Czy ktoś używa Kalenji 300 GPS FW

Awatar użytkownika
kruczek79
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 200
Rejestracja: 09 cze 2012, 23:09
Życiówka na 10k: 38:07
Życiówka w maratonie: 3:09:57

Nieprzeczytany post

mikus1987 pisze:
kruczek79 pisze:
mikus1987 pisze:zauważyłem dziś dziwną rzecz:) zrobiłem trening z peacemakerem, czyli tryb challenge, ustawiłem na prędkość 5.25 na koniec wyprzediłem gościa o 150 metrów i zakończyłem trening, wywaliło komunikat że pzegrałem<hehehe> dodatkowo pokazało mi, że ja przebyłem w tym czasie 11.53 km a competitor 11.20km i nadal info, że przegrałem:) heheh, mocne:D:) mają poczucie humoru:)

pytanie. Jaką macie wersję oprogramowania w swoich 500? ja mam 1.21 może to wina softu?
Biegłem tak dwa razy i nie miałem takich problemów tzn. zawsze wygrałem :bleble:. Może źle interpretujecie kolory postaci (czarna to wy).

a jaki masz zegarek? onmove 500 czy kalenji 300? może ejdnak tutaj jakaś różnica? jaki masz soft?
mam onmove 500
New Balance but biegowy
mikus1987
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 390
Rejestracja: 07 maja 2012, 14:32
Życiówka na 10k: 50:20
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mikołów

Nieprzeczytany post

sprawdź jeszcze wersję oprogramowania. wejdź w ustawienia, aktualizacje, i na górze jest info o sofcie;) bo może stary soft, nie miał tego problemu.
Awatar użytkownika
gores87
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 383
Rejestracja: 09 cze 2009, 12:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Brodnica

Nieprzeczytany post

ja własnie otrzymałem swoja 700-kę. szkoda tylko że akumulator rozładowany do zera. przyjdzie mi teraz czekać ponad 3h. No ale co zrobić :usmiech:

i zauważyłem chyba pierwszą niedoskonałość zegarka. Nigdzie nie widzę żeby można było zmienić czas podświetlenia i kontrast.
Obrazek
mikus1987
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 390
Rejestracja: 07 maja 2012, 14:32
Życiówka na 10k: 50:20
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mikołów

Nieprzeczytany post

czasu i kontrastu nie zmienisz. ale kontrast jest dosyć odbry, i czas to 5 sekund. zawsze możesz zmienić tryb podśwetlania.
Awatar użytkownika
gores87
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 383
Rejestracja: 09 cze 2009, 12:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Brodnica

Nieprzeczytany post

ale czy zmiana trybu podświetlania zmieni mi czas podświetlania? chyba nie...
Obrazek
mikus1987
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 390
Rejestracja: 07 maja 2012, 14:32
Życiówka na 10k: 50:20
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mikołów

Nieprzeczytany post

nie nie zmieni niestety.

mam pytanie. Chcę ułożyć na jutro trening interwalowy własny i nie chcę podczas biegu jutro się zatrzymywać;) ustawiam rozgrzewkę, ustawiam tempo aktywnośi i spoczynku ustawiam sobie cool down, i teraz mam pytanie są 2 parametry mnożnika do ustawienia. Po lewej i prawej. ten po prawej to liczba sesji.
jeśli chcę zrobić tak, że ustawiłem sobie 300m tempo 5/km 700m tempo/5.40 i tak na zmianę 8 razy to który "x" ustawić?
bo klikając w ten x po lewej można tylko zmienić wartość, a klikając po prawej wyskakuje informacja, o ilości sesji.

jak to zrobić, aby na zmianę byóło 300m/700m/300m/700m

sory, trochę zakręciłem, ale chyba wiecie o co mi chodzi;)
Awatar użytkownika
Kwiat
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 693
Rejestracja: 09 sie 2007, 02:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gelsenkirchen
Kontakt:

Nieprzeczytany post

mikus1987 pisze:nie nie zmieni niestety.

mam pytanie. Chcę ułożyć na jutro trening interwalowy własny i nie chcę podczas biegu jutro się zatrzymywać;) ustawiam rozgrzewkę, ustawiam tempo aktywnośi i spoczynku ustawiam sobie cool down, i teraz mam pytanie są 2 parametry mnożnika do ustawienia. Po lewej i prawej. ten po prawej to liczba sesji.
jeśli chcę zrobić tak, że ustawiłem sobie 300m tempo 5/km 700m tempo/5.40 i tak na zmianę 8 razy to który "x" ustawić?
bo klikając w ten x po lewej można tylko zmienić wartość, a klikając po prawej wyskakuje informacja, o ilości sesji.

jak to zrobić, aby na zmianę byóło 300m/700m/300m/700m

sory, trochę zakręciłem, ale chyba wiecie o co mi chodzi;)
Jedno to liczba powtórek w danej serii - to Cię interesuje (interwał i odpoczynek przechodzą płynnie, więc nic nie musisz robić z zegarkiem). To drugie (z tego, co pamiętam to poza tą ramką, w której masz "action" i "rest") to liczba serii - i tutaj, aby przejść po skończeniu jednej do drugiej musisz już wcisnąć przycisk w zegarku, bo inaczej będziesz "odpoczywał" i nie rozpoczniesz kolejnej serii.
Obrazek

Blog|Komentarze

10 km - 53'43" (Tychy, 22.12.2013)
mikus1987
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 390
Rejestracja: 07 maja 2012, 14:32
Życiówka na 10k: 50:20
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mikołów

Nieprzeczytany post

Czyli tylko ten parametr z lewej ustawiam x8 a ten z prawej ktory jest podpisany serie zostawiam na 1:) ok:) dziekuje. Jutro z rana wytestuje czybzegarek nie glupieje z zaznaczonymi granicami tempa:) zrobilem dosyc duze tolerancje wiec nie powinien pikac jak nawiedzony:) mam tylko nadzieje ze po rozgrzewce bedzie faktycznie na przemian dawal znac ze 300m zrobione teraz 700m:) i tak w kolko 8 razy a pozniej przejdzie do odpoczynku:) nigdy nie biegalem interwalow. Mam nadzieje ze zegarek do interwalow jakotako sie sprawdzi. Czy ktos z was biega z nim interwaly? Sampling mam ustawiony co 1 sekunde wiec dokladniej juz nie bedzie;)
Awatar użytkownika
gores87
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 383
Rejestracja: 09 cze 2009, 12:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Brodnica

Nieprzeczytany post

a gdzie można ustawić ten sampling?
Obrazek
Awatar użytkownika
Kwiat
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 693
Rejestracja: 09 sie 2007, 02:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gelsenkirchen
Kontakt:

Nieprzeczytany post

gores87 pisze:a gdzie można ustawić ten sampling?
W ustawieniach, do których wchodzisz z poziomu głównego menu.

A co do interwałów to nie powinno być problemów - u siebie mam włączony tylko alert wibracyjny i nie sposób go przegapić, więc spokojna Twoja :)
Obrazek

Blog|Komentarze

10 km - 53'43" (Tychy, 22.12.2013)
Awatar użytkownika
gores87
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 383
Rejestracja: 09 cze 2009, 12:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Brodnica

Nieprzeczytany post

ok juz mam :hejhej:

spadam na trening, zobaczę co i jak. :oczko:
Obrazek
mikus1987
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 390
Rejestracja: 07 maja 2012, 14:32
Życiówka na 10k: 50:20
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mikołów

Nieprzeczytany post

gores- czekamy na Twoje pierwsze wrażenia;) ja swoje opisałem:)
mikus1987
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 390
Rejestracja: 07 maja 2012, 14:32
Życiówka na 10k: 50:20
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mikołów

Nieprzeczytany post

Kwiat pisze:
gores87 pisze:a gdzie można ustawić ten sampling?
A co do interwałów to nie powinno być problemów - u siebie mam włączony tylko alert wibracyjny i nie sposób go przegapić, więc spokojna Twoja :)
No to jutro rano dam zanć, czy było ok:) ja mam włączone bip i wibrę;)
Awatar użytkownika
gores87
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 383
Rejestracja: 09 cze 2009, 12:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Brodnica

Nieprzeczytany post

Mam problem z przesłaniem danych na komputer. Zainstalowałem program ONconnect 3, po podłączeniu zegarka i po zalogowaniu się do programu cały czas widnieje " Detecting your current product: Thanks for plugging your product in. Detection may take up 15 seconds" . Zmiana portu usb nic nie daje. Nie mam pojęcia co robić. :echech:
Obrazek
Awatar użytkownika
r2d2
Wyga
Wyga
Posty: 62
Rejestracja: 11 cze 2009, 20:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Trzeba wgrać specjalną aktualizację do zegarka. Wtedy mamy możliwość korzystania ze strony online, tracimy obsługę geonaute software.
Obrazek
ODPOWIEDZ