Poznań

Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12727
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Taki mały rekord temperaturowy osiągnęliśmy na bebeelu, -13st.
Podoba mi się Wasze zaangażowanie w zajęcia, bardzo dziękuję, bo to jest nagrodą dla mnie. Nie tracimy czasu podczas tych spotkań, gdyż poza walorem towarzyskim jest konkretne działanie. Poniżej przytaczam cytat z pierwszej strony tego wątku, który wciąż jest aktualny i nic nie traci ze swej mocy:
irytacja oddala od wzorca ruchu, uśmiech na twarzy - przybliża...
Za tydzień wezmę kilka par wycinanek do przetestowania (rozmiary 42 i 43)
Do zobaczenia.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Dorotka Gonitwa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 346
Rejestracja: 23 wrz 2009, 17:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: z kalkulatora

Nieprzeczytany post

Marek dla Djemba za pomoc wielka soczysta marchewka na następne zajęcia.
lukas80
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 27 lis 2010, 13:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jakby ktos wyłapie takie przeceny jak znalazł Bartek to bardzo prosze o info :)
Sklep został juz pmocno wymieciony (zwłaszcza w meskiej czesci) - ale przeceny były mega
Awatar użytkownika
LoginMusiMiecMin3Zna
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 24
Rejestracja: 27 lis 2011, 16:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

xbartekx pisze:Hej, jakby kogoś interesowało to w tesco na ulicy serbskiej na pasażu jest sklep nike adidas itd. jest likwidacja sklepu i dziś wychaczyłem fajną czapkę z daszkiem
http://www.runnersclub.pl/product-pol-1 ... REAK-.html
za 30 zł
była jeszcze fajna kurtka http://www.runnersclub.pl/product-pol-1 ... ACKET.html
kolor ciemny granat i cena 100 złotych jakoś ale rozmiar tylko M i XXL niestety M-ka była dla mnie za mała
dla mnie rozmiar idealny, bardzo dziekuje za cynk. nie moge sie doczekac kolejnego biegania w tej kosmicznej wiatrowce :)

pzdr,
Marek
orso82
Wyga
Wyga
Posty: 85
Rejestracja: 07 sty 2012, 16:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dorotka Gonitwa pisze:Marek dla Djemba za pomoc wielka soczysta marchewka na następne zajęcia.
Poszukam jakiejś marchewki i przyniosę na następne zajęcia, jeżeli do tego czasu zdążę złapać oddech i porozciągać wszystkie obolałe mięśnie :hej:
Crocodil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 584
Rejestracja: 02 wrz 2011, 10:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

lukas80 pisze:Jakby ktos wyłapie takie przeceny jak znalazł Bartek to bardzo prosze o info :)
Sklep został juz pmocno wymieciony (zwłaszcza w meskiej czesci) - ale przeceny były mega
A jak wyglądała damska część? Było coś wartego zainteresowania? Oczywiście nie dla mnie, tylko dla mojej dziewczyny którą próbuję zachęcić do biegania :)

Info o przecenach jest zawsze mile widziane ;)
lukas80
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 27 lis 2010, 13:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Na damska czesc niestety tylko rzuciłem okiem - wiem tylko tyle ze byla i chyba pozostalo wiecej niz w meskiej.
Niestety nie pamietam jak sie ten sklep nazywa...bo moze ma jeszcze jakies filie w Poznaniu... Bartek pamietasz nazwe?


...mielismy dzis z Robertem ciekawy biegowy poranek ... -13... spotkalismy Piotra K. który zaliczył kapiel w tej temperaturze(tak tak można!)... przebieglismy po lodzie wzdłuż Rusałke , spadł snieg wiec kolce nie byly potrzebne, ... spotkalismy 4 dziki...
Naprawde zajebisty poranek:)
xbartekx
Wyga
Wyga
Posty: 68
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:36
Życiówka w maratonie: 3:14:01

Nieprzeczytany post

jeśli chodzi o część damską to na pewno coś jeszcze znajdziesz ale nie wiem czy biegowego,
a sklep nazywa się Maraton mają jeszcze na pewno filie w Panoramie ale ten w tesco to był outlet tej sieci, a ceny są takie super bo sklep likwidują i jest tylko do końca lutego.

kurde, też bym pobiegł nad rusałkę z chęcią niestety uziemiła mnie gorączka i kaszel wypluwający mózg......
Awatar użytkownika
Dorotka Gonitwa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 346
Rejestracja: 23 wrz 2009, 17:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: z kalkulatora

Nieprzeczytany post

Faktycznie dzisiejszy poranek był piękny. W swarzędzkich lasach także hasały sarny i dziki tylko w trochę większej grupie. Okazało się też, że Djembe nie jest nie do zajechania. Po 40 minutach biegu ciągłego, pogoni za zwierzyną miał dość. Grzecznie przy nodze dokręcił jeszcze 30 minut i ciągnął do domu, aż milo. A raczej ja go ciągnęłam, bo nie chciał biec tylko iść.
Monika222
Wyga
Wyga
Posty: 114
Rejestracja: 19 mar 2011, 00:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dorotka Gonitwa pisze:A raczej ja go ciągnęłam, bo nie chciał biec tylko iść.
Biedny piesek :ojnie:
Dobra mów coś Ty mu zrobiła :niewiem: :ojoj:

i przyznajcie się co robicie, że potraficie biegać w taki mróz?
orso82
Wyga
Wyga
Posty: 85
Rejestracja: 07 sty 2012, 16:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Z przykrością muszę stwierdzić, że niestety na razie moja tajemnica leży głównie w gromadzonej latami tłuszczowej warstwie ochronnej :bum: :hahaha:
Monika222
Wyga
Wyga
Posty: 114
Rejestracja: 19 mar 2011, 00:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Bieganie to podobno jeden z najlepszych sposobów na spalenie tej warstwy ochronnej :hej:
Crocodil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 584
Rejestracja: 02 wrz 2011, 10:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Monika222 pisze:i przyznajcie się co robicie, że potraficie biegać w taki mróz?
Myślę że jest kilka podstawowych spraw:
  • Odpowiedni ubiór - oczywiście tkaniny termoaktywne, kilka warstw (np. na górę 3 lub 4, na dół 2 lub 3), odpowiednia ochrona głowy i twarzy (np. kominiarka lub "komin"/buff).
  • Niezbyt duże tempo - przy aż tak niskich temperaturach lepiej nie oddychać zbyt szybko, lepsze jest więc powolne wybieganie
  • Ogromne samozaparcie - czasem ciężko zmusić się by wyciągnąć swoje 4 litery na takie zimno :bum:
Monika222 pisze:Bieganie to podobno jeden z najlepszych sposobów na spalenie tej warstwy ochronnej :hej:
Nie tylko podobno ale z całą pewnością! :) I ja i Marek możemy o tym zaświadczyć :)
Monika222
Wyga
Wyga
Posty: 114
Rejestracja: 19 mar 2011, 00:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Problemów z wyjściem z domu to raczej nie mam, ale żeby było mi ciepło to musiałabym chyba biegać w grubej, zimowej kurtce :echech:

odchudzać się co prawda nie musiałam ale w pasek do spodni trzeba było zainwestować, bo mi spodnie zaczęły w tyłka zjeżdżać :nienie:
Awatar użytkownika
Sandi9
Wyga
Wyga
Posty: 82
Rejestracja: 24 cze 2011, 19:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

xbartekx pisze:kurde, też bym pobiegł nad rusałkę z chęcią niestety uziemiła mnie gorączka i kaszel wypluwający mózg......
witam w klubie :c w związku z tym jak mi trzeci BBL z kolei wyleci, to już chyba wyjdę się siebie - leniwe sobotnie poranki zaczynają mnie przytłaczać!
pain is only temporary,
pride is forever.
ODPOWIEDZ