CZĘSTOCHOWA - ul. Dąbrowskiego 58/64. Sobota 9:30!

zibirun
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 10 cze 2013, 15:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Częstochowa

Nieprzeczytany post

Witam
Jestem nowy,świeży(jeżeli chodzi o bieganie) ale wiekowo dość zaawansowany(47wiosen).Obecnie duszę prawdopodobnie "gęsią stopkę".Czy jak wszystko ze mną będzie ok to mogę dołączyć do sznownego grona i zacząć biegać?Czy opłaca(zł) się te treningi na stadionie?Chciałbym nauczyć się biegać ze śródstopia(na śródstopiu).Zaczynałem przygodę z szuraniem w maju tego roku (plan 6-cio tygodniowy) i w 4 -tym tygodniu kolano się odezwało(przerwa 2 tygonie,maści opaska uciskowa,leki przciwbólowe),nastepnie rozpoczołem bardziej ostrożnie(tak mi się wydawało i znów kolano).Jestem po rtg(mierna sklerotyzacja reszta w normie w/g opisu zdjęcia).Chcę jeszcze skonsultować to z ortopedą(może znacie dobrego speca od kolan).Chciałem na moją 50-tkę wystartować w maratonie(w 2016-maj) i zaskoczyć rodzinkę(czy to możliwe?).Pozdrawiam
Pozdrawiam
New Balance but biegowy
marioola
Wyga
Wyga
Posty: 63
Rejestracja: 29 mar 2012, 21:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witamy,
oczywiście że możesz dołączyć do naszego grona serdecznie zapraszamy. Nasze zajęcia w soboty są za darmo nic się nie płaci. Plan 6-cio tygodniowy dla początkujących jest bardzo dobry. Nie dobrze że kolano się odezwało. Dobrze by było biegać po ścieżkach, po trawie jak najmniej po asfalcie jeśli to możliwe. Jeśli chodzi o ortopedę to popytam w śród znajomych i dam znać. Maraton jest możliwy jak najbardziej, tylko musisz wyleczyć kontuzję.
Pozdrawiam
zibirun
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 10 cze 2013, 15:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Częstochowa

Nieprzeczytany post

marioola pisze:Witamy,
oczywiście że możesz dołączyć do naszego grona serdecznie zapraszamy. Nasze zajęcia w soboty są za darmo nic się nie płaci. Plan 6-cio tygodniowy dla początkujących jest bardzo dobry. Nie dobrze że kolano się odezwało. Dobrze by było biegać po ścieżkach, po trawie jak najmniej po asfalcie jeśli to możliwe. Jeśli chodzi o ortopedę to popytam w śród znajomych i dam znać. Maraton jest możliwy jak najbardziej, tylko musisz wyleczyć kontuzję.
Pozdrawiam
Najwięcej biegam po asfalcie i chodnikach(szukam jakiś ścieżek w okolicy Parkitki).Dzieki za odpowiedź i za zainteresowanie.
Pozdrawiam
marioola
Wyga
Wyga
Posty: 63
Rejestracja: 29 mar 2012, 21:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W okolicy Parkitki jest bardzo dużo fajnych ścieżek, tam za szpitalem są pola i fajne tereny do biegania. Spotyka się tam sporo biegaczy. Przyjdź w sobotę na zajęcia :usmiech:
stefcianek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 11 sie 2012, 16:08
Życiówka na 10k: 42:47
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wojnicz

Nieprzeczytany post

Cześć,

Miałem jechać na obóz do Szklarskiej Poręby ale niestety nabawiłem się kontuzji i moje miejsce jest wolne, w związku z tym mam pytanie czy ktoś byłby chętny na taki oboz ? Jest to turnus III od 10.08 do 17.08 tutaj wszystkie informacje, jakbyście byli zainteresowani to prosze o jak najszybszy kontakt :)

tutaj wiecej informacji: http://bieganie.pl/?show=1&cat=283&id=5154
marioola
Wyga
Wyga
Posty: 63
Rejestracja: 29 mar 2012, 21:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zapytam o ten obóz dzisiaj na zajęciach, może ktoś się zdecyduje.
Wszystkich zapraszam jak zawsze o 9.30 na stadion :spoko:
Cypek
Wyga
Wyga
Posty: 68
Rejestracja: 05 kwie 2012, 20:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zapraszam już jutro (24.08) niezmiennie na miejski stadion lekkoatletyczny na wspólny trening o 9.30!
marioola
Wyga
Wyga
Posty: 63
Rejestracja: 29 mar 2012, 21:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

31 sierpnia 9.30 bez zmian :usmiech:
zibirun
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 10 cze 2013, 15:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Częstochowa

Nieprzeczytany post

marioola pisze:W okolicy Parkitki jest bardzo dużo fajnych ścieżek, tam za szpitalem są pola i fajne tereny do biegania. Spotyka się tam sporo biegaczy. Przyjdź w sobotę na zajęcia :usmiech:
Na chwilę obecną bieganie mam z głowy(nim rozpoczołem a już musiałem zakończyć).po wizycie u ortopedy,bad.USG i RTG (mam zrobić jeszcze rezonzns magn.-ale zapisy na kwiecień 2014 :echech: ) lekarz stwierdził torbiel Bakera i pradopodobnie łękotkę przyśrodkową(artroskopia styczeń 2014-jęzeli załatwię rezonans magn.).Prywatnie RM to 550zł(nie stać mnie) a na kasę NFZ w połowie 2014 :echech: .Tak czy inaczej szuranie wznowię(nie odpuszczam) na wiosnę 2014 jak wszystko dobrze pójdzie :niewiem:
Pozdrawiam
marioola
Wyga
Wyga
Posty: 63
Rejestracja: 29 mar 2012, 21:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Bardzo mi przykro ... życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Cypek
Wyga
Wyga
Posty: 68
Rejestracja: 05 kwie 2012, 20:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W najbliższą sobotę zapraszam na wspólny trening o 9.30!!!
Cypek
Wyga
Wyga
Posty: 68
Rejestracja: 05 kwie 2012, 20:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

w sobotę o 9.30 zapraszam na wspólny trening na miejskim stadionie lekkoatletycznym przy Dąbrowskiego !!!!
Cypek
Wyga
Wyga
Posty: 68
Rejestracja: 05 kwie 2012, 20:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W sobotę tak jak zawsze spotkajmy się na stadionie o 9.30 ale z uwagi na rozgrywany na stadionie finał ligi juniorów będziemy zmuszenie zajęcia poprowadzić w terenie. Zapraszam !!!
Awatar użytkownika
Rambor
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2013, 13:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Bardzo chętnie się do Was dołączę jeśli pozwolicie.
Cypek
Wyga
Wyga
Posty: 68
Rejestracja: 05 kwie 2012, 20:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Oczywiście zapraszamy pojutrze 28.09 na stadion na 9.30 :)
ODPOWIEDZ