BIOM - nowy gracz na rynku Natural Running

Awatar użytkownika
wojtek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 10535
Rejestracja: 19 cze 2001, 04:38
Życiówka na 10k: 30:59
Życiówka w maratonie: 2:18
Lokalizacja: lokalna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Articles in English:
http://www.examiner.com/atlanta-sports-gear-in-atlanta/wojtek-wysocki

Looking back:
http://bieganie.pl/?cat=37

Jutup: http://www.youtube.com/user/wojtek1425/videos?view=0
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
russian, white russian
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1406
Rejestracja: 08 mar 2009, 21:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gaia

Nieprzeczytany post

najbardziej mi się spodobał komentarz barefoot teda /jego bloga też polecam btw/
The biggest problem is that they look so strange. If you think you get strange looks when you run barefoot, wait until someone sees you wearing these :-)


anyway, to i tak to chyba mniejszy obciach niż biomy.


zdrówko
we gather energies
ours and the ones of the nature,
in order to make this intolerable world
endurable
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

russian, white russian pisze: anyway, to i tak to chyba mniejszy obciach niż biomy.
zależy od definicji obciachu.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12809
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tu nie chodzi o to, że żółty gryzie się z zielonym i dlatego wyjście na miasto w tych papciach byłoby obciachem. Obciachem jest strona internetowa BIOMA. Sam but jest Bogu ducha winnym yakiem, który po rzeźni na realu, ma kolejną na wirtualu. Tu nie chodzi już też nawet o zachowanie twarzy czy elementarne poczucie przyzwoitości lecz o humanitarne zabicie zwierza jednym ciachem szafotu, a nie rżnięcie tępym brzeszczotem po gnyku.
Jeżeli pracuję w jakiejś firmie i z tą firmą wiążę moją przyszłość, to utożsamiam się z nią, pracuję dla niej i dbam o jej wizerunek. I nieważne czy na stanowisku pastucha wypasającego yaka czy sekretarki wypasającej prezesa. Wszystkich obowiązuje poczucie lojalności wobec marki. Bo najcenniejszy dziś jest wizerunek. Szastanie nim, jak robi to ECCO BIOM, jest dla mnie szokującym obciachem.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Obciachem jest strona internetowa BIOMA. .............Bo najcenniejszy dziś jest wizerunek. Szastanie nim, jak robi to ECCO BIOM, jest dla mnie szokującym obciachem.
Ale wyjaśnij dokładniej o co chodzi bo nie bardzo czaję.
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:
yacool pisze:Obciachem jest strona internetowa BIOMA. .............Bo najcenniejszy dziś jest wizerunek. Szastanie nim, jak robi to ECCO BIOM, jest dla mnie szokującym obciachem.
Ale wyjaśnij dokładniej o co chodzi bo nie bardzo czaję.
przecież wcześniej wszystko napisaliśmy....
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Pisałeś coś razem z Yacoolem ? :)
Ja się tylko chciałem upewnić, że Yacoolowi chodzi o to samo.
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:Pisałeś coś razem z Yacoolem ? :)
Ja się tylko chciałem upewnić, że Yacoolowi chodzi o to samo.
troche pisałem ja o nieścisłościach i błędach a troche pisał Yacool - ale czy to ważne kto pisał? ważne, że nic z tym nie zrobiono

a to kto napisał ? :
Po pierwsze dla BIOM przygotowana została bardzo dobrze zaprojektowana strona internetowa, także w języku polskim.


Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
ECCO BIOM
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Witam,

Yacool, nie bardzo rozumiem o co ci chodzi z szastaniem wizerunku!!? Co jest takiego tragicznego na stronie że posuwasz się do takich osądów? A jeśli chodzi o Yaka to jak pisałem skóra pochodzi z Yaków hodowlanych które przeznaczone są na potrzeby konsumpcyjne a elementem pochodnim jest skóra. Podobny schemat występuje w Polsce z naszymi krowami a w którymś momencie sam jesz steka i nosisz buty ze skóry. Fakt, mogą zdarzyć się pomyłki na stronie, wszyscy robimy błędy, ale jak już coś proponuje skupić się na produkcie a nie na stronie.

Yacool, już jakiś czas biegasz w BIOMach. Może jakiś krótkie podsumowanie?

Michal
Witamy w Epoce Naturalnego Ruchu, www.biomproject.com
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12809
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

But jest zajebisty. Powaga.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12809
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Chcę mieć startówkę BIOMA!
00jan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 826
Rejestracja: 26 sie 2009, 00:18
Życiówka na 10k: 40:14
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

yacool pisze:But jest zajebisty. Powaga.
Na czym polega zajebistość tego produktu?
Dla kogo polecisz?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12809
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nie zrobiłem w nim jeszcze niczego szybkiego, bo szybkie latam na bosaka, więc mogę tylko poopowiadać o wrażeniach z truchciku po miękkim podłożu. But pozwala mi na lądowanie tak jak tylko sobie tego zażyczę, bo jest miękki, podatny na moje zachcianki. But nie wymusza na mnie żadnej presji. Nie czuję żadnego wsparcia, prowadzenia czy nacisku. Bardzo mi to odpowiada. Jeżeli komuś też odpowiada taka szmatka na nodze to polecam. Biegam w nich też bez skarpetek i jak na razie nic mnie nie obtarło. Podczas rozgrzewki czy ćwiczeń rozciągających, gdzie mocno deformuję bucik, nic się nie wpija i osiągam pełny zakres ruchu. Cholewka nie ma jak na razie śladów naturalnego zgięcia. Wkładka w części pięty trochę się pomarszczyła na bokach ale to pierdoła, bo i tak z czasem będę to prawdopodobnie wycinał. Bardzo mi pasuje wciskanie bosej stopy w but bez pieprzenia się w luzowanie sznurowadeł. Fajna rzecz. Z buta można zrobić klapek pod prysznic, miażdżąc cały zapiętek. Tego do tej pory żaden papeć nie przeżywał (może właśnie dlatego te zmarszczki na wkładce, bo chyba jest w takim razie mniej podatna od samego zapiętka). Lever armu nie czuję z wiadomych przyczyn, więc tu nie mam nic do powiedzenia zbytnio. W bucie mam dobre czucie pod śródstopiem ale można je jeszcze poprawić. Te czarne i niebieskie elementy na spodzie podeszwy chyba łatwo będzie oderwać. Paznokciem podważam je w narożnikach. To też super, bo nie będzie wielkich ceregieli z odchudzaniem. Najwięcej zjadę z wagą profilując piętę. Cieszę się na to jak głupi ale trzymam w ryzach zapędy rzeźbiarskie, bo chcę tuningować metodycznie, a nie na żywioł. Na razie waga fabryczna lewego 295g, prawego 290g (dla rozmiaru 42). Czy uda mi się z BIOMA zrobic startówkę? Liczę na to...
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

piter82 pisze:wczoraj przymierzałem te cudeńka, oglądałem jak są zbudowane, pani opisywała mi jakie są poszczególne funkcje kolejnych warstw. Jedyne co mi przyszło na myśl jak w nich chodziłem to, że są b twarde, nic dziwnego jest tam tylko maluteńka poduszka na pięcie. Dowiedziałem się również, że jest kilka modeli tych butów, męskie, damskie - dla profesionalistów i amatorów. Cena kosmiczna i jak się dowiedziałem podobno nie spadnie - zobaczymy

dziś kosztowały już 449 zł - ja poczekam aż Biom zrobi cene adekwatną do wartości produktu i wtedy kupie :)
tylut
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 203
Rejestracja: 10 maja 2010, 10:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chrzanów/Oslo

Nieprzeczytany post

Heh, no coz, ktos musi kupowac na poczatku :))) Tylko czemu to zawsze musze byc ja. Ale za to mam juz za soba kilka tygodni biegania w nich.
Na razie bez zarzutu.

TYlut
ODPOWIEDZ