GRUDZIĄDZ BIEGA

zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

I po wszystkim.I pomimo trudnej trasy nowa życiówka 1:38:53.Szczerze mówiąc myślałem,że gorzej zniosę trudy tej trasy ale i tak we znaki dał się odcinek tej szutrowej trasy i sama koncówka jak na dobicie :hej:
Jedyna uwaga to ten bufet za rondem w Grupie- taką miałem zadyszkę po podbiegu ,że nie bylo szansy cokolwiek wypić.
Koszulka super i jeśli jest możliwość zakupienia jeszcze jednej w cenie pakietu startowego to chętnie się piszę.
Gratuluję wszystkim,którzy podjęli się dzis wysiłku, zwłaszcza tym z podium.
Pozdrawiam i do zobaczenia na Papierniku
Obrazek
New Balance but biegowy
vinci72
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 31 maja 2012, 22:15
Życiówka na 10k: 1h:12min:35s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja też już jestem po :hej: Zostałem dziś "rozdziewiczony" zawodowo :hahaha:
To była moja pierwsza impreza biegowa - więc nie mam porównania do innych - ale bardzo mi się podobało.
Rewelacyjna organizacja, super atmosfera. Na trasie porozmawiałem sobie z kilkoma zawodnikami (tzn głównie zawodniczkami) :hejhej: Jeśli to czytacie to bardzo dziękuję za ciekawą rozmowę !! Było bardzo miło :) I przepraszam za gadulstwo zwłaszcza "Uciekającą Pannę Młodą" :hahaha:

Jeśli chodzi o wynik to udało mi się pobić moją życiówkę o 12 minut - więc z tego także jestem bardzo zadowolony.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyłożyli się do organizacji tego biegu - było super !!!

W przyszłym roku muszę złamać 2h !!! Muszę !!! :spoczko:
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Pierwszy Grudziądzki Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego z Grudziądza do Rulewa za nami. Są już pierwsze pozytywne opinie na maratonach polskich. Jako bywalec niejednego biegu również uważam, że nie mamy się, czego wstydzić. Było wszystko, co potrzeba. Właśnie takie biegi powinny być organizowane przy udziale osób znających potrzeby innych biegaczy. Akademia Biegania spisała się na medal. Tak jak na Maliniaku udało nam się kilka razy stanąć na podium. Dziewczyny jesteście wielkie. EWA, HANIA, ALICJA.MAŁGOSIA, JUSTYNA to nasza tajna drużynowa broń na kolejne starcia na arenie biegowej. Kolejne dziewczyny do podium dojdą już niebawem po zaliczeniu kursu podstawowego w ramach szkółki. Pomimo trudnej trasy chłopacy poradzili sobie również na wysokim poziomie. Z zawodów na zawody czuję wasz oddech na moich plecach, co dodatkowo mobilizuje mnie do cięższej pracy. Mam nadzieję, że wy również będziecie miło wspominać ten pierwszy półmaraton, który dla dziewczyn był debiutem a takich rzeczy się nie zapomina. A teraz wypoczywajcie, nawadniajcie się, dajcie sobie parę dni bez biegania i do dalszej pracy nad swoją formą. Pozdrawiam Andrzej.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Są już pierwsze komentarze na maratonach polskich. Cieszy nas, że impreza przypadła wam do gustu. Właśnie o to chodzi, aby do takich inicjatyw angażować osoby, które biegają i czują potrzeby innych biegaczy.
„Półmaraton zorganizowali ludzie, którzy sami biegają, kochają bieganie i znają potrzeby biegaczy – to się czuło. Perfekcyjna organizacja, nie padało - a miało, ciekawa trasa przez historyczną grudziądzką starówkę, most przez Wisłę gdzie zginął wielki olimpijczyk Bronek, i leśna trasa przez bory. Uroczy parkowy teren mety przy hotelu HANZA-PAŁAC, obfity poczęstunek, fantastyczna atmosfera. Jedyne, co bym zmienił to zniesienie limitów ilości zawodników. Im więcej tym fajniej. Miło było zobaczyć miejsca i trasy Mistrza, którego miałem przyjemność kiedyś poznać. Także ładnie zaprojektowany medal i koszulka. „

„Kameralna, fajna świetnie zorganizowana impreza.
Gratulacje dla Organizatorów.
Do zobaczenia za roku.”
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kolejne pozytywne recenzje od naszych uczestników półmaratonu. Właśnie dla takich ludzi jak wy chce się organizować imprezy. Dziękujemy.
„Wspaniały debiut! Bardzo dobrze zorganizowana impreza, mnie się podobało wszystko( no może z wyjątkiem "izotonika" na 10km).Sam pomysł żeby przypomnieć miejsca związane z Bronkiem Malinowskim, dekoracja przez Jego Brata i Jacka Wszołę. Sprawny odbiór pakietów, oddawanie i wydawanie rzeczy w/z depozytu. Trasa zróżnicowana, trudna, ale bardzo satysfakcjonująca, pomocni i życzliwi wolontariusze, bębniarze i trąbkarz na trasie-dzięki za wsparcie. No i meta w Rulewie-gorący prysznic po biegu to naprawdę wyjątek, a co dopiero w takim miejscu. Pączki-palce lizać, no i Zając na 1: 45-super!”
„Tak trzymać Wspaniała impreza, wracam za rok:) „
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Wszystko wyszło naprawdę bardzo fajnie, widać było, że ludzie są zadowoleni :usmiech: Fajna koszulka, ciekawie zaprojektowany medal, dobrze rozłożone punkty odżywcze, atrakcje na trasie - jak na pierwszą edycję było super :usmiech:
Nie wiem czy też odnieśliście takie wrażenie, że kibiców na trasie w tych miejscowościach poza Grudziądzem było proporcjonalnie znacznie więcej niż w samym mieście :usmiech: ?
Mój kolega zwrócił na to uwagę, ale nie sposób się z tym nie zgodzić :usmiech:
Na koniec gratuluje wszystkim debiutantom i osobom, które są zadowolone ze swojego osiagnięcia, a tym wszystkim, którzy podobnie jak ja czują niedosyt z dzisiejszego rezultatu dedykuje swój podpis, aby się nigdy nie poddawać :usmiech: Systematyczność, determinacja i wiara w sukces mogą zdziałać cuda :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Grudziądz. Ponad 300 osób pobiegło "Śladami Bronisława Malinowskiego" [zdjęcia]

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /130509825

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:Wszystko wyszło naprawdę bardzo fajnie, widać było, że ludzie są zadowoleni :usmiech: Fajna koszulka, ciekawie zaprojektowany medal, dobrze rozłożone punkty odżywcze, atrakcje na trasie - jak na pierwszą edycję było super :usmiech:
Nie wiem czy też odnieśliście takie wrażenie, że kibiców na trasie w tych miejscowościach poza Grudziądzem było proporcjonalnie znacznie więcej niż w samym mieście :usmiech: ?
Mój kolega zwrócił na to uwagę, ale nie sposób się z tym nie zgodzić :usmiech:
Na koniec gratuluje wszystkim debiutantom i osobom, które są zadowolone ze swojego osiagnięcia, a tym wszystkim, którzy podobnie jak ja czują niedosyt z dzisiejszego rezultatu dedykuje swój podpis, aby się nigdy nie poddawać :usmiech: Systematyczność, determinacja i wiara w sukces mogą zdziałać cuda :usmiech:
Faktycznie Ja :hej: też zauważyłem sporo kibiców za mostem.Dragacz,Rondo Grupa ( dzięki Magda za kibicowanie :uuusmiech: ) Bloki Grupa ,Buśnia,Rulewo. Dziękujemy wam :taktak:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Relacja z dzisiejszego biegu na TVP Bydgoszcz (00:11:24)
http://www.tvp.pl/bydgoszcz/informacja/ ... 0/10972303
Obrazek
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A oto moje wrażenia: organizacyjnie wszystko zagrało na szóstkę. Kibiców faktycznie poza miastem więcej, ale Grudziądzka Orkiestra Dęta na Placu Miłośników Astronomii i tak była najlepsza. Trasa świetna, dużo akcentów związanych z Bronisławem Malinowskim, podbiegi przed metą na plus, w końcu to półmaraton. Gratulacje dla wszystkich uczestników i dla organizatorów. Pozdrawiam, do zobaczenia na jutrzejszym treningu :hejhej: .
Obrazek
początkująca_pl
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 06 sty 2013, 21:54
Życiówka na 10k: 55m:57s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dałam radę :) ale jestem z siebie dumna :)
i jeszcze to podium, SZOK!!!

chylę czoła przed Hanią, która tuż przed metą w pięknym stylu wyprzedziła mnie :)

organizacja imprezy super, fajnie grali i dopingowali podczas biegu a na mecie picie, jedzenie, i ten ciepły prysznic... super po prostu :)
alutek
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 12 maja 2012, 12:39
Życiówka na 10k: 51:11
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hej! Super bieg! Piszecie, że dobrze, że nie padało... A ja myślę, że dobrze, że nie było upału, bo pewnie nie poszło by nam tak ładnie :oczko: Uważam, że pogoda dopisała i to na dobrą "4-kę" !!! Świetna organizacja, atmosfera!!! Trzeba tylko pomyśleć co zrobić, żeby w przyszłym roku było nas jeszcze więcej, no i żeby zachęcić Grudziądzan do dopingu, bo dzisiaj miasto z lekka wymarłe... Za to orkiestra pod pomnikiem Kopernika- na medal, tak samo zespół na moście i syrena strażacka w wiosce :hahaha: Jeszcze jestem pod wrażeniem "całości" i szczęśliwa z osiągniętego wyniku. Wszystkim gratuluję super rezultatów i pozdrawiam serdecznie :taktak:
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Sobota, więc nie rozpisuję się, bo za chwilę widzimy się na plaży miejskiej w Rudniku na naszym cyklicznym wspólnym treningu. To, że wczoraj pobiegłem półmaraton nie znaczy ze nie mam siły dzisiaj przybyć , aby dopomóc naszym biegaczkom i biegaczom w osiągnięciu takich wyników jak pozostali biegacze z Akademii Biegania. Oczywiście nie zabraknie po bieganiu troszeczkę ćwiczeń cross fitowych, aby i wasze mięśnie podołały w przyszłości wysiłkowi, jaki trzeba pokonać na zawodach. Pozostała wczorajsza biegająca ekipa jeszcze niech odpoczywa, co najmniej 3 dni, bo wbrew pozorom, pomimo iż możecie czuć się dobrze to wasze mięśnie na dystansie półmaratonu dostały porządnie w kość i mikro urazy na pewno są. Pozdrawiam wszystkich, z którymi się dzisiaj nie spotkam, bo korzystają jeszcze z długiego weekendu i do zobaczenia na kolejnych treningach lub ścieżkach biegowych. Andrzej.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuję wszystkim za dzisiejszy wspólny trening :uuusmiech: . Na bieganie po rudniku w ramach szkółki akademii przyszło ponad 30 osób :orany: pozostali dochodzą do siebie po wczorajszym półmaratonie :hejhej: . Przyłączyły się kolejne osoby i zapewne jeszcze będą się dołączać tylko trzeba do nich jakoś dotrzeć a w tym wy wszyscy musicie mi pomóc opowiadając im o miłej atmosferze panującej na treningu jak i zaletach biegania w grupie :taktak: . Mam nadzieję ze dodatkowe ćwiczenia :bum: , jakie wam wprowadzam po bieganiu przypadną wam do gustu, bo robię to dla waszego dobra i po jakimś czasie mi podziękujecie :orany: . Pozdrawiam i udanej dalszej majówki życzę -Andrzej
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Parę zdjęć umieściłem na stronie AB facebook dla tych którzy go mają oczywiscie

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ