Mazowiecki Park Krajobrazowy

Awatar użytkownika
PiotrekMarysin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1143
Rejestracja: 21 lip 2006, 13:15

Nieprzeczytany post

Piotr Anin-Sadul pisze:... po zgraniu z garmina danych zobaczyłem że przejechałem 7 okrążeń na łyżwach zamiast sześciu ehh :
Trasa rowerowa miejscami wymagająca, trochę ubitego śniegu miejscami rozjeżdżona przez samochody przeradzająca się w lód, trochę kolein, dla niewprawionych rowerzystów, nie najlepszymi oponami sprawiała sporo trudności. Na trasie sporo było upadków u mnie też się zdarzył jeden, poza tym impreza bardzo udana.
To wpadka organizatorów, bo przy linie z pomiarem czasu na łyżwach stała babka z komputerem, a na moje pytanie, czy już przejechałem 6 okrążeń odpowiedziała, że nie ma pojęcia... :echech: Ta zdyskwalifikowana osoba też na pewno nie zrobiła tego specjalnie (1 kółko mniej).
Trasa rowerowa rzeczywiście bardzo wymagająca, bo upadki widziałem cały czas. Ja uniknąłem potłuczenia, ale jechałem zachowawczo i ostrożnie.
[url=http://team.entre.pl]ENTRE.PL TEAM[/url]
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

My byliśmy w niedzielę na treningu O-Stuff Winter Cup. Formuła taka jaką lubię, nikt nie mierzy oficjalnego czasu, większość się ściga. Dla każdego coś miłego.
W ten weekend jadę trenować BnO za Otwock.

Jacek, filmy o wspinaczce (o ile jeszcze jesteś zainteresowany) przekażę Piotrkowi na spotkaniu ENTRE. Jakoś ostatnio nie możemy się spotkać, a zainteresowania lubią się zmieniać :lalala:

Na półmetku programu, wirus zaczyna oddawać pola, a ja zaczynam pomału wracać do brykania :hej:
Pozdrawiam,
Darek
Awatar użytkownika
hermoso
Wyga
Wyga
Posty: 104
Rejestracja: 11 lis 2002, 07:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Nieprzeczytany post

darek284 pisze:My byliśmy w niedzielę na treningu O-Stuff Winter Cup. Formuła taka jaką lubię, nikt nie mierzy oficjalnego czasu, większość się ściga. Dla każdego coś miłego.
W ten weekend jadę trenować BnO za Otwock...
Też byłem, ale jakoś się najwidoczniej minęliśmy, bo Was nie widziałem. Ja biegałem tą najdłuższą trasę. Bardzo ciekawy trening, w kilku miejscach możliwość wyboru kilku wariantów, no i ta specyfika biegania w terenie tzw. zurbanizowanym i na mapie do sprinterskiego BnO. Poza tym masz rację Darek, że fajnie, że jeszcze się komuś chce coś od siebie, bezpłatnie, zrobić i to na bardzo wysokim poziomie...a to był przecież tylko trening. Jeśli chodzi już o samą trasę, to zdziwiłem się w domu, jak zgrałem dane z Giepsa i wyszło mi, że na trasie 10,2 km (8,3 km w linii prostej) wyszło mi ok. 250 m przewyższenia...prawie w centrum W-wy. No ale moje nogi odczuły te kilka-kilkanaście podbiegów pod skarpę.
Co do Otwocka...to nie wiem, czy będę...
[url=http://szymonlawecki.blogspot.com/]simon[/url]
[b]Don`t walk, if you can run!!![/b] :-)
[url=http://team.entre.pl/]ENTRE.PL Team[/url]
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nam wyszło 90 m, ale na trasie C, w założeniu 4 km, a w praktyce nie wiadomo ile, bo nie mieliśmy gpsa.
Fajny widok, jak w centrum Warszawy, ludzie biegają wokół, a każdy wpatruje się w kartkę trzymaną w ręku.
Szkoda Simon, że się nie spotkaliśmy.
Pozdrawiam,
Darek
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

Tu cichosza tam cicho
i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato
jesień albo zima?
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

U nas pór roku jest osiem: 4 zasadnicze i 4 przejściowe, przy czym z tymi drugimi mamy do czynienia przez zdecydowanie dłuższy okres czasu w ciągu roku ... :lalala:
I jak tu nie mieć depresji ;)?
Ostatnio zmieniony 10 lut 2011, 12:35 przez beata, łącznie zmieniany 1 raz.
Gerard
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 278
Rejestracja: 15 lis 2007, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Nieprzeczytany post

Kolegę artystę proponuję przenieść do sekcji gimnastycznej.
A żeby nie było OT, to donoszę, że w Marysi dziś rano ptaki pięknie śpiewały i pukał dzięcioł. A podłoże takie jakieś wiosenne trochę...
-----------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Gerard
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Dzięcioł pukał, bo głodny pewnie.
Jutro zamiast ptaków będzie słychać wycie wiatru i uderzanie kropli deszczu o podłoże ... Wiosna, panie sierżancie :hej: !
Gerard
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 278
Rejestracja: 15 lis 2007, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Nieprzeczytany post

Ja też byłem głodny (wygłodniały?), ale nie pukałem :lalala:
Z tą wiosną to jeszcze z tydzień poproszę. Na narty jadę. Biegowe.
-----------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Gerard
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Gerard pisze:Z tą wiosną to jeszcze z tydzień poproszę. Na narty jadę. Biegowe.
W górach jutro halny, dlatego ja nie pojechałam (co prawda, nie na narty).
Po halnym zwykle pogoda zmienia się znów na bardziej zimową.
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

Gerard pisze:Kolegę artystę proponuję przenieść do sekcji gimnastycznej.
Powoli sam zaczynam się z powrotem przesuwać. Może jaką połówkę by obskoczyć w marcu?
A żeby nie było OT
Ależ skąd, nie jest! Nawiązania podczas referowania sportowych aktywności do trzech polskich filmów - "Rejs", "Wiosna panie sierżancie" oraz "Dzięcioł" w tak krótkim czasie to śmietanka śmietanki tego wątku. Widać, że dobry gimnastyk bądź gimnastyczka potrafią jedną nogą stanąć w sekcji właściwej a drugą w artystycznej. I oto chodzi - Od samego biegania to tylko bólu mięśni można się nabawić. A tak, przynajmniej nabawić można się tu ogólnie.
Ja też byłem głodny (wygłodniały?), ale nie pukałem
Gerard, proste. Byłeś głodny toś nie pukał. Rozumny organizm żywy w takiej sytuacji oszczędza energię. Przyjemności w dalszej kolejności.
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Zgadzam się z kolegą Yogim, wątek "Mazowiecki Park Krajobrazowy" powinien być o wszystkim. Zresztą, koledzy, którzy piszą tylko o bieganiu już jakoś nie piszą :ojoj:

Gerard, a gdzie jedziesz na narty? My też jedziemy i zastanawiam się czy brać narty, bo pogoda raczej na rower.
Pozdrawiam,
Darek
Gerard
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 278
Rejestracja: 15 lis 2007, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Nieprzeczytany post

Yogi! pisze: Może jaką połówkę by obskoczyć w marcu?
Ale jak tylko połówkę, to maksymalnie na dwóch. Inaczej to sie nie opłaca z domu wychodzić.
darek284 pisze:Gerard, a gdzie jedziesz na narty? My też jedziemy i zastanawiam się czy brać narty, bo pogoda raczej na rower.
A gdzie w tym kraju można na biegówki? Tylko Szklarska - Jakuszyce. Wg codziennych meldunków ze strony warunki wciąż dobre, 30 cm na trasach leży.
-----------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Gerard
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

darek284 pisze:Zgadzam się z kolegą Yogim, wątek "Mazowiecki Park Krajobrazowy" powinien być o wszystkim.
Dziękuję za błogosławieństwo. Dla przypomnienia, idea ta pojawiła się już w pierwszych listach tego wątku. Zacytuję Ojca Założyciela:

"Fajnie, że powstaje coś nowego, czyli nowa lub znana grupa zapaleńców chętna do ruchu na świeżym powietrzu. Razem jest raźniej, można dowiedzieć się czegoś nowego, wymienić poglądy na tematy różne, a przy okazji spocić się i zrzucić kilkanaście gramów tłuszczu"

No to wymieniamy.
My też jedziemy i zastanawiam się czy brać narty, bo pogoda raczej na rower.
Cztery lata temu jechaliśmy w polskie góry. Do boksu dachowego wrzuciliśmy narty. Obok boksu jechały przymocowane rowery. Oto salomonowa mądrość.
Ale jak tylko połówkę, to maksymalnie na dwóch. Inaczej to sie nie opłaca z domu wychodzić.
Masz recht. Tak trzymać!
Beata się ucieszy, że nawracamy wątek na słuszną drogę.
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

:hej: Założycielką była matka, wzięła w końcu sprawę we własne ręce.

No, ale my jedziemy we włoskie góry i nie naszym transportem. Skoro w Jakuszycach jest śnieg to tam pewnie też jest. Dobra, bierzemy narty i buty biegowe. Jak śniegu będzie mało to chociaż do połówki porządnie się wybiegamy.
Pozdrawiam,
Darek
ODPOWIEDZ