GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Skoro dzisiaj taki dzień a ja również lubię słuchać radia,muzyki,wiadomości ...szczególnie pod prysznicem to zamieszczam ponownie adres do muzyki dla sportowców.

http://fm.tuba.pl/gatunek/Sport.Pl+-+Do+Biegania

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Właśnie przesłałem do organizatora listę twardzieli na Maraton Łódź ,która będzie reprezentowała naszą Akademię Biegania Grudziądz na arenie biegowej.Piątka osób to debiutanci na dystansie 42.197 km i za to szczególne brawa i doping dla nich. Jeżeli jeszcze ktoś jedzie z naszego miasta lub okolic na ten maraton i chciałby reprezentować nasze miasto w barwach AB to proszę o kontakt.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witam ponownie
Dzisiaj odbyłem kolejne spotkanie odnośnie półmaratonu, biegu trzech plaż i żywiołów rudnickiego korsarza. Czas goni a spraw do załatwienia, co nie miara. Na pewno wszystkie imprezy się odbędą i będą na wysokim poziomie. Dla nas, jako Akademii Biegania najważniejsza jest organizacja B3P i w związku z powyższym już czas najwyższy zorganizować spotkanie, na którym powołamy komitet organizacyjny, który zająłby się rozplanowaniem wszystkiego a troszeczkę spraw jest do obgadania. Czekam na propozycje odnośnie terminu i miejsca. Chciałbym, aby najpóźniej w połowie marca ruszyły zapisy, więc do tego czasu trzeba dopracować regulamin, za co kto miał by odpowiadać co jesteśmy w stanie sami załatwić, co potrzebujemy itd.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuję wszystkim za dzisiejszy wspólny trening :hej: .Jak zawsze wesoło,gadatliwie i ciężko :taktak: Na dzisiejszym późnopopołudniowo- wieczornym treningu przywitaliśmy nową koleżankę Ewę :uuusmiech: ,która postanowiła przełamać wszelkie uprzedzenia do biegania w grupie aby pokazać innym kobietom że można biegać z nami mężczyznami na równych prawach.Pomimo że została rzucona od razu na głęboką wodę to przebiegła z nami 10 km. Oczywiście pomogliśmy jej przetrwać :hejhej: .Wraz z Piotrkiem towarzyszylismy Ewie podczas treningu przeplatając bieg z szybkim marszem.Taka informacja dla innych chcących z nami pobiegać ale mają obawy czy dadzą radę to podpowiadam że jestem po to aby pomagać osobom chcącym rozpocząć przygodę z bieganiem.Dla siebie i mój trening zawsze znajdę czas i zaplanowane kilometry wybiegam.Pozdrowienia dla pozostałych biegaczy ,których mijaliśmy na średnicówce Tomka i Roberta.Trzymajcie sie Andrzej.
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Właśnie przesłałem do organizatora listę twardzieli na Maraton Łódź ,która będzie reprezentowała naszą Akademię Biegania Grudziądz na arenie biegowej.Piątka osób to debiutanci na dystansie 42.197 km i za to szczególne brawa i doping dla nich. Jeżeli jeszcze ktoś jedzie z naszego miasta lub okolic na ten maraton i chciałby reprezentować nasze miasto w barwach AB to proszę o kontakt.
A maraton nie liczy czasem 42195 metrów?
Obrazek
tomkuh
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 19 sie 2012, 22:28
Życiówka na 10k: 39.50
Życiówka w maratonie: 3.32

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Dziękuję wszystkim za dzisiejszy wspólny trening :hej: .Jak zawsze wesoło,gadatliwie i ciężko :taktak: Na dzisiejszym późnopopołudniowo- wieczornym treningu przywitaliśmy nową koleżankę Ewę :uuusmiech: ,która postanowiła przełamać wszelkie uprzedzenia do biegania w grupie aby pokazać innym kobietom że można biegać z nami mężczyznami na równych prawach.Pomimo że została rzucona od razu na głęboką wodę to przebiegła z nami 10 km. Oczywiście pomogliśmy jej przetrwać :hejhej: .Wraz z Piotrkiem towarzyszylismy Ewie podczas treningu przeplatając bieg z szybkim marszem.Taka informacja dla innych chcących z nami pobiegać ale mają obawy czy dadzą radę to podpowiadam że jestem po to aby pomagać osobom chcącym rozpocząć przygodę z bieganiem.Dla siebie i mój trening zawsze znajdę czas i zaplanowane kilometry wybiegam.Pozdrowienia dla pozostałych biegaczy ,których mijaliśmy na średnicówce Tomka i Roberta.Trzymajcie sie Andrzej.
Obrazek
Również pozdrawiam Wszystkich biegaczy z AB, których spotkałem na trasie średnicowej. Do zobaczenia w sobotę rano o 9.00. Będę na 100%.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:
maratończyk pisze:Właśnie przesłałem do organizatora listę twardzieli na Maraton Łódź ,która będzie reprezentowała naszą Akademię Biegania Grudziądz na arenie biegowej.Piątka osób to debiutanci na dystansie 42.197 km i za to szczególne brawa i doping dla nich. Jeżeli jeszcze ktoś jedzie z naszego miasta lub okolic na ten maraton i chciałby reprezentować nasze miasto w barwach AB to proszę o kontakt.
A maraton nie liczy czasem 42195 metrów?
Ale sie czepiasz o te dwa metry :hahaha: Poczekaj jak ja się uczepię do ciebie podczas treningu :bleble: i będę wypytywał o szczególy z kina :hahaha: to wtedy te dwa metry pokonasz susami.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim dzisiaj walentynki więc uważajcie na siebie. :hejhej:

Obrazek

A tak na serio to walentynka dla wszystkich biegaczek od nas biegaczy.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jest i sentencja zamiast kawału :chlip: do przemyślenia. Może teraz będziecie mnie troszeczkę inaczej postrzegać :bleble:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza-Trening biegowy zimą: 26 sposobów na mróz.A wiosna dopiero w marcu.

http://www.runners-world.pl/trening/Tre ... roz,4946,1

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

W ostatnim czasie dotarły do nas podziękowania za nasz udział i wkład na rzecz pomocy innym w tym od Jurka Owsiaka w postaci sztabu grudziądzkiego WOŚP oraz od dyrekcji Domu Dziecka w Bąkowie.Jako przedstawiciel w imieniu Akademi Biegania dziękuję wszystkim za wasze zaangażowanie.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dzięki uprzejmości Marcina mogliśmy kontynuować pracę nad budową i dopracowaniem naszej wspólnej strony internetowej Akademii Biegania www.akademia-biegania.pl . Propozycję zmian kosmetycznych przesłaliśmy naszemu administratorowi Jurkowi i liczymy na dalsze owocne efekty. Będziemy dążyć, aby stronka się rozwijała i z której można będzie czerpać wiedzę odnośnie biegania i wszystkiego, co z tym związane. Szczególne podziękowania dla naszego kolegi za udostępnienie lokalu na spotkanie i przygotowanie kolacji w postaci pysznej sałatki z tuńczykiem, tostów i hiszpańskiego wina.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A miałem w planach zawitać do kolegi Amatora na winko. Niestety właśnie skończyłem malowanie pokoju i nici z przyjemności. Cały wieczór malowanko. Nic to, następną razą się uda.

Ale ja nie otym:

Rusza kolejna akcja pomocy naszym przyjaciołom z Domu Dziecka w Bąkowie. :taktak: Tym razem celem jest zebranie ok 10szt. rowerów na wycieczki rowerowe. Nie muszą być super nowe, ale musza być sprawne. Rowery mogą być różne mniejsze, większe poprostu dla dorastających dzieci, które mogą wyruszyć na wycieczkę parę kilometrów.

Jeśli ktoś z Akademii lub z Przyjaciół Akademii miałby do oddania rower proszę o kontakt
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: .Dzisiaj już piątek a więc weekend przed nami :taktak: .Jak weekend to i sobota,więc widzimy się jutro na wspólnym treningu o godzinie 09.00 przed plażą miejską :hej: .Troszeczkę sobie pobiegamy i poplotkujemy :hahaha: .Odnośnie wczorajszego wieczoru gdzie staraliśmy się dopieszczać stronkę moja prośba do was.Jeżeli ktoś czuje się amatorem -dziennikarzem i ma jakiś ciekawy temat zwiazany z bieganiem,odrzywianiem,sportem...to piszcie artykuły.Będziemy je zamieszczać na naszej stronie aby inni też dowiedzieli sie czegoś ciekawego z tej dziedziny.Gotowe prace przesyłajcie na nasz adres akademiabiegania@wp.pl
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Rozciąganie z Marszałkiem - kompendium filmowe

http://www.bieganie.pl/?cat=280&id=4796&show=1

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ