katastrofa lotnicza prezydenckiego samolotu

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2276
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

mimik pisze:w klimacie ekonomicznych konglomeratów i coraz większych wpływów kilku mocnych państw, jeśli przyjdzie głębszy kryzys i zaczną wyciągać pretensje i łapę do słabszych, to przypomni się i Lech Kaczyński :)
Równie dobrze, możemy już teraz rozpaczać, że Jan III Sobieski nie żyje.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
F@E
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2302
Rejestracja: 16 paź 2009, 17:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: TG

Nieprzeczytany post

mimik pisze:
Sleczek pisze:
F@E pisze:Ja ich nie żałuję, jedynie tych młodych ludzi co tam byli, a i pomysł z pochówkiem na Wawelu to jakaś kpina!!
Bardzo odważne słowa, dobrze że coraz więcej osób nie boi się napisać co myśli na temat katastrofy.

Pozdrawiam

jesteś młody... za parę lat jak powycierają Tobą dupę, to zrozumiesz o co chodziło Lechowi Kaczyńskiemu.. zrozumiesz od kogo się wzięła na niego nagonka i zarzucanie mu że podzielił społeczeństwo.. pozdrawiam i życzę mniej nieświadomej niekompetencji
F@E pisze:Ja ich nie żałuję, jedynie tych młodych ludzi co tam byli, a i pomysł z pochówkiem na Wawelu to jakaś kpina!!
niestety nie Tobie jest dane to oceniać... to ocenią następne pokolenia, bo to jest dla następnych pokoleń.. ty oceniasz królów i królików z perspektywy kilkuset lat.. wielu z tych postaci na wawelu miało swoich przeciwników i wielu ma do dzisiaj
... w klimacie ekonomicznych konglomeratów i coraz większych wpływów kilku mocnych państw, jeśli przyjdzie głębszy kryzys i zaczną wyciągać pretensje i łapę do słabszych, to przypomni się i Lech Kaczyński :)
Ale z Ciebie fantasta ^_^
"Wizja bez działania jest marzeniem, działanie bez wizji jest koszmarem"
thomekh
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1337
Rejestracja: 10 cze 2009, 16:59
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Chciałbym w tym miejscu przeprosić wszystkich urażonych. Jak mogłem być tak ślepy i durny wypisujać takie głupoty. Wyszło szydło z wora kto tak na prawdę w dzisiejszej polityce jest zły. Jeszcze raz przepraszam.
wykastrowany kot
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1221
Rejestracja: 13 paź 2008, 06:50
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

thomekh pisze:Chciałbym w tym miejscu przeprosić wszystkich urażonych. Jak mogłem być tak ślepy i durny wypisujać takie głupoty. Wyszło szydło z wora kto tak na prawdę w dzisiejszej polityce jest zły. Jeszcze raz przepraszam.
Cóż, trzeba przyznać że ja również się wygłupiłem :jatylko: Pisałem coś o jedności narodu, wzajemnym szacunku, a tu wyszła polska rzeczywistość, czyli - jeden wielki bajzel!
Pozdrawiam!
wykastrowany kot
Awatar użytkownika
kubako83
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 897
Rejestracja: 08 wrz 2009, 08:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Panowie, fajnie, że po roku potraficie spojrzeć z dystansu na swe słowa. Szacun. Szkoda, że większość uczestników "debaty publicznej" tego nie potrafi, tylko taplają się wiecznie w tym "polskim bagienku" zamiast wsadzić energię w robienie czegoś dobrego.
Kuba -----> [url=http://www.kuba-pichci.pl]jesteś głodny? zjedz coś![/url] | [url=http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?t=15372]mój blog[/url] | [url=http://bieganie.pl/forum/posting.php?mode=reply&f=28&t=15605]skomentuj[/url]
Awatar użytkownika
fotman
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 25 wrz 2008, 15:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

kubako83 pisze:Panowie, fajnie, że po roku potraficie spojrzeć z dystansu na swe słowa. Szacun. Szkoda, że większość uczestników "debaty publicznej" tego nie potrafi, tylko taplają się wiecznie w tym "polskim bagienku" zamiast wsadzić energię w robienie czegoś dobrego.
Bo wszystkim najistotniejszym siłom w Polsce zależy na tym, by ognista dyskusja o Smoleńsku się nie kończyła:
1. PO- bo jest to temat zastępczy odwracający uwagę od miernoty ich "liberalnego" rządu;
2. PiS- bo buduje w ten sposób legendę Lecha Kaczyńskiego;
3. mediom- bo żyją z sensacji, a nie ma lepszej sensacji jak nierozwikłana zagadka narodowej tragedii z Rosją w tle.
Ta tragedia dała okazję do wielu przemyśleń. Niestety, nie wszystkim.
A o przczyny zdarzenia będą się jeszcze spierać nasze wnuki.
Podobnie jak ma to miejsce w sprawie katastrofy w Gibraltarze.
Nie lubię człapać kilometrów. Wystarczy 400m.
'anything over 400m, I take a taxi' Jimson Lee www.speedendurance.com
O MOIM TRENINGU
KOMENTARZE NA TEMAT MOJEGO TRENINGU
ODPOWIEDZ