GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Fajny medalik. Masz szczęście Andrzej, że Magda nie startowała w konkursie na zmianę loga Akademi :hahaha:
Obrazek
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Truskawki samo zdrowie.
Mój sezon na truskawki uważam za otwarty. Dzisiaj pierwsza partia zagościła w moich ustach. Mi najlepiej smakują z śmietaną i cukrem a wam ? . Cena wyjątkowo przystępna bo kupiłem za 5 zł/kg.
Truskawki pomagają walczyć z rakiem i bezsennością.
Słodki zapach, kuszący wygląd, wspaniały smak oraz gwarancja zdrowia - to zalety truskawek. Te czerwone owoce mają więcej witaminy C niż cytrusy. Chronią przed anemią, odtruwają i wzmacniają organizm.
Działają antynowotworowo, poprawiają humor, a nawet zwalczają bezsenność! Lista zalet truskawek jest bardzo długa. Mają więcej witaminy C niż cytryny i grejpfruty. Dzięki nim dostarczamy naszemu organizmowi witaminy: A, B1, B2 oraz kwas foliowy i błonnik. Uzupełniamy ponadto niedobory makro- i mikroelementów.
Truskawki to źródło wapnia i fosforu (które wzmacniają kości i zęby oraz poprawiają pracę mięśni), a także żelaza (niezbędnego w procesie krwiotwórczym) oraz magnezu, manganu, cynku i miedzi (które regulują pracę układu nerwowego, wzmacniają włosy i paznokcie). W truskawkach znajdują się pektyny oczyszczające jelita z resztek pokarmu i korzystnie wpływające na naturalną florę bakteryjną. Mało tego, dzięki przyspieszeniu procesu spalania tłuszczów owoce te posiadają właściwości odtruwające i oczyszczające.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Na wstępie chciałbym zdementować dzisiejsze doniesienia :hejhej: . Dookoła jeziora nie było dzisiaj żadnych zawodów :nienie: to tylko był Trening Akademii Biegania, na który przychodzi zawsze spora ilość osób :taktak: . Tak było również i tym razem. Dziękuję za możliwość pobiegania z wami :hej: . Było jak zawsze fajnie i nawet udało mi się z kilkoma osobami dłużej pogadać :uuusmiech: . Zrobiliśmy trasę B3P w odwrotnym kierunku, czyli na plażę Dziką, Delfin, Miejską. Przywitaliśmy w naszym gronie nową biegaczkę Beatę :hej: , która również rozpoczyna przygodę z bieganiem. Oczywiście pobiegła prawidłowo, czyli nie rzuciła się od razu na głęboką wodę i nie pobiegła z nami 7 km, ale odbiła wcześniej z naszymi Kamilami na krótszą trasę. Tak właśnie powinno się zaczynać gdyż najczęstszym błędem nowicjuszy jest próba dorównania innym no chyba, że ma się odpowiednie predyspozycje.
Z spraw organizacyjnych to po pierwsze chciałbym podziękować koledze Zbyszkowi R.-planiście, który przekazał mi dzisiaj 50 zł na organizację Biegu Trzech Plaż. Liczy się każda złotówka, więc liczę na was i serdecznie dziękuję za zrozumienie i to, że doceniacie wysiłek organizatorów, którzy działają przy organizacji B3P.
Po drugie wspominałem już o tym na treningu, ale wiadomo ze niektórzy dzisiaj nie mogli z nami pobiegać wiec nie są w temacie. Otóż klub „Patyczaków „poprosił naszą Akademię o pomoc w sobotę podczas organizacji mistrzostw Grudziądza w Nordic Walking. Jako że mamy trening o godzinie 09.00 Więc o 10.00 Jesteśmy wolni i o ile ktoś będzie chętny do pomocy to proszę o pozostanie na plaży. Pamiętajcie ze niedługo chcemy założyć stowarzyszenie a jedną z idei jest pomoc innym a tym bardziej pomoc związana z propagowaniem zdrowego trybu życia.
Po trzecie nadal będę prowadził zapisy na koszulki z naszym logo, które pod koniec miesiąca powinny dotrzeć do nas. Na chwile obecna mam już opłaconych 40 szt. a pewnie będzie ich więcej nie mówiąc, że sporo biegaczy już ma koszulki zrobione wcześniej. Będzie to na pewno fajnie wyglądać na zawodach jak pobiegniemy wszyscy razem nie mówiąc o wrażeniu, jakie zrobimy na mieszkańcach naszego miasta, którzy dowiedzą się o nas i zaciekawią, co to takiego AB a z czasem będą do nas dołączać.
Dziękuję za uwagę i zapraszam na forum jutro gdzie zapewne pojawia się kolejne wpisy. Andrzej :hej:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Byłem dzis w Empiku.Na książki związane z bieganiem jest 30% zniżki.Popołudniu bylo jeszcze w czym wybierać.
Obrazek
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

A jakieś konkretne tytuły byłbyś w stanie wymienić?
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Urodzeni biegacze/Jedz i biegaj/Jak zacząć biegać/Urodzeni biegacze/ Dogonić kenijczyków/Bieganie dla zaawansowanych i początkujących
Obrazek
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czas już chyba rozpocząć przygotowania do 35 Maratonu Warszawskiego. Zostało 115 dni. Rozmawiałem wczoraj z Januszem i zaczynamy poszukiwania lokalu na 28-29.09. Zakładam, że pojedzie około 15 osób. Gdyby ktoś miał znajomości w Warszawie żeby nas przenocować to proszę o kontakt.

Proponuję się policzyć:
Alicja R. ???
ALicja L.
Justyna
Irek
Andrzej
Marcin
Janusz
Maciek
Rafał
Sebastian
...
...
...
Kto jeszcze?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zdobywamy Warszawkę :hahaha: :hej: .
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Widzę, że chłopacy napalili się na Warszawę :taktak: tak, więc szykuje się niezły wyjazd i coś mi się zdaje ze trzeba będzie zabrać więcej żelu nawilżającego :hahaha: . A tak na serio jest jeszcze sporo czasu i spokojnie można sobie wprowadzić plan przygotowawczy do maratonu :taktak: . Z tego, co wiem to Maciek już go realizuje. O maratonie mogą również pomyśleć osoby, które biegają już na 10 km i mają zaliczony półmaraton, bo prawie 4 miesiące to czas odpowiedni na realizacje marzenia, jakim byłoby przebiegnięcie 42.195 km :szok: . Również pozostali nasi biegacze z pod szyldu AB niech wyznaczą sobie jakieś cele i pomyślą o starcie w swoich pierwszych zawodach. Proponuje przygotowania na 10 km do biegu Malinowskiego tutaj na naszym podwórku w Grudziądzu. Wiem, że dacie radę, bo widziałem, że potraficie przebiec 7 km na naszych treningach, więc i te trzy przebiegniecie jak nic. Grunt to systematyczność i silna wola. Tak, więc przemyślcie to i do pracy nad sobą marsz a właściwie bieg.Pozdrawiam Andrzej :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu dieta biegacza - Letnie obiady na ochłodę. Bez gotowania

http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/56, ... a.html#Cuk

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzisiaj wieczorem o 19:30 wyruszamy z przejazdu przy średnicówce na przebieżkę po Lesie Rudnickim. Około 10km w tempie konwersacyjnym :chrap: . Zapraszam wszyskich, którzy mają ochotę się przyłączyć. Śmichy chichy gwarantowane :oczko: .
Obrazek
birdy
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 01 paź 2012, 12:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Icenty pisze:Czas już chyba rozpocząć przygotowania do 35 Maratonu Warszawskiego. Zostało 115 dni. Rozmawiałem wczoraj z Januszem i zaczynamy poszukiwania lokalu na 28-29.09. Zakładam, że pojedzie około 15 osób. Gdyby ktoś miał znajomości w Warszawie żeby nas przenocować to proszę o kontakt.

Proponuję się policzyć:
Alicja R. ???
ALicja L.
Justyna
Irek
Andrzej
Marcin
Janusz
Maciek
Rafał
Sebastian
...
...
...
Kto jeszcze?

Cześć wszystkim.

Jak jestem w Warszawie to nocuję w Motelu Subaru na Alei Krakowskiej. Ceny przystępne jak na Warszawę, doba hotelowa wraz ze śniadaniem. No i jest specjalny pokój dla palaczy cygar... :spoczko:

Poniżej dane teleadresowe:

Motel SUBARU
Al. Krakowska 151
02-180 Warszawa
Strona www: url - http://www.motelsubaru.home.pl
Numer telefonu: +48 (22) 886 60 74
Numer faksu: +48 (22) 886 60 79
Początek doby hotelowej: 14:00:00
Koniec doby hotelowej: 12:00:00

pozdr.
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

birdy pisze: Cześć wszystkim.

Jak jestem w Warszawie to nocuję w Motelu Subaru na Alei Krakowskiej. Ceny przystępne jak na Warszawę, doba hotelowa wraz ze śniadaniem. No i jest specjalny pokój dla palaczy cygar... :spoczko:

Poniżej dane teleadresowe:

Motel SUBARU
Al. Krakowska 151
02-180 Warszawa
Strona www: url - http://www.motelsubaru.home.pl
Numer telefonu: +48 (22) 886 60 74
Numer faksu: +48 (22) 886 60 79
Początek doby hotelowej: 14:00:00
Koniec doby hotelowej: 12:00:00

pozdr.

Dzięki Birdy zanotowałem dane. Będę się z nimi kontaktował jak zamkniemy listę chętnych na wyjazd.
A Ty kiedy dołączasz do grona maratończyków?


A Lista pomału rośnie. :taktak:

Pamiętajcie, że do końca czerwca opłata wpisowa to 100PLN

Alicja R. ???
ALicja L.
Justyna
Irek
Andrzej
Marcin
Janusz
Maciek
Rafał
Sebastian
Rafał A.
...
...
Kto jeszcze?
[/quote]
Obrazek
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No ja się wybieram ale raczej mam nocleg zapewiony.
Obrazek
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

zielicho pisze:No ja się wybieram ale raczej mam nocleg zapewiony.
Listę kompletuję dla tych, którzy bez integracji na wyjazdach obyć się nie mogą (nie będe wymieniał nazwiska) :hej: , oraz dla tych którzy w stadzie znajdują dodatkową motywację. A poza tym dla grupy łatwiej tzni nocleg skombinować.

Nie przeszkadza to żebyśmy się spotkali na miejscu na wspólnym pałaszowaniu makaronu przed zawodami, bo oficjalnie piwa nie będzie. Przynajmniej przed maratonem :oczko:
Obrazek
ODPOWIEDZ