Kalenji -TUNING

Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

że tak nieśmiało zapytam...
czy mistrz Zenek nie chciałby sobie lunarglajdów skroić??
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12313
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Zanim porżniesz buta, wpierw przyjrzyj mu się uważnie. To dotyczy każdego modelu. Do dziewiczego tematu podchodzi się z dużym respektem, wtedy ryzyko zepsucia znacznie maleje. Zenek, pracując zazwyczaj w ciszy swojego parapetu, nie popsuł żadnego Kalenji, a pewności szołmena nabrał po piątej parze. Czas potrzebny na wykonanie pary zenków, szacuje teraz na 3h. Oczywiście w błyskach fleszy to urosło do dwóch dni na jeden but. No ale tak to jest jak się chce łączyć swój fach z celebracją.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

Jako szczęsliwy posiadacz ZENków po pierwszych kontaktach stwierdzić muszę, iż kochanki są miętkie, wrażliwe i dużo czują, tzn. ja czuję, że są. Że czują. Że ja czuję. :/
Lekutkie jak piórko, ładnie na mnie wyglądają, jak baletki nielada.
Wyodniutko jak w bamboszkach, ale tak jak wygodne są cienkie rękawiczki z króliczej skórki (nie żebym miał takie) a nie tak jak wygodne są snowboardowe łapawice.

Jak pobiegniemy razem do lasu, zdam relację z leśnych harców.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Jurek z Lasu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1374
Rejestracja: 08 maja 2009, 08:32

Nieprzeczytany post

Co to jest system HHS, czyli innymi słowy po cholerę te dziurki w pięcie oni robią?
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

Można tam włożyć gumę do żucia, na później.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W moim lewym Ekidenie system HHS ma tyko 2 otwory. Myślicie że Decathlon przyjmie reklamację?
"Odbywający się przez skórę recykling energii poprawia obieg krwi, dostarczając więcej sił w życiu codziennym i sporcie." - Reebok
Buty "inspirowane są samochodowym systemem zawieszenia, który siłę uderzenia zamienia w napęd." - Adidas
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

w moich jest tak samo.

to są wyjątkowe modele, limitowana edycja. tylko dla wybrańców. losu. lub ofiar.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12313
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Te dziury różnie się układają, a stanowią prawdopodobnie odbicie układu doprowadzającego piankę do formy.
Poniżej wrzucam kilka fotek damskiego modelu.

W tej parze były akurat tylko po dwa małe otwory na but.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No to się pochwalę.

W tej chwili ważą 160 g (rozmiar 44). Mogę potwierdzić wszystkie entuzjastyczne opinie o produkcie. Niestety, po 6 km dorobiłem się otarć (odcisków) na kostkach dużych palców. Jak myślicie, wycięcie zapiętków poprawi czy pogorszy sytuację? Dodam, że buty wydawały się 0,5 nr za duże na mnie.
"Odbywający się przez skórę recykling energii poprawia obieg krwi, dostarczając więcej sił w życiu codziennym i sporcie." - Reebok
Buty "inspirowane są samochodowym systemem zawieszenia, który siłę uderzenia zamienia w napęd." - Adidas
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12313
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Co oznaczają te chińskie krzaki?
Jeżeli przez wycięcie zapiętków masz na myśli usuniecie usztywnienia, to wycinaj śmiało. But jest na tyle lekki, że nie spadnie z nogi. W tego typu bamboszach stopa powinna wypełniać wnętrze z mniejszym luzem niż zazwyczaj zaleca się w butach klasycznych. Może więc rozmiar 43 byłby odpowiedniejszy...
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Starałem się nie odbiegać zanadto od oryginału więc wykonałem ten sam napis co Ty ale po japońsku ;-)

Dla mnie dobrym rozmiarem byłby pewnie 43,5. 43 wypełniałem szczelnie a po przebiegnięciu kawałka w sklepie wyjechałem dużym palcem przed podeszwę. Dobrze wiedzieć że jest też model damski. Może w nim będą nieco inne rozmiary i następnym razem lepiej dopasuję.
Muszę spróbować z wycięciem usztywnienia ale chyba dopiero za tydzień będę miał na to czas.

Tymczasem rozochocony zaczynam w wyobraźni ciąć moje NB ;-)
"Odbywający się przez skórę recykling energii poprawia obieg krwi, dostarczając więcej sił w życiu codziennym i sporcie." - Reebok
Buty "inspirowane są samochodowym systemem zawieszenia, który siłę uderzenia zamienia w napęd." - Adidas
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzisiaj wymieniłem wkładki na NB. Wprawdzie buty zyskały na wadze 10 g, ale problem obcierania chyba został rozwiązany :usmiech:
"Odbywający się przez skórę recykling energii poprawia obieg krwi, dostarczając więcej sił w życiu codziennym i sporcie." - Reebok
Buty "inspirowane są samochodowym systemem zawieszenia, który siłę uderzenia zamienia w napęd." - Adidas
Jurek z Lasu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1374
Rejestracja: 08 maja 2009, 08:32

Nieprzeczytany post

Kangoor5 - postaw wieczorem swoje oba platfusy na białej kartce papieru i odznacz punkty skrajne na obydwu stopach; zmierz metrówką rozstaw kresek i napisz co Ci wyszło ... coś mam wrażenie że mamy podobne kopyta. Powiem Ci jaki rozmiar Ci podejdzie.

ps. śmiesznie wyglądają Zenki z tymi krzakami ale jeszcze śmieszniej bez wycięcia zapiętków. :hahaha:
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Długość pomiędzy punktami styku z podłożem = 274 mm
Długość od rzutu obrysu guza piętowego na podłoże = 282 mm
Szerokość = 107 mm
Drugi palec minimalnie dłuższy od dużego palca.

Teraz mi się już wydaje że 44 to dobry rozmiar. Wkładki NB są trochę bardziej miękkie więc chyba jeszcze kilka tygodni i będę potrzebował cieńszej podeszwy.
Zapiętkami zajmę się jak znajdę czas, może w przyszłym tygodniu.
"Odbywający się przez skórę recykling energii poprawia obieg krwi, dostarczając więcej sił w życiu codziennym i sporcie." - Reebok
Buty "inspirowane są samochodowym systemem zawieszenia, który siłę uderzenia zamienia w napęd." - Adidas
Jurek z Lasu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1374
Rejestracja: 08 maja 2009, 08:32

Nieprzeczytany post

U Mnie Lewy platfus = 26,7 cm; prawy = 26,4 cm; biegam w rozmiarze 43. Powiem Ci szczerze że gdyby były dostępne w sprzedaży 42,5 to bym w nich biegał.
Moim zdaniem wycięcie zapiętka powoduje nieznaczne powiększenie rozmiaru.
ODPOWIEDZ