Poznań

Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12723
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Na stronie pojawił się artykuł o obozie, który planuję w kwietniu. W ubiegłym roku obóz zorganizowałem w górach, tym razem chcę skupić się bardziej na konkretach niż widokach. Jak wiecie oprócz sobotnich zajęć spotykamy się również w innych dniach tygodnia. Takie spotkania integrują grupę i pozwalają na lepsze poznanie się. Kwietniowy obóz wpisuje się w te założenia. Daje także możliwość uczestniczenia w zajęciach osobom spoza bbl.

W zanadrzu mam też plany związane z pętlą w Zielińcu, którą tak dzielnie okopuje czesio. Ma to być i w zasadzie już jest, pętla umożliwiająca bezpieczne bieganie po niej boso. Chcę abyście zaczęli korzystać z tego "nowego obiektu", bo często daje on lepsze warunki do treningu niż bieżnia stadionowa. Przekonać o tym można się choćby w tak wietrzne dni jak dzisiejszy, gdyż pętla schowana jest całkowicie w lesie.
New Balance but biegowy
Crocodil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 584
Rejestracja: 02 wrz 2011, 10:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Na stronie pojawił się artykuł o obozie, który planuję w kwietniu. W ubiegłym roku obóz zorganizowałem w górach, tym razem chcę skupić się bardziej na konkretach niż widokach. Jak wiecie oprócz sobotnich zajęć spotykamy się również w innych dniach tygodnia. Takie spotkania integrują grupę i pozwalają na lepsze poznanie się. Kwietniowy obóz wpisuje się w te założenia. Daje także możliwość uczestniczenia w zajęciach osobom spoza bbl.
Obóz zapowiada się bardzo ciekawie i z miłą chęcią bym się na niego wybrał ale na tą chwilę jeszcze nie wiem czy z powodów służbowych, będę w stanie wziąć w nim udział :echech: Mam nadzieję, że sprawa się szybko wyjaśni (i oby pozytywnie).
yacool pisze:W zanadrzu mam też plany związane z pętlą w Zielińcu, którą tak dzielnie okopuje czesio. Ma to być i w zasadzie już jest, pętla umożliwiająca bezpieczne bieganie po niej boso. Chcę abyście zaczęli korzystać z tego "nowego obiektu", bo często daje on lepsze warunki do treningu niż bieżnia stadionowa. Przekonać o tym można się choćby w tak wietrzne dni jak dzisiejszy, gdyż pętla schowana jest całkowicie w lesie.
Bieganie boso po tej pętli jest nie tylko bezpieczne ale przede wszystkim przyjemne :) Gorące podziękowania dla Jacka, Roberta i wszystkich którzy przyczyniają się do jej powstania i utrzymania. Bosak to ciekawe doświadczenie i jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to ja osobiście polecam spróbować :)
Trebor400
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 24 mar 2011, 13:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zapraszam w sobotę Na Olimpię na Teścik Cooperka. Warto!!! Jak zawsze o 9.30

Do zobaczenia Robert M.
Crocodil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 584
Rejestracja: 02 wrz 2011, 10:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Trebor400 pisze:Zapraszam w sobotę Na Olimpię na Teścik Cooperka. Warto!!! Jak zawsze o 9.30

Do zobaczenia Robert M.
Czyli kwestia dostępu do stadionu została wyjaśniona?
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

otóż i właśnie :)
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12723
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tak,
wygląda to bardziej optymistycznie i mam zapewnienie z Sejmu, że możemy przeprowadzić test.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

a tak w ogóle to kto z nas biegnie w niedzielę połówkę?
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
xbartekx
Wyga
Wyga
Posty: 68
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:36
Życiówka w maratonie: 3:14:01

Nieprzeczytany post

Sandra, Ewa, Mariusz, Marek, Nowy kolega nick roll4life, Ty Kuba i ja. O tych osobach pamietam nie wiem czy ktos jeszcze?
Awatar użytkownika
ROLL4LIFE
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 07 mar 2012, 20:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Czerwonak

Nieprzeczytany post

Jutro spotykamy sie bez względu na warunki deszcz itp??
BTW jestem Mariusz :)
Obóz jest bardzo interesujący i tak bliziutko domu, fajnym miejscem do biegania w tej okolicy jest obszar wokół dziewiczej góry .Na trasach spotykamy stadka sarenek , cisza spokój .
Do kiedy należało by sie zdecydować ? z urlopem może być problem :(
Mój styl biegania przypomina raczej rozpędzony skład towarowy! przydało by sie przeformować go w fikająca antylopę
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Spora obsada :)
Mimo, że większości nie znam osobiście to będę na trasie dopingował (fotografował) na sławetnej Hetmańskiej :hej:
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
Rudaa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 465
Rejestracja: 04 cze 2011, 23:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ROLL4LIFE pisze:Obóz jest bardzo interesujący
ROLL4LIFE pisze:Do kiedy należało by sie zdecydować ?
Zapisy ruszyły, listę zamykamy 10 kwietnia, chyba, że wcześniej zbierze się zakładana liczba uczestników. Założenie to max 20 osób, by dać wszystkim komfortowe warunki treningu pod czujnym okiem trenera z możliwością indywidualnych konsultacji.
Warunkiem jest mailowe zgłoszenie do yacoola lub do mnie i przedpłata. Szczegóły TU
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12723
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dzisiaj były ciężkie warunki do robienia testu. Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się na start, pomimo tego.
Poniżej wstawiam numery startowe i przypisane im wyniki:
nr/dystans

1511/2210
1506/2130
1507/2320
1502/2330
1501/2110
1508/2205
1510/2470
1512/2180
1503/3040
1505/3750
1509/2870
1550/2770
1504/2880
1513/2450

Proszę o kontakt mailowy (yacool144@gmail.com) w celu uzupełnienia danych do dyplomów.
-----------------------------------------------------------------------------------------

Jutro o 9:00 przy balkonie Romea. Do zobaczenia i powodzenia.
Awatar użytkownika
Sandi9
Wyga
Wyga
Posty: 82
Rejestracja: 24 cze 2011, 19:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

No jednak dziś wybrałam regenerację w łóżeczku, nie zazdroszczę coopera w tych warunkach :/

Półmaratończycy, słuchajcie - widzimy się jutro gdzieś przed startem? O której przyjeżdżacie?
pain is only temporary,
pride is forever.
Awatar użytkownika
PioRun
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2012, 15:02

Nieprzeczytany post

Cześć,

Wielkie dzięki wszystkim za wsparcie podczas dzisiejszego testu Coopera. W tak trudnych warunkach i z doświadczeniem biegania zaledwie od tygodnia - było to dla mnie spore wyzwanie. I pomimo uzyskania najgorszego wyniku spośród wszystkich biorących udział w teście, cieszę się, że pokonałem własną słabość i miałem okazję pobiegać w tak miłym towarzystwie. :usmiech:

Ponieważ nie będę mógł "fizycznie" być z Wami co tydzień, zapewniam, że myślami będę Wam towarzyszył, biegając "na wygnaniu"... :oczko:

Startującym jutro w połówce życzę powodzenia, poprawienia życiówek i lepszej pogody, niż była dzisiaj.
Chorym - zdrowia i szybkiego powrotu na bieżnię.
A wszystkim - dużo uśmiechu i pozytywnego nastawienia.

Do zobaczenia za jakiś czas.

Piotr
Awatar użytkownika
Dorotka Gonitwa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 346
Rejestracja: 23 wrz 2009, 17:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: z kalkulatora

Nieprzeczytany post

Ostatni będą pierwszymi. Mamy nadzieję, że do nas jeszcze zawitasz. No i wytrwasz w bieganiu. Nie zapomnij jeszcze zerknąć na nasze forum, bo będą fotki. Aldona
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 16:22 przez Dorotka Gonitwa, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ