GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

alutek pisze:Cześć! Czy oprócz stałych treningów w środę i sobotę, ktoś jeszcze regularnie biega wieczorami? Chętnie się przyłączę. Samej jakoś trudno się zmobilizować :ech: Pozdrawiam
Alicja, ja biegam we wtorki i czwartki około 19-20, wszystko zależy jak skończę pracę. Chętnie z Tobą pobiegam jak dasz mi małe fory :hahaha: . A czwartki przeznaczam na podbiegi.
Obrazek
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:
amator76 pisze:Niedzielne dłuższe wybieganie odbyło się oczywiście w pięknych okolicznościach przyrody. Po ósemce z morsami pognaliśmy na czarny szlak, a potem jeszcze ze Zbyszkiem i Sebą okrążyliśmy jezioro. Łącznie wyszło 2 godziny truchtania, niekiedy na trudnym zmielonym śniegu, więc trening można zaliczyć do udanych. Pogadaliśmy trochę o metodach treningu, planach itd. itp., ale generalnie było dość cicho, bo profesjonalizm rośnie :hejhej: .
Tyle fajnych tematów o ,których można pogadać :taktak: to wy nie! :ojnie: ,tylko o planach treningowych itp. :bleble: Profesjonaliści się znaleźli he,he :hejhej: A tak wogóle to musicie jeszcze pobiec co najmniej 3 godziny w ciągu :orany: to wtedy owszem nie będzie wam się chciało gadać :trup: .
Z tego co widziałem po twarzach kolegów to te trzy godziny nie byłby problemem.Myślę,że Sebastian z Marcinem postanowili pokazać się w szczycie formy na maratonie w Łodzi :-) Krajobraz zimowy był taki malowniczy,że zabrakło nam słów stąd milczenie i delektowanie się widokami :-) Tempo bardzo dobre i liczę na kolejną,"dwudziestokilometrową niedzielę" ;-)
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

tomkuh pisze:Witam
Bardzo chciałbym podziękować Sebastianowi, że pomógł mi dostać się do domu z dzisiejszego wybiegania. Miałem straszny kryzys. Widocznie jeszcze trochę muszę pobiegać, aby odnaleźć dawną dyspozycję. W każdym razie wielkie dzięki.
Pozdrawiam.
No właśnie,zauważyłem,że niezłe tempo sobie narzuciłeś po kontuzji.Życzę ciut wolniejszych treningów,ale szybkiego powrotu do formy :-)
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Icenty pisze:
maratończyk pisze:Pamiętajcie o przesyłaniu mi swoich danych do listy osób założycieli Stowarzyszenia Akademia Biegania Grudziądz. Dotychczas parę osób już mi przesłało te dane i są to osoby, które od niedawna z nami biegają. Zgłaszać się mogą wszystkie osoby, które chcą przystąpić do naszego stowarzyszenia, którego ideą ma być rozwój biegania w naszym mieście i wiele innych rzeczy, które będą zawarte w powstającym statucie będącym do przedyskutowania i zatwierdzenia przez wszystkich najpierw na łamach forum abym mógł wnieść poprawki a następnie na pierwszym zebraniu powołującym nasze Stowarzyszenie.
e-mail: akademiabiegania@wp.pl
To zacna inicjatywa Andrzej. Jest jednak kilka kwestii to domówienia i ustanowienia.

Stowarzyszenie powoływane jest przez grupę ludzi o podobnych zainteresowaniach i realizujących zasadniczo wspólne cele. Moim zdaniem istotne jest również, określenie sposobu realizacji owych celów. Warto w tym miejscu zacząć od określenia statutu. Innymi słowy trzeba określić sposób realizacji celu jakim jest "rozwój biegania w naszym mieście". Doprecyzować trzeba, co to znaczy "wiele innych rzeczy" oraz określić strukturę organizacyjną i zadania. Ja wiem, że to trochę nadęty wywód, ale czym innym jest radosne bieganie i niewybredne żarciki, a czym innym jest działalność organizacji. Doprecyzowanie tych kwestii ułatwi pozyskanie członków, którzy w rzeczywisty sposób pomogą w realizacji celów.

Proponuję żeby spotkać się tym razem na serio i ustalić powyższe zgadnienia (nie koniecznie u Marcina :hahaha:). Mamy wokół wielu znajomych którzy przynależą do różnych stowarzyszeń i warto poprosić ich o pomoc.

Co Wy na to?
+1 w 100% za
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Myślę, że spotkanie w celu przedyskutowania sprawy statutu i w ogóle stowarzyszenia jak najbardziej wskazane i faktycznie raczej nie u mnie, bo tu poza pierwszymi minutami klimat nie sprzyja raczej rzeczowej dyskusji. A tematów do omówienia sporo. Jest ogrom pomysłów, forum, strona, fb, trzeba by to chyba w końcu jakoś uporządkować. Sam statut tego nie załatwi, niemniej powinien wyznaczyć konkretne kierunki. Wszyscy oczywiście wiemy, że chodzi o promocję biegania jako najprostszej naturalnej formy ruchu dla zdrowia, ale przydałby się nam choćby plan działania na dany rok. Czyli dotychczasowy entuzjazm plus wyznaczanie określonych zadań i sukces gwarantowany.
Dla przykładu statut grudziądzkich morsów:
http://www.grudziadzki-klub-morsow.pl/i ... ut_gkm.pdf
Obrazek
alutek
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 12 maja 2012, 12:39
Życiówka na 10k: 51:11
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maciek75 pisze:
Alicja, ja biegam we wtorki i czwartki około 19-20, wszystko zależy jak skończę pracę. Chętnie z Tobą pobiegam jak dasz mi małe fory :hahaha: . A czwartki przeznaczam na podbiegi.

Dzięki Maciej, chętnie się przyłączę we wtorki. Rozumiem, że nie masz stałej godziny, o której wybiegasz. Jeżeli możesz, daj znać wcześniej (chociaż do 15.00 ?). Pozdrawiam
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :hej: .Jeżeli chodzi o bieganie to niestety w najbliższym okresie czeka nas odwolż i nie będzie nam łatwo :wrrwrr: .Jednak biegać trzeba :taktak: bez względu na aurę.Ewentualnie można zamienić bieganie na jakieś inne ćwiczenia do wyboru do koloru byle był ruch :uuusmiech:.
Po wypowiedziach widzę że jesteście jak najbardziej za stworzeniem stowarzyszenia :taktak: dlatego nie chcę was zawieść i w tym tygodniu popracuję nad tym bardziej intensywnie :bum: a na treningach pomyślimy o tym gdzie zorganizować spotkanie w celu omówienia spraw z tym związanych.Tak jak powiedział Marcin koniecznie wybór innego lokalu bo po kilku chwilach zaczynają w eterze krążyć inne tematy :hahaha: .

- Jak wygląda stara kobieta?
- Wargi do piersi, piersi do warg, wargi do kolan.

Rozmowa dwóch facetów:
- Dlaczego na swoją żonę mówisz flanelciu?
- To zdrobnienie...
- ?!?! Od czego???
- Ty szmato...


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza-Jak robić pompki? Instrukcja krok po kroku

http://fitness.sport.pl/fitness/1,10770 ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Tak dla przypomnienia! Pamiętajcie że jutro środa i wspólny trening a w sobotę jedziemy do Bąkowa.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nick Vujicic to człowiek, który mimo ograniczeń osiągnął więcej niż większość pełnosprawnych.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nick_Vujicic
http://www.youtube.com/watch?v=krHL0ide3iM
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nie wiem jak mogłem to wcześniej przeoczyć albo plakaty o tym wydarzeniu dopiero co powiesili.Ja osobiście wybiorę się na ten wykład bo praktyka praktyką ale teorię też trzeba znać chociażby jej podstawy.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jest już również ujęty w kalendarzu strony internetowej maratony 24 http://maratony24.pl/baza_biegow/ii_bie ... z,829.html
nasz Bieg 3 Plaż.Jeszcze nie ma tam regulaminu itp ale to juz niedługo będzie przez zemnie tam umieszczone.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: .Niestety sami widzicie jaka pogoda za oknem :wrrwrr: więc pozostawiam to bez komentarza.Mam nadzieje że o 18.00 będzie lepiej i trening się odbędzie :taktak: .Z drugiej strony przez taką pogodę nie chce mi się wychodzić z domu i przynajmniej popracuję nad dokumentacją do stowarzyszenia i B3P.Z drugiej strony znając siebie wiem że za długo nie usiedzę i będę musiał wyjść się dotlenić :hahaha: wykonując spacerek do Tarpna po bułeczki. :hej: Pozdrawiam Andrzej.

Diabeł złapał kiedyś Niemca, Francuza i Polaka, kazał im uprasować koszulę, zjeść chleb i wydupcyć "panią" i na to wszystko 7 min.
Niemiec zdążył uprasować koszulę i zjeść kawał chleba i... brakło mu czasu. Zapytany dla czego - bo u nas najpierw liczy się praca, a później trzeba coś zjeść... Francuz zdążył wydupcyć "panią" i zjeść chleb i... brakło mu czasu. Zapytany dla czego - bo u nas najpierw liczy się zabawa, a później to głodni jesteśmy... Polak zagonił "panią" do prasowania, a "zapinając" ją od tyłu zjadł chleb i... się wyrobił. Zapytany dlaczego - bo u nas jak nie wyruchasz tego co na ciebie robi to będziesz chodził głodny....


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu dieta biegacza - Pyszna przerwa w pracy

http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/56, ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ