GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Do grona Sponsorów Półmaratonu dołączyła firma Rossmann. Ufundowała ona zestawy kosmetyków dla trzech pierwszych zawodników w klasyfikacji generalnej Mężczyzn i Kobiet oraz dla najszybszych dwudziestolatków w kategori K/M 20- firma w tym roku świętuje dwudziestolecie istnienia.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nie biorę udziału w Grand Pix kujawsko-pomorskiego bo nie wzieli pod uwagę B3P :hejhej: A tak na serio :taktak: to do cyklu trzeba zaliczyć Łubiankę półmaraton ,który jest w ten sam dzień co nasz bieg :wrrwrr: .Dlatego wolę postawić na organizację naszego biegu dla wszystkich amatorów zaczynających swoje starty niż wystawiać AB co chwila w nowych zawodach ( w końcu nie jesteśmy jakimiś zawodowcami a bieganie ma być dla nas odskocznią od pracy,stresu,zmęczenia ma po prostu być przyjemnością i zabawą oraz integracją środowiska )Wystarczy że raz na jakiś czas pokażemy się na biegu jako AB .Pamiętajcie że nasza Akademia Biegania ma być stowarzyszeniem dla wszystkich i nie mamy zamiaru zarabiać na tym żadnych pieniędzy a wręcz przeciwnie to my powinniśmy pomagać innym i tej koncepcji się trzymajmy.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:A tak na serio :taktak: to do cyklu trzeba zaliczyć Łubiankę półmaraton ,który jest w ten sam dzień co nasz bieg :wrrwrr: .
To nie jest akurat problem, bo wystarczyłoby wystartować w 7 z 12 biegów :usmiech:
maratończyk pisze: Pamiętajcie że nasza Akademia Biegania ma być stowarzyszeniem dla wszystkich i nie mamy zamiaru zarabiać na tym żadnych pieniędzy a wręcz przeciwnie to my powinniśmy pomagać innym i tej koncepcji się trzymajmy.
Można byłoby np ustalić, że pieniądze wygrane w klasyfikacji drużynowej przekazalibyśmy na dom dziecka w Bąkowie albo na działalność Akademii Biegania :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Już kiedyś był poruszany temat wystartowania przedstawicieli Akademii Biegania Grudziądz w cyklu Grand Prix i po dłuższych przemyśleniach postanowiliśmy, że tam nie startujemy. Tak jak Andrzej napisał, nie chodzi o to by się spinać i startować na siłę dla nagród ale o to by czerpać z tego przyjemność. Możecie jednak spróbować dobrać kilka osób do drużyny i wystartować w wybranych zawodach cyklu.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: Jak to w sobotę nie będę się rozpisywał bo widzimy się za chwilę na wspólnym treningu :taktak: Nie żrażajcie się pogodą.Chmury i lekki deszczyk to dla biegaczy żadna przeszkoda jak również wczesna godzina na którą jesteśmy umówieni.To wszystko dla waszego zdrowia i dobrego samopoczucia na resztę dnia.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza - Biegaj w stadzie

http://jak-biegac.pl/biegaj-w-stadzie
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Wczoraj odbyła się po raz kolejny Grudziądzka Masa Krytyczna :uuusmiech: i jak zauważyłem było kilku biegaczy w tym fajne dziewczyny :hej: z naszej grupy wraz z dziećmi.Mam nadzieje że dotrą na dzisiejszy trening bo wczoraj sporo tych kilometrów wyszło nam na rowerach z dojazdem i powrotem. :szok:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuje wszystkim za dzisiejszy wspólny trening :taktak: . Pomimo pochmurnej pogody stawiła się liczna ekipa :uuusmiech: . Jak zawsze podzieliliśmy się na dwie ekipy. Jedna zaawansowana pobiegła na dłuższe wybieganie :szok: a szkółka wybrała krótszą trasę 4 km :szok: . Ja nie wytrzymałem i pobiegłem za ładnymi dziewczynami, :hej: czyli na krótsze wybieganie ( plan przed jutrzejszym startem nie przewidywał dzisiaj dłuższego biegu). Starałem się pomóc Kamili w jej zmaganiach i mam nadzieję, że biegło jej się w miarę przyjemnie w moim skromnym towarzystwie :hejhej: . Duży podziw dla drugiej Kamili żony Maćka, która coraz dłuższe odcinki zalicza bez przerw :taktak: . Teraz widzę, że jak się chce to można. Znowuż żałuję ze nie mogłem sobie pogadać z wszystkimi :wrr: , ale mam nadzieje, że będzie jeszcze nie jedna okazja jak nie na treningu to gdzieś przypadkiem na mieście do wymiany informacji nie koniecznie z życia biegowego :hejhej: Tym bardziej iż jeszcze wszystkich nie znam. No właśnie a chciałem jeszcze pogadać z Magdą o jej wyjeździe do Hiszpanii i przygodach, jakie tam przeżyła, Drugą Magdą o tym, dlaczego nie wstawiła mi się na masie krytycznej. Również nie jeden temat poruszyłbym z pozostałymi dziewczynami, ale czas biegnie nieubłagalnie. Mam nadzieję, że biegacze i biegaczki z szkółki nie mają mi za złe, że wyciągnąłem ich na mały zestaw ćwiczeń interwałowych w stylu cross fit. :hahaha: To wszystko dla waszego dobra :taktak: no i przynajmniej załapaliśmy się na zdjęcie do gazety zrobione przez Pana Bilskiego z Pomorskiej :hej: .
Ustaliliśmy z Dawidem i pozostałymi biegaczami, że środowe zajęcia, jako że jest to święto zrobimy również o godzinie 09.00 I tym razem również pobiegnę z grupa szkółki, bo w piątek czekają mnie kolejne zmagania na arenie grudziądzkiego półmaratonu. Jeżeli będziecie chcieli to również zrobimy troszeczkę ćwiczeń jak dzisiaj.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2013, 11:42 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Tak jak pisałem już wcześniej jutro zbiórka biegaczy jadących do Torunia o godzinie 09.00 przy Biedronce na Strzemięcinie. Jedziemy z Irkiem i Ja :hej: oraz Dawid.Mamy miejsce jeszcze dla małego Zbyszka ( o ile potwierdzi rezerwację jedno wolne miejsce więc czekam na telefon kto chętny 505 088 940 )
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zamieszczam poniżej linki do artykułów będących podsumowaniem ostatnich dwóch spotkań Szkółki Biegania:
http://www.runners-world.pl/trening/Ide ... awa,3980,1
http://www.runners-world.pl/trening/Roz ... ans,4790,1
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Do biegu pozostało już tylko 5 dni i tylko 5 miejsc na liście startowej. Ponownie dochodzimy do wyznaczonego limitu zapisanych zawodników, który wynosił na początku 300-340-365. Tym razem zamykamy listę definitywnie i liczymy, że osoby, które się zapisały na nasz pierwszy grudziądzki Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego zdecydują się przyjechać do nas i miło spędzić ten trzecio majowy dzień długiego weekendu.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Jack77
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 05 cze 2012, 14:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pytanie - czy ktoś się orientuje, czy na Olimpii jest możliwość pobiegania po bieżni, ewentualnie może ktoś zna jakąś ogólnie dostępną płaską pętle o długości 300 - 400 m.
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Co do bieżni, to na Olimpii chyba nikt nie wyrzuci, prawda, panowie trenerzy?
Aha, życiówek życzę koleżeństwu z AB jutro w Toruniu!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Na wstępie chciałbym życzyć powodzenia wszystkim, którzy dzisiaj biegną w zawodach :taktak: . Nie lada wyzwanie czeka naszą koleżankę Justynę, która startuje dzisiaj w maratonie krakowskim :szok: ( na całe szczęście wiem, że sobie spokojnie poradzi, bo to już kolejny królewski dystans, jaki zaliczy).Kolejni biegacze z AB startują na dystansie 10 km w Toruniu. Może niektórzy będą chcieli zrobić kolejną życiówką a inni tylko sobie przebiec. Ja osobiście potraktuję ten bieg, jako zwiedzanie miasta i rozmowy z fajnymi dziewczynami :hej: ale nie obiecuję bo zawsze jak poczuję atmosferę panującą na zawodach to zmieniam zdanie i biegnę na "maxa" :bleble: .Pozostali biegacze mam nadzieję że również nie będą próżnowali i wybiorą się na małą aktywność fizyczną :taktak: . Proponuje wam jak zawsze spotkanie o 09.00 Przed plażą miejską. Pozdrawiam Andrzej.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza-Fenomen biegania nocą.
Nawet nasi biegacze z Akademii Biegania nie przepuszczą takiej okazji na służbowym wyjeździe w pięknej scenerii toruńskiej starówki. My też zazdrościmy Małgosi i Wojtkowi.


http://jak-biegac.pl/fenomen-biegania-noca-3
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ