Poznań

lukas80
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 27 lis 2010, 13:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

a koledzy to lewitują , czy tez to jakas sztuszka z photoshopa?:D
New Balance but biegowy
masakra
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 02 cze 2012, 14:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

a dokładnie gdzie są te wyniki dzisiejszego testu?
orso82
Wyga
Wyga
Posty: 85
Rejestracja: 07 sty 2012, 16:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

masakra pisze:a dokładnie gdzie są te wyniki dzisiejszego testu?
Na pierwszej stronie wątku w pierwszej wiadomości jest link do arkusza Excel z wynikami :)
Rudaa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 465
Rejestracja: 04 cze 2011, 23:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dziś podczas zajęć rozmawiałam z kilkoma osobami o obozie, który organizujemy z Jackiem za 2-tygodnie.
Jeżeli ktoś jeszcze chciałby dołączyć proszę o info najpóźniej do poniedziałku.
Szczegóły poniżej:
OBÓZ KOORDYNACYJNY
masakra
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 02 cze 2012, 14:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzisiaj po teście na 5km postanowiłem potruchtać jeszcze z 15km według metody polecanej przez Jacka (ze śródstopia). Oczywiście starałem się biec na pełnym luzie. Robiłem to pierwszy raz (i pewnie totalnie nieudolnie) ale muszę stwierdzić, że coś w tym jest. Czułem się ogólnie mniej zmęczony. Jednak miałem nieodparte wrażenie jakbym mógł jeszcze trochę wydłużyć krok, ale blokuje mi to pięta. To znaczy wydłużenie byłoby możliwe gdybym miał kilka centymetrów mniej z tyłu buta. Domyślam się, że to wina moich NB, które mają dosyć grubą amortyzację na pięcie. Mówiąc krótko chciałbym spróbować pobiegać trochę w takich ciżemkach w stylu Jacka. Może ktoś miałby jakieś stare niepotrzebne do odsprzedania - byłbym wdzięczny. Po prostu zanim kupię jakieś nowe, porządne, chciałbym przez jakiś czas sprawdzić jak będę się z tym czuł. Mój rozmiar 42 (ew43).
pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12718
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Paweł,
takie ciżemki możesz sobie sam zrobić.
Tu znajdziesz linki do kilku przykładów: tuning butów
-------------------------------------------------------------------

Od czerwca zaczyna się losowanie zegarków Suunto - naszego partnera, wśród wszystkich uczestników bbl, którzy startują w zawodach reprezentując Klub BiegamBoLubię (BBL, bbl, BbL). Losowań będzie siedem. Proszę przesyłać do mnie informacje o startach - imię, nazwisko, bieg, w których reprezentowaliście bbl. Wystarczy jeden start by dana osoba była wpisana na listę i wzięła udział w losowaniu.
masakra
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 02 cze 2012, 14:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie wiedziałem, że wątek jest tak rozbudowany. W takim razie coś ładnego sobie wystrugam. Najlepsze są najprostsze rozwiązania. Dzięki Jacek.
lukas80
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 27 lis 2010, 13:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ogłoszenia drobne :

1) czy ktos jeszcze wybiera sie na III Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów? (Złotoryja 23/24czerwca
http://www.biegwulkanow.pl/content/pods ... formacje-2

Czesio nie jedzie wiec mam całe auto wolne , lub dołącze sie do kogos

2) no i temat mało zwiazany z bieganiem...ale:p

w maju robilem cos takiego http://www.youtube.com/watch?v=KFUp6krlMR8
Dostałem informacje od osoby która to organizuje ze:
"Mamy nową mega ofertę, 2 jaskinie i kopalnia srebra, wyprawa całodniowa, odrobina technik linowych, zero asfaltu, zero szlaków turystycznych...minimalnie 6 osob, oferta jeszcze jest "świeża", na dziś jest to 250-300zł/osoba, czekamy na pierwszych chętnych żeby porobić fotki i opis, w skrócie 15km w nogach bez drogi, ścieżek czy szlaków, wszystko na "dziko", 2 sudeckie jaskinie czyli jaskinia rogóżka i trudna technicznie jaskinia kontaktowa oraz sztolnia w dawnej kopalni srebra. Cały dzień ostrej jazdy, trochę technik linowych, na koniec w Kletnie ognisko i skrzynka piwa:),"

wstepnie myslałem o lipcu (jakis weekend+piatek i poniedzialek albo jakas taka weekendowa kombinacja)-ale to bardzo ruchome - szukam chetnych :))
Trebor400
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 24 mar 2011, 13:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dziś odpoczywamy. Ale już w Sobote jak zawsze na stadionie Olimpii!!!! Do zobaczenia!!!
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12718
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Kilka uwag do wczorajszego treningu techniki biegu.
Prędkość około 2:30/km. Poprawna, frontalna pozycja barków. Bez rotacji. Nieco spięte ramiona i nadmierny zakres ręki w przód.
Uwaga formalna: tak jak komórki w teatrze - podczas treningu techniki wyłączamy garminy, majkołcze i inne pikacze, bo to wiocha w podobnym klimacie.
Obrazek
hporter
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 41
Rejestracja: 30 mar 2010, 19:43

Nieprzeczytany post

Reportaż z Półmaratonu Słowaka - jest akcent z naszego BBL-owego ogródka, w postaci wypowiedzi Anity ;)
http://vimeo.com/43810555
Gebremarian Gazela Pasza de Zoo
Awatar użytkownika
Sandi9
Wyga
Wyga
Posty: 82
Rejestracja: 24 cze 2011, 19:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Słuchajcie, widzimy się jutro na gali GP, nie? :)
pain is only temporary,
pride is forever.
Rudaa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 465
Rejestracja: 04 cze 2011, 23:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tak.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12718
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dwa ogłoszenia dla biegających w zawodach bbl:
7 lipca - I Mistrzostwa Polski BbL na 10 km w Gdyni
22 lipca - Mistrzostwa Polski BbL na ~3 km w Wałczu.
To są bardzo ciekawe propozycje urozmaicające kalendarz biegów. Jeśli ktoś nie startował jeszcze o zmroku, to dodatkową atrakcję zapewniają organizatorzy biegu w Gdyni, gdyż start w zawodach przewidziano na godzinę 21:00.
-------------------------------------------------------
W najbliższą sobotę o godzinie 9:30, Robert poprowadzi zajęcia bbl.
W sobotę 30 czerwca planuje powtórzenie testu na 5000m.
Natomiast w sobotę 23 czerwca proponuje krótki test na półtoraka. Myślałem pierwotnie o dacie 7 lipca. Proszę zainteresowanych o opinie.
Crocodil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 584
Rejestracja: 02 wrz 2011, 10:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Dwa ogłoszenia dla biegających w zawodach bbl:
7 lipca - I Mistrzostwa Polski BbL na 10 km w Gdyni
22 lipca - Mistrzostwa Polski BbL na ~3 km w Wałczu.
To są bardzo ciekawe propozycje urozmaicające kalendarz biegów. Jeśli ktoś nie startował jeszcze o zmroku, to dodatkową atrakcję zapewniają organizatorzy biegu w Gdyni, gdyż start w zawodach przewidziano na godzinę 21:00.
Na zawody w Wałczu chyba wybierzemy się razem z Markiem, bo to akurat niedaleko naszej rodzinnej miejscowości :) Tylko że raczej wybiorę bieg na 9999m...
yacool pisze:W najbliższą sobotę o godzinie 9:30, Robert poprowadzi zajęcia bbl.
W sobotę 30 czerwca planuje powtórzenie testu na 5000m.
Natomiast w sobotę 23 czerwca proponuje krótki test na półtoraka. Myślałem pierwotnie o dacie 7 lipca. Proszę zainteresowanych o opinie.
Ja się piszę na 5000m. Półtoraka też chętnie bym pobiegł ale akurat 23 czerwca nie będzie mnie na zajęciach BBL :ojnie:
ODPOWIEDZ