GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Sobotni trening w strugach deszczu i błocie po kolana już za nami :hej: . Pomimo takich warunków przed plażą pojawiły się nawet dziewczyny: Magda, Aśka, Justyna, Aneta, Małgosia, dla których duże brawa za wolę walki :taktak: . Zgodnie z obietnicami zrobiliśmy dzisiaj czarny szlak, czyli dobre 12 km. Lekko nie było :bum: , ale po kilku kilometrach już nikt nawet za bardzo nie starał się omijać kałuż. Przemokliśmy do przysłowiowej suchej nitki, ale warto było pobiegać sobie w miłej gadulskiej atmosferze :hahaha: tym razem dla odmiany nie w upale a deszczu. Dziękuję, więc za dzisiejsze wspólne bieganko i mam nadzieję, że biedny Wojtek z Małgosią wybaczy nam te króciutkie postoje, na których nawet nie zdążyli odpocząć, bo trzeba było ruszyć dalej :hejhej: . Jutro niedziela, więc również trening. Wstępnie dzielimy się na dwie grupki. Jedna spotyka się o 09.00 przed plażą i sobie biega trasą, jaką będą chcieli. Natomiast druga podgrupa, czyli Ja, Marcin i zobaczymy, kto jeszcze się dołączy spotykamy się o godzinie 09.00 przed mostem i biegniemy do Nowego :szok: , aby napić się piwka na tamtejszym ryneczku,polansować sie troszeczkę,zawiesić oko na mini spudniczkach :hejhej: i powrócić już samochodem do Grudziądza. W końcu, co jakiś czas muszę rozbiegać moje startówki na asfalcie, bo sezon startów już niebawem czas rozpocząć. Pozdrawiam Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Na teraz do Nowego biegną też Janusz i kolega z dzisiejszego treningu, którego imienia nie pamiętam. Jeżeli będą kolejni chętni to zgłaszać się, bo trzeba będzie wtedy załatwić drugie auto na drogę powrotną.
No a dzisiejszy trening faktycznie mokry i to nie tylko od potu, ale też przyjemny.
Obrazek
lukaszleszczynski5
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 19 wrz 2011, 14:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witajcie,

Mam talony BROOKSa wygrane na zawodach na łączną kwotę 300 PLN, z realizacją w internetowym sklep4run.pl do końca roku 2013
Z ostatniego biegu 3 Plaż:)
Chciałem kupić startówki, ale niestety nic dla siebie nie znalazłem:(
Póki co w inny sprzęt jestem zaopatrzony, wiec są mi zbędne....
Mogę talony odsprzedać, oczywiście z dyskontem. Konkretnie, za około 200 PLN?

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt
lukaszleszczynski5@wp.pl

pozdrawiam,
Łukasz
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dzisiaj bardzo syta i zdrowa kolacja zrobiona w 10 minut. Tortilla z grillowanym kurczakiem w przyprawach greckich a wszystko z ogórkiem, pomidorem i jogurtem naturalnym typu greckiego. A u was co na kolację?

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Pewnie większość z was dzisiaj będzie sobie leniuchować no może oprócz tych, którzy muszą iść na niedzielny obiad do nielubianej teściowej :bleble: . Ja wybrałem dzisiaj weekend na sportowo z kolegami :hej: . Wczoraj bieganie w deszczu a dzisiaj dłuższe wybieganie Z Grudziądza do Nowego :taktak: . Mam nadzieję, że się nie obrazicie, że zmieniliśmy troszeczkę miejsce i trasę niedzielnego wybiegania :hejhej: . To tak dla odmiany, aby dać bodziec organizmowi i umysłowi na inne podłoże niż las, inne widoki. Oczywiście do wyboru również godzina 09.00 plaża miejska wraz z lasem rudnickim i jej ścieżkami. Po powrocie zapewne opiszę naszą pierwszą taką biegową wyprawę, więc zaglądajcie na forum. Póki, co pozdrawiam wszystkich i życzę udanego dnia-Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Skarpety kompresyjne CEP [TEST]-Pewnie i mnie widzieliście w takich kolanówkach.widok może i na początku śmieszny :hahaha: bo za wielu biegaczy w naszym mieście ich jeszcze nie używa ale jak dla mnie są fajne i się sprawdzają w bieganiu.

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... xSport2img

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

To był bardzo fajny niedzielny poranny trening :uuusmiech: . Godzina 09.00 Przed mostem im.B.Malinowskiego wstawił się Marcin, Janusz, Arek i Ja :hej: . Pogoda idealna na dłuższe bieganko czyli nie za ciepło nie za zimno i nie za słonecznie :lalala: . Trasa liczona od mostu do rynku w Nowym około 21 km ( plus kilometry na dobiegnięcie. W moim wypadku około 3 km).Biegliśmy drogą wzdłuż walu wiślanego przez Dragacz, Wielki Lubień, Wielkie Zajączkowo, Mątawy, Tryl kończąc półkilometrowym podbiegiem pod Nowe :szok: . Po drodze ładne widoki polskiej wsi, kilka zabytkowych kościołów, starych opuszczonych cmentarzy, pomników przyrody i oczywiście przepiękne widoki na dolinę Wisły. Była również przerwa na wodę w dawnym po pegeerowskim sklepie oraz cieniutkie cytrynowe piwko wypite za sklepem w Nowym gdzie zaprosili nas przyjaźnie nastawieni miejscowi ostrzegając prze złymi ludźmi wystawiającymi mandaty za picie na ryneczku :hahaha: . Niestety wszystko, co fajne szybko się kończy :echech: i po zaliczeniu sesji zdjęciowej na niedawno wyremontowanym miejskim skwerku nastąpił czas powrotu. Przyjechał po nas nasz biegowy kolega i brat Marcina Wojtek :hej: i to z nim powróciliśmy do Grudziądza w rytm ostrej metalowej muzyki płynącej z radia. Muszę wam powiedzieć, iż była to ciekawa odmiana na długie niedzielne wybiegania, które dotychczas robiliśmy w Rudniku. O ile pogoda i forma będzie sprzyjać to i kolejne niedziele spędzimy na takich wycieczkach krajoznawczych w tempie na rozmowę i śmiechy :taktak: . Pozdrowienia dla pozostałych biegaczy, którzy wybrali dzisiaj nasz poczciwy lasek. Pamiętajcie, że na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy, którzy biegają oraz tacy, którzy powinni.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Właśnie obejrzałem bieg kobiet na 10 km z Mistrzostw Świata Moskwa 2013. Coś pięknego 30 minut: 43 s. tempo po 3:04.Oczywiście pierwsze 4 miejsca Kenijki. Za chwilę Bolt na 100 m. Będzie ciekawie, bo wszyscy zeszli poniżej 10 s.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Tak jak przewidywałem Bolt ponownie Mistrzem Świata.Taki to zawsze zdąży na autobus :hahaha:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Kolejny wakacyjny tydzień przed nami :taktak: . Dla niektórych może być nawet fajny pod warunkiem, że załatwią sobie piątek wolny i wtedy ich praca będzie trwała tylko do środy. Znając jednak życie nie wszyscy załapią się na długi weekend :echech: . Dla pocieszenia w telewizji, którą teraz oglądam mówią, że za kilka dni ma przyjść ponownie upalne lato. Ten sierpień wyjątkowo mnie zadziwia :szok: z tego, co pamiętam zawsze wybierałem urlop w lipcu a tu popatrz. No dobrze o pogodzie już było, więc czas, co nieco o bieganiu :hej: . Dla mnie poniedziałek wolny od bieganka jednak z tego, co wiem spora gromadka moich dziewczyn :hejhej: z AB trenuje sobie w ten dzień. Dzisiaj nie za gorąco, więc dajcie drogie laski z siebie coś więcej i dołóżcie z jeden kilometr więcej. Druga sprawa związana z bieganiem to pamiętajcie o dokonaniu opłaty :niewiem: w kwocie 30 zł za bieg Malinowskiego, która jest obniżona do 20 sierpnia ( jest szansa, że organizator pozostawi dłużej tą opłatę, ale póki, co po tym terminie wynosi ona 45 zł).Marcin napisze malutki artykulik na ten temat, ale wstępnie chcielibyśmy uzbierać, co najmniej z 50 osób z AB, którzy ubiorą koszulki z naszym logo, aby pokazać naszą siłę, integrację to, w jaki sposób razem się bawimy i co oferujemy na naszych spotkaniach. To tak pokrótce na teraz. Widzimy się już niedługo, bo w środę a w międzyczasie przygotuję mały zestawik crossfitowy na nasz trening :szok: . Oczywiście tylko dla twardzieli :bum: , bo mięczaki pewnie pobiegną na ósemkę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Parametry biegacza. Liczby istotne by dobrze biegać.

http://www.bodyinfo.pl/parametry-biegac ... egac.a1984

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Rudolf
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 12 sie 2013, 11:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Podpisuję się pod tą sentencją "ręcami" i nogami ;))
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ach te wspomnienia :hej: . Doszły do mnie kolejne zdjęcia od Piotrka z naszego spływu kajakowego :taktak: . Popatrzcie może się załapaliście na fotkę. Chociaż z tego, co widzę fotografującemu bardziej wpadała w oko płeć piękna :hahaha: .

https://plus.google.com/photos/10812436 ... psrc=pwrd1

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

W ostatnim czasie miałem kilka zapytań o nasze koszulki czy można jeszcze dorobić. Sam również miałem zamiar dorobić sobie takową na treningi a drugą na zawody. W związku z powyższym, jeżeli ktoś jeszcze chętny to na najbliższych treningach będę zbierał kaske i zamówienia. Ewentualnie jak ktoś ma swoją na ramiączkach i chciałby nadruk to pewnie też da się to zrobić.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Artykuł naszego biegowego kolegi Damiana z Akademii Biegania warty przeczytania. ”Pamiętacie o grudziądzkim sztangiście Waldemarze Baszanowskim?”.
http://www.mmgrudziadz.pl/artykul/pamie ... szanowskim

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ