GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:
maratończyk pisze:Najmocniej przepraszam, że już z samego rana nie złożyłem życzeń, za co się kalam :taktak: . Dzisiaj przecież Dzień Nauczyciela a i w naszym gronie biegaczy takowych mamy jak chociażby nasza Hania, Dagmara,Aneta,Ela moja szwagierka Wioleta, mój kolega Tomir,Jarek ,Krzysiek i jeszcze inni związani z oświatą :uuusmiech: . Wszystkiego najlepszego i zadowolenia z pracy :hej:


A gdzie życzenia dla Zantyru Sztum :hej: ?


Specjalne i indywidualne życzenia dla domagającego się Adiego z Zantyra Sztum koło GRUDZIĄDZA. :hej:
Kilka razy już edytowałem ten post i co chwilę przypominał mi się ktoś nowy. :hejhej:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cztery Żywioły Rudnickiego Korsarza - JESIEŃ - Marsz Spadającego Liścia

http://www.it.gdz.pl/zywioly_rudnickieg ... a_19102013

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Oczywiście z rana obowiązkowy wpis dla wszystkich zaglądających na nasze forum a wiem, że są takie osoby :taktak: . Dzisiaj już takiego humoru jak wczoraj nie ma, ale może później się pojawi :hahaha: . Pewnie to wina dzisiejszego snu koszmaru :trup: , w którym źli ludzie porwali mi córkę a ja pomimo odniesionych ran walczyłem o nią . Tak się zastanawiam czy takie sny są podświadomie generowane przez to, co widzimy za dnia. Wczoraj przechodząc niedaleko parku widziałem leżącego pod drzewem gościa typowego żula. Leżał z wyprostowaną sztywno ręką. Sporo ludzi koło niego przechodziło i nikt nie reagował. W pierwszej chwili myślałem, że to nieboszczyk, bo tak wyglądał. Zastanawiałem się czy podejść i sprawdzić puls gdyż tak zostałem wyszkolony, ale cały czas chodziło mi po głowie ze stracę sporo czasu na przyjazd policji i ewentualne zeznania. Jednak sumienie nie dawało mi spokoju i postanowiłem wrócić na szczęście ręka już opadła i wiedziałem, że gość miał taką metodę spania a żeby było śmiesznie to już go kiedyś widziałem śpiącego na ławce w podobnej pozie. Gość mógłby zatrudniać się, jako statysta w horrorach :hahaha: . No i powiedźcie czy ja nie mam ciekawego życia :szok: . Ciągle coś się u mnie dzieje jak nie w rzeczywistości to w podświadomości :sss: . No dobra czas przejść do konkretów a nie robić z forum prywatnego bloga :hejhej: , chociaż z drugiej strony jak ktoś nie chce czytać to niech nie czyta :bleble: . Tak, więc Ha jak ja lubię pisać, że dzisiaj wtorek a to za sprawą tego, że jutro środa :hahaha: . Skoro tak to czas pomyśleć o jakimś wycisku na jutrzejszy trening dla naszych biegaczy :bum: . Oczywiście widzimy się o godzinie 18.00 przy średnicówce. Wcześniej kilka spraw organizacyjnych, o których przypomnę już teraz abyście byli przygotowani. Po pierwsze będę zbierał po 5 zł na sobotniego Korsarza od tych, którzy jeszcze się nie dopisali. Po drugie zbieram po 50 zł od osoby na rezerwację Sylwestra. Zapewne jeszcze inne sprawy wyjdą podczas spotkania o ile starczy na to czasu, bo z tym krucho :wrrwrr: . Teraz czas się zbierać i pójść troszeczkę pobiegać dla zdrowia :taktak: . Pogoda powinna być dzisiaj sprzymierzeńcem biegaczy i oby tak dalej. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

"A rano zrobię jajecznicę" (nie każdy to potrafi!)

http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/56, ... afi__.html

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Może byśmy w niedzielę zaliczyli nasze dłuższe wybieganie o pomoc innym. Fajnie by było jakby Akademia Biegania po drodze pobiegła do Bursy. Przemyślcie ten pomysł i dajcie mi znać na treningu czy to w środę czy sobotę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Poranny trening zaliczony i to w towarzystwie :uuusmiech: Pobiegłem z kolegą Wojtkiem z Strzemięcina, bo jest jeszcze przecież Wojtek z Rządza oraz przez siedem kilometrów biegła z nami Alicja z Bąkowa :uuusmiech: . Tempo w sam raz na pogaduchy i o to chodzi, aby połączyć wysiłek z przyjemnością, czyli plotkowaniem o znajomych :hejhej: . Tak na marginesie to jak zobaczyłem Alicję to przypomniało mi się, że muszę zrobić korektę do mojego snu :hahaha: . W dzisiejszym śnie wystąpił również mąż Ali Marcin, który biegł ze mną w swoich charakterystycznych adidasach zakupionych na wspólnym wyjeździe do Łodzi za porywaczami mojej córki :szok: . Oj ma się te bujne życie i to nie tylko w dzień, ale i w nocy :hejhej: . Pozdrowienia dla wszystkich, którzy będą dzisiaj biegali. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Trochę o tym, że muzykę warto słuchać w trakcie ćwiczeń oraz podczas relaksu i innych zajęć:
http://www.menshealth.pl/zdrowie/Facet- ... yka,4879,1
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ja osobiście uwielbiam muzykę :uuusmiech: pomimo tego ze nie jestem zbytnio muzykalny :trup: . Towarzyszy mi podczas treningu czytania czy zasypiania :taktak: . Jednak ostatnio podczas moich biegowych treningów przerzuciłem się z muzyki na rzecz audio boków. Tak, więc oprócz tego, że czytam, co najmniej jedną książkę miesięcznie to jeszcze z dwie wysłucham czytane przez lektora najczęściej o znanym głosie. Na chwilę obecną czytam „Wąż” Clive Cusslera oraz słucham „Jednym strzałem” Lee Childa. Jestem ciekaw jak u was jest z czytaniem, bo statystyki podobno nie są za dobre, jeżeli chodzi o nasze społeczeństwo :chlip: . Myślę, że dzięki temu, iż dużo czytamy to nasze wypowiedzi są nieco dłuższe niż tylko yyyy …. :hahaha:

Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze: Jestem ciekaw jak u was jest z czytaniem, bo statystyki podobno nie są za dobre, jeżeli chodzi o nasze społeczeństwo :chlip: . Myślę, że dzięki temu, iż dużo czytamy to nasze wypowiedzi są nieco dłuższe niż tylko yyyy …. :hahaha: [/size]
Niestety jest to zatrważające, zwłaszcza u dzieci...Ja tam lubię sobie poczytać i mimo tego, ze czasu zbyt wiele nie mam, to w ciągu roku przeczytam pewnie ze 20 książek, a może nawet więcej :oczko: Kiedyś też ustanowiłem dość ciekawy rekord. Przeczytałem "Bastion" Stephena Kinga w cztery dni, a książka ma prawie 1200 stron :hej: Fakt, że wtedy miałem urlop i mogłem sobie na to pozwolić :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Dzisiaj też lekkie opóźnienie, bo i sen był ciekawy :hahaha: . Tym razem znalazłem się w Warszawie w jakimś ciemnym zaułku gdzie walczyłem z bandą cyganów, którzy chcieli mnie okraść :szok: . Walka była ostra w stylu kung fu :bum: , ale z tego, co pamiętam udało mi się ją wygrać a później był już tylko bieg :hahaha: . Ok, ale do rzeczy. Ale ten czas leci :taktak: . Mamy już środę i do tego mija połowa miesiąca. Jednak najważniejsze to to, że dzisiaj nasz wspólny trening :uuusmiech: . Spotykamy się o godzinie 18.00 przy średnicówce. Proponuję jak w ubiegłą środę zrobić kilka podbiegów :sss: z dodatkowym akcentem w postaci skipów pod wzniesienie :szok: . Oczywiście trening jak zawsze do wyboru w podgrupach, czyli albo coś, co da nam w kość albo biegniecie. Wcześniej jednak zaliczymy kilka spraw organizacyjnych, o których przypomnę pokrótce :szok: .
1. Zapisy na Korsarza dorośli po 5 zł dzieci za darmo
2. Zapisy na Sylwestra zaliczka po 50 zł
3. Zapisy na bieg Niepodległości 11.11.
4. Zapisy na wyjazd 15 listopada do Jeżewa
5. Chętni do akcji szpiku w niedzielę
6. Dane do listy stowarzyszenia
I pewnie jeszcze coś wyniknie. Tak wiec widzimy się popołudniu a póki, co życzę miłego dnia Andrzej. :hej:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dzisiaj ważny dzień dla naszej Akademii Biegania. Pani Dyrektor MORiW Izabela Piwowarska pojechała do Warszawy po uroczysty odbiór grantu w kwocie 7 tys. zł, który został nam przyznany w ramach konkursu Lider Animator na wsparcie lokalnych inicjatyw sportowych w Polsce. Uroczyste wręczenie odbędzie się w budynku Centrum Olimpijskim PKAOI. Poniżej link do nagrodzonych projektów innych konkursowiczów a różnorodność naprawdę spora od rolek, biegania w nocy przez łyżwy do roweru i triathlonu.

https://www.lideranimator.pl/Aktualnosc.aspx?id=9

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zimne dłonie, bądź stopy? Warto znaleźć przyczynę

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,1015 ... e.html#Cuk

Obrazek

Obrazek

Ja :hejhej: również mam zimne ręce więc chyba jestem dobry w te klocki :hahaha: :hejhej:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Tak na szybciutko po dzisiejszym treningu słów kila :hej: . Oczywiście dziękuję wszystkim za wspólny trening :uuusmiech: . Było jak zawsze super :uuusmiech: , chociaż nie koniecznie lekko :trup: . Przynajmniej jedna z podgrup zaliczyła dzisiaj porządny trening w postaci podbiegów :bum: . Podbiegi nie byle, jakie bo połączone z skipami i do tego pod Jackowskiego. Dzięki temu nasza moc rośnie i jak będziemy to robić regularnie to nie będzie problemu na którymś z dalszych kilometrów w zawodach, że krzyż boli czy uda nie dają rady. Ci, co dzisiaj pobiegli po płaskim niech się nie zdziwią :szok: jak na zawodach zostaną obiegnięci przez naszych górali :hejhej: . Oczywiście to tylko taka pod sugestia, bo nikomu nic w AB nie narzucamy i każdy może robić, co mu najbardziej pasuje :taktak: . Nie jesteśmy jeszcze zawodowcami a bieganie to nasze hobby nasza odskocznia od trudów dnia codziennego :uuusmiech: . Mamy się tym cieszyć a nie myśleć, że coś nie tak robimy. Jak zawsze, chociaż nie z treningu na trening jest nas coraz więcej, więc była nas naprawdę spora grupa :szok: . Jak przebiegaliśmy koło torów to praktycznie ruch został wstrzymany specjalnie na przejście naszej kolumny :hahaha: . To robi naprawdę wrażenie. Nawet w dużych miastach nie ma tak licznych grup biegowych jak nasza. Muszę wspomnieć o naszym zgraniu, które jest naprawdę na piątkę :uuusmiech: . Zgodnie z moimi prośbami zapisy na Korsarza poszły sprawnie, zapisy na Sylwestra również i już w pierwszym dniu zapisałem 10 osób, które wpłaciły mi wpisowe na rezerwację. Tak, więc wszystko się ładnie kręci, chociaż jest jeszcze wiele przed nami do zrobienia. Oczywiście dalej będę kontynuował zapisy na bal sylwestrowy, bo czym więcej nas biegaczy, sportowców tym impreza lepsza, kontynuujemy zapisy na bieg niepodległości w Grudziądzu. To wszystko w sobotę i na kolejnych spotkaniach. Jest a właściwie będzie jeszcze jedna zbiórka na kolejny pomysł :ojoj: , ale o tym już jutro a na razie życzę wszystkim miłej nocy i kolorowych snów. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Ledwo, co wstałem, bo jak zawsze akcja snu trzymała mnie do samego końca :hahaha: . Tym razem robiłem zakupy w butiku, w który przymierzałem przecenione tanie krótkie spodenki :niewiem: . Przeglądałem się w nich przy lustrze oglądając przede wszystkim moją ładną pupę :hejhej: . Zauważyła to sprzedawczyni i spodobałem się jej :taktak: . Teraz pomyślicie, że będzie akcja :hejhej: , ale niestety nie spodenki były za duże w pasie i odłożyłem je na wieszak. Już miałem wychodzić z sklepu, kiedy pani sprzedawczyni poprosiła mnie o pomoc, bo sama nie wie, co z tym zrobić. Wyciągnęła z szuflady cały plik ponad 100 lub więcej dowodów osobistych :szok: . Powiedziała, że zostały znalezione na ulicy a ona boi się ich odnieść na Policję. Wziąłem te dowody i zacząłem przeglądać. Wyglądały jak normalne, ale zdjęcia właścicieli już nie. Przed oczami przechodziły mi różne twarze od normalnych ludzi po twarze morderców, nieżywych, i niemowlaki :trup: . Tutaj niestety sen się skończył, bo pewnie za bardzo zacząłem się wiercić. Cóż taki ze mnie dziwny człowiek z talentem do zapamiętywania snów :hejhej: . Chociaż zinterpretowałem sobie go na swój sposób. Cały czas zbieram dane z dowodu na listę założycieli Akademii Biegania w celu założenia stowarzyszenia, więc kto chciałby jeszcze przystąpić do tego przedsięwzięcia to na sobotę niech zabierze dowód lub prześle mi dane mailowo albo osobiście.
Mam nadzieje, że za bardzo nie bolą was łydki po wczorajszych podbiegach :bum: . Jeżeli tak to troszeczkę je porozciągajcie. Za oknem spora mgła :szok: , ale mimo to rzeczy na poranny trening już przygotowane i dla biegacza takiego jak ja znającego już każdą ścieżkę w rudnickim lesie to żaden problem :hej: . Gdzie bym się nie zgubił to i tak trafię powrotem na plażę miejską, na której już w sobotę się widzimy. Pamiętajcie tylko, że sobotnie spotkanie wyjątkowo na godzinę 11.00 a nie jak było na 09.00. Wiadomo „Korsarz” na nas czeka a więcej o tym w jutrzejszym wpisie. Życzę, więc miłego poranku może przy ciepłej aromatycznej kawce i niekoniecznie ciastku lub jak kto woli jakiejś dobrej herbatce a później już udanego dnia z jak najmniejsza ilością zadań do zrobienia no chyba ze będzie to chwila na pobieganie. Pozdrawiam Andrzej. :hej:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Naukowcy: to nie otyłość, ale bezruch nas zabija

http://wyborcza.pl/1,75400,14666179,Nau ... borcza#Cuk

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ