Komentarz do artykułu Forerunner 310 XT

antyneutrino
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2009, 22:45

Nieprzeczytany post

Witam

Przymierzałem się do zakupu 310xt, ale mój zapał nieco ostygł po znalezieniu w sieci informacji o problemach z paskiem hrm. Rzekomo jest problem z odczytami przy wydzielaniu się dużej ilości potu w okolicach czujnika.

Wpis na blogu + odpowiedź garmina: http://hanswinter.wordpress.com/2010/03 ... sign-flaw/
Na forum garmina też można znaleźć narzekanie na hrm.

Możecie coś o tym powiedzieć? Zaprzeczyć/Potwierdzić?



EDIT: rozwiązanie problemu (jeśli rzeczywiście występuje): http://www.dcrainmaker.com/2010/08/solu ... pikes.html
New Balance but biegowy
Ciawaraz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1812
Rejestracja: 04 maja 2010, 20:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chicago

Nieprzeczytany post

Witam właśnie kupiłem 310xt i mam jedno pytanie do posiadaczy tego zegarka czy obejrzenie histori treningu(tempo, cal,Max speed itp) jest tylko możliwe po z zresetowaniu(wyzerowaniu treningu) w 305 wystarczyło nacinac stop wejść w historie i trening który sie wykonywlo mozna było obejrzeć i następnie powrócić do treningu jak to jest z 310xt?
Train Hard,Win Easy!!
KOMENTARZE
ZwycięscySąZrobieniZczegośCoZnajdujeSieWGlebiNichSamych-PragnienieMarzenieWizjaMuszaMiecWytrzymaloscDoOstatniejMinuty,
MuszaBycTrocheSzybsiMuszaMiecUmiejetnosciIWole
AleWolaMusiBycMocniejszaNizUmiejetnosci 
maciek666
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 05 kwie 2010, 17:36

Nieprzeczytany post

Ciawaraz pisze:Witam właśnie kupiłem 310xt i mam jedno pytanie do posiadaczy tego zegarka czy obejrzenie histori treningu(tempo, cal,Max speed itp) jest tylko możliwe po z zresetowaniu(wyzerowaniu treningu) w 305 wystarczyło nacinac stop wejść w historie i trening który sie wykonywlo mozna było obejrzeć i następnie powrócić do treningu jak to jest z 310xt?
W 310 trzeba zresetowac trening. Jednak podobno po zainstalowaniu nowej wersji oprogramowania, ktora pojawila sie chyba miesiac temu podobno nie trzeba.
Czy ktos z was juz instalowal nowe oprogramowanie? Z informacji z forow zagranicznych wynika, z na razie nie warto bo jest sporo problemow.
Jaka jest wasza opinia?
igorro
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2010, 13:39
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Testowałem i już nie trzeba resetować. Potwierdzone na 100%.

Faktycznie po aktualizacji raz zdarzyło mi się 310XT zawiesić po zakończonym treningu (w momencie wejścia do historii tego treningu). Jako okoliczność łagodząca dodam, że bateria była praktycznie wyczerpana i być może z tego powodu...
Po kilku minutach się wyłączył (całkowicie wyczerpana bateria) i po ponownym naładowaniu problem się nie pojawił. Oczywiście treningi pozostały nienaruszone.
sklepgarmin
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2011, 10:10
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam,
Zapraszam wszystkich do zakupu w dobrej cenie forerunnera 310XT + wysyłka GRATIS

http://www.sklepgarmin.pl/product-pol-8 ... RATIS.html

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
garenge
Wyga
Wyga
Posty: 150
Rejestracja: 18 kwie 2011, 12:58
Życiówka na 10k: 44:15
Życiówka w maratonie: Jeszcze nie bieglem

Nieprzeczytany post

na garmin24.pl oferują w cenie podstawkę do rowera, w dodatku cena niższa, to nie wiem czy taką super macie :)

Tu macie fajny test :)
http://www.dcrainmaker.com/2009/09/garm ... eview.html
Awatar użytkownika
scouser
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 909
Rejestracja: 28 mar 2012, 08:26
Życiówka na 10k: 41:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Sulęcin / Gorzów wlkp.

Nieprzeczytany post

Witam, mam pewien problem. Dziś kupiłem garmina 310, lecz nie działa mi USB ANT Stick tzn zainstalowałem oprogramowanie, ale mimo wszystko na stronie garmina urządzenie nie jest widoczne, zna się ktoś na tym? Może to przez windows 7 oprogramowanie nie chce działać?
maciek666
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 05 kwie 2010, 17:36

Nieprzeczytany post

Zainstalowałeś odpowiednie pluginy?
http://www8.garmin.com/products/communicator/

Ja mam Windows 7 i wszystko dziala bez problemów.
Awatar użytkownika
scouser
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 909
Rejestracja: 28 mar 2012, 08:26
Życiówka na 10k: 41:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Sulęcin / Gorzów wlkp.

Nieprzeczytany post

Już poradziłem sobie z tym problemem, ponowna instalacja oprogramowania pomogła :usmiech:
Awatar użytkownika
martinelli
Wyga
Wyga
Posty: 140
Rejestracja: 27 lis 2011, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

ja kupiłem wczoraj, właśnie rozpakowałem :)

Jak najlepiej sformatować akumulator? od razu po wyjęciu z pudełka na całą noc do ładowania, potem rozładować do zera i tak z 3 razy?
Awatar użytkownika
martinelli
Wyga
Wyga
Posty: 140
Rejestracja: 27 lis 2011, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Dobrze widzę, że są 2 programy do korzystania? Garmin Connect i Garmin Training Centre

Z którego lepiej korzystać, są jakieś zasadnicze różnice?
maciek666
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 05 kwie 2010, 17:36

Nieprzeczytany post

martinelli pisze:Dobrze widzę, że są 2 programy do korzystania? Garmin Connect i Garmin Training Centre

Z którego lepiej korzystać, są jakieś zasadnicze różnice?
Jest jedna zasadnicza roznica. Kazdy z nich sluzy do czegos innego.
Awatar użytkownika
martinelli
Wyga
Wyga
Posty: 140
Rejestracja: 27 lis 2011, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Czy mógłbyś to rozwinąć?
Mnie na razie wkurza w garmin connect, że nigdzie w żadnej tabeli nie pokazuje czasu ogólnego treningu w trakcie np. na 5, 8 czy 10 kilometrze. Pokazuje tylko czas całkowity i czas okrążeń. Chyba, że to ja tego nie mogę znaleźć...
grzegorz77
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 13 wrz 2007, 16:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Falkirk

Nieprzeczytany post

ja tam wolę garmin connect; po pierwsze dla tego, że przechowujesz informacje o treningach na serwerze, masz do nich dostęp z dowolnego komputera. W garmin training centre zdarzyło mi się przy aktualizacji programu, ze cała historia została usunięta :niewiem: w GC to nie możliwe. Poza tym mapy są lepsze, masz do wyboru google albo bing map.
Awatar użytkownika
martinelli
Wyga
Wyga
Posty: 140
Rejestracja: 27 lis 2011, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

dzisiaj miałem dziwny problem w czasie biegu.

Cały trening było wszystko ok, aż do momentu gdy wracałem do domu i w trakcie schładzania, gdy szurałem wręcz nogami nagle z 6:30 min/km (tempo chwilowe) stwierdził, że biegnę 1:50 , 2:10 min/km i tak przez 600 metrów !!!!
Nie wiem jak z garmin connect można przenieść wykres, ale wierzcie na słowo, że miałem prędkość maksymalną 85,7 km/h :)

Dopiero gdy się zatrzymałem całkowicie i ruszyłem to od 30 minut na kilometr wrócił do 6, 7

Co mogło to spowodować?
Zdarzyło się komuś coś takiego?
ODPOWIEDZ