GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Wśród 5 668 biegaczy 14 Poznań Maraton nasza grudziądzanka Arleta Meloch :uuusmiech: . Zajęła III Miejsce wśród kobiet z czasem 02: 43: 00 i była najlepszą Polką na tym dystansie :szok: . Przed nią tylko biegaczki z Białorusi, ale one musiały pobiec szybciej, bo sami wiecie, że Łukaszenko zesłałby je do łagrów :hejhej: . Gratulujemy Arlecie i mam nadzieje, że jak ją spotkam osobiście to pogratuluję jej jeszcze raz udanego startu. :hej:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Również i w ten jesienny październikowy weekend nie mogło zabraknąć naszych przedstawicieli z Akademii Biegania w imprezach biegowych :nienie: . Może nie były to tym razem wielkie maratony, ale bardziej kameralne zawody, w których uczestnictwo sprawia biegaczom także wiele radości i satysfakcji :uuusmiech: . W sobotę nasza biegaczka Ewa Jurczyk startowała w XIX Kościerskim Biegu Ulicznym na dystansie 5 km w Kościerzynie z czasem 24minuty. Natomiast w niedzielę nasze małżeństwo z AB Mirela i Kazik Jaskulscy pobiegli w Płocku w II Tumskiej Dziesiątce oraz II Mistrzostwach Polski Kobiet w biegu na 10 km. Mirela jak zawsze niezawodna i jak zawsze w super formie. W swojej kategorii wiekowej K40 zajęła drugie miejsce z czasem 49 minut na bardzo wymagającej trasie. Niestety Kazik doznał kontuzji i swój udział zamienił na kibicowanie żonie. To jeszcze nie wszyscy z naszego rozbieganego Grudziądza, którzy niedzielę spędzali na sportowo :hej: . Zawędrowaliśmy również do Ostromecka gdzie nasze barwy były reprezentowane przez Gabrielę Nowacką i Jana Mickiewicza w XXVI Biegu Ulicznym na dystansie 7,5 km. Spisali się oni znakomicie zajmując w swojej kategorii wiekowej M i K 50-59 lat wysokie miejsca. Gabrysia pierwsze miejsce a Janek ciut niżej drugie. Dla wszystkich serdeczne gratulacje i brawa od całej akademii. :taktak: :uuusmiech:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ewa Nowacka napisała :uuusmiech: : „Przedstawiciele AB spisali się na 5+ w XXVI Biegu Ulicznym Dąbrowa Chełmińska – Ostromecko. Miejsca są już Prezesowi znane, a teraz czas na prezentacje foto Z usprawiedliwieniem za brak koszulki na podium w kat. męskiej, ponieważ Jan Mickiewicz nie spodziewał się tak wysokiej lokaty! (Także wybaczamy) A wracając jeszcze do koszulek, to organizatorowi bardzo się one podobały...Ponieważ jak ogłosił logo jest bardzo duże i widać je z daleka wśród tłumów biegaczy. Koszulki z logo AB zostały podane za przykład wzorowej koszulki dla innych chcących mieć swoje koszulki.”
Przyłączam się do zdania organizatora. Ja również dzięki temu, że jest ono duże szybko wyłapuję wśród tłumu biegaczy naszych twardzieli. A wy się czepiacie elektryka he, he :hejhej: . Jeszcze raz wielkie gratulacje.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Humor biegacza :hejhej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post


Nasza biegowa koleżanka Daria N troszeczkę podretuszowała tekst piosenki. Rewelacja już jest to moja ulubiona piosenka :taktak: . Jak ktoś miałby jakieś pytania kto jest Prezesem to Daria wam odpowie :hahaha: . Przez ten nadchodzący tydzień Daria zostaje w nagrodę dziewczyną Prezesa :hejhej:

Andrzej jest prezydentem, Andrzej jest kierownikiem
Andrzej jest trenerem, a Akademia jego zawodnikiem (whoai)
Andrzej jest prezydentem, Andrzej jest kierownikiem
Andrzej jest trenerem, a Akademia jego zawodnikiem (whoai)
Andrzej jest prezydentem, Andrzej jest kierownikiem
Andrzej jest trenerem, a Akademia jego zawodnikiem (whoai)
Andrzej jest prezydentem, Andrzej jest kierownikiem
Andrzej jest trenerem, a Akademia jego zawodnikiem (whoai)

Moja matka i tatka i dziadek i babka tak zawsze mówili mi,
Że bardzo doceniają mój nowy życia styl
Moja matka i tatka i dziadek i babka tak zawsze mówili mi,
Że bardzo doceniają mój nowy życia styl
Bo każdy małolat kombinuje jak tu na topie być
Wozić dupę Volvo, Hondą, ogólnie ponad stan żyć
Każdy małolat kombinuje szybko zarobić cash
Jeśli nie wiesz o czym gadam to zapodam taki tekst:

Jedni drugim na ulicy przystawiają do głowy broń
Potem bez mrugnięcia oka wyciągają po kasę dłoń
Mogliby zrobić legalny biznes, prowadzić jakiś sklep
Oni wolą chodzić po mieście i celować ludziom w łeb
Ale ja wiem oni i tak będą z tego rozliczeni jeśli w ich życiorysie nic się nie zmieni
Ja wiem oni i tak będą z tego rozliczeni jeśli w ich życiorysie nic się nie zmieni

Ref.(powt)

Każdego dnia jest z nami Prezes tutaj ten,
Który sprowadził mnie tu teraz tak na Ziemię, ja mówię
Każdego dnia pod jego opieką trwam
Falom, nawałnicom dzięki niemu się opieram
Z niewyobrażalnej, nieistniejącej wysokości niemal mal mal
On pilnuje ścieżek, dróg i bezdroży, które ja przemierzam
Ej man! Kim był bym czym oddychał bym, dym dym - oto czym jesteśmy
Jedyne trwanie w nim, nim, nim, jedyne trwanie w o nim pieśni

Ref.(powt)

To gangsterka na mieście wodę mąci, nie ma to tamto
Pały baseballowe, rewolwery prowokują zło
Kto mieczem wojuje od miecza ginie, bo
Gangsterskie porachunki zaprowadzą go na dno
Powiedział Pan oni będą rozliczeni jeśli w ich życiorysie nic się nie zmieni
Powiedział Pan oni będą rozliczeni jeśli w ich życiorysie nic się nie zmieni
Gangsterka na mieście wodę mąci, nie ma to tamto
Pały baseballowe, rewolwery prowokują zło
Kto mieczem wojuje od miecza ginie, bo
Gangsterskie porachunki zaprowadzą go na dno
Powiedział Pan oni będą rozliczeni jeśli w ich życiorysie nic się nie zmieni
Powiedział Pan oni będą rozliczeni jeśli w ich życiorysie nic się nie zmieni

Ref.(powt)


http://www.youtube.com/watch?v=uhFvpEr9F1s

A tak dotychczas wyglądało moje zycie zanim pomyślała o mnie Daria :hahaha: :hejhej: :hejhej: :hejhej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze: Był jeszcze Zbyszek Planista vel Zbyszek Team wraz z Michałem –„Zbyszek Team” ( to taki żarcik w stylu Adi Zantyr Sztum z Grudziądza) :hejhej: . Mam nadzieję, że chłopaki się nie obrażą na moje specyficzne poczucie humoru, bo to nasi weterani z AB i oczywiście ich lubię :hej:
Człowiek jest na dwudniowym wyjeździe i już się tyle dzieje :hej: Jeszcze jakieś żarty - no ładnie :ble:
Kurka wodna, znowu mnie coś przeziębieniowego dopadło - musze rozważyć opcje morsowania, bo nie pamiętam czy kiedykolwiek byłem podziębiony dwukrotnie w ciągu 4 tygodni :niewiem: No, ale nic trzeba walczyć, jutro na trase, bo Torun czeka, a i forma w miare przyzwoita :oczko:
Gratulacje dla wszystkich, którzy w ten weekend startowali w zawodach. Zwłaszcza wynik Arlety budzi respekt :oczko: Zabrakło nieco do życiówki, ale z tego co wiem poznańska trasa do łatwych nie należy :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Troszeczkę później wpis, bo i troszeczkę późno wstałem :trup: . Coś mnie dzwony kościelne nie obudziły :hahaha: . Jakoś w niedzielę dzwonią głośniej i dłużej no, bo i pewnie kościelny czuje, że większa kasa będzie na tacę. Za to w tygodniu z rana to tylko do kościoła drepczą najbardziej zatwardziałe wyznawczynie moherowego beretu i na tackę tylko grosiki wrzucają, bo wcześniej cały przelew poszedł na ojca Rydzyka :hejhej: . A tak na serio to taka mgła ze nie mogłem trafić do komputera :hahaha: . Żarty żartami, ale nowy tydzień czas zacząć :taktak: . Czuje w kościach, że będzie on również pracowity i owocny w różne wydarzenia jak i poprzedni i jak i następny, który przed nami :szok: . Już w tą sobotę wspólna impreza na Rudniku wcześniej urodziny kolegi w tygodniu też spotkania a wszystko to związane z Akademią Biegania :uuusmiech: . Nie wiedziałem, że rola Prezesa jest aż taka ważna :nienie: a miało być tak pięknie :hahaha: . Prezes z swoim kierowcą, wakacje na Majorce, gruby portfel ze składek- ach te marzenia :hejhej: . No dobra widzę już, że wstałem dzisiaj w dobrym humorze i mam nadzieje, że wy również :taktak: . To wszystko dzięki odpowiedniemu naładowaniu akumulatorów w weekend w postaci biegania na łonie natury, spotkań z przyjaciółmi, dobrej lekturze :hej: . Skoro tak wszystko widzę w różowych barwach to czas się już zabrać za odpowiednie wpisy, które mam nadzieje przeczytacie i będziecie propagować moją myśl dalej. Dzisiaj wolne od biegania, ale już jutro czas się wziąć za siebie. Wiem, że niektórzy mają na poniedziałek wyznaczone cele jak choćby przebiec 15 km czarnym szlakiem, więc powodzenia. Życzę wszystkim miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Pizza, frytki, lody, czekolada - dlaczego potrafią uzależnić

http://fitness.sport.pl/fitness/1,11135 ... xSport2img

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie ponownie moi drodzy biegacze. Nie miałem pojęcia, że nasze bieganie w Grudziądzu i stworzenie Akademii Biegania będzie zajmowało mi tyle czasu. Co chwilę nowe sprawy, nowi ludzie, nowe pomysły, spotkania, rozmowy…. To wszystko daje mi kopa i czuję, że jestem potrzebny, że coś jeszcze mogę zrobić dla innych a w szczególności dla naszej grudziądzkiej społeczności. Zastanawiacie się za pewne, dlaczego to piszę. Otóż mam w tym cel. Sam nie jestem w stanie wszystkiego załatwić, zorganizować, dopatrzyć do tego potrzebuję waszej pomocy.
Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pomysł na zorganizowanie w naszym kochanym Grudziądzu imprezy biegowej w celu zebrania pomocy finansowej w ramach Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. O samej orkiestrze nie muszę chyba pisać, bo startuje już po raz 22 w niedzielny styczniowy dzień i każdy o niej słyszał i każdy na swój sposób się do niej przyłączył chociażby poprzez wrzucenie kilku złotych do puszki dla szczytnej idei, jakim jest pomoc dzieciom. Mam dwa pomysły jak nasza Akademia Biegania mogłaby się wpiąć w tą zbiórkę. Aby jednak doszło do realizacji naszego pomysłu potrzebny jest nam hojny sponsor. Właśnie, dlatego zwracam się do was moi drodzy. Wielu z nas ma znajomych oni mają również znajomych itd. Może wśród nich znalazłaby się osoba, instytucja chcąca wesprzeć naszą inicjatywę i dorzuciła swoją cegiełkę pomocy dzieciom. Popytajcie, przekażcie nasz pomysł do przemyślenia w grupie siła. A cóż takiego chcielibyśmy zrobić, czego w naszym mieście jeszcze nie było na żadnym finale orkiestry.
Pierwszy pomysł to zorganizowanie biegu charytatywnego na dystansie do maksymalnie 10 km może 5 km, w którym każdy z uczestników otrzymałby okolicznościowy medal w postaci serduszka. Na jednej ze stron medalu moglibyśmy uhonorować sponsora poprzez zamieszczenie jego loga. Rola fundatora to wyłożenie pieniążków na zakup medali, czyli koszt ok 10 zł za szt. pomnożone o ilość zawodników, ale maksymalnie, do 200 czyli potrzebne jakieś 2 tys. zł. Wpisowe na bieg od zawodników było by przekazane dla WOŚP.
Drugi pomysł to biegacze z Akademii Biegania i nie tylko biegaliby w ten niedzielny mroźny styczniowy dzień po grudziądzkich ścieżkach z urządzeniami do pomiaru przebytych kilometrów. W dobie komórek takich programów zliczających przebyty dystans jak choćby Endomondo jest wiele, więc nie było by większego problemu z ich policzeniem. Nad wszystkim czuwałby koordynator. Rola sponsora to wyłożenie pieniążków za każdy przebiegnięty kilometr przez biegacza na przykład 1 zł=1km. w ten sposób zebrane pieniążki zostałyby uroczyście przekazane szefowej sztabu grudziądzkiej orkiestry. Oczywiście możemy np. ograniczyć ilość przebiegniętych kilometrów do sumy, jaka przekazałby sponsor.
Wszystkie takie szczegóły były by jeszcze dopracowane i omówione osobiście. Tak, więc jeżeli są jeszcze ludzie o dobrym sercu to zgłoście się do mnie. Czasu też nie mamy za, wiele bo imprezę trzeba by zgłosić wcześniej, aby informacja o niej ukazała się na plakatach w mediach itp.
Kontakt Andrzej Dolewski Akademia Biegania Grudziądz tel. 505 088 940 e-mail: akademiabiegania@wp.pl


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji oglądać naszych maratończyków. :hej: Nasi od 17 minuty :taktak:

http://tvsm.pl/videoteka/gsi/2013/pazdziernik/09

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Najmocniej przepraszam, że już z samego rana nie złożyłem życzeń, za co się kalam :taktak: . Dzisiaj przecież Dzień Nauczyciela a i w naszym gronie biegaczy takowych mamy jak chociażby nasza Hania, Dagmara,Aneta,Ela moja szwagierka Wioleta, mój kolega Tomir,Jarek ,Krzysiek i jeszcze inni związani z oświatą :uuusmiech: . Wszystkiego najlepszego i zadowolenia z pracy :hej: . Jeżeli chodzi o mnie to zawsze miałem i będę miał szacunek do waszej pracy bez względu na to czy dostawałem pałę czy piątkę. Niektórych nauczycieli pamięta się na całe życie. Ja w pamięci będę miał ich zapewne kilku, ale najbardziej mojego nauczyciela z szkoły średniej uczącego mnie języka polskiego Pana Moskala, panią od Historii Chabowską, Pana od WF Marciniaka, Pana Macha i wielu innych. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego. :uuusmiech:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 paź 2013, 16:10 przez maratończyk, łącznie zmieniany 2 razy.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ale się zrobiłem na tej emeryturze kulturalny :hahaha: . Co chwila jakiś koncert, wycieczka, wystawa :szok: . Właśnie zakupiłem bilety na dwa koncerty: Strachy na Lachy oraz Stare dobre Małżeństwo. Pamiętajcie, że kultura jest teraz na topie w naszym mieście i bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki :taktak: , więc czym szybciej kupicie tym lepiej i taniej no i ta niepowtarzalna atmosfera w gronie przyjaciół z AB :hejhej:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 paź 2013, 15:46 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Pięknie mija ten dzień :uuusmiech: . Mgła szybciutko zeszła i oto jesień w pełnej krasie :hej: . Spacer po Grudziądzu zaliczony, książka poczytana i to w pięknej scenerii naszego parku botanicznego. Wykorzystajcie również tą pogodę i przejdźcie się lub pobiegajcie po parku lub lesie. Później przyjdzie słota, zima, mrozy a nam pozostaną przynajmniej miłe wspomnienia. Pozdrawiam Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Właśnie dostałem informacje od kolegi Irka :hej: , że popołudniowy trening w towarzystwie dziewczyn zaliczony :taktak: . Oczywiście towarzyszył im, jako ochrona lub jak kto woli przyzwoitka :hahaha: . Najważniejsze jest to, że jestem dumny z naszych dziewczyn :hej: . Zaliczyły 15 kilometrowe wybieganie :szok: a wszystko po to, aby mieć jak najlepszą formę na przyszły tydzień i jeszcze lepszą na grudniowy półmaraton. Tak trzymać dziewczyny. :taktak:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Najmocniej przepraszam, że już z samego rana nie złożyłem życzeń, za co się kalam :taktak: . Dzisiaj przecież Dzień Nauczyciela a i w naszym gronie biegaczy takowych mamy jak chociażby nasza Hania, Dagmara,Aneta,Ela moja szwagierka Wioleta, mój kolega Tomir,Jarek ,Krzysiek i jeszcze inni związani z oświatą :uuusmiech: . Wszystkiego najlepszego i zadowolenia z pracy :hej:


A gdzie życzenia dla Zantyru Sztum :hej: ?
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
ODPOWIEDZ