GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza-Na kaca najlepsza (fizyczna) praca?

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... _.html#Cuk

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Pojawiłem się dzisiaj z Irkiem przed plażą miejską i od razu zdziwienie.Nie było gdzie zaparkować samochodu bo tylu biegaczy przyszło na nasz poranny trening w tym nowe osoby.Szkoda że nie mogłem z wami pobiegać a muszę przyznać że nogi aż mnie nosiły.Jednak lata doświadczenia i rozum powiedziały mi żebym poczekał jeszcze te parę godzin.No więc czekam do 24.00 i ruszam z kolegą Irkiem na trasę liczącą 100 km.Mam nadzieję że o 08.30 dobiegniemy do was pod pomnik Flisaka przy Bramie Wodnej skąd wyruszymy większą grupą z puszkami WOŚP.Pamiętajcie grudziądzcy biegacze że można się będzie do nas przyłączyć w tym dniu i zaliczyć fajny,przyjemny i wesoły niedzielny trening w jakże śnieżnej scenerii.
Napiszcie czy dzisiejsze wspólne bieganie w zaśnieżonym lesie rudnickim uważacie za udane.Pewnie Marcin i Sebastian napiszą że tak bo po raz pierwszy nie musieli mnie słuchać Dziękuję wszystkim wolontariuszom że przybyli dzisiaj po odbiór puszek i identyfikatorów ,które im przywiozłem a wiem że dotarcie do nas nie było łatwe na przykład dla Damiana,który pojawia się na naszych treningach przyjeżdżając z Rulewa. Dziękuję również Sebastianowi za załatwienie fajnych czapeczek do biegania w których widać nas z daleka ( u mnie są jeszcze dwie dla Zbyszka i jego kolegi,reszta się rozeszła ale myślę ze jak się spodobają innym to seba coś jeszcze pokombinuje aby dowieźć kolejną partię).
Trzeba jeszcze pomyśleć o banerze,jego formie ,umiejscowieniu itp. który będzie informował o możliwości przyłączenia się do naszej fajnej grupy. Wstępnie mam zapewnienie Pani dyrektor MORiW że dołoży się do tego a Wy? Pozdrawiam Andrzej


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No Andrzej, faktycznie możesz żałować, że dzisiaj nie pobiegłeś. Sceneria była przednia, towarzystwo zresztą też :taktak: , a brodzenie w śniegu pięknie wchodziło w nogi. Seba pognał jeszcze na deser Macieja, Rafała i mnie do Delfina, ufff ledwo dałem radę. Oczywiście brakowało Twojego paplania :hej: i sprinterskiego tempa Irka :hej: , no ale rzeczywiście 100 km to już nie przelewki, więc pewne dobrze to zaplanowaliście. Jeszcze raz powodzenia jutro i do zobaczenia na trasie.
Obrazek
początkująca_pl
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 06 sty 2013, 21:54
Życiówka na 10k: 55m:57s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

dziękuję Wam za miłe przyjęcie mnie, Fajnie mi się z wami biegało. Pierwszy raz przebiegłam 8km :orany: , samej mi się to nigdy nie udało, widać bieg w grupie mobilizuje.
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Bieg w grupie zawsze bardzo mobilizuje. :bum: Uważam, że miło się biegało i wszystkim dziękuję za fajne towarzystwo.
Do wolontariuszy jutrzejszego finału WOŚP przypomnienie by napisali swój numer identyfikatora na puszce i odpowiednio ją zalaminowali załączonymi naklejkami PWPW. Proponuję pociąć naklejki z serduszkami na mniejsze, by łatwiej obdarowywać nimi darczyńców.
Innych zaglądających na forum zachęcam do wrzucenia jutro kilku groszy do puszki dla małych i starszych.
http://naszolsztyniak.pl/137930,W-niedz ... z2HlExGQKz
http://wola.policja.waw.pl/portal/r4/43 ... _WOSP.html
Obrazek
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Trochę o magicznej przyprawie, która może pomóc w uniknięciu kontuzji oraz kilka przepisów z jej udziałem.
http://fitness.sport.pl/fitness/1,10770 ... curry.html
http://magazyn-kuchnia.pl/magazyn-kuchn ... curry.html
Obrazek
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Kolejna sprawa.Właśnie wróciłem z spotkania w Urzędzie Miasta gdzie byłem wraz z Izą Panią Dyrektor MORiW u Pani Naczelnik od Sportu i Turystyki.Spotkanie dotyczyło zorganizowania I półmaratonu w Grudziądzu.Ma to być półmaraton związany z Bronisławem Malinowskim czyli mieszkańcem Grudziądza,mostem gdzie zginął,Rulewem gdzie się urodził i mieszkał czyli I Półmaraton im.B.Malinowskiego. Na całą imprezę jest kasa z miasta i sponsora tylko trzeba to wszystko jakoś poskładać w całość.Głównym problemem jest załatwienie zgody na przecięcie drogi krajowej i jak to da się załatwić to reszta będzie z górki.Wstępnie bieg ma się odbyć 3 maja 2013 r .Start z cytadeli ,koło jednostki wojskowej ( z widokiem na Wisłę) ,góra zamkowa,,spichrzowa,brama wodna w kierunku alfy,most i tam skręcamy na drogę przy wale aż do Lubienia,Fletnowo,Bzowo (tutaj niestety czeka nas niezły podbieg) na krzyżówce w Bzowie przecinamy krajówkę i stąd do Rulewa .Meta w Hanza Park.Powrót po pikniku w parku podstawionymi autobusami zarówno dla biegaczy jak i ich rodzin.W pakiecie mogą się znaleźć koszulki termoaktywne,odlewany medal....Na razie to wszystko jest w powijakach i będziemy to jeszcze dopracowywać na kolejnych spotkaniach,kierując się miedzy innymi moimi wskazówkami.
Obrazek
Dopiero teraz odczytałem wpisy z 4 ostatnich stron. Skontaktuje się z panem dyrektorem lub kierowniczką Hanzy ws. daty biegu, bo może wcześniejszy termin jest już nieaktualny. Małe uściśnienie - Bronisław Malinowski urodził się w Nowem nad Wisłą, a Robert Malinowski w Rulewie. :hejhej:

Oj, tak w Bzowie jest niezły podbieg :bum:
Nie od razu Rzym zbudowali, prawdopodobnie nigdy żaden człowiek nie przejdzie Mount Everest w jeden dzień - pewnych spraw w mgnieniu oka nie przeskoczysz, dlatego trenuj, a kiedyś przyjdzie Twój dzień chwały.
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Da_Vido pisze: Do wolontariuszy jutrzejszego finału WOŚP przypomnienie by napisali swój numer identyfikatora na puszce i odpowiednio ją zalaminowali załączonymi naklejkami PWPW. Proponuję pociąć naklejki z serduszkami na mniejsze, by łatwiej obdarowywać nimi darczyńców.
Innych zaglądających na forum zachęcam do wrzucenia jutro kilku groszy do puszki dla małych i starszych.
http://naszolsztyniak.pl/137930,W-niedz ... z2HlExGQKz
http://wola.policja.waw.pl/portal/r4/43 ... _WOSP.html
Obrazek
Na wszelki wypadek będę trochę wcześniej na Bramie Wodnej, żeby na tej puszce wszystko dobrze oznaczyć, bo nie było mnie wcześniej na spotkaniach WOŚP, a jestem wolontariuszem pierwszy raz.

Także do jutra wszystkim biegaczom AB i nie tylko, a szczególnie dla Andrzeja i Ireneusza :oczko:
Nie od razu Rzym zbudowali, prawdopodobnie nigdy żaden człowiek nie przejdzie Mount Everest w jeden dzień - pewnych spraw w mgnieniu oka nie przeskoczysz, dlatego trenuj, a kiedyś przyjdzie Twój dzień chwały.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dopiero teraz odczytałem wpisy z 4 ostatnich stron. Skontaktuje się z panem dyrektorem lub kierowniczką Hanzy ws. daty biegu, bo może wcześniejszy termin jest już nieaktualny. Małe uściśnienie - Bronisław Malinowski urodził się w Nowem nad Wisłą, a Robert Malinowski w Rulewie. :hejhej:

Oj, tak w Bzowie jest niezły podbieg :bum:[/quote]
Chodziło mi o to że tam mieszkał B.Malinowski i jego rodzina też.A z dyrekcją Hanzy to już raczej będą się dogadywać nasze władze miasta na wyższym szczeblu i lepiej żeby AB w to się nie angażowała za bardzo bo jak coś wyjdzie nie tak to będzie na nas.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
bogutam
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 03 gru 2012, 14:09
Życiówka na 10k: 48,06
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A w której gazecie piszą o aferze w maratonie i półmaratonie w Toruniu?
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja jednak dołączę do chłopaków do południa.
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Informacje z trasy naszych supermaratończyków Andrzeja i Irka:
- o godz. 8.30 pod Flisakiem mieli w nogach już 55 km
- o godz. 11.00 przy rożnie złapali ich koledzy z TVSM, akurat byli po śniadanku, a na liczniku przekroczyli 70 km

Ile mają kasy nie wiadomo, ale już rano monety dzwoniły im w puszkach na całą starówkę.
Aaaaa, najważniejsze. W trakcie biegu założyli, że przebiegną 3 maratony, czyli 126 km!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Potwierdzam informacje powyżej.Spotkałem tych "wariatów" przed jedenastą i aby w jakiś sposób udokumentować relację z trasy zrobiłem fotki.Około godziny jedenastej na liczniku widniało 70 km.
Brawo!

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Godzinę temu mieli w nogach 92 km... a puszki ciążą coraz bardziej...
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

bogutam pisze:A w której gazecie piszą o aferze w maratonie i półmaratonie w Toruniu?
W piątkowym wydaniu Nowości w dziale sport
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ