GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Te logo Sebastiana niczego sobie :taktak: .Tylko pytanie czy nie ma już podobnego bo coś takiego rzuciło mi się w oczy a nie chcieli byśmy naruszać jakiś praw autorskich.Biegacz troszeczkę do dopracowania bo wyglada jak by miał płaskostopie :hahaha: Bez konkursu się nie obejdzie :nienie: jak zaczną napływać inne loga.
Jest to cover jakiegoś zdjęcia z internetu. Jednocześnie zawiera Twój pomysł z elektrykiem.
Muszę przyznać, że podoba mi się koncepcja ewolucji pokazanej przez Dawida, a ponieważ mam we krwi potrzebę ciągłego doskonalenia to mam pomysł:
Może to Ty Andrzej sam zmodyfikujesz swoje dzieło w oparciu o informacje i sugestie jakie masz od nas? Na 100% powstanie coś fajnego, pośrednio z naszym udziałem. :taktak: Co Ty na to? :uuusmiech:
Obrazek
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kilka ciekawych informacji na temat maratonu w Łodzi:

Pasta Party
Pasta Party, czyli tradycyjna uczta makaronowa dla maratończyków odbędzie się w restauracji Meta w Atlas Arenie w sobotę, 13 kwietnia w godzinach 14:00 – 18:00. Każdy maratończyk otrzyma w pakiecie startowym specjalny kupon żywieniowy, który będzie mógł zamienić na posiłek. Udział w Pasta Party dla uczestników Appteka 10k Run jest dodatkowo płatny.

Grawerowanie medali
W tym roku oferujemy Wam możliwość wygrawerowania na medalu swojego imienia i nazwiska oraz czasu. Wygrawerowanie swoich danych i rezultatu będzie kosztowało 8,50 zł brutto. Dla uczestników będą przygotowane dwa stanowiska grawerskie. Czas wykonania pojedynczej grawerki na medal to około 2 minut. Będzie także możliwość pozostawienia medalu na stoisku grawerskim. Firma "Bartes" zobowiązuje się, że w ciągu 30 od dnia pozostawienia na stoisku medalu, wygraweruje go i odeśle na wskazany adres. Na miejscu można będzie wypełnić potwierdzenie nadania opłaty pocztowej. Za tę usługę zawodnik będzie dodatkowo obciążony kwotą 4,55 zł brutto (koszt przesyłki).


Transmisja live z maratonu w Internecie

Prosimy Was o poinformowanie wszystkich zainteresowanych (rodziny, znajomych) o możliwości obejrzenia transmisji live z Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie w Internecie. Transmisja rozpocznie się o godz. 8:45 i potrwa do 15:30. Przekaz na żywo z maratonu będzie można obejrzeć pod tym adresem: http://www.lodzmaraton.pl/transmisja-live

Piknik rodzinny pod Atlas Areną
Wszystkich biegaczy, ich rodzinny, jak i mieszkańców Łodzi zapraszamy w sobotę, 13 kwietnia w godz. 10:00 – 18:00 na wielki, rodzinny Piknik Dbam o Zdrowie. W ośmiu tematycznych namiotach będzie się można spotkać z ekspertami: lekarzami, dietetykami, fizjologami, a nawet stomatologami. Dla dzieci powstanie specjalne miasteczko rekreacji, a w nim m.in. dmuchańce, trampolina, ścianka wspinaczkowa i wiele innych atrakcji. Wstęp na piknik jest bezpłatny. Przypominamy również, że o godz. 11 odbędzie się Bieg Śniadaniowy Dbam o Zdrowie, a o godz. 12 pierwszy masowy beg dla dzieci – Ambio Kids Run.

Loteria Renault za kibicowanie
Wszystkich uczestników naszej imprezy zachęcamy do wzięcia udziału w loterii „Renault za kibicowanie”. Kupon na loterie otrzymają Państwo w pakietach startowych. Trzeba go wypełnić i wrzucić do urny stojącej w Biurze Zawodów oraz przy Punkcie INFO (w dniu zawodów). Losowanie Nowego Renault Clio odbędzie się około godz. 15:15 na zakończenie zawodów.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Wszystko ładnie i cacy ale i tak wysłałem im mailowo zjebkę oraz na forum poświęcony maratonowi że nie poważnie traktują zawodników ,którzy chcą wystartować jako drużyna.Po pierwsze wogóle jako kapitan druzyny nie dostałem żadnego powiadomienia o dotarciu listy.Po drugie w regulaminie jest zamieszczona informacja ze do 9 kwietnia miała się ukazać wzmianka o drużynach a link tam zamieszczony jest martwy.Zresztą nie ja pierwszy się o to pytałem na forum maratonu. Jeżeli mam być szczery to nie lubię takiego traktowania ze strony organizatora gdzie zbieramy się całą ekipą i przyjeżdżamy na 3 dni do Łodzi wydać nasze pieniążki.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

No to Ja :hahaha: podziękuję wszystkim za dzisiejszy wspólny trening.Nie spodziewałem sie że taka spora ekipa się pojawi :uuusmiech: w tym Hania,Ewa,Alicja,Małgosia .Sporo też biegaczy było na trasie :taktak: Jak zawsze fajnie,wesoło w tempie na pogaduchy.Hania z Małgosią tak się zagadała że zrobili chyba dodatkowe kółko.Alicja cały czas na przedzie uskuteczniała gadulca z Piotrkiem.Tylko biedna Ewa musiała wysłuchiwać nas facetów ale to tylko jej zasługa bo trzymała nizłe tempo przez 10 km.Tak więc przygotowania naszej AB do połówki Grudziądz-Rulewo pełną parą :taktak: Dziękuję jescze raz za przyłączenie się do zrzutki na torta i baner kolejnym osobom z naszego grona.Pozdrawiam Andrzej.
Fotka niestety nie wyszła i robiona z ręki ale uwierzcie mi to nie były żadne zawody ale nasz wspólny środowy trening.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jeszcze trochę o treningu przed zawodami.Ciekawe są przygotowania Marcina Chabowskiego opisane na jego stronce: http://www.marcinchabowski.pl/trening.html
Potwierdza to o potrzebie zmniejszenia kilometrażu tuż przed zawodami :taktak:
Od początku marca byłem na obozie w Międzyzdrojach. Był to okres nieco mniejszej intensywności niż w styczniu i w lutym. Celem obozu był końcowy szlif całej roboty, którą wykonałem od listopada 2009r. Do połowy miesiąca starałem się utrzymywać kilometraż na poziomie 170-180km tygodniowo. Muszę przyznać, że narzekałem wtedy strasznie na zmęczenie mięśniowe, trener był jednak pewny swego i utrzymywał objętość, aby zmniejszyć objętość i intensywność treningową na tydzień do samego półmaratonu. W przygotowaniach do półmaratonu, a w perspektywie całego sezonu do Mistrzostw Europy w Barcelonie w marcu miałem dwa ważne starty przełajowe tj. Wojskowe Mistrzostwa Świata oraz Mistrzostwa Polski (ale o tym później). Jak już wcześniej wspomniałem kilometraż spadł na tydzień do startu w Warszawie. Tak wyglądał ostatni trening specjalistyczny na tydzień do startu:
2x3km (przerwa 6min)+2x2km(przerwa 5min)+1km
3km: 9:07 tętno średnie 157
3km: 8:57 tętno średnie 160
2km: 5:48 tętno średnie 162
2km: 5:54 tętno średnie 160
1km: 2:49 tętno średnie 144
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Panowie i panie życzę powodzenia w maratonie w Łodzi! Nie dziękujcie ;-)
Dajcie z siebie wszystko bo do godziny 11.00 będę śledził Was live i oczywiście ręce będą spuchnięte od trzymania kciuków ;-)
Nic nie umknie mej uwadze ;-)

pozdro!

Filmik motywujący dla wszystkich startujących i nie tylko ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=53cKcKCxqYE

Dodatkowo na rozluźnienie:

Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nawet na emeryturze a nie mam tyle czasu aby robić taki kilometraż.Tak to tylko zawodowcy mogą trenować.
Zbyszek czy to aby na pewno plan Chabowskiego :niewiem: bo coś mi się zdaje że i ty z niego czerpałeś co nieco :hahaha:
Daj znać później na forum jak tam Gniezno.Oczywiście zejście poniżej 30 muinut musi być jak przystało na reprezentanta AB :hejhej:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Właśnie stuknęło nam 100 000 tysięcy wejść na nasze forum biegowe GRUDZIĄDZ BIEGA. Jesteśmy liderami jeżeli chodzi o ilość i częstotliwość wpisów w ciągu ostatniego czasu. Założyłem je 5 maja 2012 roku chwilę po tym jak postanowiliśmy dalej kontynuować naszą znajomość i wspólne treningi po zakończonej szkółce biegania zorganizowanej prze MORiW. Od tego czasu a minął niecały rok wiele się zmieniło i sami widzicie jak bardzo a to forum pomogło nam w komunikacji pomiędzy nami .
Mam nadzieje że będą się do nas przyłączać kolejne osoby , które chcą coś zmienić w swoim życiu jak choćby poznać nowych przyjaciół , dowiedzieć się ciekawych rzeczy związanych z bieganiem i wszystkim co związane jest z zdrowym trybem .
Liczę na większą aktywność pozostałych osób na naszym wątku bo ze statystyki wynika że 98,85% jest moich postów których zamieściłem 1800.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
alutek
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 12 maja 2012, 12:39
Życiówka na 10k: 51:11
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ależ Andrzej, co to znaczy, że zdjęcie "nie wyszło". Właśnie , że wyszło, i to bardzo dobrze!!! Serce rośnie patrząc na naszą ekipę. Od momentu wejścia w życie AB nadal regularnie! biegamy i co najważniejsze, cały czas nam się CHCE!!! spotykać, biegać, żartować, wspólnie organizować zawody, wyjazdy na nie... JEST SUPER i z tego się cieszmy :taktak: Pozdrawiam :hahaha:
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

dejw pisze:Jeszcze trochę o treningu przed zawodami.Ciekawe są przygotowania Marcina Chabowskiego opisane na jego stronce: http://www.marcinchabowski.pl/trening.html
Potwierdza to o potrzebie zmniejszenia kilometrażu tuż przed zawodami :taktak:

Zbyszek my też będziemy trzymać kciuki za Twój start w Gnieźnie. Powodzenia.
Obrazek
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Fajnie byłoby tempem treningowym Marcina Chabowskiego chociaż kilometr pobiec :hahaha:
Ja też trzymam kciuki za wszystkich, czyli zaczynając od soboty za Zbyszka, a w niedzielę za maratończyków, tych startujących w Łodzi i za Tomka :usmiech:
Solidarnie z Wami zrobię mocny trening w sobotę, a w niedzielę dłuższe wybieganie :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: Teraz przed niektórymi trzy dni odpoczynku bez biegania i oczekiwanie do Maratonu :szok: .Nie wiem jak plan Zbyszka przewiduje ale pewnie jeszcze w piątek ma jakieś szybkie wybieganie :hahaha: Troszeczkę będę musiał obniżyć poprzeczkę jeżeli chodzi o mój start i wynik.Nie udało mi się przygotować odpowiednio i kilka razy borykałem i borykam się z kontuzjami :wrrwrr: ( to tak na usprawiedliwienie-przypuszczam że Marcin ma ich w zanadrzu więcej :hejhej: ).
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza - Biegacze nie skarżą się na bóle pleców chyba, że ..

http://jak-biegac.pl/biegacze-nie-skarz ... chyba-ze-2

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W sobotę oczywiście trening tak jak zawsze o 9:00 start od plaży miejskiej. Zapraszam tych co zostaną w Grudziądzu. :spoko:
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Do Startu Półmaratonu Śladami Bronka Malinowskiego pozostało już tylko 21 dni. Na liście startowej 260 zapisanych osób. Pamiętajcie, że limit, jaki przewidział organizator to 300 uczestników, więc już nie wiele pozostało wolnych miejsc. Ponad 200 osób już opłaciło startowe, więc przypominamy, że za pełne zgłoszenie uznaje się moment opłacenia, które wynosi 40 zł. Urząd Miasta Grudziądz oraz Prezydent Robert Malinowski dziękują za tak wielkie zainteresowanie osób ceniących sobie tak zdrowy tryb życia, jakim jest bieganie.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ