GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

tomkuh pisze:Witam.
Gratulacje dla Andrzeja za super wynik!!! To wręcz spełnienie marzeń każdego biegacza. Pobić 3h to jest coś!!!
Gratulacje dla wszystkich członków AB, którzy przebiegli maraton w Łodzi!!!
Właśnie wróciłem z Wiednia.Mi jeszcze dużo zabrakło. Miałem 3:23:27 co dało mi 915 miejsce w klasyfikacji. W swojej grupie wiekowej byłem 161. Wiednia tym razem nie będę dobrze wspominał, pomimo, że poprawiałem się o ponad 6min. do zeszłego roku. Od 30km walczyłem z bólem kręgosłupa i nogi. Znowu mi to "gówno" wróciło.
Jeszcze raz gratulacje dla Andrzeja oraz pozostałych członków AB.
Pozdrawiam.
Gratulacje dla Tomka.Kolejna życiówka powinna cieszyć.Miejsce w pierwszym tysiączku również bo przypuszczam że biegło kilka tysięcy.Bez opowiedzenia nam całej relacji w szczegółach na treningu się nie obejdzie.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza - Podstawy treningu: "Biegaj wolno i długo..."

http://www.bieganie.pl/?show=1&cat=15&id=3574

Ta metoda to również podstawa moich wszystkich treningów i jedna z ulubionych.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Filmik z Łodzi autorstwa naszej wyjazdowej ekipy - to oczywiście wersja oficjalna, są jeszcze materiały robocze, ale te nie do publikacji :hejhej: . Dzięki dla naszych operatorów na trasie Lilianny i Marcina za wytrwałość w czekaniu na nas. Andrzej, Ty niestety byłeś za szybki, chociaż raz też zostałeś wypatrzony.
http://www.youtube.com/watch?v=Vniltkgp4Qw
Miłego oglądania.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:Filmik z Łodzi autorstwa naszej wyjazdowej ekipy - to oczywiście wersja oficjalna, są jeszcze materiały robocze, ale te nie do publikacji :hejhej: . Dzięki dla naszych operatorów na trasie Lilianny i Marcina za wytrwałość w czekaniu na nas. Andrzej, Ty niestety byłeś za szybki, chociaż raz też zostałeś wypatrzony.
http://www.youtube.com/watch?v=Vniltkgp4Qw
Miłego oglądania.
Dziękuję :taktak: wszystkim operatorom i montażyście.Ale się wzruszyłem.Dla takich wyjazdów się żyje.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
birdy
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 01 paź 2012, 12:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Gratulacje dla wszystkich uczestników maratonu w Łodzi.

Andrzej -super życiówka. Reszta "naszej" też spisała się świetnie. Jestem pod szczególnym wrażeniem występu Janusza bo to przecież przedstawiciel handlowy i całymi dniami wozi dupsko w samochodzie :hahaha: , a tu proszę -przebiegł i to w niezłym czasie :szok: .

Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Świetny filmik :usmiech: Meta w bardzo ciekawym miejscu, no ale to wino przed startem...jaki przykład dajecie młodzieży :ble:
Już się nie moge doczekać swojej próby na królewskim dystansie :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ambasadorem I Półmaratonu Śladami Bronka Malinowskiego został p. Jacek Wszoła. Wybitny polski lekkoatleta, skoczek wzwyż, dwukrotny uczestnik igrzysk olimpijskich: w Montrealu (1976) zdobył złoty, a cztery lata później w Moskwie srebrny medal. W obu występach poprawiał rekord Igrzysk Olimpijskich, Halowy Mistrz Europy, złoty medalista uniwersjady, wielokrotny Mistrz Polski.
- Z Bronkiem Malinowskim wiązała nas jeśli nie przyjaźń, to bardzo głębokie koleżeństwo. Był wspaniałym sportowcem. Moja kariera sportowa przypadła w tym samym czasie co jego, mamy za sobą wiele wspólnych wyjazdów, obozów, zawodów. Bronisław to wielki wzór sportowca, profesjonalisty. Szkoda, że tak mało jest okazji, żeby go wspominać. Ten półmaraton na pewno przyczyni się do przypomnienia jego postaci i być może stanie się dla kogoś drogowskazem to tego jakim być sportowcem i człowiekiem - powiedział Jacek Wszoła.
Jacek Wszoła będzie honorowym gościem naszej imprezy, będzie można się z nim spotkać na starcie i na mecie biegu.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ostatnie miejsca na liście startowej!
Na I Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego zapisało się już ponad 300 osób. Zakładaliśmy zamknięcie listy po zapisaniu się 300 osób, ale w związku z dużym zainteresowaniem Uczestników, zapisy zostaną zamknięte po zapisaniu się 340 osób. Prosimy też o bezzwłoczne wpłacanie opłaty startowej, co jest warunkiem zakończenia procedury rejestracji zawodnika.
Jest to więc ostatnia szansa na zgłoszenie się na naszą imprezę!
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zamykamy listę pacemakerów na I Pólmaraton Śladami Bronka Malinowskiego Grudziądz - Rulewo w dn. 3 maja 2013 r.
Wygląda ona następująco:
Bartosz Kryske - 1.35
Piotr Słodowicz - 1.40
Daniel Kłos - 1.50
Radosław Malicki - 2.00
Karol Rolewicz, Andrzej Matern - 2.15
Agata Muszyńska - 2.30
Pacemakerzy będę biegli z balonikami z wypisanymi czasami
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Drodzy biegacze z Grudziądza a przede wszystkim ci związani z Akademią Biegania. Jako że jesteśmy również partnerem w organizacji naszego pierwszego półmaratonu w Grudziądzu to zwracam się z prośbą o pomoc w tym przedsięwzięciu. Poszukujemy wolontariuszy do obsługi zawodów. Przede wszystkim jest potrzebnych około 4 osób do przyjmowania rzeczy oddawanych do szatni. Pomoc ta polegałaby na tym, aby przyjmować rzeczy biegaczy zapakowane w worki do autobusu szatni. Autobus ten pojedzie następnie z wami na metę gdzie biegacze odbieraliby swoje rzeczy. Nie jest to ciężka praca a w zamian macie satysfakcję z udzielonej pomocy możliwość uczestniczenia na mecie w różnych imprezach towarzyszących, darmowy posiłek. Jako wolontariuszy widziałbym osoby z AB, które nie będą biegły na tym dystansie albo osoby z naszych rodzin jak dorosłe dzieci, małżonkowie, kuzyni itp,...Jeżeli ktoś byłby chętny to proszę o kontakt ze mną Andrzej Dolewski 505 088 940 lub z dyrektorką biegu naszą koleżankę Izabela Piwowarska dyrektor@moriw.grudziadz.pl

Poszukujemy do pomocy przy organizacji Półmaratonu Śladami Bronka Malinowskiego wolontariuszy. Jeżeli masz czas i chęci oraz ukończone 16 lat, chcesz poczuć niepowtarzalną atmosferę jednej z największych imprez biegowych w Grudziądzu, masz zdolności organizacyjne, dobrze radzisz sobie w kontaktach z innymi ludźmi i zarządzaniu zespołem - czekamy właśnie na Ciebie! –Zapraszamy. Czekamy na wasze zgłoszenia na adres dyrektor@moriw.grudziadz.pl
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
vinci72
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 31 maja 2012, 22:15
Życiówka na 10k: 1h:12min:35s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Zamykamy listę pacemakerów na I Pólmaraton Śladami Bronka Malinowskiego Grudziądz - Rulewo w dn. 3 maja 2013 r.
Wygląda ona następująco:
Bartosz Kryske - 1.35
Piotr Słodowicz - 1.40
Daniel Kłos - 1.50
Radosław Malicki - 2.00
Karol Rolewicz, Andrzej Matern - 2.15
Agata Muszyńska - 2.30
Pacemakerzy będę biegli z balonikami z wypisanymi czasami
No to super :)
Po wielkiej wewnętrznej walce ze sobą opłaciłem już start w półmaratonie. A że biegam dopiero od roku a impulsem było "tylko" zrzucenie sporej nadwagi tak szybko uzależniłem się od biegania. To będzie mój pierwszy w życiu start w zawodach, pierwszy półmaraton. Wszystko pierwsze, dziewicze. Ustawię się za kolegą na 2:15 z nadzieją, że podźwignę!
Już mam niezłego stresa i pewnie łatwo mnie poznacie po kleksie na .... :hahaha:
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:Filmik z Łodzi autorstwa naszej wyjazdowej ekipy - to oczywiście wersja oficjalna, są jeszcze materiały robocze, ale te nie do publikacji :hejhej: . Dzięki dla naszych operatorów na trasie Lilianny i Marcina za wytrwałość w czekaniu na nas. Andrzej, Ty niestety byłeś za szybki, chociaż raz też zostałeś wypatrzony.
http://www.youtube.com/watch?v=Vniltkgp4Qw
Miłego oglądania.
Dzięki Marcin będzie co wspominać.
Nie umiem ocenić kunsztu operatorskiego :oczko: ,ale ponieważ wystąpiłem w kilku scenach i to z dialogami film oceniam bardzo wysoko. Minimum nominacja do złotych lwów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

vinci72 pisze:
No to super :)
Po wielkiej wewnętrznej walce ze sobą opłaciłem już start w półmaratonie. A że biegam dopiero od roku a impulsem było "tylko" zrzucenie sporej nadwagi tak szybko uzależniłem się od biegania. To będzie mój pierwszy w życiu start w zawodach, pierwszy półmaraton. Wszystko pierwsze, dziewicze. Ustawię się za kolegą na 2:15 z nadzieją, że podźwignę!
Już mam niezłego stresa i pewnie łatwo mnie poznacie po kleksie na .... :hahaha:
Gratulacje. Pierwszy bieg jest wielkim przeżyciem, zwłaszcza na mecie. A kleksem się nie martw nie Ty jeden będzięsz go miał :hahaha:
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: Dzisiaj już środa a więc czas na wspólny trening.Spotykamy się o 18.00 przy przejeździe kolejowym koło średnicówki.Dzisiaj będzie to raczej z mojej strony truchcik i to tylko do świateł gdyz nie ma co przesadzać pomimo że czuję siłę.Trzeba dać czas mięśniom na regenerację aby zaliczyć jeszcze w tym miesiącu 10 km w Toruniu i połówkę 3 maja na rodzimej ziemi. Z takich spraw organizacyjnych to :
1. Tort zamówiony :taktak:
2. Picolo kupione :taktak:
3 Pamiętajcie że spotykamy sie całą ekipą w sobotę o 09.00 na wspólnym treningu.W tym dniu rusza również kolejna edycja szkółki biegania więc zaproście swoich znajomych ,rodziny na przyłączenie się do pasji biegania. :taktak:
4.Trzeba by omówić szczegóły części nieoficjalnej naszej imprezy co,kiedy ,gdzie i jak sie spotykamy.Podobno debiutanci z królewskiego dystansu mają stawiać :taktak:
5.Przemyślcie czy znajdziecie kogoś lub sami będziecie mogli pomóc przy obsłudze półmaratonu :niewiem:
6. Będzie również potrzebna pomoc z naszej strony kilka dni przed biegiem przy robieniu pakietów startowych ale dam znać kiedy i gdzie. :niewiem:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ