GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Lista zawodników naszego półmaratonu wynosi już 294 zawodników. Do grona biegaczy, którzy wystartują 3 maja dołączyła
Arleta Meloch – polska lekkoatletka specjalizująca się w biegach długich; Wicemistrzyni Polski 2013 w Mistrzostwach Kobiet w Maratonie ( Dębno 2013).Dwukrotna wicemistrzyni paraolimpijska z Sydney (2000) i Londynu (2012) w biegach średnich. Z sukcesami rywalizuje z osobami pełnosprawnymi. Siedem razy zdobywała medale mistrzostw Polski seniorów. Począwszy od 2004 26 razy uczestniczyła w biegu maratońskim odnosząc 12 zwycięstw. Rekord życiowy w maratonie: 2: 37: 34 (7 czerwca 2009, Toruń).
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Do pierwszego grudziądzkiego Półmaratonu Śladami Bronka Malinowskiego Grudziądz-Rulewo pozostało już tylko 18 dni.
Cały czas pojawiają się nowi partnerzy naszego biegu - to dobra wiadomość dla Zawodników. Nagrody rzeczowe funduje także firma Energa, grudziądzki producent z branży wyrobów mleczarskich Masmal obdaruje zawodników zestawami swoich produktów zaś Piekarnia Ciastkarnia Kraśniewscy z Grudziądza przygotuje słodki poczęstunek na metę.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Piękna pogoda za oknem spowodowała, że biegacze już myślą o wakacjach i lecie. Na liście startowej do biegu trzech plaż jest już ponad 15 osób, które chcieliby przebiec te 7 km dookoła malowniczego jeziora rudnickiego. Zapisy online na naszej stronie internetowej www.akademia-biegania.pl w zakładce B3P.Serdecznie zapraszamy.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Mam dwa pytania.
1. Czy trening w środe będzie tu przy przejeździe czy przy plaży miejskiej?
2. Czy w biegu 3 plaż jest limit czasowy? (w regulaminie nie moge nic znaleźć na ten temat)
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:Mam dwa pytania.
1. Czy trening w środe będzie tu przy przejeździe czy przy plaży miejskiej?
2. Czy w biegu 3 plaż jest limit czasowy? (w regulaminie nie moge nic znaleźć na ten temat)
Odp.na pytanie 1 :hej: spotykamy się w tą środę przy przejeździe ale pobiegamy raczej po lesie
Odp.na pytanie 2 :hej: faktycznie zapomieliśmy o limicie.Ostatno był 1:15 teraz skoro ma obsługiwać firma to może zwiększymy.
Odp. na pytanie 3 :hahaha: Będzie limit i to wyśrubowany dla kategori M 25 :hejhej:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jeszcze raz wracając do naszego wyjazdu na Maraton Dbam o Zdrowie w Łodzi to szczególne podziękowania dla Janusza, którego mianowaliśmy oficjalnym kucharzem Akademii Biegania Grudziądz. Przygotował nam bardzo smaczny obiad ( oczywiście był to makaron z wędzonym kurczakiem w białym śmietanowym sosie i mocarellą) jak również serwował dobrą wzmacniającą kawkę z spienionym mlekiem. Już nie mogę doczekać się kolejnych atrakcji, jakie nam zaserwuje podczas kolejnych wyjazdów.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No wreszcie się dorwałem do forum :trup: ,

Wielkie gratulacje dla Zbyszka za świetny wynik. :orany: Jesteś Zbychu dla wielu z nas idolem ze swoją determinacją i wynikami, które zbliżają Cię do profesjonalistów. WIELKI szacunek.

EUFORIA !!!!
Tyle mogę powiedzieć na temat wrażeń z maratonu w Łodzi.

Swym zwyczajem chciałem dedykować swój bieg w podziękowaniu mojej żonie i synowi za wsparcie i wyrozumiałość podczas przygotowań. Mój pierwszy maraton dedykuję również wspaniałym Przyjaciołom z AKADEMI BIEGANIA GRUDZIĄDZ, dzieki którym stanąłem na starcie, i co najważniejsze dobiegłem do mety.
Nawet kiedy człapałem ostatnie kilometry walcząc ze skurczem i mroczkami w oczach nie znikał mi uśmiech z twarzy.


Wyniki nie wymagają komentarza. GRATULACJE dla Wszyskich startujących. Dzięki za wspaniały klimat i atmosferę, która jest dodatkową motywacją do dalszych wspólnych treningów.

Kiedy startujemy następny maraton?
Obrazek
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam,
A kiedy będą znane wyniki klasyfikacji drużynowej? AB Grudziądz chyba w czołówce i na podium coś mi się wydaje :oczko:
Nie od razu Rzym zbudowali, prawdopodobnie nigdy żaden człowiek nie przejdzie Mount Everest w jeden dzień - pewnych spraw w mgnieniu oka nie przeskoczysz, dlatego trenuj, a kiedyś przyjdzie Twój dzień chwały.
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Icenty pisze:Odp. na pytanie 3 Będzie limit i to wyśrubowany dla kategori M 25
To jednak będzie podział na kategorie M20 i M25 :usmiech: ?
Icenty pisze:Kiedy startujemy następny maraton?
2 edycja Orlen Warsaw Maraton kwiecień 2014 :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

A Ja :hej: właśnie wróciłem z miasta gdzie byłem odebrać moją nagrodę za dobry wynik w maratonie. Zamówiłem na rynku w El Grasso dużą pizze i zjadłem ja do ostatniego kęska.Następna taka okazja nie wiadomo kiedy mnie może spotkać.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Icenty pisze: Wielkie gratulacje dla Zbyszka za świetny wynik. :orany: Jesteś Zbychu dla wielu z nas idolem ze swoją determinacją i wynikami, które zbliżają Cię do profesjonalistów. WIELKI szacunek.
Trzymam kciuki za Zbyszka, aby dołączył do grona "< 40 min na 10 km" :usmiech: Z tego co ostatnio wyliczyłem, to zaledwie 7 czy 8 osób w Grudziądzu złamało w zeszlym roku tą barierę :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:
Icenty pisze: Wielkie gratulacje dla Zbyszka za świetny wynik. :orany: Jesteś Zbychu dla wielu z nas idolem ze swoją determinacją i wynikami, które zbliżają Cię do profesjonalistów. WIELKI szacunek.
Trzymam kciuki za Zbyszka, aby dołączył do grona "< 40 min na 10 km" :usmiech: Z tego co ostatnio wyliczyłem, to zaledwie 7 czy 8 osób w Grudziądzu złamało w zeszlym roku tą barierę :usmiech:
W tym Ja :hej:
Oj czuję że już w tym roku będę czuł wasz oddech na plecach,aż strach się bać :hahaha:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No to teraz i ja coś naskrobię w sprawie Łodzi. Dla mnie był to fantastyczny wyjazd. Przede wszystkim oczywiście ze względu na sam bieg, który dostarczył mi niesamowitych wrażeń, szczególnie na ostatnich 10 km. Zmęczenie mieszało się z euforią, nogi choć coraz słabiej ale wciąż niosły, głowa też cały czas pracowała. Chyba po raz pierwszy byłem dumny ze swojego organizmu :hej: i mam nadzieję, że nie ostatni.
Wiem, że samemu tego dokonać by mi się nie udało. Dzięki dla całej Akademii Biegania za wspólne treningi i pogaduchy. Specjalnie podziękowania dla Andrzeja i Irka za mnóstwo cennych rad, w tym te najważniejsze już w Łodzi. A osobne podziękowania dla Sebastiana za stworzenie i pomoc w realizacji wspólnego zimowego planu treningowego (tak, tak, też taki mieliśmy :hejhej: ). Bez niego pewnie nie dalibyśmy rady.
A skoro jestem przy podziękowaniach to ukłony również dla pozostałej części ekipy z Łodzi, a więc Kasi, Lilianny i Dawida, Alicji i Marcina, Janusza oraz Rafała. Atmosfera tych dwóch dni była kapitalna. No i wielkie gratulacje dla wszystkich za świetne wyniki i doping na trasie. Jesteście wielcy. Coś mi się wydaje, że jako Akademia Biegania niejedno jeszcze zwojujemy.
To co - następny maraton w większym składzie?
PS. No nie, on jest nie do zdarcia. Jechałem dzisiaj po 18 średnicówką i w tłumie biegaczy, kijkarzy, rolkarzy i rowerzystów na trening z grupą młodzieży podążał Irek :taktak: . Zaraz mi przeszły wszystkie bóle.
Obrazek
tomkuh
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 19 sie 2012, 22:28
Życiówka na 10k: 39.50
Życiówka w maratonie: 3.32

Nieprzeczytany post

Witam.
Gratulacje dla Andrzeja za super wynik!!! To wręcz spełnienie marzeń każdego biegacza. Pobić 3h to jest coś!!!
Gratulacje dla wszystkich członków AB, którzy przebiegli maraton w Łodzi!!!
Właśnie wróciłem z Wiednia.Mi jeszcze dużo zabrakło. Miałem 3:23:27 co dało mi 915 miejsce w klasyfikacji. W swojej grupie wiekowej byłem 161. Wiednia tym razem nie będę dobrze wspominał, pomimo, że poprawiałem się o ponad 6min. do zeszłego roku. Od 30km walczyłem z bólem kręgosłupa i nogi. Znowu mi to "gówno" wróciło.
Jeszcze raz gratulacje dla Andrzeja oraz pozostałych członków AB.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich.Zacznę od niestety przykrej informacji a mianowicie zamachu na najstarszym i jednym z najsławniejszych Maratonów w Bostonie.Doprawdy brak mi słów jak można zrobić coś takiego.Zginęło kilka osób w tym sporo ciężko rannych. Wybuch nastąpił w 4:09 godzinie biegu.Nie mogę zrozumieć jak ktoś chciałby skrzywdzić sportowców normalnie brak mi słów.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ