GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Oj niedobrze z Zantyrem Sztum :trup: . Wynik 2: 59 może być poza zasięgiem :hejhej: . Jednak coś mi się zdaje, że to ściema Adiego i jego taktyka załatwienia przeciwników :hahaha: . Spokojnie Adi Ja Prezes oświadczam, że sobie odpuszczam ściganie w Toruniu :sss: , więc we mnie rywala nie ma. Za Irka ręczyć nie będę, bo on cały czas ma moc :bum: . Mnie kontuzja trzyma się już od 2 miesięcy i nie przechodzi, więc tylko przed startem tabletki przeciwbólowe mi pomogą :taktak: . Tobie polecam dużą dawkę sexu podobno przy orgazmie wszystkie ścięgna w nodze się naciągają, więc może takie rozciąganie pomoże :hejhej: .
A Ty tylko o jednym :hej: Powinienes założyć jakiś "erotyczny poradnik Prezesa" :hejhej:
Niestety to nie ściema, ale na pewno będe walczył :oczko:
maratończyk pisze:Spokojnie Adi Ja Prezes oświadczam, że sobie odpuszczam ściganie w Toruniu :sss:
To samo mówiłeś bodajże przed Dąbrówką :ble:
A tak już całkiem poważnie, to ja się z nikim nie ścigam, cel jest jeden - 2:XX :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
piotrekh
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 09 gru 2012, 11:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Od jakiegoś miesiąca doskwiera mi ból lewego Achillesa.
oto norweski sposób na Achillesa sposób Kikkan Randall
Having really good luck improving my Achilles injury with hot and cold therapy! 1 min hot, 1 min cold x4.
Obrazek
mam nadzieje, że pomoże
( ja mam już dwutygodniową przerwę związaną z tym ścięgnem)
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witam ponownie :uuusmiech: . Zwyczajowo jak zawsze podziękowania za dzisiejszy wspólny trening muszą być :taktak: . Pomimo ze to środa i do tego późna godzina to było nas sporo a właściwie bardzo sporo :szok: . W pewnym momencie był problem z rowerzystami, bo wpadali na nas rozpędzeni z pretensjami, że zajmujemy im drogę :wrrwrr: . Pół biedy jak rowerzysta z daleka dzwonił lub krzyczał to zejście dla nas nie problem gorzej jak nie robił tego. Ja również jestem rowerzystą a zarazem biegaczem, więc wiem jak się zachować i nie chciałbym prowadzić jakiś wojen z rowerzystami :nienie: . Musimy być dla siebie uprzejmi i tolerancyjni :taktak: . Weźcie pod uwagę ze biegacze po zmroku nie mają za bardzo gdzie biegać, więc oświetlona średnicówka jest do tego idealna. Zrobiliśmy różnie jedni 5 km drudzy 10 km, ale wystartowaliśmy razem. Każdy w swoim tempie byle biec i być razem. Po drodze naprawdę sporo innych biegaczy :uuusmiech: . Trzeba będzie jakieś ulotki zorganizować z informacją o naszych treningach i rozdawać po drodze. Niech i nowe osoby mają możliwość pobiegania w grupie a jak wiadomo zawsze bezpieczniej i raźniej nie mówiąc już, że ciekawiej :hahaha: . Z takich spraw organizacyjnych to nadal prowadzę zapisy na Sylwestra. Na chwilę mam już zapisanych i opłaconych 25 osób :szok: a w kolejce jeszcze, z 10 więc się spieszcie. Pisałem do Korsarza i mamy pierwszeństwo, jako AB, ale wiadomo worek nie jest bez dna i ilość miejsc też ograniczona. Tuchola wyjazd jak już powiedziałem godzina 08.45-09.00 z parkingu przy Mac Donaldzie. Bus 28 osób koszt po 20 zł od osoby. Jacek potwierdził ze też ma wolne miejsca, więc spokojnie powinniśmy się zabrać. Zawsze możemy pokombinować z dodatkowym autem. Zapowiada się super wyjazd i super zabawa :taktak: . Kto się jeszcze nie zdecydował na Grudziądzki Rajd Niepodległości to też najwyższa pora :taktak: . Jak ruszą oficjalne zapisy i informacja to szybko może zabraknąć miejsc, których jest 100. Na chwilę obecną mam zapisanych 35 osób plus wiem, że 15 będzie dodatkowo żołnierzy i 15 dzieci. Sytuacja związana z naszym bieganiem naprawdę się rozkręciła :szok: na dobre i inicjatywa goni inicjatywę, więc jest, co robić. Życzę miłej nocy drodzy kochani biegacze wasz Prezes Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Zapowiada się ponownie ładna jesienna pogoda :taktak: i z takiej okazji należy korzystać jak najwięcej :taktak: . Za chwilę mogą przyjść jesienne deszcze :grr: , silne zimne wiatry aż nie będzie chciało wyjść się z domu. Dlatego kto idzie lub będzie wracał z pracy niech zrobi to pieszo zbaczając leciutko o park, błonia nadwiślańskie, górę zamkową lub inne ładne miejsca w naszym mieście :uuusmiech: . Biegacze startujący w weekend pomyślcie sobie już o odpowiednim obiedzie na bazie makaronów i ryżu z dodatkiem warzyw. Doda wam to dodatkowej energii podczas zawodów. Pamiętajcie również o naszych koszulkach, aby zabrać je na sobotę. Kto jeszcze ma nieprzepraną to przepłukać, wysuszyć, wyprasować i niech czeka do soboty. Jutro jeszcze przypomnę o kilku sprawach a teraz czas zrobić sobie dobra herbatkę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

W ostatnich latach w całej Polsce zaobserwować można ogromny, podobno aż kilkusetprocentowy wzrost liczby osób uprawiających bieganie. Prawdopodobnie spora grupa z nich to właśnie podnoszące się z kolan ofiary lekcji w - f. Takie jak ja.- Iza Piwowarska

http://www.maratoninspiracji.pl/inspira ... 1382601697

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zamieściłem na stronie głównej naszej Akademii Biegania http://www.akademia-biegania.pl informacje o Grudziądzkim Rajdzie Niepodległości. W Informacji Turystycznej dałem listę naszych biegaczy. Na chwile obecna jest już 65 osób a miejsc mało. Poproszę Panią Dyrektor MORiW, aby jeszcze rozmawiała z UM, bo jak będzie więcej chętnych to koszulek zabraknie. Może uda się od miasta wygospodarować jeszcze kilka miejsc. Bieganie w ostatnim czasie stało się tak modne, że powinni wziąć to pod uwagę, że coraz więcej naszych mieszkańców garnie się do tego.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Pobiegnij w rajdzie i uczcij rocznicę odzyskania niepodległości

http://www.mmgrudziadz.pl/artykul/pobie ... odleglosci

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
piotrekh
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 09 gru 2012, 11:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ostatnie dni zapisów XVII Biegu Niepodległości w Pigży!
Do 28 października trwają zapisy na XVII Bieg Niepodległości w Gminie Łubianka. Wszystkim tym, którzy jeszcze nie zdecydowali się na start w tym zacnym Biegu, mówimy: ZAPRASZAMY!
Zabierzcie ze sobą znajomych, krewnych, przyjaciół i sportowych rywali. W końcu należy godnie uczcić 95. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Może na sportowo?
Limit uczestników: brak 20 pln do 28 października 40 pln w Biurze Zawodów
Bieg Niepodległości rozgrywany jest co roku 11 listopada na terenie Gminy Łubianka pod Toruniem. Historia biegu sięga 17 lat. Frekwencja uczestników (około 600 osób) zalicza Bieg Niepodległości do największych imprez biegowych w regionie. 11 kilometrowa trasa biegnie przez najpiękniejsze rejony gminy.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Pewnie też lubicie piątki jak większość z nas :taktak: . Przed nami już za chwilę rozbiegany weekend. Zaczynamy w sobotę startem w Tucholi i degustacją myśliwskiego bigosu następnie niedziela jest przeznaczona dla maratończyków w Toruniu i półmaratończyków w Tczewie. To już ostatni taki weekend w tym roku gdzie zaliczamy tak owocnie biegi :szok: . Zostanie nam jeszcze połówka Mikołajów :usmiech: . Chociaż z drugiej strony nigdy nie mów nigdy i kto wie czy cos nam jeszcze nie wypadnie po drodze :nienie: . Oczywiście osoby, które nie jadą w sobotę w Bory Tucholskie to spokojnie mogą sobie pobiegać jak zawsze po rudniku i jak zawsze o 09.00 startując z plaży miejskiej :taktak: . Nie będzie tak ciasno na ścieżkach, więc i tempo będziecie mogli mieć szybsze :hejhej: . Przypominam, że zbiórka na Tucholę godzina 08: 45 a wyjazd najpóźniej 09: 00 z parkingu przy Mac Donaldzie. Zabierzcie z sobą koszulki z naszym logo :taktak: , aby było nas widać i robiący zdjęcia miał możliwość szybszego wyregulowania ostrości w aparacie na ładniejsze zdjęcia. Zapewniam was, że to się sprawdza, bo w tłumie 9 tys. maratończyków w Warszawie wypatrzyłem wszystkich z naszym logo. Oczywiście relacja po powrocie dla tych, którzy zostali i trzymali kciuki na miejscu. Postaram się skrótowo :hejhej: , bo będzie mało czasu w związku z przygotowaniem się na niedzielny wyjazd do Torunia. Nie zapomnijcie dzisiaj się nawadniać najlepiej jakimś Izo tonikiem odstawiając wypłukującą magnez kawę na bok oraz ładując w siebie na obiad węglowodany w postaci makaronu w najróżniejszej postaci. To na pewno wam nie zaszkodzi a pomoże i doda sił na tych 15 kilometrach. Przygotujcie również wieczorem torbę z rzeczami na bieg. Włóżcie do niej coś ciepłego po biegu oraz przed biegiem, aby nie zmarznąć i nie nabawić się przeziębienia. Przynajmniej rano nie będziecie przewracać szaf w poszukiwaniu i unikniecie przedstartowego stresu :wrrwrr: . Śniadanie tez trzeba by zjeść, bo sam start jest dopiero o 12: 00 i może bez tego zabraknąć paliwa. To tak pokrótce, jeżeli macie jakiekolwiek pytania to pytajcie. Jestem dla was uchwytny 24 godziny na dobę. Życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jakbyście nie wiedzieli to przypominam już z soboty na niedzielę przesuwamy wskazówki zegara. Na szczęście teraz z czasu letniego na zimowy, czyli z godziny 03: 00 na 02:00. Mamy godzinkę więcej spania. Ta informacja ważna przede wszystkim dla startujących w niedzielę maratończyków jadących do Torunia oraz dla biegaczy z niedzielnego długiego wybiegania. Więcej odpoczynku równa się więcej siły.

Jak radzić sobie ze zmianą czasu?


http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/11 ... iana-czasu

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dobra nowina od Pani dyrektor MORiW :uuusmiech: . Wczoraj poprosiłem Izę o możliwość zwiększenia limitu biegnących w Grudziądzkim Rajdzie Niepodległości ponad limit 100.Po rozmowach z Naczelniczką Wydziału Sportu Urzędu Miasta zgodziła się na podniesienie limitu tak, aby każdy startujący otrzymał koszulkę :taktak: . Cieszy mnie taka postawa naszych urzędników, pomimo że tyle osób ich krytykuje :bleble: . Może wpływ na tą decyzję miał wczorajszy program naszej Małgosi w naszej grudziądzkiej telewizji odnośnie organizowanego biegu, który wyszedł bardzo ładnie :hej: . Bieganie górą :taktak: . Pozdrawiam Andrzej :hej: . Więcej o naszym rajdzie na stronie AB http://www.akademia-biegania.pl

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Poniżej linki do koszulki, którą otrzyma każdy uczestnik Grudziądzkiego Biegi Niepodległości. Jest to koszulka techniczna taka sama jak na grudziądzkim półmaratonie i nasza klubowa, mogą też trafić się inne, różniące się krojem pod szyją w zależności od dostępności rozmiarówki.

https://plus.google.com/photos/10812436 ... psrc=pwrd1

Również link do mapy z trasą biegu bardziej wyraźny zrobiony przez naszego biegowego kolegę Dawida.

http://www.runningmap.com/?id=629712
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Informacja z ostatniej chwili. Zwolniło się jedno miejsce w biegu Hubertusa na jutro. Niestety Daria B nie zdążyła się dobrze wyleczyć po przeziębieniu :chlip: i nie wystartuje jutro w Tucholi :echech: . Zgadzam się z nią nie ma, co przeciążać organizmu od razu po chorobie, aby później jeszcze bardziej to odczuć. Dlatego też, kto chciałby za nią pobiec to start ma już opłacony. Szkoda, że tak mało czasu na decyzję, ale tak już bywa z bieganiem, że w ostatniej chwili wyskakują jakieś niespodzianki :sss: . Jakby ktoś miał pytania to pytać. Pozdrawiam Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ