Poznań

Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12727
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W biegu na 800m dzieją się czasami ciekawe rzeczy. Kolo w czapeczce dobrze rozłożył siły i podczas gdy reszta zwalniała, on biegł najrówniej.
-------------------------------------------------
Przypominam o jutrzejszym spotkaniu (9:30 na podbiegu). Zimno się zrobiło więc czapki rękawice i kremy na twarz. Do zobaczenia.
New Balance but biegowy
rosz
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: 04 maja 2011, 19:35
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jesli planujecie w tym roku przebiec maniacka dziesiatke, a jeszcze nie dokonaliscie rejestracji to radze sie pospieszyc poniewaz zostalo ostanie 200 miejsc, ktore rozejda sie bardzo szybko.
Awatar użytkownika
Sandi9
Wyga
Wyga
Posty: 82
Rejestracja: 24 cze 2011, 19:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Świetnie, nie ma to jak w ostatniej chwili dowiedzieć się, że jest za zimno żebym jechała na BBL-a... Chyba pozostaje mi uciekać z domu :/
pain is only temporary,
pride is forever.
Awatar użytkownika
Dorotka Gonitwa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 346
Rejestracja: 23 wrz 2009, 17:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: z kalkulatora

Nieprzeczytany post

Nie uciekaj jest za zimno.
Awatar użytkownika
Sandi9
Wyga
Wyga
Posty: 82
Rejestracja: 24 cze 2011, 19:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Nie uciekłam, ale trening i tak zrobiłam, a co! A jak tam na podbiegu, da się robić BBL-a w takich temperaturach?
pain is only temporary,
pride is forever.
lukas80
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 27 lis 2010, 13:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wszystko sie da ... ale chuchać w dłonie trzeba - rękawiczki nie wystarczają:))
Zdziwiłabyś się jak wiele osob "kręciło" się po lesie rano przy tych -7.
Awatar użytkownika
Sandi9
Wyga
Wyga
Posty: 82
Rejestracja: 24 cze 2011, 19:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

A słyszeliście o -30 w przyszły piątek? :(
Oj chyba już mnie to nie dziwi Łukasz, teraz wiem, jak bieganie uzależnia ;) - ja za to nad wartą tylko jednego osobnika dziś minęłam i to z miną bardzo nietęgą :nienie:
pain is only temporary,
pride is forever.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

a nad rusałką i strzeszynkiem przez 3 godziny spotkałem chyba za 20 osób :)
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12727
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W sobotę wróciłem do trudniejszych literek w statyce i niektórym odpadły członki, naruszone mrozem.
Na stronach: 30, 32, 34, 35, 47 i 48, wstawiłem cyferki do samodzielnej kaligrafii przed lustrem.
---------------------------------------
Z cyklu - w poszukiwaniu sprężyny czyli szybszego wyjścia z progu - powracam do tematu, który można znaleźć na 4 stronie naszego wątku. Dyskusję o tym fenomenie można również prześledzić tu.
---------------------------------------
Dziękuję bardzo za herbatę, w trakcie i po zajęciach.
Crocodil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 584
Rejestracja: 02 wrz 2011, 10:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

yacool pisze:W sobotę wróciłem do trudniejszych literek w statyce i niektórym odpadły członki, naruszone mrozem.
Na stronach: 30, 32, 34, 35, 47 i 48, wstawiłem cyferki do samodzielnej kaligrafii przed lustrem.
---------------------------------------
Z cyklu - w poszukiwaniu sprężyny czyli szybszego wyjścia z progu - powracam do tematu, który można znaleźć na 4 stronie naszego wątku. Dyskusję o tym fenomenie można również prześledzić tu.
---------------------------------------
Dziękuję bardzo za herbatę, w trakcie i po zajęciach.
Dobra herbata nie jest zła ;) Ze swojej strony dziękuję za cenne rady przed, po i w trakcie zajęć, za szukanie luźnej sprężynki na zbiegu oraz za dynamiczne sponiewieranie :)
Crocodil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 584
Rejestracja: 02 wrz 2011, 10:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Z cyklu - w poszukiwaniu sprężyny czyli szybszego wyjścia z progu - powracam do tematu, który można znaleźć na 4 stronie naszego wątku. Dyskusję o tym fenomenie można również prześledzić tu.
Przejrzałem wskazaną stronę i przeczytałem temat. Teraz już wiem co miałeś na myśli i dlaczego bieg z Robertem był tak bardzo inny - w moim brakuje rytmu. Oby udało mi się tą wiedzę przekuć w skuteczniejsze szukanie sprężyny :)
Crocodil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 584
Rejestracja: 02 wrz 2011, 10:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Nikt nie pyta, więc ja spytam... Prognozowana temperatura na jutro rano to okolice -14 do -12 stopni. Czy robimy spotkanie nad Maltą?
xbartekx
Wyga
Wyga
Posty: 68
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:36
Życiówka w maratonie: 3:14:01

Nieprzeczytany post

Hej, jakby kogoś interesowało to w tesco na ulicy serbskiej na pasażu jest sklep nike adidas itd. jest likwidacja sklepu i dziś wychaczyłem fajną czapkę z daszkiem
http://www.runnersclub.pl/product-pol-1 ... REAK-.html
za 30 zł
była jeszcze fajna kurtka http://www.runnersclub.pl/product-pol-1 ... ACKET.html
kolor ciemny granat i cena 100 złotych jakoś ale rozmiar tylko M i XXL niestety M-ka była dla mnie za mała
było też trochę butów do biegania w spoko cenie, może kogoś ta informacja zainteresuje, ogólnie wszystko przecenione i od tych cen jeszcze 40% odliczają przy kasie.

Odnośnie jutra ja jeszcze nie wiem czy zawitam ponieważ wczorajsze bieganie mnie mocno wymroziło i kaszel mnie dziś mocno męczy. Zobaczę jak rano wstanę, jeśli w ogóle zajęcia się odbywają.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dorotka Gonitwa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 346
Rejestracja: 23 wrz 2009, 17:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: z kalkulatora

Nieprzeczytany post

Zajęcia są o zwykłej porze. Po przeczytanie artykułu z pierwszej strony widzimy, ze nie ma przeciwwskazań, by poćwiczyć w takiej temperaturze.
Crocodil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 584
Rejestracja: 02 wrz 2011, 10:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Dorotka Gonitwa pisze:Zajęcia są o zwykłej porze. Po przeczytanie artykułu z pierwszej strony widzimy, ze nie ma przeciwwskazań, by poćwiczyć w takiej temperaturze.
Cieszy mnie to bardzo :-) Hmm... Skoro mróz będzie większy, to chyba wycisk będzie musiał być jeszcze mocniejszy, żeby nie było zimno :bum:
ODPOWIEDZ