Gife - komentarze

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

Maurice
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1911
Rejestracja: 05 wrz 2009, 22:48
Życiówka na 10k: 33:59
Życiówka w maratonie: 2:38:40
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Nieprzeczytany post

z grubej rury zaczynasz
coś czuję że te 2:50 to tylko przykrywka :hejhej:
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Oby nie przykrywka porażki :hahaha: Pora już te 3 h złamać :bum:
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
Awatar użytkownika
Buniek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2655
Rejestracja: 11 cze 2009, 11:12
Życiówka na 10k: 35:35
Życiówka w maratonie: 2:57:09
Lokalizacja: Toruń

Nieprzeczytany post

jak masz iść do lekarza to idź do konkretnego specjalisty, bo z ortopedą "z przychodni" to tylko czas stracisz. Masz Marszałka pod ręką to korzystaj.

Oprócz tego taka moja uwaga ogólna. Jestem trochę skrzywiony w temacie (jestem fizykiem), ale w oczy kuje mnie jak zawsze piszesz skrót słowa kilometr KM. To są konie mechaniczne. Skrót od kilometra to km. Rób oczywiście jak uważasz, ale po co dodatkowo wciskać shift skoro przez to jest niepoprawnie :).

pozdrawiam
Krzysiek
Maurice
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1911
Rejestracja: 05 wrz 2009, 22:48
Życiówka na 10k: 33:59
Życiówka w maratonie: 2:38:40
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Nieprzeczytany post

cóż, nie trzeba być fizykiem aby takie dziwolągi raziły
że o Amice nie wspomnę :sss:
:hejhej:
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Buniek pisze:jak masz iść do lekarza to idź do konkretnego specjalisty, bo z ortopedą "z przychodni" to tylko czas stracisz. Masz Marszałka pod ręką to korzystaj.
Mama jest szefową oddziału w rodzinnym mieście. Sporo lekarzy biega i miała podpytać o ten problem, a w razie W, umówić.
Buniek pisze:Oprócz tego taka moja uwaga ogólna. Jestem trochę skrzywiony w temacie (jestem fizykiem), ale w oczy kuje mnie jak zawsze piszesz skrót słowa kilometr KM. To są konie mechaniczne. Skrót od kilometra to km. Rób oczywiście jak uważasz, ale po co dodatkowo wciskać shift skoro przez to jest niepoprawnie :).

pozdrawiam
Generalnie wiem, w czym rzecz, ale przez cały blog tak piszę, a Tobie zaczęło przed świętami przeszkadzać? :jatylko: małe km są odpowiednim nazewnictwem, ale no właśnie CAPS LOCK a caps lock? jest różnica. Wielkie się lepiej czyta.

Maurycy, nie róbmy sobie tu wojenki skoro wszyscy kibice się teraz wspierają przed EURO :D
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

Kiedyś te kundle zarobią z mojego buta tak, że następnym razem będą spieprzać w podskokach na sam mój widok. I nie ma, że "nie gryzie", że "spokojnie piesku". Po mordzie i się nauczy :sss:
ja tak paru sztukom wytłumaczyłem..
niektóre po czasie zapomniały i trzeba było odświeżyć pamięć.. ale inne już raczej nie pchają sie pod buta...
także ja osobiście mam spokój..
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Póki tylko podbiegają na 2 metry i coś szczekają (śmieszne te kundle z głosem kota) i na widok podniesionej ręki, uciekają nie będę im robił kazań, ale to zakrawa o kpinę, żeby właściciel zza płota krzyczał do pieska i do mnie, że nie ugryzie :) hipokryzja właścicieli gorsza od tych psów. Ma się wtedy ochotę przywalić i temu i temu na spółę. A wystarczy zamknąć furtkę/bramę.
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

z właścicielami miałem więcej problemów niż w psami.
jeden nawet stwierdził że on bramy nie zamknie bo mi sie @#$%^ zachciało biegać jak pojebowi..
skomentowałem to uśmieszkiem :)
ale pare razy jak ktoś widział że próbowałem buta sprzedać psu to sie rzucał do mnie z modrą..
ja tylko czekam aż mnie jakiś urypie.. wtedy zrobie taką rozpierduche z pizdami, sądem, i hu wie jeszcze czym że wszyscy sie nauczą bramy zamykać :D
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Mi właściciel może naskoczyć :lalala: ile to razy z karki w parkach mi groziły, że jak kopniesz psa to ja ci oddam :hahaha: salwa śmiechu niosła się przez pół miasta, a na następnym okrążeniu/spotkaniu, kundle już na smyczy chodziły. O dziwo rasowce wcale nie lepsze a prym wiądą sznaucery i beagle..
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

beagle zacięte bestie... :D
a co do salw śmiechu.. wiesz.. ja troszke mały jestem :D
wyszczekany ale mały...
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Polecam kurs samoobrony to Twoja małość stanie się Twoim atutem :)
Nic bardziej nie przeraża drugiego człowieka niż pewność siebie :spoko: A to, że oberwiesz od 2x większego za jego błędy stawia tego większego w 2x droższe kłopoty :bum: Tylko nie zapomnij w porę wezwać policji :hej:
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

Gife pisze:Polecam kurs samoobrony to Twoja małość stanie się Twoim atutem :)
Nic bardziej nie przeraża drugiego człowieka niż pewność siebie :spoko: A to, że oberwiesz od 2x większego za jego błędy stawia tego większego w 2x droższe kłopoty :bum: Tylko nie zapomnij w porę wezwać policji :hej:
Niedługo nie będę musiał :D policja zawsze będzie ze mną :P
Maurice
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1911
Rejestracja: 05 wrz 2009, 22:48
Życiówka na 10k: 33:59
Życiówka w maratonie: 2:38:40
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Gife pisze:Tylko nie zapomnij w porę wezwać policji :hej:
oj kibicu, kibicu ..

wesołych
Awatar użytkownika
ioannahh
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1309
Rejestracja: 20 cze 2010, 20:27
Życiówka na 10k: 39:46
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: sopot
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Gife, a propos psow - zeby jeszcze rozbudzic Twoj pełen agresji, nienawisci i zlosliwosci nastroj :bum: powiem Ci niesmialo, ze jesli nie daj Boze trafisz na naprawde agresywnego psa, to jesli dasz mu z kopa mozesz tego bardzo pozalowac.
po mordzie i sie nauczy
kto? pies? czego sie nauczy? tego, ze nie chodzi sie po parku bez smyczy?
rozumiem doskonale Twoje zirytowanie, ale uwazam, ze to wlascicielowi nalezaloby pouczyc (tudziez 'dac po mordzie') za to, ze jest idiota i nie panuje nad zwierzakiem. zachowanie psa to tylko efekt zaniedbania ze strony czlowieka.

inna sprawa, ze w Polsce pewnie niepredko zmieni sie ludzka mentalnosc i swiadomosc spoleczna w kwestii posiadania i wychowania psow. dopoki tysiace osob trzyma psy na lancuchach przy budzie, dopoki ludzie uwazaja, ze 'dom bez psa to nie dom', wiec psa po prostu wypada mieć, dopoki pokutują idiotyczne przekonania typu 'suka musi miec raz w zyciu szczenięta' albo ze na bazarze mozna kupic rasowego psa - i tak dalej, i tak dalej - to chyba nie mozna liczyc na to, ze bedzie lepiej. coz, moze kiedys..?
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Asiu, ja tylko biegnę i staram się na psa nie zwracać uwagę. Dopiero, jak widzę agresora 2 m od siebie to robię sztukę samoobrony :) Nie będę się pieprzył z agresywnym psem tak samo jak z jamnikiem. Pies, to pies, oba mogą mieć wściekliznę i oba mogą mnie uwalić, wielkość i rasa nie ma znaczenia. Ważne, że wyjdę cały lub lekko pogryziony, a nie, zagryziony na amen.
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
ODPOWIEDZ