GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nawiązując do aktualnej tematyki na forum załączam artykuł o skutkach jakie odczuwają niektórzy ćwiczący. :oczko:
http://fitness.sport.pl/fitness/1,10770 ... malne.html
Obrazek
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Da_Vido pisze:Nawiązując do aktualnej tematyki na forum załączam artykuł o skutkach jakie odczuwają niektórzy ćwiczący. :oczko:
http://fitness.sport.pl/fitness/1,10770 ... malne.html
http://2.bp.blogspot.com/-on7UVYupvbU/UWaMaVEzzfI/AAAAAAAAa5A/PGmWUfBgzsw/s320/1362818701-4ym1_Z.jpg
Nawiązując do tego artykułu to oczywiście najbardziej spodobała mi się wzmianka o orgaźmie
Corgazm
Część kobiet w czasie intensywnych ćwiczeń mięśni tułowia (tzw. Core training) może przeżyć orgazm. Uczucie przyjemności pojawia się po każdym rodzaju treningu, ale orgazm może być wynikiem tylko wytężonej pracy mięśni brzucha, a konkretnie mięśni, które kurczą się w czasie szczytowania.

Nie ma co trzeba będzie wprowadzić na naszym tyreningu crosfitowym więcej brzuszków :hahaha:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
birdy
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 01 paź 2012, 12:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:
Da_Vido pisze:Nawiązując do aktualnej tematyki na forum załączam artykuł o skutkach jakie odczuwają niektórzy ćwiczący. :oczko:
http://fitness.sport.pl/fitness/1,10770 ... malne.html
http://2.bp.blogspot.com/-on7UVYupvbU/UWaMaVEzzfI/AAAAAAAAa5A/PGmWUfBgzsw/s320/1362818701-4ym1_Z.jpg
Nawiązując do tego artykułu to oczywiście najbardziej spodobała mi się wzmianka o orgaźmie
Corgazm
Część kobiet w czasie intensywnych ćwiczeń mięśni tułowia (tzw. Core training) może przeżyć orgazm. Uczucie przyjemności pojawia się po każdym rodzaju treningu, ale orgazm może być wynikiem tylko wytężonej pracy mięśni brzucha, a konkretnie mięśni, które kurczą się w czasie szczytowania.

Nie ma co trzeba będzie wprowadzić na naszym tyreningu crosfitowym więcej brzuszków :hahaha:
Andrzej -no to teraz będziesz miał oblężenie na CrossFit-cie :oczko:
Dobrze, że plaża jest na tyle duża że na pewno wszystkich pomieści... :bleble:
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Proponuję kilka ćwiczeń jakie można wykonać spokojnie w domu.
Na początek brzuszki:
http://www.menshealth.pl/fitness/Trenin ... cha,3546,1
Pompki:
http://www.menshealth.pl/fitness/Pompki ... tke,4463,1
Oczywiście na końcu rozciąganie:
http://www.menshealth.pl/fitness/Trenin ... ace,3551,1
Obrazek
Filmik motywujący do działania:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... WgHTOJN-1w
vinci72
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 31 maja 2012, 22:15
Życiówka na 10k: 1h:12min:35s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ma ktoś dziś ochotę na trucht (około 12km) w tempie 5:45 na trasie Lotnisko-Rudnik-Lotnisko około godziny 18:00?
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Zwyczajowo w środy i soboty się nie rozpisuję gdyż i tak spotykamy się na wspólnym treningu :taktak: . Tak, więc o godzinie 18.00 przed plażą miejską widzimy się, aby pobiegać, poplotkować i pośmiać się :hahaha: . No chyba, że ktoś będzie po tych kilometrach tak wypompowany, że nie da rady się śmiać :bum: . Weźcie z sobą coś do picia, bo ma być ciepło a nie ma nic gorszego jak odwodnienie organizmu :ojnie: . Pozdrawiam i miłego dnia życzę Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Robią sobie jaja na maratonie Orlen.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... EArXj2PAcg

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Co takiego jest w pakiecie na Bieg Papiernika, w pierwszych 1400 pakietach, czego nie będzie dla tych którzy będą go odbierać potem?
Obrazek
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nie wiem co jest, ale takie działania według mnie są dziwne. Powinni albo pakiety przeznaczyć dla pierwszych 1400 osób na mecie, albo wprowadzić limit uczestników :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:Nie wiem co jest, ale takie działania według mnie są dziwne. Powinni albo pakiety przeznaczyć dla pierwszych 1400 osób na mecie, albo wprowadzić limit uczestników :usmiech:
Z tego co wyczytałem to w poprzednich edycjach była profesjonalna czapeczka,ostatnio etui na telefon do biegania na rękę.W tym roku nie wiem. Jak dla mnie powinna być opłata nawet symboliczna 10 zł lub limit zawodników.Nie koniecznie dla pierwszych osób pakiet jak na przykład w maliniaku bo to zniechęca słabszch biegaczy do startów w imprezach a nie na tym to powinno polegać aby byli lepsi i gorsi. Każdy biegacz powinien czerpać radość z startu bez względu na którym miejscu będzie i każdy powinien byc potraktowany równo.Oczywiście najlepsi dodatkowo nagradzani.No i gdzie jest kategoria dla Adiego w papierniku M25 kurczę :hejhej:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze: Nie koniecznie dla pierwszych osób pakiet jak na przykład w maliniaku bo to zniechęca słabszch biegaczy do startów w imprezach a nie na tym to powinno polegać aby byli lepsi i gorsi. Każdy biegacz powinien czerpać radość z startu bez względu na którym miejscu będzie i każdy powinien byc potraktowany równo.Oczywiście najlepsi dodatkowo nagradzani.No i gdzie jest kategoria dla Adiego w papierniku M25 kurczę :hejhej: [/size]
Znowu wyszło jakbym był nie wiadomo jak pazerny na te nagrody :hej:
Z jednej strony się z Tobą zgodzę, ale patrząc na to z drugiej perspektywy, to są w końcu zawody i odrobina sportowej rywalizacji musi być, bo wtedy jest większa motywacja :usmiech:
Nie wiem czy widzieliście news na ich stronie, zglosiło się 21 drużyn w sumie :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ciągle się nie mogę nadziwić tego tłumu na treningu Akademii Biegania :orany: . Startując z plaży miejskiej ludzie myślą :niewiem: , że to jakieś zawody się odbywają. Dzisiejsza trasa podzielona dla dwóch grup. Zrobiliśmy kółeczko 8 km a drudzy 4 km. Oczywiście nie mogło zabraknąć rozgrzeweczki, postoju i licznych rozmów pomiędzy biegaczami :taktak: . Niektórzy to potrafią człowieka zagadać, że ho, ho jak choćby Edek czy Zbyszek ( biedne dziewczyny) :hejhej: . Dzisiaj rozpocząłem zapisy na koszulki z logo AB i na dzień dobry zapisało się ponad 20 osób. Jeszcze będę zbierał zapisy na kolejnych treningach, więc spokojnie będzie można się dopisać, zrezygnować lub zmienić rozmiar :taktak: . Jak się wszyscy uzbierają to dam znać po ile będziemy zbierać.Wstępnie po 25 zł trzeba by wyłożyć więc przystępnie. Już widzę jak na wrzesień pobiegniemy na maliniaku w naszych koszulkach i zapewniam ze zrobi to na mieście niezły efekt :szok: , że pod nosem innych klubów wyrósł kolejny tak liczny :uuusmiech: z kórym należy się juz liczyć :bleble: .
Oczywiście znowu nie udało mi się pogadać z wszystkimi :smutek: , czego co trening żałuję, bo każdego chciałbym poznać bliżej :hej: . Taka moja natura że lubię rozmawiać i poznawać nowych przyjaciół i wrogów też :bum: dobrze jest poznać :sss: . Trzeba będzie chyba biegać dłuższe dystanse to może dam radę pogadać z wszystkimi :orany: .
Mam również inny sposób jak rozwiązać ten problem :hahaha: . Trzeba będzie zorganizować w jakiś weekend spotkanie integracyjne przy piwku w ciepły dzionek na przykład na rynku w kawiarence na świeżym powietrzu :taktak: . Oczywiście możemy przyjść z swoimi rodzinami, znajomymi, przyjaciółmi. Wtedy jak się rozgadamy to na pewno czegoś ciekawego się o nas dowiemy. Każdy na pewno ma coś ciekawego w rękawie, o czym mógłby opowiedzieć :spoczko: . Moich historii mrożących krew w żyłach jeszcze niektórzy nie słyszeli a zapewniam, że są barwne :hejhej: .
Na treningu jak już wcześniej ustalaliśmy to sobotni wyjazd do Kwidzyna o godzinie 08.45 Z parkingu przy MacDonaldzie i ani minuty później. Spóźnialscy biegną te 30 km z buta.
Oczywiście pomimo naszego wyjazdu sobotni trening bez zmian. Godzina 09.00 Plaża miejska. Nie ma odpuszczania sobie i laby, bo szef wyjechał. Sprawdzę na kamerach, kogo brakowało i szpiedzy tez doniosą, kto się opieprzał, podczas gdy my robiliśmy ciężki trening na 10 km w Kwidzynie.
Pamiętajcie, że cały czas szukamy sponsorów na B3P lub jakiejkolwiek pomocy w zakresie organizacji. Więc zgłaszajcie się do mnie z wszelkimi zapytaniami, sugestiami, pomysłami itp. Oczywiście my również nie próżnujemy i cały czas coś w tym zakresie robimy. Mój pulpit zasłany jest żółtymi karteczkami, co do zrobienia jest i jak na razie nic nie ubywa.
No dobra podsumowanie dzisiejszego treningu było, więc czas na relax, czyli jakiś filmik w tv, książka lub jak ktoś ma, z kim to wiecie, o co chodzi…
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jeszcze jedna sprawa o ktorej mówiliśmy na treningu.Wiem że kilka osób ma zamiar pojechać w piątek do Kwidzyna po pakiet wiec będzie można się jakoś z nimi dogadać i podjechać dla tych co chcieliby go mieć za wszelką cenę.Z tego co się orientuję to Justyna może podjechać,Irek(Ja z nim i jego kumpel) i Dawid coś wspominał że będzie się wybierał.Tak więc kombinujcie.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Wczoraj pisałem o małej imprezce :bum: a rano już w skrzynce był odzew :hej: .Mamy zaproszenie od naszego kolegi z Akademi Biegania Krzysia na imprezę integracyjną :hej: o to treść jaką mi przesłał wraz z namiarami.

W sobotę będzie idealna okazja do integracji. Część z nas biegnie w Kwidzynie w Biegu Papiernika. Niektórzy po raz pierwszy w zawodach np. ja :-)
Dodatkowo tak się składa, że obchodzę tego dnia urodziny i wszystkich chętnych widziałbym u siebie na ognisku, oczywiście z rodzinami. Każdy zabierze, starym zwyczajem coś do jedzenia i picia i możemy się integrować. Miejsca nie mam tyle co na plaży miejskiej, ale jak się przytulimy to się pomieścimy. Rozpoczęcie o 19, mapa w załączniku. Kto pierwszy ten załapie się na miejsca siedzące ;-) Zapraszam serdecznie. Dokładne namiary: szerokość geograficzna 53 o 25`58,04"Pn i długość 18 o 47`01,74"W. Gdybyś mógł zamieścić mapkę i niniejsze zaproszenie na naszym FB będę wdzięczny.
Pozdrawiam Krzysztof
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Coś dla naszych dziewczy.Nie wiem czy to juz zamieszczałem ale wiedzy nigdy za wiele.-Shock Absorber profesjonalista w trosce o komfort aktywnej kobiety...

http://maratony24.pl/promocje_dla_biega ... ,1470.html

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ