GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Myślałem, że będę dzisiaj sam biegać na treningu a tu niespodzianka :uuusmiech: . Przed plażą na dziewiątą wstawiła się ekipa Zbyszka w składzie 3 biegaczy :hahaha: oraz Dawid, Piotr no i Ja :hej: . Skoro taka mocna drużyna to pobiegliśmy na czarny szlak :szok: do Białego Boru. Razem wyszło dzisiaj 20 km, czyli troszeczkę więcej niż zakładałem. Tak o to tygodniowy trening zakończony i poniedziałek wolny od biegania :uuusmiech: . Pogoda dzisiaj nam dopisała w sam raz na dłuższe wybieganko :taktak: . Po drodze też sporo biegaczy i duży plus, gdyż sporo dziewczyn mijaliśmy :hej: . Tak dla przypomnienia :niewiem: to zbieram cały czas zapisy i kasę na koszulki, więc na najbliższych treningach zgłaszajcie się do mnie. Jeżeli chodzi o najbliższy trening to tak jak ustalaliśmy widzimy się w środę o 18.00 na biegu dookoła ogniska :hejhej: . Jeżeli pogodę szlak trafi to odpuścimy to sobie :bleble: i pomyślimy o innym terminie dogodnym dla was. Jak zawsze, bo nie jest to już nasza pierwsza impreza integracyjna :bum: na ognisko każdy przynosi coś od siebie ( kiełbaski, picie :hejhej: , ciastka, sałatki…..). Pozdrawiam i korzystajcie z wolnego jeszcze weekendu a jutro marsz do pracy, bo pierwszy się zbliża i czekam na listonosza z emeryturą :hejhej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
tomkuh
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 19 sie 2012, 22:28
Życiówka na 10k: 39.50
Życiówka w maratonie: 3.32

Nieprzeczytany post

Dziś koło godziny 19 planuje zrobić trening na stadionie. Będe jechał samochodem ze Strzemięcina, chciałby ktoś się podłączyć :usmiech: ?
Moge jechać szybciej, ale słyszałem, że o 17 ma być jakiś mecz między gwiazdami, a Grudziądzanami. Czy ktoś coś na temat ewentualnego odwołania imprezy?


_________________
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.

Cześć Adrian
Kiedy planujesz następny trening na stadionie? Chętnie przyłączę się.
Dzięki za info. Pozdr.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . No i kolejny tydzień przed nami :taktak: . Dla niektórych pewnie troszeczkę krótszy za sprawą kolejnego długiego weekendu :usmiech: o ile mają wolne w piątek. Miejmy nadzieje, że tym razem pogoda nam dopisze i nie będzie tak jak w sobotę :bleble: . Chociaż sobotni bieg w strugach deszczu wyjątkowo podobał mi się :hahaha: . Czym jestem starszy tym bardziej lubię podejmować kolejne wyzwania :bum: . Chyba rocznik 1972 tak już ma i pewnie jeszcze nie raz usłyszycie o różnych szaleństwach osób urodzonych przed 1980 rokiem jak choćby ostatni wyczyn Krzyśka w Kieracie, nasz bieg z Irkiem w slipkach czy przebiegnięcie 100 km w styczniu :szok: . Teraz z innej beczki. Lista na Bieg Trzech Plaż cały czas nam się zapełnia :uuusmiech: a jeszcze nie widzę na niej naszych wszystkich biegaczy z Akademii Biegania :niewiem: . Czas leci niemiłosiernie, więc nie zapomnijcie dokonać opłaty, która jeszcze przez kilka dni wynosi 10 zł. Od 1 czerwca 20 zł. Jeżeli macie jakiś znajomych nie tylko w Grudziądzu to powiedźcie im o naszym biegu, który dedykowany jest dla wszystkich amatorów :taktak: gdyż dystans 7 km to nie tak wiele i każdy powinien sobie z nim poradzić. Możecie informować swoich znajomych na różne sposoby. Przez telefon, sms, facebooka, nk…Tak, więc pozdrawiam was i życzę miłego dnia. Kto może sobie popołudniu lub wieczorem pobiegać to niech to zrobi. Andrzej. :hej:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza - Piechotą do lata

http://fitness.sport.pl/fitness/1,12868 ... _lata.html

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nasz ubiegłoroczny sponsor Firma Ocetix również i tym razem zafunduje wszystkim biegaczom w pakiecie startowym specjalnie przygotowaną na tą okazję, jakim będzie Bieg Trzech Plaż musztardę, aby po biegu każdy mógł ją wykorzystać na pierwszym wakacyjnym ognisku lub grillu.
"Ocetix" - Wytwórnia Octu i Majonezu jest od ponad 60 lat producentem znanych z doskonałej, jakości produktów: majonezu, musztardy, octu i innych wyrobów.
Wszystkie nasze wyroby odznaczają się najwyższą, jakością, co jest wynikiem szczególnej dbałości o czystość i hermetyczność produktów produkcyjnych oraz poddania ostrej selekcji surowców użytych do produkcji. Zwiększający się z roku na rok popyt na nasze wyroby jest motorem dynamicznego rozwoju firmy.
Ciągła rozbudowa zakładu, modernizacja procesów technologicznych oraz unowocześnienie parku maszynowego jest gwarantem utrzymania doskonałej, jakości wyrobów, wyważonej ich ceny, a tym samym zachowania dużej dynamiki produkcji.
Nasze wyroby coraz częściej zostają doceniane i nagradzane przez konsumentów na różnego rodzaju imprezach targowo-giełdowych.
Wszystkie nasze działania podejmowane są z myślą by produkowane asortymenty w pełni satysfakcjonowały naszych klientów i powodowały zadowolenie z ich konsumpcji.
Wyrazem tego jest fakt, że coraz częściej nasze wyroby zostają zauważane, doceniane i nagradzane przez konsumentów na różnego rodzaju imprezach targowo – giełdowych. Możemy pochwalić się m.in. nagrodą za promowanie polskiej marki i jakości, za produkt targów, za udział w targach spożywczych. Naczelna Organizacja Techniczna Bydgoszcz nadała naszej firmie znak, jakości kujawsko – pomorskiej solidności. Otrzymaliśmy również wyróżnienia: „Gazela Biznesu” 2000 i 2003, 3 – krotne wyróżnienia w tzw. Złotej Setce przedsiębiorstw woj. kujawsko – pomorskiego oraz liczne Super Gazele m.in. w roku 2009 i 2010. Natomiast w X edycji Dziennik Puls Biznesu potwierdził przynależność naszej firmy do elitarnego klubu Gazele Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm. W 2004 roku zajęliśmy I miejsce w konkursie organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy „Pracodawca – Organizator Bezpiecznej Pracy”, a w roku 2009 wyróżnienie w XVI edycji konkursu. W roku 2009 w konkursie „Nasze Dobre Kujawsko - Pomorskie” organizowanym przez Gazetę Pomorską majonez pomorski zajął I miejsce w kategorii Artykuł Spożywczy. Natomiast w 2011 r. sos czosnkowy zajął w tym samym konkursie miejsce I.
Firma nasza posiada również certyfikat ISO 9001 : 2008 i ISO 22000 : 2005 nadany przez Biuro Certyfikacji Systemów Zarządzania Polskiego Rejestru Statków S.A. w Gdańsku. Nr certyfikatu NC-1143.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Większość stałych bywalców forum wie, że często podłączam linki demonstrujące jak ćwiczyć w domu. Pamiętajcie jednak, że to iż akurat nie chciało wyjść się Wam z domu i macie pod ręką kamerę oraz dojście do internetu nie znaczy iż musicie umieszczać wasze poczynania na stronach www. Wielu często tak robi, a następnie tego żałują. Jeżeli coś wrzuci się do sieci to później trudno to z niej wymazać. Przykładowo jedna dziewczyna chciała zademonstrować zestaw ćwiczeń dla domatorów ale nie zapanowała nad tym co działo się w tle.
http://komediowo.pl/title,Zenujaca-wpad ... wideo.html
Nie licząc zaistniałej wpadki zademonstrowane ćwiczenia warto wykonywać w celu wzmocnienia mięśni oraz stawów.
Obrazek
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam,
Mam pytanie:

Znacie może jakiś półmaraton w okolicy (do zasięgu naszego województwa), który odbędzie się w październiku lub listopadzie br.?

Proszę o odpowiedź

Pozdrawiam
Nie od razu Rzym zbudowali, prawdopodobnie nigdy żaden człowiek nie przejdzie Mount Everest w jeden dzień - pewnych spraw w mgnieniu oka nie przeskoczysz, dlatego trenuj, a kiedyś przyjdzie Twój dzień chwały.
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeszcze jedno pytanie:

Ktoś z Was ma jakieś zdjęcia z Polska Biega? Chodzi mi oczywiście o Grudziądz
:hejhej:
Nie od razu Rzym zbudowali, prawdopodobnie nigdy żaden człowiek nie przejdzie Mount Everest w jeden dzień - pewnych spraw w mgnieniu oka nie przeskoczysz, dlatego trenuj, a kiedyś przyjdzie Twój dzień chwały.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zdjęcia z Rudnika gdzie biegaliśmy w ramach akcji Polska Biega 2013 wrzucilem na naszego facebooka

http://www.facebook.com/groups/372856979441553/
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

tomkuh pisze:Cześć Adrian
Kiedy planujesz następny trening na stadionie? Chętnie przyłączę się.
Dzięki za info. Pozdr.
Hej. W tym tygodniu na pewno nie, bo w sobotę startuje w Dąbrówce Królewskiej, ale podejrzewam, że w przyszłym tygodniu na pewno wybiore się na stadion :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Prośba do biegaczy z AB lub ewentualnych sponsorów :hej: . Jak wiecie pomagamy od samego początku naszego istnienia dzieciom z Domu Dziecka w Bąkowie :taktak: poprzez różne zbiórki czy to zabawek czy odzieży lub pieniążków. Również i tym razem liczę na was w zbiórce :taktak: . Potrzeba zebrać nam 70 zł na wpisowe za Bieg Trzech Plaż. Zapisali się oni, jako Team Bąkowo a wiadomo, że takie instytucje jak oni nie mają dodatkowych pieniążków :smutek: na realizacje swoich marzeń jak udział w zawodach. Jako że regulamin w tym roku jest troszeczkę inny niż ostatnio i nie przewidzieliśmy zwolnień z opłaty dla młodzieży jak było to w ubiegłym roku a księgowość musi się zgadzać to trzeba uiścić za nich te wpisowe. Tak, więc jeżeli macie wolną jakąś „złotówkę” to będę zbierał na ten cel. Dzieciaki i tak są pokrzywdzone, bo nie uwzględniliśmy możliwości startu młodzieży do 16 roku jak wcześniej z przyczyn prawnych( przepisy PZLA nie zezwalają startu młodzieży powyżej 5 km, oraz rok wcześniej dwoje dzieci zemdlało na trasie i nikt nie weźmie z organizatorów odpowiedzialności za to), więc musimy jakoś pomyśleć jak im to zrekompensować. Dziękuję za uwagę Andrzej. :hej:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
tomkuh
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 19 sie 2012, 22:28
Życiówka na 10k: 39.50
Życiówka w maratonie: 3.32

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:
tomkuh pisze:Cześć Adrian
Kiedy planujesz następny trening na stadionie? Chętnie przyłączę się.
Dzięki za info. Pozdr.
Hej. W tym tygodniu na pewno nie, bo w sobotę startuje w Dąbrówce Królewskiej, ale podejrzewam, że w przyszłym tygodniu na pewno wybiore się na stadion :oczko:
OK. Daj znać tylko kiedy. Mi najbardziej pasuje w soboty do południa.
Pozdr.
tomkuh
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 19 sie 2012, 22:28
Życiówka na 10k: 39.50
Życiówka w maratonie: 3.32

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Prośba do biegaczy z AB lub ewentualnych sponsorów :hej: . Jak wiecie pomagamy od samego początku naszego istnienia dzieciom z Domu Dziecka w Bąkowie :taktak: poprzez różne zbiórki czy to zabawek czy odzieży lub pieniążków. Również i tym razem liczę na was w zbiórce :taktak: . Potrzeba zebrać nam 70 zł na wpisowe za Bieg Trzech Plaż. Zapisali się oni, jako Team Bąkowo a wiadomo, że takie instytucje jak oni nie mają dodatkowych pieniążków :smutek: na realizacje swoich marzeń jak udział w zawodach. Jako że regulamin w tym roku jest troszeczkę inny niż ostatnio i nie przewidzieliśmy zwolnień z opłaty dla młodzieży jak było to w ubiegłym roku a księgowość musi się zgadzać to trzeba uiścić za nich te wpisowe. Tak, więc jeżeli macie wolną jakąś „złotówkę” to będę zbierał na ten cel. Dzieciaki i tak są pokrzywdzone, bo nie uwzględniliśmy możliwości startu młodzieży do 16 roku jak wcześniej z przyczyn prawnych( przepisy PZLA nie zezwalają startu młodzieży powyżej 5 km, oraz rok wcześniej dwoje dzieci zemdlało na trasie i nikt nie weźmie z organizatorów odpowiedzialności za to), więc musimy jakoś pomyśleć jak im to zrekompensować. Dziękuję za uwagę Andrzej. :hej:
Cześć Andrzej.
OK. Nie ma sprawy. Mogę zapłacić 70PLN za wpisowe dla Dzieci. Powiedz tylko kiedy mam Ci przynieść kasę. Może być w sobotę o 9.00 na poranny trening AB?
Dzięki za info.
Pozdr.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

tomkuh pisze:
maratończyk pisze:Prośba do biegaczy z AB l
Cześć Andrzej.
OK. Nie ma sprawy. Mogę zapłacić 70PLN za wpisowe dla Dzieci. Powiedz tylko kiedy mam Ci przynieść kasę. Może być w sobotę o 9.00 na poranny trening AB?
Dzięki za info.
Pozdr.
Dzięki za pomoc :uuusmiech:i wsparcie dla młodzieży ,kórej chce się biegać . W sobotę jedziemy z rana do Dąbrówki Królewskiej na bieg pod górkę ale na treningu przed plażą na pewno ktoś będzie :taktak: to możesz im przekazać a na pewno mi dadzą na kolejnym spotkaniu.No chyba że wolisz osobiście to kolejne soboty jestem na miejscu.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Dzisiaj mamy wtorek, więc zapewne jutro będzie środa :hahaha: . A skoro tak to musimy pomyśleć czy będzie ta impreza integracyjna czy nie :niewiem: . Wszystko zależy od pogody. Jeżeli będzie padać to raczej pozostanie nam tylko treningowe bieganko :taktak: . Jednak ja i ekipa meteo z tvn 24 stawiam na ładną słoneczną aurę i co za tym idzie niezły melanż :hejhej: . Tak, więc przygotujcie się na środę zwyczajowo na godzinę 18.00. Robimy ognisko integracyjne :szok: , na które oczywiście przychodzimy ze swoimi rodzinami. Każdy przynosi w swoim zakresie, co tam lubi przekąsić i wypić :hahaha: . Oczywiście niektóre dziewczyny stawiają :hahaha: , ale uściślę, bo niektórzy mogą mieć kosmate skojarzenia jak choćby sam autor tych słów, czyli Ja :hej: . Chodzi mi o nasze sportsmenki, które straciły „dziewictwo” na swoich pierwszych zawodach biegowych pod szyldem Akademii Biegania. Fajnie było by jakby ktoś na wszelki wypadek pomyślał :niewiem: o suchym drzewie na ognisko, bo nie wiadomo czy Rafał pamięta o ognisku.

Kolejna sprawa tak dla przypomnienia to zbieram w dalszym ciągu zamówienia i kasę na koszulki z logo AB :taktak: , więc listę zabiorę z sobą. Oczywiście kolejne terminy również będą, bo pierwszy dopiero będzie a nikt przecież maszynki do robienia pieniędzy z nas nie ma :echech: .

W dalszym ciągu pamiętajcie, że Bieg Trzech Plaż przed nami a ja zaangażowałem się w organizację tego przedsięwzięcia na całego. W związku z powyższym szukam wolontariuszy do obsługi naszej imprezy :taktak: . Może ktoś ma możliwość przekonania swoich najbliższych, którzy nie będą biegli a chcieliby pomóc w obsłudze B3P. Dzięki nowemu sponsorowi :uuusmiech: , jaki do nas dołączył a mianowicie „Wędliny Staropolskie” będziemy mieli możliwość delektowania się po biegu porządnymi kiełbaskami z grilla :uuusmiech: . Pomoc będzie potrzebna przy wydawaniu ich dla biegaczy. Czyli niezbyt trudna praca, ale przynosząca dużo satysfakcji a nagrodą będzie podziękowanie zawodników przy odbiorze wędlinki :hej: .

Nadal liczę na ewentualne upominki, jakie można by wsadzić w pakiety startowe. Może ktoś ma możliwości załatwienia na przykład jakiś smyczy, breloczków itp. najlepiej w większej ilości. Mile widziane batoniki, wafelki, może na przykład coca cola w puszce, bo to w końcu lato. Po prostu wrzucam tylko takie swoje myśli a nuż ktoś coś podłapie w tym temacie.
Dobra, bo się rozgadałem. Spadam zaraz na trening. Pozdrawiam Andrzej.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ