GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Da_Vido pisze:
birdy pisze:Ja niestety wypadam z jutrzejszego biegania :chlip: Wczoraj skręciłem kostkę na macie...
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Dobrze że to tylko skręcenie a nie złamanie :taktak: . Tydzień ,dwa bez nadwyrężania :wrrwrr: i przejdzie w sam raz na wiosnę ,przynajmniej ominą cię roztopy.
To dopiero jest zlamanie.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Da_Vido pisze:Ciekawy trening się jutro zapowiada. :bum:
W poniższym linku trochę o tym jak ćwiczyć gdy pojawią się objawy przeziębienia.
http://www.iwoman.pl/zdrowie/fitness/ja ... 49049.html
Ja osobiście również nie odpuszczałem nigdy treningu przy lekkim przeziębieniu i lekko podwyższonej temperaturze pod warunkiem że na dworze była przyzwoita pogoda a nie plucha,która mogła by dobić mój organizm. Jednak odpukać już od ponad roku nic mnie nie wzięło. Przypuszczam iż jest to zasługą morsowania oraz przestrzegania moich zasad w tym nie picia gazowanych napoi , ubierania sie na cebulkę,jedzenia czosnku i tranu.Skoro mam takie sprawdzone sposoby to będę się ich trzymał dalej i nie wprowadzał udziwnień jak choćby chodzenia do lekarza i proszenia o antybiotyki wiedząc że pomaga mi zwykły syrop za 2 zł i mleko z miodem,cytryną,czosnkiem i masłem.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nowy rekord Polski Marcina Lewandowskiego na 1000 metrów (2:17,77) wywalczony w w hali w Sztokholmie w dniu 21.02.2013 r.
Jak dla mnie bieg pięknie rozegrany taktycznie.Marcin w żółtej koszulce na początku spokojnie ale cały czas przyśpiesza.Muszę się pochwalić że kilka razy udało mi się z nim i jego bratem , który był jego trenerem pobiegać w lesie arkońskim w Szczecinie gdzie mieszkałem oraz na zawodach w Policach gdzie się uczył i chodził do szkoły.


http://www.youtube.com/watch?v=o232MIoM ... e=youtu.be

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wracając do tematu "kaloryfera" w miejscu "piwnego brzucha" to okazuje się, że po prostu trzeba lat by odpowiednio mięśnie rozwinąć. Przykładem może być pan, w wieku 60 lat, na poniższym zdjęciu.
Obrazek
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam brać biegową, dzisiejsza pogoda zmotywowała mnie do poszukiwań imprez biegowych w których chętnie wziąłby udział, nazbierało się tego trochę. W moim grafiku znalazły się imprezy które muszę zaliczyć obowiązkowo i kilka w których chciałbym wystartować. Imprezy obowiązkowe:
- Run Toruń
- Półmaraton Grudziądz
- II Bieg 3 plaż
- Bieg im.Bronisława Malinowskiego
- Półmaraton św. Mikołajów
Pod uwagę biorę jeszcze:
- II Bieg pod Górę-Dąbrówka K.
- IV Kwidzyński Bieg Papiernika
- Półmaraton Ciechocinek (o ile się odbędzie)
- 23 Półmaraton Philipsa- Piła (tydzień przed Maliniakiem więc- :niewiem: )

Czy Wy też myśleliście już o startach? może macie jakieś ciekawe propozycje? Chętnie zweryfikuje plany pod kątem wspólnych wyjazdów, w grupie zawsze raźniej :usmiech:
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Widzę że Maciek ma spore ambicje i plany :taktak: .To wszystko cieszy :hej: .Nie zauważyłem tylko maratonu w planach :bum: ale to pewnie dla tego że Zbyszek też ich nie ma w tym roku :hahaha: i razem planują start w 2014 jako debiutanci w Orlenie.W większości zawodów ja też będę brał udział .Mam już przygotowany artykuł na stronke AB odnośnie kiedy i gdzie wraz z odnośnikami można by wystartować w najbliższej okolicy.Lada co się pojawi.Myślę że inni biegacze z Grudziądza i okolic również się do nas przyłączą.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maciek75 pisze:Witam brać biegową, dzisiejsza pogoda zmotywowała mnie do poszukiwań imprez biegowych w których chętnie wziąłby udział, nazbierało się tego trochę. W moim grafiku znalazły się imprezy które muszę zaliczyć obowiązkowo i kilka w których chciałbym wystartować. Imprezy obowiązkowe:
- Run Toruń
- Półmaraton Grudziądz
- II Bieg 3 plaż
- Bieg im.Bronisława Malinowskiego
- Półmaraton św. Mikołajów
Pod uwagę biorę jeszcze:
- II Bieg pod Górę-Dąbrówka K.
- IV Kwidzyński Bieg Papiernika
- Półmaraton Ciechocinek (o ile się odbędzie)
- 23 Półmaraton Philipsa- Piła (tydzień przed Maliniakiem więc- :niewiem: )

Czy Wy też myśleliście już o startach? może macie jakieś ciekawe propozycje? Chętnie zweryfikuje plany pod kątem wspólnych wyjazdów, w grupie zawsze raźniej :usmiech:
Witam,

Postaram się przybyć na jutrzejszy trening, chyba że mnie zasypie... :ojnie:

Dzięki Sebastian za zarezerwowanie czapki, dobrze że przypomniałeś na forum o tym, bo bym zapomniał kupić.

Mam pytanie do Andrzeja: Jaki oficjalny tytuł będzie nosić półmaraton z Grudziądza do Rulewa? Imienia Bronisława Malinowskiego? Czy trochę inaczej, mniej sztampowo np. Śladami Bronka Malinowskiego?

Pozdrawiam
Nie od razu Rzym zbudowali, prawdopodobnie nigdy żaden człowiek nie przejdzie Mount Everest w jeden dzień - pewnych spraw w mgnieniu oka nie przeskoczysz, dlatego trenuj, a kiedyś przyjdzie Twój dzień chwały.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

]Prośba do biegaczy.Trzeba założyć na facebooku stronkę Półmaratonu Grudziądz-Rulewo. Ja niestety jestem za tępy na to i nie wiem jak się to robi.Jeżeli ktoś byłby chętny to proszę o info na maila akademiabiegania@wp.pl lub telefonicznie 505 088 940 albo i na forum odnośnie szczegółów.Przykładem mogą być inne strony facebookowe półmaratonów.Pozdrawiam Andrzej.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mamy już jeden bieg im. B.Malinowskiego, czy to nie starczy? Można przecież nawiązać do Biegu Trzech Plaż i nazwać np. Półmaraton przez Wisłę i w opisie nawiązać, że trasa wiedzie między innym przez miejsce w którym tragicznie zginął Bronek. Można by w czasie imprezy wyeksponować to miejsce.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: Jako że dzisiaj sobota więc nie będę się rozpisywał bo widzimy się o 09.00 na wspólnym treningu przed plażą miejską w Rudniku.Mam nadzieję że będzie nam się dobrze biegać i w lesie pluchy nie będzie :wrrwrr: gdyż zapowiadają odwilż i przyjście przedwiośnia i to nie od zachodu a od wschodu.
Dziękuję za wczorajsze miłe spotkanie i ugoszczenie Alicji i Jurkowi.Pracowaliśmy troszeczkę nad stronką :hahaha: aż głowa mnie rozbolała :hejhej: od patrzenia w szklankę -e -szklany monitor :hej:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu dieta biegacza-Zabójcy tłuszczu - produkty, które pomogą spalić tkankę tłuszczową

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,101 ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kolejny trening za nami.Jak zawsze przed plażą czekała spora grupka biegaczy i biegaczek.Wyruszylismy standardowo na ośmio kilometrowe rozbieganie.Niektórzy odbili na czarny szlak czyli chcieli wykorzystać wolny weekend na dłuższe bieganie inni na krótszą.Grunt że wszyscy w ruchu.Po drodze śmiech,dyskusje i wszystko to w biegu w niezbyt szybkim tempie.Po prostu dobra zabawa w doborowym towarzystwie.W końcu raz na jakiś czas można zaliczyć lżejszy trening i to właśnie odbywa się na naszych treningach Akademi Biegania na ,ktore serdecznie zapraszamy nowe osoby.
Jutro niedziela więc również o 09.00 wspólny trening a dodatkowo dla chętnych morsowanie i przejazd na saunę.
Wstępnie ustaliliśmy że za tydzień w sobotę po treningu około 10.00 zrobimy w restouracji Korsarz zebranie pod kątem organizacji Biegu Trzech Plaż na ,którym zrobimy rozpoznanie potrzeb,zadań i wszystkiego co związane z dobrym przygotowaniem do zawodów. Mam nadzieję żeznajdziecie wolna chwilkę aby przyjść i wypowiedzieć się na ten temat,sprzedać swoje pomysły itp.Liczę że Jarek nasza nieoceniona pomoc przybędzie i fajnie by było jakby Dawid też był jako jeden z pomysłodawców B3P gdyz jego pomoc i zaangażowanie w zeszłym roku było na szóstkę.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
paullarow
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2013, 14:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mam pytanie, czy jest już ustalona data Półmaratonu Grudziądz? :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

paullarow pisze:Mam pytanie, czy jest już ustalona data Półmaratonu Grudziądz? :)
Pozdrawiam
Tak 3 Maja 2013 r. godzina 11.00 lub 12.00 start z Olimpi
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Znacie mnie :hej: Nie mogłem się powstrzymać jak zobaczyłem ten rysuneczek a nawiązuje między innymi do dzisiejszych treningowych tematów związanych z naszymi zgrabnymi tyłeczkami :hahaha:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ