Taką drużyną szliśmy do pewnej starszej kobiety, której mieliśmy wręczyć zrobione przez nas na drutach kolorowe skarpety . Niestety sen się skończył a obudził mnie odgłos padającego deszczu za oknem :echech: . Miejmy nadzieję, że jutro będzie lepiej. Póki, co na dzisiejszą pogodę najlepsza zabawa w doborowym towarzystwie :taktak: . Zaczynam koncertem Strachy na Lachy a kontynuuję na domówce u koleżanki :orany: . Trzeba będzie tylko uważać, aby dotrzeć w odpowiedniej formie na poranny trening a jak nie to mam nadzieję, że mi, jakość to wybaczycie :hejhej: . Ja tu o pierdołach, ale trzeba również wam przypomnieć, że przed treningiem kilka spraw organizacyjnych do omówienia :chrap: . Po pierwsze zapisy i wpłata na Sylwestra po drugie to samo tylko na Andrzejki po trzecie omówienie Rajdu Niepodległości oraz niedzielnego spotkania na rozpoczęcie morsowania a na koniec ustalenie wyjazdu do Jeżewa skąd i jak i ile. Jak tak dalej pójdzie to bez pomocników sobie nie poradzę :nienie: a jak by byli to każdy zajmowałby się innym zadaniem. Ja oczywiście wszystko bym nadzorował a że przez jakiś czas byłem również w pracy dyżurnym to taki nadzór nie jest mi obcy. Przed nami szykują się jeszcze kolejne przedsięwzięcia jak zorganizowanie biegu charytatywnego w styczniu dla orkiestry Jurka Owsiaka, założenie stowarzyszenia, karnawał i wiele wiele innych. POMOŻECIE a wy w tej chwili w swojej głowie odpowiadacie POMOŻEMY :taktak: . Miałem teraz napisać, że życzę wam miłego dnia, ale jak spojrzałem za okno to postanowiłem podnieść wam troszeczkę poziom humoru poprzez kilka żartów :hahaha: .
Po czym poznasz, że jesteś na zlocie Rodziny Radia Maryja?
W ciągu 2 dni spotykasz 10 000 kobiet i żadna nie jest w Twoim typie.
Alkohol nie rozwiąże twoich problemów... A z drugiej strony, mleko w sumie
też nie..
Terroryści, którzy zajęli fabrykę wódek i likierów piąty dzień nie mogą sformułować żądań.
Żona do męża :
- Ach, jaki piękny dzień, aż się chce odetchnąć pełną piersią!
- Trudno, oddychaj tym, co masz.
Roman był bardzo wesołym chłopakiem. Gdzie nie poszedł tam Go wyśmiali...


Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 lis 2013, 07:48 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Bieganie a odchudzanie. Trening interwałowy jest najskuteczniejszy?

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... xSport2img

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Poranny trening z kolegą Wojtkiem zaliczony :taktak: . Pomimo deszczu biegało się przyjemnie :uuusmiech: . Przy odpowiednim ubiorze nawet nie odczułem, że coś z pogodą jest nie tak :bleble: . Kurtka przeciwdeszczowa, buty z membraną i można śmigać. Tempo może nieimponujące za to rozmowa o dupciach, trójkątach i czworokątach pierwsza klasa aż mnie brzuch boli od śmiechu :hahaha: . Zastanawiam się, o czym też rozmawiają biegające w swoim towarzystwie dziewczyny :hejhej: . Mam nadzieję, że nie o wypiekach i szydełkowaniu :ojoj: a raczej o tym, który z biegaczy przystojniejszy :taktak: . Dobrze a tak na serio to chciałem was poinformować żebyście się jutro nie zdziwili jadąc na trening :szok: . Droga na Rudnik rozkopana, ale jest objazd. Wjeżdżamy na średnicówkę i tam gdzie parkowaliśmy auta na środowym treningu jest zrobiona pseudo droga. Nie przegapcie zjazdu, więc jedźcie ostrożnie. Andrzej. :hej:

Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Dzisiaj króciutko, zwięźle i na temat, bo forma nie ta po wczorajszym balowaniu :trup: i czasu mało. Widzimy się za chwilę na plaży miejskiej, aby sobie wspólnie poćwiczyć :bum: w ten jesienny deszczowy weekend :ojnie: . Mam nadzieję, że to nam nie straszne i frekwencja dopisze jak zawsze :taktak: . Szersza relacja po powrocie z biegania, morsowania i saunowania oczywiście dla tych, którzy nie mogli dzisiaj z nami być.Pozdrawiam Andrzej :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ