GRUDZIĄDZ BIEGA

Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja być może też się wybiorę, żeby mieć przetarcie przed wiosennym maratonem, ale szanse na to są minimalne, koło 10% :oczko:

W sobotę wybieram się na stadion, także jakby ktoś był chętny to czekam na info :usmiech:
Dziś natomiast koło 18-19 planuje zrobić w lesie koło 10 km w tempie 4:00-4:10/km. Gdyby ktoś był zainteresowany nawet na krótszy odcinek to również czekam na informacje do 18:30 mniej więcej :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
New Balance but biegowy
birdy
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 01 paź 2012, 12:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Icenty pisze:

Dzięki Birdy zanotowałem dane. Będę się z nimi kontaktował jak zamkniemy listę chętnych na wyjazd.
A Ty kiedy dołączasz do grona maratończyków?



Spoko. Nocleg naprawdę fajny, a zaraz obok SUBARU znajduje się Bar Mleczny ""OKĘCIE" -wystrój co prawda jak za "Nieboszczki Polski" ale czysto i co najważniejsze obiad dwudaniowy można dostać już za 15 zł. :taktak:

Jeśli chodzi o mój maraton to dystans chyba na razie nie dla mnie. Przynajmniej do momentu kiedy nie zrobię porządków z kolanami -czyli jak mawia mój ortopeda: "Jak już porządnie wyskrobiemy te pańskie kolana, to potem wstrzykniemy smarowanie i zapewne wtedy zaczną znowu działać jak należy." Wszystko to jeszcze przede mną... :bleble:
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Tak, tak to już piątek :taktak: . Pewnie większość z was już się cieszy z tego powodu :usmiech: .

Obrazek

Pytanie tylko czy pogoda dopisze :niewiem: . Osobiście wolę słoneczko i ciepełko a co za tym idzie weekend na przykład na działeczce przy grillu :taktak: . Już od jakiegoś czasu chodzi za mną, aby coś dobrego przygotować na grilla i nie mam na myśli kiełbaski tylko może jakiegoś pstrąga albo szaszłyki z kurczaka. No tak i jak tu teraz pracować jak przed wami jeszcze parę godzin pracy a przed oczami obfity stek skwierczący na rożnie i ociekający wydobywającymi się sokami nie mówiąc już o unoszącym się aromacie. do tego jeszcze zdrowa grecka sałatka skropiona oliwą z oliwek. Kurczę aż musiałem chusteczką otrzeć ociekająca ślinę a tu przede mną jeszcze trening :hahaha: .
No dobrze, ale wracając do rzeczywistości skoro jutro sobota to widzimy się na wspólnym treningu :uuusmiech: . Standardowo jak zawsze godzina 09.00 przed plaża miejską. Po treningu jak już wspominałem kilku z nas mogłoby zostać i pomóc naszym patyczakom w organizacji zawodów w Nordic Walking oraz pokibicować uczestnikom w tym naszej żelaznym damom Hani i Alicji ( nie bez powodu nazywam ich kobietami ze stali, bo Hania ma zaliczony półmaraton a Alicja maraton).
Również przypominam i zachęcam do wspólnego biegania w niedzielę. Mamy ponownie możliwość pobiegania z prezydentem Malinowskim i tym razem deszcz nam nie przeszkodzi, bo będą rozdawane czapeczki z daszkiem. Start o godzinie 10.00 z plaży miejskiej.
I jeszcze jedna kwestia formalna. Nadal zbieram zamówienia i kasę na koszulki z logo AB. Czas mamy do 23 czerwca, więc spokojnie zdążycie. Zbieram również wolne datki na organizację Biegu Trzech Plaż, bo jak wiecie z tym zawsze jest problem. Większość sponsorów woli coś przekazać niż dać gotówkę. Oczywiście ja to rozumie i dziękuję wszystkim, że w ogóle są pozytywnie nastawieni do naszej inicjatywy. Jednak ja zawsze byłem bezpośredni w kontaktach i nie widzę przeszkód ani oporów moralnych, aby wyciągać dłoń w szczytnym celu, jakim jest w naszym wypadku promowanie zdrowego trybu życia poprzez bieganie. Dzięki temu działamy już teraz profilaktycznie i możemy zawczasu wyeliminować u niektórych z was wszelkie problemy związane z krążeniem a co za tym idzie odciążamy nasze NFZ w tych trudnych czasach. Oczywiście to taki sarkazm z mojej strony jakby ktoś nie załapał ( o boże skąd ja znam takie słowa. Czyżbym był aż tak inteligentny a myślałem, że na starość człowiek traci neurony, które obumierają w mózgu. Myślę, że sprawność mojego umysłu to zasługa dużej dawki dotlenienia podczas biegania.) Tak, więc reasumując moje dywagacje jutro będziecie mieli możliwość ponownie ze mną porozmawiać. Jako Homo sapiens jestem w stanie porozmawiać prawie na każde tematy ( piszę każde, bo sprawy sercowe to nie jest moja koronna dyscyplina).Pozdrawiam Andrzej.


Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 cze 2013, 07:14 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza -Jak prać buty biegowe?

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... xSport2img

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

7 czerwca to Międzynarodowy Dzień Seksu
Od 2003 r. 7 czerwca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Seksu. Datę tę wyznaczyła Rada Tradycji Unii Europejskiej. Każdy z nas wie, że istnieje Dzień Matki, Dzień Dziecka czy Dzień Ojca. Niewiele osób wie jednak o tym, że istnieje też Dzień Seksu, bez którego nie byłoby innych świąt. W 2003 Rada Tradycji Unii Europejskiej ogłosiła 7 czerwca Międzynarodowym Dniem Seksu. Biorąc pod uwagę, że w krajach europejskich coraz częściej występuje zbyt niski przyrost naturalny dzień poświęcony seksowi jest jak najbardziej potrzebny.
Międzynarodowy Dzień Seksu to też dzień bez rozmów o "bólu głowy", impotencji, oziębłości, frustracji i utrudniających zbliżenia: cukrzycy, stresu cywilizacyjnego i wielu innych schorzeniach...
Dziewczyny czekam na wasz telefon :hejhej:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
birdy
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 01 paź 2012, 12:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam.

Jutro w Płocku odbywa się II Otwarty Puchar Polski Judo Masters 2013. Nasze miasto będzie reprezentowane przez kilku zawodników sekcji judo klubu GKS "OLIMPIA" Grudziądz. Ponieważ większość z nas również niestrudzenie biega więc proszę całą brać biegową o trzymanie kciuków za reprezentację Grudziądza -szczególnie za to, żeby udało się wrócić stamtąd już niekoniecznie "z tarczą" ale bez poważnych kontuzji.
Liczymy na Wasze wsparcie mentalne

Z góry dzięki.
pozdr.

Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć i czołem :uuusmiech: . Standardowo w soboty się nie rozpisuję :nienie: , bo za chwile się widzimy na wspólnym treningu :taktak: . Nie wszyscy będziemy, bo już kilka osób podesłało mi na dzisiaj zwolnienie z zajęć z różnych przyczyn. Spokojnie usprawiedliwienie przyjęte, ale nie są to tanie sprawy :hejhej: . No i trening trzeba będzie odrobić w innym dogodnym dla was terminie :bum: . Wczoraj taki ważny dzień i żadna dziewczyna nie zadzwoniła do mnie :echech: . Chyba nie te książki czytałem o podrywie. Trzeba będzie jeszcze nad tym popracować :hahaha: . Ok. wystarczy głupot. Kisiel zalany, snikers pod ręką, więc szybkie moje śniadanie i zmykam na plażę miejską. Do was drodzy biegacze.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza - Przygotuj się do lata

http://portalaktywni.pl/aktualnosci/prz ... e-do-lata/

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dla nas organizatorów Biegu Trzech Plaż bardzo ważni są sponsorzy. Bez nich nie było by nagród dla naszych zawodników. Kolejnym darczyńcą tym razem wejściówek na kręgle został Hotel Rad w Grudziądzu.
Hotel "RAD" Elegancki i przytulny
Serdecznie zapraszamy do Hotelu "RAD". Mamy nadzieję, że podczas uciążliwej podróży stanie się dla Państwa bezpieczną przystanią.
Obiekt usytuowany jest na 8000 m2 terenu urządzonego w formie ogrodu, z dala od ulicznego zgiełku i hałasu. Hotel "RAD" to komfortowy hotel położony w spokojnej części miasta, zlokalizowany w odległości ok. 3 km od centrum miasta.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości świadczymy usługi najwyższej jakości oraz spełniamy wymogi standardu 3 gwiazdek. Wszystkim naszym gościom zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Andrzej, ale nie napisałeś kto się "wstawił" na treningu :hej:
Ja mam nadzieje, ze jestem usprawiedliwiony, bo dziś miałem egzaminy :oczko: No i w związku z lekkim przeziębieniem jakie chwyciło mnie w czwartek wieczorem, musze przesunąć dzisiejszy trening na stadionie na później, być może na jutro. Dziś ide koło 18:30 na male rozbieganie do lasu :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Tak wiem spóźniony wpis to nie w moim stylu, ale zabiegany dzisiaj byłem. Na wstępie chciałbym podziękować Piotrkowi i Marzenie, Marianowi oraz Krzyśkowi z synem za pomoc w zabezpieczeniu trasy Nordic Walking. My pomagamy teraz oni pomogą nam innym razem. Właśnie tak widzę współpracę z innymi zaprzyjaźnionymi klubami. Mieszkamy w tym samym mieście, chodzimy i biegamy po tych samych ścieżkach, więc i integracja jest jak najbardziej wskazana. Organizator dzisiejszych mistrzostw Pomorza w Nordic Krzysiu jest naprawdę osobą godną podziwu i mogę się jeszcze niejednego od niego nauczyć a na naukę podobno nigdy za późno. Nie należę do osób, które udają, że wszystko wiedzą i są najmądrzejsi pokazując to naokoło. Potrafię przyznać się do błędów i poprosić o pomoc innych. Jak wiecie jestem człowiekiem ugodowym i otwartym na argumenty innych, ale z niektórymi nie udaje mi się dogadywać, więc na dłuższą metę może to się odbijać niekorzystnie na mojej –waszej wizji rozbiegania grudziądzan. Nie chcę roztrząsać na forum moich obiekcji wobec jakichkolwiek osób. Po prostu chciałem zaznaczyć tylko fakt, że nie wszystko jest tak jak powinno być.
Podziękowania również dla kolegi Arka –poczciwa z niego chłopina.
Dzisiaj zrobiliśmy ósemkę po lesie. Łatwo nie było, bo i ciepło się zrobiło, ale daliśmy radę, pomimo że Magda mi coś marudziła, Rafał dogonił nas na 5 km a Justyna dopiero spotkała nas przed plażą. Tak jak już wspominałem kilkoro z nas zostało pomóc na zawodach. Ja z sędzią głównym pilnowaliśmy czy wszyscy idą prawidłowo. Gość był a właściwie jest nauczycielem wf i do tego znał Bronisława Malinowskiego, więc i tematów nam nie zabrakło. Co nieco dowiedziałem się o prawidłowej technice chodzenia jak również opowiadał mi, z jaką młodzieżą pracował i wiele innych ciekawostek. Dlatego właśnie lubię poznawać nowe osoby. Co do zawodów to właściwie od tego powinienem rozpocząć a nie od jakiś głupot w stylu nie podoba mi się to czy tamto. Gratulacje dla naszych biegaczek z pod szyldu Akademii Biegania, które wzięły udział w pucharze pomorza. Alicja zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii oraz open na 5 km oraz żelazna dama AB Hania III miejsce na 10 km w swojej kategorii. Muszę wam powiedzieć, że aby znaleźć się na podium to nie jest tak łatwo. Zwycięzcy szli naprawdę jak przecinaki i to w prawidłowy sposób a nie tak jak widzimy nieraz rozgadane babcie na ścieżkach. Technika ma tu spore znaczenie. Najlepsi z czasem nie wiele odbiegali od biegaczy. Przyglądałem się jak szła najlepsza kobieta w Nordic Walking notabene o ile się nie mylę mistrzyni świata. Robi wrażenie tym bardziej, że nawet się nie zmęczyła, bo miała siłę mi odpowiedzieć na końcówce. Zresztą nie tylko ją zaczepiałem bom kilka fajnych dziewczyn na trasie było. Jednak spokojnie ja wolę biegaczki i liczę, że w końcu jakaś mnie okiełzna.
Jutro niedziela, więc kto chętny to biegniemy o 09.00 Jak zwykle jakąś ósemeczkę. Później można się do nas dołączyć i zaliczyć szybką kąpiel by o 10.00 Pobiec ponownie. Jednak tym razem już z prezydentem Malinowskim.
To tak pokrótce moja relacja z dzisiejszego dnia sportowego. Pozdrawiam Andrzej.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Posłuchaj i zastanów się czy nie lepiej wpłacić jakieś pieniążki na organizację B3P no chyba, że wolisz przekazać na „ojca „ ( jak to usłyszałem to musiałem się z tym podzielić z wami). :hahaha:

http://www.youtube.com/watch?v=YOQNMsGD ... r_embedded

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
lukaszleszczynski5
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 19 wrz 2011, 14:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witajcie!

Widzę, że moda na bieganie w Grudziądzu rozwija się w tempie zawrotnym, próba rozbiegania mieszkańców już dzisiaj można śmiało powiedzieć udała się i a jej rozmiar przerósł oczekiwania nawet tych największych optymistów:)

Stąd podsuwam pomysł na kolejne przedsięwzięcie, które może być doskonałym impulsem do pobudzenia do biegowej aktywności wśród mieszkańców Grudziądza i okolic.....

Z racji tego, że pracuje "częściowo" w Warszawie, zaliczam tutaj kilka zawodów w sezonie (dygresja, biegowe leśne ścieżki w Warszawie były zawsze pełne i wręcz zakorkowane, przyjeżdzając na weekendy do grudziądza - jeszcze 2 lata temu - w lasach była pustka. Dzisiaj to się zmieniło, liczba biegaczy w lesie grudziądzkim wzrosła niebywale, nkrotnie:)

Zdarzało mi się startować w świetnych zawodach w okolicy Warszawy, w tym także na mniej konwencjonalnych bo nie po ulicy, tzn WARSAW TRUCK CUP
O nich właśnie mowa, jako coś co naprawdę - bynajmniej w Warszawie - rozbiegało rzeszę ludzi:)
O zawodach można poczytać pod poniższym linkiem

http://www.warsawtrackcup.pl/

Startowałem już rok temu, a także w ostatniej edycji, w miniony wtorek.
Pogoda okropna, deszcz i wichura, a frekwencja pokaźna
Klimacik jest świetny. Ci bardziej podekscytowani, o swoich wrażeniach mówią jak o starcie w mityngu....
Uroku zawodom dodają wieczorne godziny rozgrywania, w świetle reflektorów itp

Zawody rozgrywane są na bieżni, organizatorem jest Mariusz Giżyński. Znacie też pewnie go z grudziądzkiego półmaratonu, objął jak dobrze pamiętam patronat

Nie będę zanudzał i dublował regulaminu biegu WTC (zainteresowani doczytają), wspomnę że są 3 dystanse: 1000 m, 1500 m, 3000 m

Jest po kilka serii dla każdego dystansu, od najwolniejszych do najszybszych....
Biegają ludzie zupełnie początkujący, średnio zaawansowani, jak i Ci, którzy przybiegają niedaleko za zawodowcami
poziom startowy nie ma znaczenia:)
Motywy startu są różne, od próby rozpoczęcia przygody z bieganiem, do "przetarcia" się i nabrania szybkości dla tych, którzy biegają już troszkę lepiej. Znajomy maratończyk biegąjący w 02:29, też startuje na 3000 m jako forma rozkręcenia nóg na szybsze obroty (dobra okazja). Rozpiętość i zaawansowanie biegaczy można zobaczyć w wynikach, chociażby w tych ostatnich (ja, po powolnym powrocie do sił z ostatnich 2 miesięcy ciągłych dolegliwości, biegałem "trójeczkę" w serii V, miejsce 3:)

http://www.warsawtrackcup.pl/wp-content ... wyniki.pdf

Trud zorganizowania takich zawodów jest spory, tym bardziej że Ci którzy wspierają biegowe inicjatywy u nas w Grudziądzu mają już co robić!
Dlatego wątek w formie luźnej dygresji....

myśle jednak, że są warunki do skopiowania takich zawodów w Grudziądzu, jak sądze na takie mityngi przybywały osoby z całego kujawsko pomorskiego:)
Do Warszawy też podjeżdzają z całego mazowieckiego.....

Zatem może w niedalekiej przyszłości, byłby to dobry kierunek na drodze "rozbiegania grudziądza".....i dodatkowej motywacji dla siebie:)
Trzymajcie się:)

pozdrawiam,
Łukasz
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Bieganie w upale, czyli jak walczyć z gorącem na treningu

https://treningbiegacza.pl/trening/pora ... a-treningu

Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 cze 2013, 07:23 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Zacznę od wielkich gratulacji dla naszego kolegi biegacza-judoki Maćka Nowackiego :taktak: . ( to ten fajny gość z cygarem na ognisku). Ten chłopak jest naprawdę super twardzielem :bum: . Wyobraźcie sobie, że wczoraj pomimo kontuzji nadgarstka zdobył III miejsce w Mistrzostwach Płocka Masters w Judo :szok: , które odbyły się w Płocku. Dobrze, że Maciek jest moim kolegą :hej: , więc jako że ja jestem malutki i niepozorny to mam gościa, który zajmie się moimi oponentami za mnie :hejhej: . Jeszcze raz wielkie gratulacje i po powrocie jak się Maciek pojawi na treningu to mam nadzieję, że pokaże nam zdobyty medal.
Skoro jeszcze podziękowania to gratulacje również dla naszego kolegi z pod szyldu AB Damiana z Rulewa, Darii Nowackiej oraz Dawida z Bąkowa :taktak: . Wzięli oni wczoraj udział XXXII Biegach Pamięci Bronisława Malinowskiego w Warlubiu. Daria była najlepsza wśród Kobiet :uuusmiech: , Damian był II w biegu na 5 km. Natomiast Damian wychowanek Domu Dziecka w Bąkowie III na 1500 m :uuusmiech: . Serdecznie gratulujemy naszym sportowcom. Dziękujemy im również, że są z nami i pojawiają się na naszych treningach Akademii Biegania, która jak tak dalej pójdzie będzie się liczyć na arenie amatorskiego sportu. Gratulacje dla wszystkich naszych sportowców. Wczorajszy dzień to był dzień AB. :sss:
Podoba mi się również wasze zaangażowanie w rozwój naszej idei, jakim jest rozbieganie Grudziądza. Co chwila ktoś podsyła pomysły na kolejne akcje, które można by przenieść na nasze podwórko. Właśnie o to chodzi w naszym forum, aby każdy miał możliwość wypowiedzenia się i podsuwania ciekawostek związanych z zdrowym trybem życia. Wiadomo, że nie wszystko da się zrealizować od razu, ale po pewnych modyfikacjach i wsparciu osób z zewnątrz wszystko jest możliwe.
No ok, bo widzę, że znowuż się rozpisuję :hahaha: a przecież w dni wspólnych treningów staram się za wiele nie pisać tylko przenieść rozmowy na nasze wspólne treningi. Skoro dzisiaj jest bieg z Prezydentem to pewnie z niektórymi z was się dzisiaj spotkam. Pozdrawiam Andrzej i udanej niedzieli. Powinno się rozpogodzić jak nie dzisiaj to w innym dniu.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ