Bieganie na Podlasiu

Awatar użytkownika
samur
Wyga
Wyga
Posty: 146
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

To ja sie przywitam :) Juz od jakiegos czasu obserwuje ten watek. Biegam od 1 maja, wiec niedlugo beda 2 miesiace. Mieszkam w B-stoku, blisko petli autobusowej na Paderewskiego tak, wiec wszystkie moje trasy biegowe prowadze przez las Turczynski. Biegam rano, ok. 7:00, wtedy biegam z dziewczyna i wieczorem (18:00-19:00), juz sam, normalne treningi. Czasem, jak biegam to widze innych biegaczy i ciekaw jestem, czy i ktos z Was biega po lasku turczynskim (jedna z moich ciekawszych tras: http://www.gmap-pedometer.com/?r=3797661). Jak cos, to mozna sie ustawic, spotkac, razem pobiegac :) Bede tez zainteresowany, zeby czasem sobie na biezni pobiegac!
New Balance but biegowy
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Do Szafrana.
Mam kilka fotek z półmaratonu mlecznego zrobionych w Janowie, kiedy to mnie wyprzedzałeś, a więc jesteś na nich. Jeżeli chcesz to mogę ci je przesłać. Podeślij adres prywatną wiadomością.
1269,9 km
Awatar użytkownika
samur
Wyga
Wyga
Posty: 146
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Dzisiaj widzialem jakiegos biegacza na wypadowce z Turczynskiego lasku do Turczyna... Akurat sie rozciagal tak, jak i ja ;) Rozminelismy sie i zastanawiam sie, czy to ktos stad?
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

A dlaczego nie można wejść na naszą stronę?
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Szafran pisze:A dlaczego nie można wejść na naszą stronę?

Domena się skończyła :)
Ula zapłaci dzis albo jutro i będzie działać.
Podlaski Klub Biegowy
http://www.podlaskiebieganie.pl

Strony internetowe Białystok
http://www.komart.eu
thomaz
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2010, 01:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hey
Musze się przyznać ze zacząłem biegać i chyba wpadłem w nałóg.
Rzuciłem palenie i kondycja nie pozwala na dużo ale biegam tak z 3 km co drugi dzień.
Samopoczucie jest o wiele lepsze.Planuje w jakimś półmaratonie ale nie wiem czy kondycja pozwoli.
Zauważyłem , że troche ludzi biega w Białymstoku ale do krajów skandynawskich to dużo jeszcze
nam brakuje.
Pozdrawiam
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Witaj, zapraszam na stronę www. podlaskiebieganie.pl. Tam może niezbyt regularnie, ale jednak pojawiamy się co by przekazać sobie kilka informacji. Co do frekwencji biegowej w Bstoku: poczekaj na wiosnę - wtedy jest masowy wysyp zapaleńców biegania :usmiech:
Dymas1991
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2012, 13:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich,
Mam na imie Damian,21 lat i mieszkam na osiedlu Bema, szukam chetnych osób do wspolnego biegania :)
Biegam od roku, a systematycznie mniej wiecej od 6miesiecy po okolo 10km.
Czekam na chetnych ;)
Pozdrawiam
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Witaj, w najbliższą sobotę, tj. 3 marca o 8 rano spotyka się kilka osób biegających na pobieganie. Trasy planowane są dwie - chłopaki zaprawieni w bojach biegną ok. 20 -25 km, dziewuchy i chyba jeszce 1 lub 2 chłopaków ok. 10-12- 15 km - po prostu w pewnym momencie pobiegniemy w droge powrotną - jak wyjdzie. Jak masz ochotę to wpadaj o 8 rano pod lodowisko.
A poza tym od 17 marca w sobotę o 9.30 rusza znowu akcja Biegam bo lubię na stadionie zwierzynieckim. Tu już spotykamy sie systematycznie co tydzień z trenerami (Agnieszką i Tomkiem) i pod ich czujnym okiem biegamy, ćwiczymy, rozciągamy się, wyścigujemy :). Więc gdyby Ci nie wyszło w sobotę najbliższą to zapraszam później.
Pozdrawiam
Ula
Dymas1991
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2012, 13:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W takim razie do zobaczenia jutro pod lodowiskiem :)
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Hej, Damian i jak Ci się biegło? Ile w końcu km zrobiliście?
Dymas1991
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2012, 13:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hey hey :)
Biegło sie dobrze , potem troche padalem z sił ,ale jakos dalem rade dobiec do konca ,gorzej bylo w ciagu kolejnych dni - chodzilem zakwaszony bodajże 2 dni^ ^ nastepnym razem pobiegne z Wami krotsza trasa :) ,Napewno o niebo lepiej biegnie sie z grupa niz samemu :)Co do ilosci km. to nie jestem pewny ile przebieglismy ale okolo 20-25km cos w tych granicach, chłopy napewno wiedza także dowiesz sie w najblizsza sobote :P
Także zycze relaxu i regeneracji na kolejny bieg, ps. mam nadzieje w sobote o tej samej porze?:)
Pozdrawiam
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Zakwasy cię dopłady? To pierwszy długodystansowy trening możesz zaliczyć do udanych :)
Wszystko wskazuje na to, że w sobotę się spotykamy. Nie wiem czy tym razem to nie będzie gdzieś na Jaroszówce, wtedy trasa jest trochę mniej betonowa, ale to pewnie jutro lub w piątek się wyjaśni. Jak tylko będę miała info. napiszę na forum.
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Hej, a więc wygląda na to, że jutro, tj. w sobotę 10 marca 2012 r. spotykamy się na Jaroszówce - jak Ci pasuje, to daj mi znać - to podam Ci konkretne namiary.
Damian , podaję Ci adres mailowy do naszych kontaktów: klubbiegowy@o2.pl - napisz, że jesteś zainteresowany bieżącymi info i spotkaniami i powołaj się na mnie. Pozdr.
Dymas1991
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2012, 13:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hey hey :)
Napisalem email do klubu i mam nadzieje ze otrzymam odpowiedz:)
Średnio pasuje mi wybieg na jaroszówce , gdyz bede musial dojechac tam busem z bema, ale postaram sie byc:)
A Tobie Ula dziekuje za wiadomosci :)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ