Sylw3g - sweet komcie... :P

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

Awatar użytkownika
Sylw3g
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3665
Rejestracja: 22 sty 2010, 23:47
Życiówka na 10k: 35:56
Życiówka w maratonie: 2:57:46
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Mając 8 dzieci i 3 żony? Opłacałoby się :oczko:
Obrazek
BLOG | KOMENTARZE
5KM-17:19 10KM-35:56 15KM-55:18 (M.Czas) 21.1KM-1:18:41 42.2KM-2:57:46
New Balance but biegowy
Czarna55
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 50
Rejestracja: 30 cze 2010, 21:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Sylwek normalnie wstyd mi za te 17 letnią gówniare tym bardziej ze to moja imienniczka :wrrwrr: . Pieprzy jakies glupoty, które pewnie wpoili jej malo inteligentni rodzice ale internauci (szczegolnie płci meskiej) jaraja sie tym niesamowicie. Powiem ci szczerze że jakbym ja spotkala na ulicy to nakopałabym jej do dupy, a ze oprócz biegania ćwicze jeszcze kick boxing to nie żałowałabym swojej pięści na jej sliczną bużkę :hejhej:
Plague
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 844
Rejestracja: 30 sty 2012, 20:44
Życiówka w maratonie: tak daleko nie biega

Nieprzeczytany post

Widzę Sylw3g teraz prowadzisz blog polityczny :hahaha: Można mnie nazwać ignorantem, ale od długiego czasu staram się nie przejmować takimi "głupotami" jak polityka. Wszędzie są gnidy, nikt nie jest święty, świat nie jest doskonały. Staram się być dobrym człowiekiem, ale gdybym miał się martwić wszystkim co się na świecie dzieje złego, to bym oka nie zmrużył. Bez spiny (ja nawet nie wiem o czym piszecie :bum: i tak było by też gdybym dalej mieszkał w PL).
Awatar użytkownika
Sylw3g
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3665
Rejestracja: 22 sty 2010, 23:47
Życiówka na 10k: 35:56
Życiówka w maratonie: 2:57:46
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Widzę Sylw3g teraz prowadzisz blog polityczny :hahaha:
U mnie to już chyba było wszystko :hahaha: Nie potrafię się zamknąć do samego biegania jakoś, muszę wyłazić poza obręb tematu :lalala: Taki już mój los.

No nic, powoli trzeba wyłazić na trening. Dobrze jest czasami popisać na jakieś poważniejsze tematy, człowiek wtedy wysila szare komórki, zachodzą jakieś głębsze procesy myśleniowe :lalala: :hej: Mózg to też mięsień, trzeba bodźcować :hej: Może przez to na starość nie zapadnie się na demencje starczą :lalala:
Obrazek
BLOG | KOMENTARZE
5KM-17:19 10KM-35:56 15KM-55:18 (M.Czas) 21.1KM-1:18:41 42.2KM-2:57:46
Awatar użytkownika
leandros
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 767
Rejestracja: 09 sty 2012, 13:58
Życiówka na 10k: 47:56
Lokalizacja: Zabrze, Oberschlesien

Nieprzeczytany post

Sylw3g pisze:
To powiedz mi/nam, kim jest dla Ciebie Mazowiecki, Geremek czy Kuroń?
Pisałem już. To są postępowi komuniści. Pragnęli kolejnej odwilży/zmiany. Solidarność to był prawdziwy zryw niepodległościowy, ale został zbyt dobrze rozegrany przez komunistów.

Ja sobie doskonale zdaję sprawę, że swoim zdaniem idę ostro pod prąd, bo takich rzeczy w TV się nie usłyszy, to jest obce i od razu budzi reakcję, oburzenie.
nie wybieramy przeszłości rodziców czy siostry.
To, że to może być krzywdzące dla niektórych jest pewne. Natomiast wpływ rodziców na dzieci jest jednak silny, prawda? Ktoś dzieci jednak wychowuje, od kogoś bierze wzorce.
To,że bandy NSZ nazywa się niezłomnymi to kpina.
To, że powtarza się komunistyczne kłamstwa o NSZ, to jest fakt. Mówi się, że robili pogromy żydów, których nie potrafi się niczym poprzeć. Jest taki historyk, który sobie za cel honoru postawił rzeczywiste opisanie NSZ, swoje prace opiera na dokumentach - Leszek Żebrowski. Wklep w utuba. NSZ-owcy to był kawał cholernie twardej podziemnej organizacji. Skąd masz informacje o tych morderstwach/"naprzykrzaniu się" na śląsku? Ja mało czytałem o NSZ jeszcze. Nie czuję się tutaj jakoś mocny. Ale coś tam liznąłem. NSZ był tak opluwany przez lata dlatego, że najdobitniej zwalczał GL, bojówkę komunistyczną, i od razu uznał ją za wroga równie groźnego co hitlerowcy.
Jak mówi się o PW44 to wszędzie słyszy się,że to dobry pomysł itd. Powiesz,że się z tym nie zgadzasz, to połowa kraju nazywa się przyjacielem prezydenta Rosji.

Dla mnie PW było błędem. Za duże poniesione koszta, i nie chodzi mi o budynki. Ale mimo wszystko ma ono swój pozytyw - to bardzo romantyczne, ta historia bardzo łatwo trafia do głów i łatwo się z nią identyfikować, to kształtuje rodzaj myślenia i trzeba z tego wydarzenia brać najlepsze.
Ok, ale gdy poruszysz temat pedofilii, to stajesz się lemingiem.
A nie widzisz tutaj delikatnej dysproporcji jeżeli chodzi o siłę przekazu tego zdarzenia? Łajzy są w każdej organizacji.


Żadnej spiny.
Geremek pragnął kolejne odwilży? To dobrze,że nasz premier i wasz prezydent? Czy Solidarność dała by sobie radę, gdyby nagle miała rządzić blisko 40 milionowym krajem? Wątpie...

Czyli Wojewódzki też powinien być jak jego ojciec, prokuratorem i pakować do pierdla tych biednych kiboli z maczetami i malującymi swastyki na kamienicach? Chociaż teraz pracuje w telewizji... Nie wiem co gorsze? Zaraz, on popiera homo. Oj, jak powiedział Jędrzej Giertych: "3 największych wrogów Polski to komunizm, masoneria i Żydzi"(kolejność dowolna).

NSZ zwalczał hitlerowców, Żydów i komunistów oraz "wrogów RP". Szacunek dla nich i chwała za rozbijanie okupanta. Ale może przykład Józef Kuraś. Polecam książkę Jerzego Łątki "Bohater na nasze czasy?". Dokładnie opisane przykłady działania Kurasia, który miał wiele za uszami. Takie coś jak mordy na ludności Słowackiej. Dlaczego? Bo byli Słowakami, a to Polska przecież...
Co do Śląska. Górnego Śląska. Było ich tu mało. Ale opowieści te są rodzinne oraz jeden zabrzański historyk mi o nich opowiadał i zbierał relacje. Muszę go poszukać. Dochodziło do spięć między Ślązakami a NSZ. Jak słyszałeś "Helmut Goering" to od razu chcieli strzelać. A to był zwykły człowiek, który mieszkał tu od parudziesięciu lat i nie był Niemcem, ni Polakiem. Co do działalności NOW,NSZ czy innych organizacji na terenie całego Śląska, to mniej informacji posiadam ;)

Historia trafia do nas, więcej o tym wiemy i dobrze. Dla mnie to klapa. Można było poczekać, zebrać więcej broni i liczyć na pomoc Rosjan. Choć to raczej retoryczne zdanie :)

Łajzy są, były i będą. Ale zdecydowaniej powinien reagować Episkopat. Jest podejrzenie, to odsuwamy i od razu wyjaśniamy sprawę, a nie zamiatamy pod dywan!! A ileż prowadzi po pijaku. Dobry przykład, 2 promile rozbijając auto za 150 tysięcy. W Imię Boga?
grim80 pisze:Sylwek, w wielu punktach się z Tobą zgadzam, tyle, że obie strony, zarówno lewa, jak i prawa, stosują zero-jedynkowe postrzeganie rzeczywistości. I obie strony kreują własną rzeczywistość, w której nie ma miejsca na własny punkt widzenia, zarówno "lemingi prorządowe" jak i "pisiory". Daleko nie trzeba szukać - jestem katolikiem, wierzącym, praktykującym. Jan Paweł II jest jednym z moich moralnych autorytetów. Jednocześnie nie mogę pominąć faktu, że pewne ciemne sprawki w KRK zamiatał pod dywan. Idźmy dalej - jestem zdecydowanym przeciwnikiem aborcji "na życzenie", ale dopuszczam ją w przypadkach ewidentnie niebezpiecznych dla zdrowia matki. Jestem za in vitro, bo często to jedyna szansa dla rodziców. Z przykrością słucham o opluwaniu kościoła, bo mimo, że jest tam pełno plew (które, mam nadzieje, odsieje Franciszek - moim zdaniem jeszcze lepszy Papież od "naszego"), to jest tam mnóstwo duszpasterzy, wiernych robiących znakomitą robotę dla społeczeństwa, ubogich, chorych (Caritas, półkolonie i ferie organizowane przy parafiach). I mam mnóstwo innych, własnych przekonań i opinii w tematach polityki, etyki, religii, itp, nie przystających do prawego, czy lewego szablonu. Tu nazwą mnie katolem, tam lemingiem czy "różowym" :) Niestety, nie ma czarne-białe, choć obie strony usilnie chcą o tym przekonywać.
Zgodzę się w 99%(taki margines błędu). JP II nie jest dla mnie autorytetem moralnym, tylko ważnym człowiekiem.


A co do muzułmanów. Pełna zgoda. Zobaczmy co się dzieje w krajach skandynawskich czy Francji!!

Działaczka SLD? Iluż jest młodocianych w MW czy ONR, którzy hajlują, hajlowali. Albo Holochergate... Co tym ludziom kładli do głowy...
"Silesius non Polonus" - Anzelm Eforyn

Blog treningowy.

Komentarze.

5km - 23:02(nieof.)
10km - 47:56
21,097km - 01:46:49
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Dzieci nie szczepię, od kilkunastu lat i nie miałem z tym problemu. w Chinach byłem, tam nie ma żadnej wolności a już gospodarczej zwłaszcza.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Awatar użytkownika
Hael
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 581
Rejestracja: 15 gru 2011, 21:31
Życiówka na 10k: 38:03
Życiówka w maratonie: 02:57:54
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Sylw3g, abstrahując całkowicie od tematu i poglądów, czy rzeczywiście wierzysz, że naród jest taki ciemny? Przecież ten ciemny naród to też Ty. A tak samo ja, mihumor, Krzychu M. i pozostali forumowicze. I nasi znajomi. Wszyscy są tępi i dają sobą manipulować? Pewnie, że część osób tak, ale jak we wszystkim jesteśmy indywidualistami i naprawdę generalizując mówisz o kimś/czymś (w tym o sobie), co tak naprawdę nie istnieje. Warto to wziąć pod uwagę wygłaszając sądy o całości populacji :oczko:
HAEL's Running Formula Blog
Komentarze
maksio97
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 433
Rejestracja: 07 lut 2009, 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Mimo że moje zdanie jest właśnie takie:
Po cholerę są te wszystkie nazwy ulic od ważnych wydarzeń czy postaci? Po co to wszystko? Olejmy to!
i:
to dla mnie ważne tyle, co zeszłoroczny śnieg,
to rozumiem, że dla innych ludzi rzeczy, które ja uważam za ważne, mogą być nieistotne i na odwrót. Uważam, że przykładowo 500 tys. osób ma większe prawo zablokować miasto niż 10 tys. innych. Poza tym są wydarzenia różnej wagi. Jeśli dla mojego kolegi rzeczą, o której zawsze marzył i która jest dla niego tak ważna i na dodatek już się więcej nie powtórzy, jest zerwanie i powąchanie lilii polnej, to nie zdepczę mu tej jednej jedynej lilii, która została akurat na świecie, bo nic mnie to nie obchodzi i nie mam zamiaru zmieniać dla jego zupełnie absurdalnych żądań miejsca, w którym stawię następny krok. Bądźmy poważni i odnośmy się do innych z szacunkiem, bo inaczej nie ma szans na normalne współżycie.
BLOG KOMENTARZE
Obrazek
1 KM 3:16 5 KM 20:51
Awatar użytkownika
Sylw3g
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3665
Rejestracja: 22 sty 2010, 23:47
Życiówka na 10k: 35:56
Życiówka w maratonie: 2:57:46
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Geremek pragnął kolejne odwilży? To dobrze,że nasz premier i wasz prezydent? Czy Solidarność dała by sobie radę, gdyby nagle miała rządzić blisko 40 milionowym krajem? Wątpie...
Geremek rozsadzał solidarność od środka, na to są dokumenty, jego donosy, raporty i zapatrywania.

Z czasem by sobie dała. Okres przejściowy, burdel, by z czasem się uspokoił, elity same by się wyłoniły. Lepiej mieć na górze ludzi oddanych sprawie, niż takich, którzy jedynie chcą się nachapać. I właśnie dlatego, że nigdy nie wykopano takich Millerów z polityki i stanowisk publicznych jest jak jest.
Czyli Wojewódzki też powinien być jak jego ojciec, prokuratorem i pakować do pierdla tych biednych kiboli z maczetami i malującymi swastyki na kamienicach?
Nie wiem dlaczego użyłeś takiego skrótu. Tego przecież nie napisałem. Napisałem jedynie, że pewne wzorce od rodziców się jednak wyciąga. Rodzic wychowuje swoje dziecko i je w pewien sposób kształtuje. Nie jego wina, że ojciec był jaki był. Tamte czasy upadlały człowieka, a sprzedawczyków wynosiły na wysokie stanowiska i zawierały kontakty. Myślę też, że kontakty rodzinne miały też duży wpływ na karierę Wojewódzkiego :oczko: Ale to już nie dotyczy tylko jego, a całej rzeszy ludzi. Dawnych opresorów trzeba było wykopać, czy powsadzać do więzień, a nie się z nimi dogadywać i to w obliczu i tak rozsypującego się ZSRS. A tak, dogadali się i żyją w dostatku i na stanowiskach, a dzieci poprzejmowały schedę.
NSZ zwalczał hitlerowców, Żydów i komunistów oraz "wrogów RP".
To akurat nieprawda. Podano bzdurną informację, że niby to NSZ zamordował razem 120 żydów. Co jest nie popartą niczym bzdurą. To jest straszna zbrodnia, że udało się nam wmówić, że NSZ było swego rodzaju polską Waffen-SS. To nie jest prawda! To nie jest niczym poparte! Nie da się tego w żaden sposób udowodnić. Często zresztą było tak, że bandy komunistyczne napadły na wieśniaków w mundurach NSZ/AK i w ten sposób przekabacała ludność na swoją stronę. Na to też są dokumenty. Nie czuję się jednak w tym temacie jakoś bardzo lotny i wolałbym, żeby ktoś inny tutaj zabierał głos niż ja.

Co do Górnego Śląska nic nie potrafię powiedzieć, nic na ten temat nie słyszałem, nie czytałem. Śmiem też twierdzić, ze opinia człowieka, nie poparta żadnym dowodem jest słabym argumentem. O mordach na Słowakach też nic nie wiem.

[img]Działaczka%20SLD?[/img]
Jaka działaczka :hahaha: To tylko ładna buzia. Młodziutka, naiwna osóbka.
Iluż jest młodocianych w MW czy ONR, którzy hajlują, hajlowali. Albo Holochergate... Co tym ludziom kładli do głowy...
ONR to rzeczywiście przyprawia mnie o ciarki, tam naprawdę dużo jest takich osób, a przynajmniej takie mam zdanie :trup: W MW takich przypadków jest pewnie promil, tam są normalni ludzie. A tak w ogóle, to ludzie, którzy odwołują się do ideologii Hitlera, to pajace i ludzie chorzy na łeb. To tak na wypadek, gdyby ktoś chciał mnie podejrzewać o jakieś chore ideologie :hahaha: Nie wiem czy wiesz, ale są też inne przypadki. Nie znam co prawda nazwy organizacji, ale jest taka grupa, która odwołuję się do czasów pogańskich i twierdzi, że Polska/Słowianie byli wielcy wtedy, kiedy byli poganami. Ciekawa historia :lalala:

Lubię sobie poczytać na te tematy. Mam wtedy wrażenie, że zagłębiam się w wiedzę podziemną, zakazaną :oczko:
Dzieci nie szczepię, od kilkunastu lat i nie miałem z tym problemu. w Chinach byłem, tam nie ma żadnej wolności a już gospodarczej zwłaszcza
Miałeś jakieś przeciwwskazania odnośnie braku szczepień? Bo wiesz, jeżeli takich przeciwwskazań nie ma, to zgodnie z aktualnym prawem, napotkasz na swojej drodze pewne utrudnienia, a nawet zabulisz 1500zł . A co do Chin, to nawet wg tych badań wolności gospodarki, zajmują one gdzieś tam 120-130/180 miejsce, m.in Ukraina jest za nią. Ogólnie ten współczynnik jest mało czytelny, bo składa się na niego kilka innych jeszcze współczynników, od obciążeń podatkowych, wolności słowa, prasy etc. Gdyby w zakres tego współczynniku nie wchodziła np wolność słowa, a same aspekty gospodarcze, to byłyby dużo wyżej. W Chinach rządzi twardą ręką reżim, ale przynajmniej rozumie, że żeby państwo się rozwijało, to trzeba mieć możliwie niskiego podatki i otworzyć się na obcy kapitał. Europa też to rozumiała, ale zapomniała. I znowu, bo ludzie lubią różnie interpretować, nie uznaję państwa Chin jako jakiś wyznacznik, do którego powinniśmy dążyć :oczko:

Przecież ten ciemny naród to też Ty.
Bo jesteśmy ciemni i dajemy sobą manipulować, a w tym i ja. Ja nie jestem żaden jakiś jedyny słuszny/sprawiedliwy :lalala: Ale to dotyczy wszystkich ludzi. Jak władza dobrze posmaruje, to robi z nami co chce. Zawsze. Tak uważam. Żeby być naprawdę wolnym, to trzeba by się gdzieś zagnieździć w lesie i nigdy z nie wychodzić :oczko:
Obrazek
BLOG | KOMENTARZE
5KM-17:19 10KM-35:56 15KM-55:18 (M.Czas) 21.1KM-1:18:41 42.2KM-2:57:46
Awatar użytkownika
leandros
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 767
Rejestracja: 09 sty 2012, 13:58
Życiówka na 10k: 47:56
Lokalizacja: Zabrze, Oberschlesien

Nieprzeczytany post

okej, o Geremku poczytam, choć w to nie wierzę.

Czyli teraz co byś zrobił z tymi osobami?

Kuraś był w NSZ? Są dowody na to, że mordował Żydów. Są książki o tym, iż mordowano Żydów przez NSZ.

Wszystko jest opisane w tej książce. Kosztuje grosze, koło 20 złotych albo mniej. Warto poczytać i poznać 2 stronę krwawego medalu "Ognia".

Poganie... Kiedyś sporo czytałem o ruchu narodowym w II RP. Wszystkie książki Dmowskiego i o nim i o ONR,OWP... Ale wiem,że nie po drodze mi z polskimi politykami. O, pardon prawie polskimi ;)

Zresztą u nas na Śląsku inaczej patrzymy na historię. Poczytaj Cholonka ;)
"Silesius non Polonus" - Anzelm Eforyn

Blog treningowy.

Komentarze.

5km - 23:02(nieof.)
10km - 47:56
21,097km - 01:46:49
Awatar użytkownika
szymon_szym
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1763
Rejestracja: 25 maja 2010, 15:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 3:52:14

Nieprzeczytany post

Odkąd dzisiaj zajrzałem na Twój wątek to mi się nuci:

Matka, Matka, Matka
Respektuj Ideały Sierpnia
Matka, Ciotka, Babka Polska
Solidarność, Solidarmość, Solimarność - solej

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

szymon_szym pisze:Odkąd dzisiaj zajrzałem na Twój wątek to mi się nuci:

Matka, Matka, Matka
Respektuj Ideały Sierpnia
Matka, Ciotka, Babka Polska
Solidarność, Solidarmość, Solimarność - solej

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
A ja jak to przeczytałem to mi sie nuci to:

Mam znowu doła, znów pragnę śmierci,
Wszystkie formy samobója przed oczami stają mi :hahaha:


A co do szczepień dzieci to nic nie mamy, żadnych kwitów od lekarzy i przeciw wskazań, nie szczepimy i już; dostałem kilka poleconych z Sanepidu i tyle.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Awatar użytkownika
Sylw3g
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3665
Rejestracja: 22 sty 2010, 23:47
Życiówka na 10k: 35:56
Życiówka w maratonie: 2:57:46
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Kuraś był w NSZ?
Nie.
Kuraś był w NSZ? Są dowody na to, że mordował Żydów. Są książki o tym, iż mordowano Żydów przez NSZ.
Nie wiem czy mordował. Nic w sumie o nim nie wiem, jedynie dwa zdanka może. Co do tych pogromów żydów przez NSZ, to się naprawdę nie zgadzam. Podaj proszę te książki, albo chociaż przykłady tych morderstw. Naprawdę nie ma żadnych dokumentów o tym, że NSZ mordował żydów. Zabijano żydów (pojedyńcze osoby), ale nie ze względu na to, że byli żydami, a kolaborantami. Poza tym, wśród NSZ było też kilku żydów.
Matka, Matka, Matka
Respektuj Ideały Sierpnia
Matka, Ciotka, Babka Polska
Solidarność, Solidarmość, Solimarność - solej

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Kury sobie jaja robią :lalala:

Wiecie, można się śmiać, ale to są naprawdę ciekawe rzeczy :jatylko: Nie jest to może lektura do poduszki, ale fajnie się to czyta.
A co do szczepień dzieci to nic nie mamy, żadnych kwitów od lekarzy i przeciw wskazań, nie szczepimy i już; dostałem kilka poleconych z Sanepidu i tyle.
Bój się :sss:
Obrazek
BLOG | KOMENTARZE
5KM-17:19 10KM-35:56 15KM-55:18 (M.Czas) 21.1KM-1:18:41 42.2KM-2:57:46
Awatar użytkownika
siena_driver
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2302
Rejestracja: 25 paź 2012, 12:35
Życiówka na 10k: 49:18
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Kurcze, jakoś tak spojrzałem na Twoje PB, młodego, wytrenowanego w bieganiu faceta, i 1500m zrobiłeś w 4:53. Dopiero chyba teraz doceniam ojca, który dwa razy ukończył dziesięciobój, robiąc 1500m w ok. 5:25 :orany: I to z treningu głównie siłowego (był dyskobolem, mało robił treningów biegowych) :)
Awatar użytkownika
Sylw3g
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3665
Rejestracja: 22 sty 2010, 23:47
Życiówka na 10k: 35:56
Życiówka w maratonie: 2:57:46
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

To pogratuluj tatuśkowi :oczko:
Na takie dystanse to nie trzeba być jeszcze jakoś szczególnie wybieganym, można to bardzo dobrze polecieć z ogólnej sprawności i z aktywnego trybu życia. Poza tym, ja nie jestem jakoś bardzo uzdolniony pod względem biegowym.
Obrazek
BLOG | KOMENTARZE
5KM-17:19 10KM-35:56 15KM-55:18 (M.Czas) 21.1KM-1:18:41 42.2KM-2:57:46
ODPOWIEDZ