GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Gratulacje dla wszystkich biegaczy!
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Przyznać muszę,że Papiernik to ciężkie przeżycie dla mnie było.Mój debiut na dychę,dotąd mam na koncie 3 połówki.
Za ciepło,za wietrznie, za szybko ale życiówka jest :hahaha: .Już po trzecim km wiedziałem,że cięzko będzie zejść ponizej 45 min a po 6stym,ze to dzis dla mnie niemożliwe.
Marcin z TVK dzięki, myślałem ,ze czaisz się gdzieś za moimi plecami, to popylałem ile sił abyś mie tylko nie łyknął :hahaha:
Jeszcze niedawno umawialismy się przecież na złamanie 45 minut.
Czy za tydzień jest akcja Cała Polska Biega? Jesli tak to jakieś dane poproszę - godz, miejsce itd
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

zielicho pisze: Czy za tydzień jest akcja Cała Polska Biega? Jesli tak to jakieś dane poproszę - godz, miejsce itd
Tak 25 maja w sobotę jest akcja Polska Biega :taktak: .Musisz śledzić na bieżąco naszą stronę :hej: http://www.akademia-biegania.pl tam już umieszczałem info na ten temat.Zapisy od 10.00 start 11.00 Plaża Miejska w Rudniku - trasa 5km.po biegu wyżerka :hahaha:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Dzisiejsza niedziela również zapowiada się ciepła i słoneczna :taktak: . Pewnie niektórzy z was już się pakują i jadą na działeczkę lub jakąś wycieczkę rodzinną na łonie natury :uuusmiech: . Tak, więc korzystajmy z dobrodziejstw aury każdy na swój sposób. Polecam z rana lekki trening i zapraszam na godzinę 09.00 przed plażę miejską na wspólny trening :hej: . Ci, co wczoraj zmęczyli się radośnie :oczko: na biegu papiernika dzisiaj niech sobie odpoczywają, aby mieć siłę już na środowy trening i sobotnie zawody. Pozdrawiam Andrzej :hej: .
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza - Zatrzymywanie wody w organizmie - jak się pozbyć tego problemu?

http://fitness.sport.pl/fitness/1,11133 ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No, my z Sebą już dzisiaj po treningu. Po drodze spotkaliśmy jeszcze Krzysztofa "Zielicho", także ranek upłynął na rekreacyjnych pogaduchach. Teraz pyszne śniadanko i pół dnia laby. Żyć nie umierać.
Aha, gratulacje dla wszystkich za świetne wyniki w Kwidzynie. W takim upale takie rezultaty, jesteście wielcy. No a drużynówka to już prawdziwy majstersztyk :taktak: .
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witam ponownie :hej: . Poranny trening również zaliczony :taktak: . Przed plażą jak zawsze niezawodna Hania oraz chłopacy Rafał, Michał, Piotr, ( któremu serdecznie dziękuję za dotację na najpilniejsze potrzeby związane z B3P), Dawid, Adrian, Zbyszek, nowy kolega, który się do nas przyłączył ( pomimo młodego wieku, bo kończy teraz gimnazjum ma niezłe predyspozycje na długodystansowca i dzisiejsze 15 km zrobił z nami równym tempem bez większego zmęczenia, więc trzeba będzie nad nim popracować) no i oczywiście mnie również nie zabrakło :hahaha: . Troszeczkę się później rozdzieliliśmy, bo Adi pobiegł na 12, Hania tez odbiła, ale i tak nikt nie przebił dzisiaj Zbyszka planistę :hejhej: . Powiedział, że ma dzisiaj szybki trening i z pod plaży wystartował jak wystrzelony z procy w tempie chyba 03.00 min/km. :hahaha: Trasa minimalnie dzisiaj zmodyfikowana, ale fajnie było i jak zawsze pogaduchy, plotki obgadywanie musiało być. Taka właśnie jest Akademia Biegania. Kolejny trening oczywiście wspólny już w środę :taktak: . Pozdrawiam Andrzej i zmywam się na rower plus grill na działeczce.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kolejna partia zdjęć z wczorajszego biegu:
http://www.online.datasport.pl/results810/galeria.php
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Już tylko dwa tygodnie obniżonej opłaty na Bieg Trzech Plaż, który wystartuje w pierwszą sobotę wakacji 29 czerwca z Plaży Miejskiej MORiW. Do końca maja wynosi ona 10 zł od czerwca wpisowe to 20 zł. Jednak warto zainwestować te niewielkie kwoty w swoje zdrowie poprzez udział w naszych zawodach. Dla wszystkich czekać będzie bardzo ładny medal na wzór tego z półmaratonu Grudziądz-Rulewo oraz profesjonalne skarpetki dla biegaczy nie licząc innych atrakcji, które znajdą się w pakiecie.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja to dzisiaj w ogóle maniane odwaliłem - coś mi się pokićkało z kilometrami i zamiast 15, zrobiłem w sumie ponad 18 km :hahaha:
W każdym razie nogi po wczorajszych zawodach nieźle pracowały, żeby się tylko trochę ochłodziło, bo do biegania jest zbyt ciepło :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tempówka mi się udała i jestem zadowolony.Pewnie,że wystrzeliłem jak z procy co będę sobie żałował :oczko:

Obrazek
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

He he ,stąd rodzą się stereotypy :oczko:

Amerykańscy turyści wybrali się na spacer do rosyjskiego lasu.
Pech chciał, że spotkali niedźwiedzia.
Wrzask, panika, rzucają się do ucieczki.
Niedźwiedź za nimi.
Nieopodal, na polance biesiaduje grupa Rosjan.
Kocyk, wódeczka, zakąska, flaszeczki chłodzą się w strumyku.
Pełna kultura, nie wadzą nikomu.
Nagle na polanę wpada wrzeszcząca zgraja i przebiega przez środek pikniku.
Kocyk zdeptany, wódka rozlana - granda!
Rosjanie gonią więc intruzów i spuszczają wszystkim wpiernicz.
Już trochę uspokojeni wracają na miejsce imprezy.
Jeden zauważa mimochodem:
- Ten w futrze to nawet nieźle się naparzał...
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Przed nami kolejny tydzień pracy i ponownie będziemy odliczać czas do weekendu :taktak: . Oczywiście atrakcji w tym tygodniu nam nie zabraknie :hej: . Już w środę pierwsza okazja, czyli wspólny trening z Akademią Biegania :taktak: jak zawsze pełen wrażeń, potu i śmiechu :hahaha: . W sobotę również się widzimy, ale zamiast treningu weźmiemy udział w biegu na 5 km pod szyldem akcji Cała Polska Biega. Zapisy od godziny 10.00 a start godzinę później. Po wspólnym biegu widzimy się na zupce, rozmowach z innymi biegaczami i planowaniem kolejnych startów :szok: . Na całe szczęście nie zapowiadają już takich upałów jak były teraz, więc bieganie będzie teraz troszeczkę przyjemniejsze :usmiech: . Przypominam, że czas ucieka a lista startowa się zapełnia na Bieg Trzech Plaż, więc kto się jeszcze nie zdecydował to niech o tym pomyśli, bo więcej niż 300 osób nie damy radę upchnąć. Pozdrawiam i miłego dnia życzę Andrzej.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Lekkoatletyka. Kszczot: Nie silcie się na maraton, zwiększajcie kilometraż

http://www.sport.pl/orlenwarsawmarathon ... .html?bo=1

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ