Najgorszy dystans 800m...

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Dybkos
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 376
Rejestracja: 01 sie 2012, 15:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak wg Ciebie ktoś ma pobiec 800m nie mając siły ani szybkości? Pisałeś o wytrzymałościowcach mówiąc że TYLKO ONI POWINNI ĆWICZYĆ NA SIŁOWNI, oto dałem Ci przykład że nie tylko. 34.33 na 10km w wieku 16 lat, super, fajnie, co potem się stało? Bo jeśli ta życiówka została nią przez kolejne 16 lat to wybacz ale słabe pojęcie masz o treningu ;) Jestem człowiekiem cywilizowanym i nikogo od idiotów nie wyzywam, nie każę pukać się w głowę i nie mówię że ktoś ma braki w intelekcie. Wśród cywilizowanych ludzi na poziomie za takie odzywki byś został wyproszony z dyskusji, na ulicy byś pożegnał się z zębami, zastanów się nad sobą.
New Balance but biegowy
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13517
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Dybkos pisze:Jak wg Ciebie ktoś ma pobiec 800m nie mając siły ani szybkości? Pisałeś o wytrzymałościowcach mówiąc że TYLKO ONI POWINNI ĆWICZYĆ NA SIŁOWNI, oto dałem Ci przykład że nie tylko. 34.33 na 10km w wieku 16 lat, super, fajnie, co potem się stało? Bo jeśli ta życiówka została nią przez kolejne 16 lat to wybacz ale słabe pojęcie masz o treningu ;) Jestem człowiekiem cywilizowanym i nikogo od idiotów nie wyzywam, nie każę pukać się w głowę i nie mówię że ktoś ma braki w intelekcie. Wśród cywilizowanych ludzi na poziomie za takie odzywki byś został wyproszony z dyskusji, na ulicy byś pożegnał się z zębami, zastanów się nad sobą.
Dajmy sobie spokuj i wracamy na temat 800m bez kolegi.
thomekh
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1337
Rejestracja: 10 cze 2009, 16:59
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Przytaczasz zdjęcie czarnego biegającego po 300km w tygodniu. Pisałem już, że oni mają inne geny. Buki regresuje od 4 lat a ty dalej wciskasz mu kity, że jest ok. Tak ty, bo to ty udzielałeś się w jego księdze i jesteś jego kumplem.
Na miejscu Bukiego podziękowałbym takiemu koledze, który tępi dobrze doradzających a sam wprowadza tylko zamęt.
Czas biegania na zawodach nijak się ma do decyzji o włączeniu siłowni/ćwiczeń do swojego kalendarza ćwiczeń.

Victor wypad z tego forum. Nie wyzywaj Rolliego i innych zasłużonych w temacie użytkowników. Jeżeli dla ciebie ich wypowiedzi nie mają wartości treningowych to tym bardziej wypad. Jeszcze jeden numer z wyzywaniem i się pożegnasz z forum. Z resztą w sumie ci to obojętne, bo zarejestrowałeś się specjalnie aby ubliżać.
Dybkos
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 376
Rejestracja: 01 sie 2012, 15:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dlaczego zaraz koniec marzeń o bieganiu? Jak zaczniesz słuchać osób które mają pojęcie o tym co mówią a nie tych co w herbatce szukają sposobu na wszystko to jeszcze swoje w życiu nabiegasz, a 4.20 na 1500 wygląda cieniutko w stosunku do 2.00 na 800.
Dybkos
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 376
Rejestracja: 01 sie 2012, 15:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Regres od 4 lat? No to oczywista oczywistość, że w czymś są ogromne braki, i wygląda na to, że w sile więc czemu mu odradzasz pracowania nad błędami? Chyba że Buki sam nie chce dopuścić do siebie myśli, że w czymś są braki...
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Usunąłem gościa bo widzę, że raczej wszystkich obrażał.
thomekh
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1337
Rejestracja: 10 cze 2009, 16:59
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

paweł1946 pisze:witam,

Mam kolejny problem ... dziś biegałem na tartanie i przy pierwszej rytmówce poczułem ból tam gdzie się robi wspęcia na palce od góry w środku stopy ... co to może znaczyć ? dodam fakt że jak chodze albo biegam w butach mało to czuje... więc co się dzieje ?
piłeczka tenisowa lub specjalna piłeczka gimnastyczna i turlaj sobie stopami jak siedzisz przed kompem. Stopy też trzeba rozciągać/masować.
Awatar użytkownika
dezo66
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1235
Rejestracja: 23 paź 2012, 15:50
Życiówka na 10k: 31:17
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

duzo osób tak robi ;]
Wygrać wyścig z metrem M2 ? - https://www.youtube.com/watch?v=AsDMXatPHNA
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13517
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

thomekh pisze:
paweł1946 pisze:witam,

Mam kolejny problem ... dziś biegałem na tartanie i przy pierwszej rytmówce poczułem ból tam gdzie się robi wspęcia na palce od góry w środku stopy ... co to może znaczyć ? dodam fakt że jak chodze albo biegam w butach mało to czuje... więc co się dzieje ?
piłeczka tenisowa lub specjalna piłeczka gimnastyczna i turlaj sobie stopami jak siedzisz przed kompem. Stopy też trzeba rozciągać/masować.
Butelka z Coca Coli (nie jest gladka, ma zeberka) napelnij woda, wsadz do zamrazalki und jak zamarznie stopa tam i spowroten jazdzisz i tak masujesz.
Awatar użytkownika
MikeWeidenbaum
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1132
Rejestracja: 23 mar 2013, 21:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pytanie do kolegów "średniaków". Gdzie w Polsce średniodystansowiec amator, będący jednocześnie za młody na status "weterana", może startować w zawodach, na których będą ludzie o mniej więcej podobnym poziomie? Bo o ile biegów ulicznych od 5km w górę jest od groma, to zawodów dla amatorów na stadionach zdecydowanie mniej.
Dybkos
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 376
Rejestracja: 01 sie 2012, 15:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Na stadionach są mityngi np. na otwarcie sezonu, one są otwarte i bodajże jak jesteś niezrzeszony to płacisz jakieś symboliczne wpisowe, poszukaj w kalendarzy pzla lub w kalendarzu związku lekkiej w Twojej okolicy.
Awatar użytkownika
dezo66
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1235
Rejestracja: 23 paź 2012, 15:50
Życiówka na 10k: 31:17
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dybkos pisze:Na stadionach są mityngi np. na otwarcie sezonu, one są otwarte i bodajże jak jesteś niezrzeszony to płacisz jakieś symboliczne wpisowe, poszukaj w kalendarzy pzla lub w kalendarzu związku lekkiej w Twojej okolicy.
W Warszawie wszystkie mitingi są otwarte za opłatą 20zł mozesz startowac spokojnie ;]
Wygrać wyścig z metrem M2 ? - https://www.youtube.com/watch?v=AsDMXatPHNA
Awatar użytkownika
dezo66
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1235
Rejestracja: 23 paź 2012, 15:50
Życiówka na 10k: 31:17
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

jak robisz we wtorek to zawody w sobota niedziela
Wygrać wyścig z metrem M2 ? - https://www.youtube.com/watch?v=AsDMXatPHNA
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13517
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

dezo66 pisze:jak robisz we wtorek to zawody w sobota niedziela
Moze w tygodniu gdzie zawody, zadna stanga. Oczywiscie zalezy od tego, jak wazne sa te zawody.
thomekh
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1337
Rejestracja: 10 cze 2009, 16:59
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

paweł1946 pisze:mi chodzi ile dni przerwy ;D bo wczoraj sztanga i dziś powiem że sztywno biegałem ;D
Raz w tygodniu. Nie dziwię się, że masz taki stosunek do tego a nie inny. Wystarczy RAZ w tygodniu jak to zrobisz.
ODPOWIEDZ