Mistrz. Polski w Biegach Górskich Bielsko Biała 6 czerwca

Dla biegowych górali wyżynnych i nizinnych!
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

ja też niebawem podam linka do zdjęć, które robiłem na nawrocie, tam gdzie zaczynał się zbieg i gdzie wydzierałem się na Was, zagrzewając Was do walki :bum:

pozdr, Arek
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
New Balance but biegowy
samolot
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2010, 20:45
Życiówka na 10k: 45;02
Życiówka w maratonie: 4;14;22
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

Jakie samopoczucie i wrażenia po zawodach? Arek dzięki za doping :hejhej: No cóż 43 miejsce to nie szczyt moich marzeń ale i tak jestem zadowolony. Pogoda baaardzo letnia. Jako bielszczanin znałem trasę, choć miała biec chyba trochę inaczej...Uważam, że impreza wypaliła, ale liczyłem na większą ilość zawodników. Myślę, że należy zastanowić się w przyszłości nad organizacją zawodów tej rangi ponownie w Bielsku-Białej. Można też trasę nieco zmodyfikować aby start i meta były obok campingu na karbowej. Jeszcze parę słów do Jarka Gniewka: Dałeś radę, choć tremę miałeś solidną, ale dwoiłeś się i troiłeś więc szacuneczek za organizację - szczególnie, że trzeba było połapać wszystko na campie i na górze :hejhej:
kamilj
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 295
Rejestracja: 03 sty 2009, 22:06
Życiówka na 10k: 34:40
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

znajomy dobrze skomentował: "o jakich podbiegach wy mówicie?nie wiem, czy biegłem na tej samej trasie, ale u mnie prawie nie było podbiegów, były tylko trzy podejścia" ;)
lapra
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2010, 09:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Poszedłem sobie z matką oraz psem w góry a trafiłem na X mistrzostwa. Na dodatek zamiast wejść na szlak, który doprowadzi mnie do wyciągu to wlazłem na czerwony gdzie biegli maratończycy. Pełen podziw dla tych ludzi, szczególnie tych starszych. Pan w niebieskim stroju (nie pamiętam numer) pomimo swojego wieku prawdopodobnie był pierwszy.
Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem o tym, wziąłbym udział z miłą chęcią.

PS. Tak w ogóle to nie wierzyłem, że noszenie koszulek z adresem coś daje a jednak trafiłem na forum poprzez koszulkę Pana, który stał na zawrocie na górze i kibicował ;)
Czyżby to Arek Bielsko?
samolot
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2010, 20:45
Życiówka na 10k: 45;02
Życiówka w maratonie: 4;14;22
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

I jeszcze mała korekta: w wynikach jest przekręcone moje nazwisko, jest ŚWIĘCM, a powinno być ŚWIĘCH :ble:
MarcinBielsko
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 07 cze 2010, 12:32
Życiówka na 10k: 48'08''
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Było super również dlatego że po ponad miesiącu wreszcie trafił się prawdziwie letni weekend. Nie wiem jak to Gniewko załatwił ale za zorganizowanie takiej pogody - chwał mu.
MI udało się ukończyć bieg na nieostatnim miejscu chociaż przez swoje gapiostwo wcisnąłem się do biegu z młodymi (3 pętle) a powinienem był biec z weteranami(dwie pętle). Trasa jest bardzo ciekawa szkoda że nie udało się zrobić w trzeciej pętli Cybernioka jest tam bardzo malowniczo i byłoby to spore urozmaicenie. No ale patrząc na tłumy ludzi na trasie i biorąc pod uwagę to że był to nasz pierwszy tego typu bielski bieg można spokojnie to wybaczyć. Dla organizatorów - wielkie dzięki. Warto to powtórzyć za rok. Wiem że toczy się dyskusja na temat trasy. Ja bym spróbował ją jednak rozgrywać na dwóch różnych pętlach tylko dopracować kwestie organizacyjne i meta na polanie Dębowca jest super bo finisz jest widowiskowy i prawdziwie górski a nie sprinterski - a taki by był np. przy campingu.
Awatar użytkownika
JosefBB
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 159
Rejestracja: 01 mar 2004, 14:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

Poszedłem dziś po południu na krótkie rozbieganie i zdrowo poczułem w kościach co sie wczoraj działo :bum:

P.S. Nie sposób nie zauważyć, że od wczoraj mamy 2 nowych forumowiczów!
Witamy Marcina Bielsko i Laprę!!!
Co tu dużo gadać - trzeba robić swoje
Awatar użytkownika
Krzysztof Janik
Ekspert/Trener
Posty: 1084
Rejestracja: 15 sie 2007, 09:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bieganie.pl
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Andrzej Mróz to biegacz z Kęt nie z Oświęcimia tak na marginesie :)
Pozdrawiam
Trener Krzysztof Janik

Obrazek
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

lapra pisze:PS. Tak w ogóle to nie wierzyłem, że noszenie koszulek z adresem coś daje a jednak trafiłem na forum poprzez koszulkę Pana, który stał na zawrocie na górze i kibicował ;)
Czyżby to Arek Bielsko?
:hej:
samolot pisze:Arek dzięki za doping
wiem Panowie i Panie jak ważne jest takie zagrzewanie do walki, takie "zmuszanie" oklaskami i darciem ryja do ostatecznego wysiłku, do tych jeszcze kilku kroków, szczególnie w tych końcowych czy kryzysowych momentach, znam ten ból, dlatego starałem się Wam jakoś pomagać,
to były nasze pierwsze zawody, wiem, ze powinno tam stać więcej osób, bardziej kibicować, to sie dopracuje :taktak:

ale prawde mówiąc, lepiej jest mi po Tamtej Stronie Mocy... wolę jednak biegać niż kibicować :sss:

pozdr,
Arek
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

ODPOWIEDZ