GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jak tam drodzy przyjaciele biegacze minęła niedziela :uuusmiech: . Pewnie lenistwo kwitło pełną parą jak nie na działeczce to pewnie na plaży :hej: . Niestety jutro szara rzeczywistość i powrót do pracy :bleble: .No może nie wszyscy będą narzekać, bo niektórzy sezon urlopowy właśnie zaliczają w pełni zadowolenia :hejhej: . Grunt to pozytywne myślenie, troszeczkę ruchu na świeżym powietrzu, złapanie witaminki D w promieniach słońca i będzie ok. To do jutra-wasz Prezes Andrzej :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No prezio, pierwszy raz w życiu zaliczyłem 30 km biegu- pod ten Gdańsk- może się wyrobię :echech:
Glebę taką zaliczyłem koło Delfina, że aż mi się smutno zrobiło :bum:
Czy jutro moja akademicka koszulka L będzie do odebrania?
Obrazek
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Mam pytanie odnośnie spływu kajakowego. Chciałbym się na niego wybrać, a z drugiej strony chciałbym też wrócić tego samego dnia do domu. Czy ktoś jeszcze coś takiego rozważa :usmiech: ?
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

zielicho pisze:No prezio, pierwszy raz w życiu zaliczyłem 30 km biegu- pod ten Gdańsk- może się wyrobię :echech:
Glebę taką zaliczyłem koło Delfina, że aż mi się smutno zrobiło :bum:
Czy jutro moja akademicka koszulka L będzie do odebrania?
No popatrz.Jesteś lepszy niż ja.Dawno nie zaliczyłem 30 km.Na pocieszenie też niedawno zaliczyłem glebę i zresztą nie tylko ja bo i Irek,Piotrek..Takie wywrotki to normalna rzecz wśród trenujących.Dzisiaj idę po L i mam nadzieje że będą wtedy dam znać.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:Mam pytanie odnośnie spływu kajakowego. Chciałbym się na niego wybrać, a z drugiej strony chciałbym też wrócić tego samego dnia do domu. Czy ktoś jeszcze coś takiego rozważa :usmiech: ?
Pewnie że wrócisz do domu .Zapewne tylko zaprawieni w bojach AA AB zostaną na noc u Irka na Radodzieskim Rancho.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Dwa dni upału i pięknego słoneczka :hej: . Dobrze, że dzisiaj wolne od biegania, więc można iść sobie odpocząć :taktak: . Zastanawiam się tylko gdzie? :niewiem: . Może plażing :hej: a może nad Wisłę. Zawsze zostaje działeczka w zapasie. Chodzi za mną również kino, ale poczekam jak pogoda się popsuje, bo teraz szkoda z niej nie skorzystać. Fajnie mają Ci, co już są na urlopach i mam nadzieje, że następni nasi biegacze, którzy rozpoczną wakacje również załapią dobrą wakacyjną pogodę. Nie zapominajmy w te lato o wyważeniu odpowiedniej dawki sporu i wypoczynku, aby po wakacjach nie zaczynać wszystkiego od nowa. Czyli pamiętajcie, że biegać można wszędzie a treningiem mogą być nawet zawody w wolnym tempie gdzieś gdzie akurat przebywacie i jest taka okazja do startu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Co pić zamiast wody? 8 propozycji napojów light

http://fitness.sport.pl/fitness/1,10770 ... t.html#Cuk

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Trochę informacji dla tych, którzy jeszcze nie biegają ale czasami myślą by zacząć.
http://bieganie.natemat.pl/5617,jak-zac ... o-biegacza
https://treningbiegacza.pl/trening/psyc ... u-biegania
Pamiętajcie by na początku nie zrazić się przez swoją wygórowaną ambicję.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Urząd miasta wspiera nas jak może. Zamieścili informacje o nas na stronie UM zachęcając grudziądzan do przyłączenia się do nas.

http://grudziadz.pl/
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:
Adrian26 pisze:Mam pytanie odnośnie spływu kajakowego. Chciałbym się na niego wybrać, a z drugiej strony chciałbym też wrócić tego samego dnia do domu. Czy ktoś jeszcze coś takiego rozważa :usmiech: ?
Pewnie że wrócisz do domu .Zapewne tylko zaprawieni w bojach AA AB zostaną na noc u Irka na Radodzieskim Rancho.
To abstynenci są już niemile widziani :hejhej: ?
Rozważyłbym tą opcję, ale rodzina z Warszawy wracając znad morza chce mnie odwiedzić właśnie w tą niedzielę -będe starał się ich przekonać, żeby jak najszybciej wstali i zawitali w godzinnach porannych do Grudziądza :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Dzisiaj też ma być upał i słoneczko tak jak powinno być latem :taktak: . Przynajmniej tak zapowiadają w szklanej skrzynce bo jak na razie to za oknem widzę chmury :bleble: . Mam nadzieję, że te parę kilometrów uda mi się zaliczyć w przyzwoitym tempie pomimo ciepełka. Zawsze po drodze mogę opłukać jajeczka w jeziorku :hejhej: . Jako że dzisiaj wtorek to po nim zawsze jest środa a skoro środek tygodnia to widzimy się na wspólnym treningu :taktak: . Jak zawsze 18.00 przed plażą miejską. Na trening przyniosę koszulki dla tych, którzy jeszcze nie odebrali i mam nadzieje, że większość z was będzie, bo targam je już od B3P, co trening :wrrwrr: . Będę dalej zbierał i zapisywał na spływ kajakowy :taktak: . Uzbierała się już spora ekipa, bo około 30 osób a jeszcze połowy nie zapisałem :szok: . Już widzę nas na rzece jak śpiewamy:, „ gdy strumyk płynie z wolna…” :hahaha: i śmiejemy się z byle pierdół :hejhej: . Czym bliżej będzie 27 lipca tym będę częściej przypominał o tym wydarzeniu AB. Ponadto uzupełniam listę założycielską stowarzyszenia, więc kto chciałby zostać „ojcem założycielem” to niech zabierze z sobą dowód osobisty. No dobra jak mi się coś jeszcze przypomni to napisze w kolejnym poście. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Najbardziej tuczące wakacyjne przysmaki - lista grzechów głównych lata

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,101 ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Poranny trening zaliczony :uuusmiech: . Upału jakoś nie doświadczyłem a miało być jak wczoraj, więc biegło się fajnie w przyzwoitym tempie po 4: 30 a momentami po 3:47 :szok: .I tak zrobiłem sobie 17 km z przerwą na samotną kąpiel w Rudniku. Podeszła do mnie starsza para turystów i zaczęli pytać o zmiany w naszym mieście. Okazało się, że starszy pan był w wojsku w Grudziądzu na Chełmińskiej ponad 40 lat temu i zebrało mu się na sentymentalna podróż z małżonką :usmiech: . Muszę przyznać, że fajnie się z nimi rozmawiało i pewnie ja też kiedyś wykonam taką sentymentalna podróż w miejsca, które mile wspominam a troszeczkę ich będzie :taktak: . Tak mają chyba osoby po czterdziestce :hejhej: . Zauważyłem, że moja osoba nadal wzbudza zaufanie :hej: i nieznajomi nie krępują się ze mną porozmawiać, więc nie chwaląc się moja charyzma może jeszcze przynieść wiele niespodzianek :hahaha: . Tak na marginesie może czyta ktoś z Zarządu Dróg lub innych władnych miasta :niewiem: . Turyści a nie byli oni pierwszymi osobami, które zwracają na to uwagę skarżą się, że brak jest oznakowania na głównej drodze np. Rondo przy Realu, które prowadziłoby do Rudniaka.Może czas to zmienić :taktak: . Tak samo sobie pomyślałem, że i na B3P zapomnieliśmy o znakach a w zeszłym były. Miłego dalszego dnia życzę Andrzej i spadam poczytać książkę w pięknej scenerii naszego miasta.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Czas leci, wakacje też pewnie szybko nam zlecą :echech: , ale póki, co widzimy się dzisiaj o 18.00 na wspólnym treningu :taktak: . Mam nadzieje, że pogoda nam w tym nie przeszkodzi.Zapowiadają w TV jakieś deszcze i burze idące z zachodu więc po południu pewnie dotrą do nas :bleble: . Mały deszczyk to nie problem gorzej jak nadejdzie burza wtedy mamy usprawiedliwienie na nieprzybycie. No chyba, że zrobimy sobie rajd po lesie w kąpielówkach i bikini a tego jeszcze u nas nie grali :hahaha: ( prawie nie grali, bo znam dwójkę wariatów, którzy biegli w deszcz w kąpielówkach :hejhej: ). Na dzisiejszym treningu trzeba będzie ustalić, kto się wybiera do Skórcza na zawody i jak się zorganizujemy :niewiem: . Ponadto pewnie jeszcze parę spraw się znajdzie do przedyskutowania, ale to już podczas dzisiejszego bieganko dogadamy. Pozdrawiam Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Wczoraj wieczorem wzięło mnie na fasolkę szparagową a że troszeczkę przywiązuję wagę do tego co jem więc i wam polecam to warzywko.Fasolka szparagowa - jedz na zdrowie!
Świeże strączki mają niedużą wartość energetyczną (30 kcal w 100 g ugotowanej fasolki), są źródłem witamin C, E i z grupy B, zawierają dużo beta-karotenu (prowitaminy A), a także potasu, wapnia, magnezu, żelaza, cynku i umiarkowane ilości błonnika. Oprócz tego w 100 g ugotowanej fasolki jest osiem jednostek kwasu foliowego, który w połączeniu z witaminami z grupy B poprawi stan twoich nerwów. W fasolowych strączkach są też fitoestrogeny, substancje budową zbliżone do żeńskich hormonów. Mogą hamować rozwój nowotworów piersi, a także chronić przed rozwojem raka szyjki macicy oraz zwiększać gęstość kości u kobiet po 50. roku życia. Właśnie dzięki tym właściwościom fasolka zyskała opinię „damskiego” warzywa.

Nie nadaje się do jedzenia na surowo, ponieważ jej strączki i nasiona zawierają fazynę, trujący składnik, który może spowodować niebezpieczne zapalenie przewodu pokarmowego. Dla unieszkodliwienia fazyny wystarczy dziesięciominutowe gotowanie. Dobrze ugotowana fasolka powinna być jędrna, chrupiąca, aromatyczna w smaku. Aby w trakcie gotowania zmniejszyć straty witaminy C oraz kwasu foliowego, fasolkę gotuj na parze lub w małej ilości wody. Ugotowaną, chrup między posiłkami jako lekkostrawną i niskokaloryczną przekąskę, a po pokrojeniu bez ograniczeń dodawaj do sałatek i surówek.

Smakowitą sałatkę przygotujesz z fasolki zielonej, żółtej i fioletowej. Ugotowane przekrój na pół, wymieszaj z pokrojonymi pomidorami i ogórkami małosolnymi. Polej sosem winegret, posyp posiekanym czosnkiem i natką pietruszki, która osłabi czosnkową woń.


http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/56, ... _.html#Cuk

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ