GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu dieta biegacza -Pomysły na lekkie przekąski na wieczorny głód

http://fitness.sport.pl/fitness/1,11135 ... _glod.html

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Do grona naszych głównych sponsorów obok firmy Brooks wstąpiła nowa firma a mianowicie Grupa Handlowa „Staropolskie Wędliny”. Zajmie się ona naszymi biegaczami a właściwie ich żołądkami i podniebieniem po biegu, aby powróciły im siły po wyczerpującej walce. Dla każdego zawodnika B3P oprócz zupki będzie czekać kiełbaska z grilla.
Grupa Handlowa „Staropolskie Wędliny” Sp. z o.o. jest Spółką założoną przez właścicieli 11 hurtowni mięsno-wędliniarskich z terenu Polski północnej i centralnej. Powstała, jako następca i kontynuator działającego od 2000 roku Stowarzyszenia Hurtowni Pomorza i Kujaw z rozszerzeniem tych działań na teren całego kraju. Umowa Spółki została podpisana 14 maja 2003 r. w Inowrocławiu przez 11 Udziałowców. Aktualnie Spółka skupia 22 Wspólników, swoim zasięgiem obejmuje teren całej Polski, oferując klientom pełny wybór mięsa i wędlin w blisko 40 magazynach hurtowych. Naszymi dostawcami są liderzy polskiego rynku mięsnego. Z dużą ich liczbą współpracujemy od wielu lat, ich produkty dostarczamy do kilku tysięcy sklepów, punktów gastronomicznych, placówek zbiorowego żywienia itp. Od dwóch lat Spółka jest właścicielem marki przetworów „Staropolskie Wędliny”. To blisko 50 asortymentów najwyższej, jakości wyrobów, wychodzących naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. Jako Spółka handlowo-dystrybucyjna, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta działającego na terenie Polski. Misją firmy jest stworzenie największej i najbardziej efektywnej sieci hurtowni mięsa i przetworów mięsnych w Polsce.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Portal Maratony24 umieścił o B3P informację czekam jeszcze na wolne miejsce dla niusu na maratonachpolskich.

http://maratony24.pl/

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Portal Maratony24 umieścił o B3P informację czekam jeszcze na wolne miejsce dla niusu na maratonachpolskich.

http://maratony24.pl/

Obrazek
Na plakacie w artykule jest 8km. W tekście 7km. :tonieja:

Bardziej poważnie pisząc:

Mógłbym opłacić wpisowe za siebie, ale nie wystartuję. Czy można by zrobić cesję lub upoważnienie w celu przekazania swojego wpisowego komuś innemu? Np. Jakiemuś wychowankowi domu dziecka w Bąkowie?

Ws. B3P jestem chętny jako wolontariusz. Także czekam Andrzej na jakieś konkrety w czym mógłbym pomóc.
Nie od razu Rzym zbudowali, prawdopodobnie nigdy żaden człowiek nie przejdzie Mount Everest w jeden dzień - pewnych spraw w mgnieniu oka nie przeskoczysz, dlatego trenuj, a kiedyś przyjdzie Twój dzień chwały.
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeżeli jesteście zainteresowani akcją, jaką przeprowadzam, czyli zbieraniem podpisów pod petycję ws. odbudowania rodzinnego domu Bronisława Malinowskiego w Rulewie - to zapraszam pod ten link:

http://www.petycje.pl/petycja/9622/pety ... owski.html
Nie od razu Rzym zbudowali, prawdopodobnie nigdy żaden człowiek nie przejdzie Mount Everest w jeden dzień - pewnych spraw w mgnieniu oka nie przeskoczysz, dlatego trenuj, a kiedyś przyjdzie Twój dzień chwały.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Faktycznie nie ten plakat przesłałem a to przez ten bałagan na pulpicie mojego kompa. Jeżeli nie startujesz to nie ma sensu się zapisywać i opłacać.To lepiej znajdź kogoś na swoje miejsce i daj mu tą dychę na opłatę. Jako wolontariusz na pewno się przydasz i znajdzie się zajęcie dla ciebie i wielu innych.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

tomkuh pisze: OK. Daj znać tylko kiedy. Mi najbardziej pasuje w soboty do południa.
Pozdr.
Zazwyczaj właśnie w soboty robię trening na stadionie. Dużo jednak zależy od tego czy mam zajęcia, no i czy Olimpia rozgrywa mecz w Grudziądzu :usmiech:
Jeżeli mam wolną sobotę to tez wolę zrobić trening z rana :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
tomkuh
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 19 sie 2012, 22:28
Życiówka na 10k: 39.50
Życiówka w maratonie: 3.32

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:
tomkuh pisze:
maratończyk pisze:Prośba do biegaczy z AB l
Cześć Andrzej.
OK. Nie ma sprawy. Mogę zapłacić 70PLN za wpisowe dla Dzieci. Powiedz tylko kiedy mam Ci przynieść kasę. Może być w sobotę o 9.00 na poranny trening AB?
Dzięki za info.
Pozdr.
Dzięki za pomoc :uuusmiech:i wsparcie dla młodzieży ,kórej chce się biegać . W sobotę jedziemy z rana do Dąbrówki Królewskiej na bieg pod górkę ale na treningu przed plażą na pewno ktoś będzie :taktak: to możesz im przekazać a na pewno mi dadzą na kolejnym spotkaniu.No chyba że wolisz osobiście to kolejne soboty jestem na miejscu.
Witam.
Wolę osobiście. Może w niedzielę o 9.00 jak będziesz biegał, a je Ciebie nie będzie to w przyszłą sobotę.
Powodzenia w Dąbrówce.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

tomkuh pisze: Witam.
Wolę osobiście. Może w niedzielę o 9.00 jak będziesz biegał, a je Ciebie nie będzie to w przyszłą sobotę.
Powodzenia w Dąbrówce.
Pozdrawiam.
O ile nic mi sie nie wydarzy w Dąbrówce to będę w niedzielę przed plażą.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . No to co robimy o 18.00 ?. Już wam mówię troszeczkę w żartobliwym tonie i z przymrużeniem oka :hahaha: tak abyście nie wzięli tego dosłownie. :hejhej:
Wczoraj wybrałam się na imprezę z moimi
Koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, ze wrócę o północy. 'Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty później'- powiedziałam i wybyłam. Ale. Impreza była cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety, i
Jeszcze więcej drinków, było tak fajnie, ze zapomniałam o godzinie... Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem. Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wściekłą kukułkę w zegarze jak zakukała
3 razy. Kiedy się zorientowałam, ze mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, ze, chociaż pijana w cztery dupy, nagle taki dobry pomysł
Przyszedł mi do głowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem...! Szybciutko położyłam się do łózka, myśląc, jaka to ja jestem inteligenta! Ha!!! On, po powrocie z pracy, podczas kolacji, zapytał: - o której wróciłaś z imprezy?- O samiutkiej północy, tak jak Ci obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. - "Oh, jak dobrze, jestem uratowana...." - Pomyślała i prawie otarła pot z czoła.
On po chwili spojrzał na nią serio, mówiąc: - Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką. Zbladła ze strachu, ale pyta pokornym głosem: - Taaaak? A dlaczego, kochanie? A on na to: - Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O k***a!' Znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nadepnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie, zakukała ostatni raz i zaczęła chrapać.......


To jeżeli chodzi o kobiety a jeżeli chodzi o nas facetów to ta wersja też niczego sobie :

Jaka jest definicja odważnego mężczyzny?
To facet, który wraca zalany w trupa do domu, przy tym koniecznie
pokryty na całym ciele szminką różnych kolorów, pachnący damskimi perfumami, i który podchodzi do żony, daje jej soczystego klapsa w tyłek, a potem mówi:
- Ty jesteś następna, grubasku...

Ma być zdecydowanie cieplej niż przez ostatnie dni a jeżeli coś z nieba spadnie to tylko przelotnie tak więc integrujemy się dzisiaj.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zdrowe gotowanie-Rower, bieżnia, basen, taniec, zajęcia fitness... Jak powinna wyglądać nasza dieta, nie tylko wtedy gdy uprawiamy sport? Proponujemy kilka zdrowych dań głównych i przekąsek

http://palcelizac.gazeta.pl/palcelizac/ ... #BoxLS2img

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Niedawno otwarty sklep w Centrum Handlowym Alfa „CALZADO” partner marki ECCO, oferującym obuwie damskie, męskie i dziecięce ufundował Voucher o wartości 400 zł na Bieg Trzech Plaż
Ponadto w ofercie sklepu znajduje się obuwie takich marek jak: Clarks, Badura, Baldowski i Felmini.
ECCO jest firmą obuwniczą, jedną z najstarszych w branży i jedną z, niewielu, które sukcesywnie rozwijają się w zmieniającym się ciągle świecie.
Od 48 lat głównym celem ECCO jest najwyższa, jakość, wyjątkowa wygoda i idealnie dopasowanie butów do stóp ich właścicieli. To właśnie, dlatego nasze obuwie nosi się z równą pasją, z jaką się je wytwarza.
ECCO to firma rodzinna. Proponowane przez nas rozwiązania są trwałe, nigdy nie oszczędzamy na materiałach i nie rezygnujemy z najwyższej, jakości.
Jesteśmy świadomi, że aby nasi klienci otrzymali buty najwyższej, jakości, niezbędna jest nasza obecność na każdym etapie ich produkcji. Nad kolekcjami ECCO pracuje, więc specjalnie zatrudniony zespół projektantów, garbarnie ECCO zajmują się wytwarzaniem skór na buty, które następnie szyje się w firmowych fabrykach, by w końcu udostępnić je wszystkim konsumentom na całym świecie za pośrednictwem sklepów ECCO lub innych, najbardziej renomowanych punktów sprzedaży detalicznej.
Wszystkie te czynniki sprawiają, że firma ECCO jest firmą wyjątkową zarówno z punktu widzenia branży obuwniczej, jak i całego światowego biznesu.
Dostarczanie naszym klientom najwyższej, jakości produktów na miarę ich potrzeb – oto nasz cel na przyszłość.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kultowy portal dla biegaczy naszym kolejnym patronem medialnym Biegu Trzech Plaż

http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... 6&bieganie

http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... 1&bieganie

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Mam nadzieje, że wybaczycie mi ten spóźniony dzisiejszy wpis, ale sami wiecie, jaki wczoraj był melanż :bum: . Dziękuję wszystkim naszym biegaczom z naszej Akademii Biegania za wczorajsze popołudniowo-wieczorne spotkanie :taktak: . Było naprawdę super począwszy od atmosfery od początku do końca jak również do całej otoczki :hahaha: . Stoły uginały się od jedzenia :szok: , bo dobrym zwyczajem naszych integracyjnych spotkań każdy przyniósł coś od siebie a ognisko i płomień po same niebo błyskało. Tak, więc nie zabrakło sałatek, kotlecików, ciast, kiełbasek i wszystkiego, co niezbędne, aby człowiek porządnie sobie podjadł. Oczywiście coś do przepłukania gardełka po łakociach również się znalazło. Tutaj dziewczyny stanęły na wysokości zadania i „postawiły” to, co miały postawić, więc macie już teraz zatwierdzone oficjalnie swoje wyniki z pierwszego profesjonalnego startu. Brawo. Jako sportowcy oczywiście nie przesadzaliśmy za bardzo z płukaniem przełyku, ale niektórym płyn zaszkodził i trzeba było ewakuować padniętych do mamy. Nie jestem pewny twardzieli, którzy jeszcze zostali po północy, bo jeszcze nie dali znaku życia, ale myślę, że dali radę.
Mam nadzieje, że mężowie i żony naszych biegaczy z pod szyldu AB, którzy byli nieobecni na ognisku wybaczą swoim drugim połową ich chwilową nieobecność w domu i lekką euforię po powrocie. Zapewniam, że nie zdarza nam się to, na co dzień. Oczywiście zapraszamy was wszystkich z rodzinami na kolejne nasze wieczorki zapoznawczo-integracyjne abyście sami zaznali tej miłej atmosfery. Mamy również inne pomysły na wspólne wypady jak choćby zorganizowanie spływu kajakowego w okresie wakacji, co może okazać się niezła zabawą dla nas wszystkich, ale o tym później.
Duże podziękowania za wasze zaangażowanie w rozwój AB i całej otoczki, jaka za tym idzie. Bardzo sprawnie idzie zbieranie pieniążków na koszulki z logo AB. Fajnie, że cały czas angażujecie się w organizację Biegu Trzech Plaż. Napomknę tutaj o fajnej wesołej koleżance Kamili P., która jako przedstawiciel propaguje nasz bieg wśród swoich znajomych i kołuje cos do pakietów startowych. Piszę akurat o Kamili, bo przypomniało mi się, że przez cały czas nie mogła doczekać się kolejnego treningu i namawiała na wspólne bieganie dzisiaj o godzinie 18.00 Standardowo na plaży miejskiej.
Raczej będzie ciężko nam się dzisiaj zebrać i zorganizować, bo każdy ma jakieś inne priorytety. Jedni będą dochodzić do siebie inni pobiegają rano ja raczej wybiorę się na działeczkę, bo widzę, że słonko świeci, więc może być przyjemnie.
No dobra, bo jak zawsze się rozpisuję a niektórzy nie lubią czytać elaboratów, więc jeszcze kilka informacji dla naszych biegaczy.
Jutro ostatni piątek miesiąca, więc kto chce to niech zabiera swój tyłek i na 18.00 Wstawi się przed Urzędem Miasta na rowerowej masie krytycznej.
W sobotę jedziemy do Dąbrówki Królewskiej na II Bieg pod Górę. Nie wiem, kto dokładnie jedzie i ilu nas się wybiera, ale ogłaszam, że zbiórka standardowo w sobotę o godzinie 08.30 Na parkingu przy MacDonaldzie gdzie po przesiadamy się do samochodów z wolnymi miejscami. Start jest o godzinie 10.00 Jednak biuro do 09.30 A dla tych, którzy chcą się jeszcze dopisać do 09.15 Tak, więc powinniśmy z czasem się wyrobić.
Pozostali, którzy zostają oczywiście trening bez zmian. Sobota godzina 09.00 Plaża miejska. Obecność obowiązkowa, kamery włączone i będę sprawdzał, kogo nie było. Kara też będzie za nieobecność tylko nie wiem jeszcze, jaka.
Pozdrawiam Andrzej i życzę wszystkim miłego dnia. Niech Moc będzie z wami.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kombucha, ocet jabłkowy, jagody acai, cytryna - sposoby na oczyszczanie organizmu

http://fitness.sport.pl/fitness/1,11133 ... osoby.html

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ