Musisz iść w mini
![uśmiech :)](./images/smilies/icon_e_smile.gif)
Moderator: infernal
Mini (a właściwie bieganie ze śródstopia) nie tyle drażnią, co mocniej obciążają achillesy i rozcięgno podeszwowe, stąd z tym częste problemy u osób zmieniających technikę biegu na jedynie słuszną (czyli koszerną).Gife pisze:Ale nigdy jeszcze nie czytałem że mini achillesy drażnią
ja tam wale z pięty i jest okiwigi pisze:Mini (a właściwie bieganie ze śródstopia) nie tyle drażnią, co mocniej obciążają achillesy i rozcięgno podeszwowe, stąd z tym częste problemy u osób zmieniających technikę biegu na jedynie słuszną (czyli koszerną).Gife pisze:Ale nigdy jeszcze nie czytałem że mini achillesy drażnią![]()
Tak, jak pisałem. Nieumiejętne posługiwanie się minimalamiwigi pisze:Mini (a właściwie bieganie ze śródstopia) nie tyle drażnią, co mocniej obciążają achillesy i rozcięgno podeszwowe, stąd z tym częste problemy u osób zmieniających technikę biegu na jedynie słuszną (czyli koszerną).Gife pisze:Ale nigdy jeszcze nie czytałem że mini achillesy drażnią![]()
jestem zapulchniak pisze:Fajnie Cię widzieć po przerwie. Skrobnij coś czasem