GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nie wiem czy ktoś kojarzy Grzegorza Grabowskigo - "Wasyla " ,który jest głównym fotografem wszystkich biegów w naszym kraju.Dzisiaj napisał na facebooku :
"Nie wszyscy o tym wiedzą, ale po badaniach rynkowych przeprowadzonych na biegaczach organizatorzy biegów zostali zmuszeni do przewartościowania swoich priorytetów. Pomiar czasu, woda na trasie czy opieka medyczna idzie na drugi plan.
Wybraliśmy sprawy dla nas ważniejsze:"
Ja również przyłączam się do tej opini.Faktem niech będzie że po dzisiejszym bieganiu w deszczu w ramach Polska Biega zjadłem dwie porcje pomidorówki serwowanej przez "Korsarza".Będę prowadził rozmowy z sponsorem ,który może nam ufundować kiełbaski z grila na B3P.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

O tak, to świetny pomysł i do tego zimne piwko :hejhej:
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

maciek75 pisze:O tak, to świetny pomysł i do tego zimne piwko :hejhej:
Na razie to pewną mamy musztardę od Irka :hahaha:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

W samym tylko dniu dzisiejszym kilka osób pytało mnie gdzie biegniemy kolejny maraton. Otóż większość z nas wybiera Warszawę. Tak, więc ogłaszam mobilizację Akademii Biegania do przemyślenia tego tematu i podjęcia decyzji. Maraton Warszawski odbędzie się 29 września i będzie to 35 odsłona a więc rocznicowa, które lubię. Oczywiście i tym razem jest możliwość wystartowania drużynowo i jak zawsze potrzeba jednej kobiety oraz 4 mężczyzn. Do przemyślenia jeszcze czas i opłata startowa w kwocie 100 zł do końca sierpnia Jednak zdecydować powinniśmy się wcześniej, aby pomyśleć o rezerwacji noclegu z soboty na niedzielę. Wstępnie jadę Ja, Sebastian, Marcin, Irek i czekam na resztę twardzieli. Ja jeszcze mam zamiar pobiec maraton w Gdańsku -15 sierpnia i Toruniu- 27 października. Tak więc nic straconego aby pobiec z prezesem :hejhej: .

http://www.maratonwarszawski.com/
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Co do maratonu ja wolałbym Poznań, bo jest dwa tygodnie później, ale mój "maratonowy trener" czyli Irek zdecydowanie opowiedział się za Warszawą, więc nie mam wyjścia :hej: . No a do tego mój "maratonowy menadżer" czyli Andrzej też pcha się do Warszawki czyli zdobywamy stolicę!!!. Z tego co wiem będzie nas więcej niż w Łodzi, więc szykuje się niezły weekend. Już się nie mogę doczekać :hej:
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:Co do maratonu ja wolałbym Poznań, bo jest dwa tygodnie później, ale mój "maratonowy trener" czyli Irek zdecydowanie opowiedział się za Warszawą, więc nie mam wyjścia :hej: . No a do tego mój "maratonowy menadżer" czyli Andrzej też pcha się do Warszawki czyli zdobywamy stolicę!!!. Z tego co wiem będzie nas więcej niż w Łodzi, więc szykuje się niezły weekend. Już się nie mogę doczekać :hej:
Oj będzie się działo :hahaha: i zapomnij o osobnym pokoju :hejhej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dobra prezes,już wcześniej zgłosiłem się do Warszawy.W tym roku biegłem tam półmaraton i biegło sie zarąbiście.Całą trasę nogi niósł doping, werbalny oczywiście :hej:
Obrazek
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Siemanko po małej przerwie urozmaiconej pracą :tonieja:

Na kolejny maraton jadziem do Stolicy Wiara. Trzeba by pomyśleć o noclegu. Przyjmuję, że pojedzie nas ze 15 sztuk. Poszperam w internecie, ale jakby ktoś miał jakiś pomysł gdzie tu zanocować w możliwie normalnych warunkach niech da znać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:Co do maratonu ja wolałbym Poznań, bo jest dwa tygodnie później, ale mój "maratonowy trener" czyli Irek zdecydowanie opowiedział się za Warszawą, więc nie mam wyjścia :hej: . No a do tego mój "maratonowy menadżer" czyli Andrzej też pcha się do Warszawki czyli zdobywamy stolicę!!!. Z tego co wiem będzie nas więcej niż w Łodzi, więc szykuje się niezły weekend. Już się nie mogę doczekać :hej:
Nie wspomniałeś o "maratonowym koledzę", który też do Warszawy namawia. Za rok pojedziemy do Poznania. Dam Ci popalić podczas BPS :grr: . Plan na 3:45
Obrazek
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No faktycznie "maratonowy kolega", czyli nie ma odwrotu. A w plan oczywiście wchodzę. W połowie lipca ruszamy :hej: .
Obrazek
Rafal_Mathiak
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2013, 17:56
Życiówka na 10k: 45:00
Życiówka w maratonie: 3:42

Nieprzeczytany post

Hej Grudziądzanie! Z racji tego, że życie popchnęło mnie w okolice Warszawy to służę pomocą przy organizacji Waszego pobytu w Warszawie podczas maratonu. Mogę służyć radą przy wyborze noclegu. Andrzej ma do mnie namiary.

P.S. Jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił to zapraszam do zapisów do Biegu pod Górę w Dąbrówce Królewskiej. Mojej rodzinnej wsi :)
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :taktak: . Niestety ten weekend szału pogodowego nam nie przyniósł :wrr: . Dzisiaj ma być troszeczkę lepiej, bo kujawsko-pomorskie jest w małym klinie bez opadów jednak temperatura też szału nie robi :smutek: . Mimo to nie odpuszczam dzisiejszego treningu i na 09.00 wstawiam się przed plażą :hej: .
Już za tydzień mamy kolejny start w Dąbrówce Królewskiej na dystansie 10km :taktak: .Wiem, że jeszcze nie wszyscy się zdecydowali na start i się czają :hahaha: . Podobno odstrasza was słowo pod górę :niewiem: . Spokojnie nie jest tak źle, bo zawsze można podejść jak to się robi w górach. Tak, więc troszeczkę rywalizacji wam się przyda i przemyślcie czy nie warto sobotniego treningu zaliczyć właśnie tam :uuusmiech: .
Więcej o biegu na stronie http://maratony24.pl/baza_biegow/ii_bie ... e,809.html.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dzisiaj kolejny dzień w naszym kraju w ramach akcji Cała Polska Biega. A jak to wszystko sie rozwijało poczytacie w artykule.

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... a.html#Cuk

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu sponsorzy naszego B3P
Również i w tym roku Kino Helios przyłączyło się do ufundowania nagród w postaci wejściówek dla naszych zawodników II Biegu Trzech Plaż .
Kino Helios w Galerii Alfa w Grudziądzu posiada 5 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i do projekcji, a także ekrany perełkowe Harkness. W komfortowych fotelach zamontowanych w kinie Helios jednocześnie może zasiąść niemal 1300 widzów.
Na wszystkich salach kinowych posiada projekcyjne stanowiska cyfrowe, dodatkowo na trzech salach została zamontowana najnowocześniejsza na świecie technologia Dolby 3D Digital Cinema, umożliwiająca wyświetlanie filmów w formacie trójwymiarowym.
Kino Helios to poza standardowymi seansami filmowymi również:
• specjalne, przedpremierowe pokazy filmów (z udziałem twórców),
• maratony filmowe,
• festiwale filmowe,
• koncerty,
• gry i zabawy dla dzieci,
• konkursy,
• seanse dla grup szkolnych i firm.
Kino Helios to również idealne miejsce do przeprowadzania nietypowych akcji marketingowych. Oferta skierowana jest do dużych i średnich przedsiębiorstw pragnących skutecznie i w atrakcyjny sposób dotrzeć do swoich klientów poprzez działania BTL. Ze względu na niskie koszty jest to również bardzo atrakcyjna oferta dla mniejszych, lokalnych firm pragnących przedstawić swoje produkty i usługi.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

W dniach 24-26 maja 2013r. odbył się X Jubileuszowy Międzynarodowy Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT. Sprawdzenia granic wytrzymałości fizycznej i psychicznej, wykazania się umiejętnościami sprawnej orientacji w terenie na dystansie 100 km nieprzerwanego marszu po górach Powiatu Limanowskiego i 3600 m podejść w ciągu określonego limitu godzin dokonał nasz kolega z Akademii Biegania Krzysztof Misiak. To ekstremalnie trudne wyzwanie nawet dla zaprawionych piechurów i doświadczonych biegaczy sprawia, że nie wiele osób na to się decyduje. Jednak Krzysiek tego dokonał, więc należą ci się jak największe brawa i szacunek od nas biegaczy z pod szyldu AB.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ