GRUDZIĄDZ BIEGA

vinci72
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 31 maja 2012, 22:15
Życiówka na 10k: 1h:12min:35s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:
vinci72 pisze:Hej. Mam pytanie - czy na półmaratonie planujecie organizację jakichś "pacemakerów z balonikami" :) wyznaczających tempo na ukończenie go w określonym czasie?
Kurdę nie mógł mi ktoś o tym przypomnieć wcześniej to wtedy mógł bym kogoś zorganizować np. zwalniając z opłaty ale pomyslę np.może jakis bonus do decatlona.Dam znać.Jak na dobrze że razie skleroza nie boli.
Obrazek
Torebki niestety nie widziałem, ale jeśli udałoby się zorganizować "balonika" na 2:10:00 to ja chętnie bym się podłączył pod taki pociąg. To będzie mój pierwszy start w pierwszych zawodach i dlatego boję się, że poniosą mnie emocje i bardzo szybko odpadnę.
A może jest tu ktoś, kto planuje przebiec tę połówkę w tempie 6min/km ? Wiem, wiem - szału nie ma, ale na razie tylko na coś takiego mnie stać (mam przynajmniej taką nadzieję!).
New Balance but biegowy
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Jako że kategoria M/K 30 jest najbardziej oblegana i wyniki dwudziesto i trzydziestolatków są na tym samym poziomie to przyjmuje się że w tej kat.robi się przedział na 10 lat
Tylko to jest w sumie średnio sprawiedliwe, bo te "najmłodsze" kategorie są najbardziej oblegane i w dodatku startują w nich przeważnie najlepsi biegacze :oczko:
De facto wychodzi na to, że aby być w pierwszej trójce w kategorii M20 musisz pokonać powiedzmy 30 rywali, a w tych starszych np K50 jest jedna kobieta i wystarczy, że po prostu dobiegnie do mety :oczko: Sprawdziłem wyniki zeszłorocznego Memoriału w Grudziądzu. Na 149 sklasyfikowanych biegaczy i biegaczek w kategorii M20 były 44 osoby, a w kategorii M30 - 49. Daje to w sumie prawie 2/3 stawki i spośród tych niespełna 100 osób tylko 6 zostanie nagrodzonych - w innych kategoriach jest znacznie mniejsza rywalizacja :oczko:
Żeby nie było - ja nie biegam dla nagród, ale szanse tak jak Damian zauważył na pewno równe nie są :oczko:

Vinci, przed startem zrób mały wywiad - może akurat ktoś będzie celował w podobny rezultat :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Przejrzałem około 100 regulaminów i prawie w każdym jest tak jak u nas :taktak: .W końcu poszedłem dalej i znalazłem zalecenia dla organizatorów biegów wydane przez Polskie Stowarzyszenie Biegów ( patrz link ponizej ). Wiem że Polakowi nigdy nie dogodzi ale tak już jest a wszelkie uwagi jakie mi przesyłacie są mile widziane i spokojnie wezmę je na klatę :hejhej:
http://www.psb-biegi.com.pl/index.php?o ... Itemid=247

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja tam się bardzo cieszę z kategorii M 35.Szkoda,że na półmaratonie nie ma.
Na pacemakerów może nie jest za późno jako AB możecie w chwili startu trzymać takie baloniki- będzie wiadomo kogo sie trzymać.Ewentualnie napis na plecy.Sam móglbym cos takiego trzymac, ale tylko w chwili startu, bo potem szpula do przodu.Ja np wiem,ze będe pomykał i celował w 1:40 - 1:45.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

zielicho pisze:Ja tam się bardzo cieszę z kategorii M 35.Szkoda,że na półmaratonie nie ma.
Na pacemakerów może nie jest za późno jako AB możecie w chwili startu trzymać takie baloniki- będzie wiadomo kogo sie trzymać.Ewentualnie napis na plecy.Sam móglbym cos takiego trzymac, ale tylko w chwili startu, bo potem szpula do przodu.Ja np wiem,ze będe pomykał i celował w 1:40 - 1:45.
Jutro na forum i stronie ab bedę wrzucał informację odnosnie zajęcy więc badźcie na bieżąco
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
vinci72
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 31 maja 2012, 22:15
Życiówka na 10k: 1h:12min:35s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

zielicho pisze:(...)Ja np wiem,ze będe pomykał i celował w 1:40 - 1:45.
no to z moim czasem wstyd i jednak chyba za wcześnie na start w zawodach ...
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

vinci72 pisze:
zielicho pisze:(...)Ja np wiem,ze będe pomykał i celował w 1:40 - 1:45.
no to z moim czasem wstyd i jednak chyba za wcześnie na start w zawodach ...
Spokojnie to nie jakiś egzamin ,który decyduje o twoim dalszym życiu.Dasz radę jak i cała reszta osób zapisanych na bieg.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wstyd to kraść i z baby spaść...
Nie rezygnuj broń Boże.Biegnąc w Warszawie byłem 2277 i powinienem dać sobie spokój widząc ile osób lepiej ode mnie biega. A z drugiej strony było za mną 8 tys i nie brali sobie do łba.Najważniejsze to dzielnie walczyć na trasie i ukończyć.Dla siebie
Obrazek
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

vinci72 pisze:
zielicho pisze:(...)Ja np wiem,ze będe pomykał i celował w 1:40 - 1:45.
no to z moim czasem wstyd i jednak chyba za wcześnie na start w zawodach ...
Ja debiutowałem w Grudniu i chciałem po prostu przeżyć ten półmaraton, założyłem sobie czas 2:10, a przebiegłem 1:55. Trzeba to przebiec i już.
Obrazek
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

vinci72 pisze:
zielicho pisze:(...)Ja np wiem,ze będe pomykał i celował w 1:40 - 1:45.
no to z moim czasem wstyd i jednak chyba za wcześnie na start w zawodach ...
Nigdy nie jest za wcześnie zawsze jest za późno.Zawody to fajne przeżycie,a tym bardziej pokonanie półmaratonu w obojętnie jakim czasie to jest coś.Ja z sentymentem wspominam moje pierwsze zawody na których poruszałem się z prędkością... lepiej nie pisać ;-)
Mimo to byłem zadowolony z "pobicia" samego siebie :-)

Pozdro
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Aktualnie na półmaratonie 175 osób opłaconych, zapowiada się całkiem przyjemny bieg.
A do kolegi, który martwi się o swój czas: szykuj się na dobrą zabawę i rywalizację na trasie, każdy bieg to wygrana. Grudziądzka starówka, most, a na deser "zawiślańskie rubieże", będzie pięknie.
Obrazek
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Przejrzałem około 100 regulaminów i prawie w każdym jest tak jak u nas :taktak: .W końcu poszedłem dalej i znalazłem zalecenia dla organizatorów biegów wydane przez Polskie Stowarzyszenie Biegów ( patrz link ponizej ). Wiem że Polakowi nigdy nie dogodzi ale tak już jest a wszelkie uwagi jakie mi przesyłacie są mile widziane i spokojnie wezmę je na klatę :hejhej:


Nam z Damianem chodziło nie o półmaraton, ale B3P :oczko: Tam poza kategoriami M20/K20 wszystkie są rozpisane co 5 lat :oczko:
W związku z tym nawołuje do bojkotu imprezy :hahaha:

Vinci, nie ma się co przejmować :usmiech: Startujesz dla siebie, a jeżeli uda Ci się przebiec półmaraton w 2:10 to na 99% znajdą się osoby, które pobiegną wolniej :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: Kilka spraw się uzbierało do przekazania wam ale zacznę od przypomnienia że jutro juz sobota więc widzimy się na wspólnym treningu o godzinie 09.00 przed plażą miejską :taktak: oczyiście bez względu na tą piękną wiosenną pogodę :hejhej:
Jeżeli chodzi sie o czepiaczy kategori wiekowych :wrrwrr: to wiem że chodziło wam o b3p .Przepisy pozwalają na podział co 5 lat a młodszych 20-30 na 10 lat.więc nie pozostaje wam nic innego jak pożądnie sobie potrenować i powalczyć na trasie wokół jeziora :hejhej:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zapraszam wszystkich do polubienia naszego fanpage –Bieg Trzech Plaż na facebooku. Spędzasz dużo czasu na facebooku i chcesz być na bieżąco z tym, co się dzieje w związku z B3P to dobrze trafiłeś. Będziemy starali się na bieżąco informować was o postępach i atrakcjach, jakie czekają was w pierwszą sobotę wakacji na plaży miejskiej w Rudniku.
Adresu odnośnika nie mogę coś wstawić .
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Na liście startowej mamy zapisanych już 230 osób więc czas pomyśleć o was.
I Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego Grudziądz-Rulewo tuż tuż, poszukiwania pacemakerów czas zacząć. Organizatorzy poszukują osób chętnych do prowadzenia grup na czasy 1:30,1:45,2:00,2:15,2:30. Praktycznie w każdym półmaratonie jest grupa zawodników pomagająca innym biegaczom utrzymać odpowiednie tempo i dobiec do mety w odpowiednim czasie. Zawodnik, który chce zostać prowadzącym w naszym półmaratonie musi się pochwalić udokumentowanym rezultatem, o co najmniej 5 minut lepszym od zakładanego wyniku, co pozwoli na aktywne wspieranie osób biegnących w grupie. W zamian organizator przewidział dla Pacemakerów bony o wartości 50 zł do wykorzystania w Decathlonie. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem dyrektor@moriw.grudziądz.pl
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ