muzyka na treningu

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
malami
Wyga
Wyga
Posty: 61
Rejestracja: 26 cze 2010, 17:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tolmaion pisze:E, tam, za krótkie:)(Ale klip fajny) Oryginał ma 10 minut - mój ulubiony utwór do biegania :hej:
http://www.youtube.com/watch?v=Bn5tiuZU4JI

przesłuchałam,świetnie się kawałek rozwija i fajnie się przy nim rozwija tempo...ja jak zaczynam to często z tym tu..
http://www.youtube.com/watch?v=VxqeRMoYA5g
przyznam ze nie dla każdego coś i klip nieciekawy,ale ja lubię..;))
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Jigga
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 27 maja 2010, 01:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ostatnio często - a właściwie na okrągło - leci mi roadkill morning Children of Bodom.
Ogólnie rzecz biorąc metal koksi. :)
Run Jigga, run!
malami
Wyga
Wyga
Posty: 61
Rejestracja: 26 cze 2010, 17:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jigga pisze:Ostatnio często - a właściwie na okrągło - leci mi roadkill morning Children of Bodom.
Ogólnie rzecz biorąc metal koksi. :)

zgadzam się z Tobą,koksi lepiej niż niejeden proch..;))
poltergeist
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 13 mar 2011, 10:51

Nieprzeczytany post

A ja słucham TRÓJKI (zawsze) no chyba ze jest salon polityczny wtedy mam swoj zestaw od AC/DC po Sztywny Pal Azji :oczko:
Obrazek
malami
Wyga
Wyga
Posty: 61
Rejestracja: 26 cze 2010, 17:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

no właśnie..a co z polską muzą,czyżby nie nadawała się do biegania??ja na przykład uwielbiam tak samo biegać z filozoficznymi tekstami Dżemu i zapominać o czasie ..zostawiając za sobą ten zafajdany świat :)
coucher
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 02 lut 2011, 08:32
Życiówka na 10k: 00:58:40
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nikozja

Nieprzeczytany post

na mnie najbardziej motywujaco podczas biegu dziala Metallica, a z polskich zespolow - Coma, czasami Illusion
Obrazek
malami
Wyga
Wyga
Posty: 61
Rejestracja: 26 cze 2010, 17:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

coucher pisze:na mnie najbardziej motywujaco podczas biegu dziala Metallica, a z polskich zespolow - Coma, czasami Illusion

...co do utworów zespołu Metallica to ale chyba bardziej "One" niz "Nothing else matters",no nie? Metal rocks! :hej:
coucher
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 02 lut 2011, 08:32
Życiówka na 10k: 00:58:40
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nikozja

Nieprzeczytany post

malami pisze:
coucher pisze:na mnie najbardziej motywujaco podczas biegu dziala Metallica, a z polskich zespolow - Coma, czasami Illusion

...co do utworów zespołu Metallica to ale chyba bardziej "One" niz "Nothing else matters",no nie? Metal rocks! :hej:
Najbardziej nakrecaja Blitzkrieg i It's electric (wiem, wiem covery) oraz z dziel wlasnych Disposable Heroes, Ride the Lightning, Creeping Death i Fade to Black :)
Obrazek
malami
Wyga
Wyga
Posty: 61
Rejestracja: 26 cze 2010, 17:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

coucher pisze:
malami pisze:
coucher pisze:na mnie najbardziej motywujaco podczas biegu dziala Metallica, a z polskich zespolow - Coma, czasami Illusion

...co do utworów zespołu Metallica to ale chyba bardziej "One" niz "Nothing else matters",no nie? Metal rocks! :hej:
Najbardziej nakrecaja Blitzkrieg i It's electric (wiem, wiem covery) oraz z dziel wlasnych Disposable Heroes, Ride the Lightning, Creeping Death i Fade to Black :)
No no, widzę że się tu ktoś dobrze zna..nie szkodzi ze covery,ale za to jakie!Czad!:)
pegaz_mk
Wyga
Wyga
Posty: 105
Rejestracja: 08 lut 2011, 12:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

Polecam "Oddech szczura" Maanamu :hej:
W ogóle Maanam ma parę fajnych energetycznych kawałków.
Awatar użytkownika
mszary
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 630
Rejestracja: 27 wrz 2010, 07:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Witkowo Drugie

Nieprzeczytany post

z polskich i energetyzujących zarazem to była (nie wiem czy jeszcze jest bo nie słucham) taka kapiela Cool Kids Of Death
danio25
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 358
Rejestracja: 10 paź 2010, 20:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rydułtowy woj.Śląskie

Nieprzeczytany post

Ostatnio za nim jeszcze choróbska mnie nie dopadły to gustowałem w utworach zespołu Nightwish :-) szczerze polecam.. ale raczej wszystko co wpada do ucha może być przyjemne podczas biegu.
Awatar użytkownika
mszary
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 630
Rejestracja: 27 wrz 2010, 07:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Witkowo Drugie

Nieprzeczytany post

Tolmaion pisze:E, tam, za krótkie:)(Ale klip fajny) Oryginał ma 10 minut - mój ulubiony utwór do biegania :hej:
http://www.youtube.com/watch?v=Bn5tiuZU4JI
no nie tylko do biegania! Kawałek jest świetny jednym słowem!
Awatar użytkownika
Fenrir
Wyga
Wyga
Posty: 72
Rejestracja: 25 lis 2010, 09:11
Życiówka na 10k: 49:08
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Konstancin

Nieprzeczytany post

danio25 pisze:Ostatnio za nim jeszcze choróbska mnie nie dopadły to gustowałem w utworach zespołu Nightwish :-) szczerze polecam.. ale raczej wszystko co wpada do ucha może być przyjemne podczas biegu.
melodyjnie, rytmicznie, szybko - przy "Wishmasterze" kończyłem plan Pumy i miło to wspominam.

Ja ostatnio - 5`nizza.
Bardzo przyjemna, pulsująca muzyczka. Gitara, przeszkadzajki, tylko dwóch chłopaczków (Ukraina) i około reaggowe-ragga rytmy. Jak ktoś nie zna, a np. widział film Żuławskiego "Wojna polsko-ruska.." to na końcowych napisach idzie najbardziej znana piosenka z płyty - "Soldat". Żałuję wręcz, że nie bardzo u mnie z rosyjskim, bo chyba ciekawie śpiewają.
Dobre na spokojny, równy i relaksujący bieg.
SebaNH
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 30
Rejestracja: 14 mar 2011, 22:10
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Krakow NH

Nieprzeczytany post

Witam
Biegam z ipodem kiedy biegam sam jak biegamy we dwojke to przyjemnie jest pogadac a nie zamknac sie w sobie i sluchac muzy.No chyba ze akurat probujemy pobic swoj rekord to sie nie oddzywamy :hahaha:
ODPOWIEDZ