Bieganie na Podlasiu

babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Belzebub pisze:Witam wszystkich,
Może zacznę od tego, że z bieganiem to u mnie nie najlepiej. Kiedyś zdarzało się wyjść i przebiec całe osiedle ale bardzo rzadko. Powód dla którego zrezygnowałem jest oczywisty - szybkie przemęczenie, choć mimo wszystko chęci są zawsze. Jakiś czas temu byłem zmuszony przejść pieszo 3-4km, bo inaczej nie było jak, a po kilku dniach naszło mnie coś żeby pobiegać. Na razie to chciałbym w ogóle zacząć, ot tak sobie przebiec przez miasto nawet z tymi przerwami.
Dlatego też mam pytanie czy jest ktoś z Białegostoku, równie początkujący jak ja lub zaczął biegać od jakiegoś czasu? Chciałbym się przyłączyć, bo tak samemu biegać to mi się odechciewa po 5 minutach nie mówiąc o tym jak jeszcze wyjść z domu na ten bieg :ble:
Pytanie: Gdzie mieszkasz?
1269,9 km
New Balance but biegowy
Belzebub
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2010, 20:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

babach pisze:Pytanie: Gdzie mieszkasz?
Na zielonych wzg. Ale zawsze mogę przybyć w ustalone miejsce ;) (na terenie Białegostoku, oczywiście)
Terminy - dobrze by było od poniedziałku do czwartku po 17-18 godz., ale pewnie dałbym radę się dopasować do innych.
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Belzebub pisze:
babach pisze:Pytanie: Gdzie mieszkasz?
Na zielonych wzg. Ale zawsze mogę przybyć w ustalone miejsce ;) (na terenie Białegostoku, oczywiście)
Terminy - dobrze by było od poniedziałku do czwartku po 17-18 godz., ale pewnie dałbym radę się dopasować do innych.
Ja na Słonecznym Stoku. Któregoś dnia zaproponuję wspólne bieganie.
1269,9 km
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

Podaję link do imprezy Polska Biega w Filipowie zorganizowanej pod szyldem PKB: http://www.youtube.com/watch?v=aWnDKaY6-PI

Pozdrwiam
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Nasz producent koszulek pomylił się i wydrukował jedną z niewłaściwym imieniem.
Czy jest ktoś chętny na koszulę z imieniem "Wojtek" za pół ceny czyli za 37,50 zł ?
Podlaski Klub Biegowy
http://www.podlaskiebieganie.pl

Strony internetowe Białystok
http://www.komart.eu
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

ktoś chce pobiegać wokół słonecznego stoku (po chodnikach) dziś (11.05) po 20? Planuję około 6km wolnym tempem.
1269,9 km
Belzebub
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2010, 20:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

@up
Ja chętnie, ale nie dam rady dzisiaj - skończenie projektu i takie tam na jutro. Ta środa też wyjątkowo odpada. A jak w czwartek po 17?
Andu
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 24 kwie 2009, 13:21

Nieprzeczytany post

miro375 pisze:To może na Grajewo się zorganizujemy??? bo na Hajnówkę to wiadomo że już napewno ;D
Jadę samochodem na Półmaraton Hajnowski i mam jeszcze 2 wolne miejsca. Wyjazd ze mną potwierdził Wojtek (BNK) i Krzysiek Zimnoch.
Planujemy wyjechać w sobotę ok. godz. 6.30 i wrócić po Biesiadzie Cygańskiej ok. 22.00. Chętnych na wspólny wyjazd proszę o kontakt tel. 0601638242.

Ważne informacje dot. biegu:
- parking dla uczestników będzie dostępny na placu Urzędu Miasta Hajnówka przy ulicy Zina 1 oraz wzdłuż ulicy Parkowej.
- wydawanie numerów startowych w dniu zawodów do godziny 9.30 !!! - po podpisaniu zgody udziału w Półmaratonie na własną
odpowiedzialność i okazaniu dowodu wpłaty opłaty startowej (wydrukujcie sobie potwierdzenie opłaty startowej)
- bieg odbędzie się bez względu na warunki pogodowe przy ograniczonym ruchu drogowym,
- start honorowy - punktualnie o godzinie 10.30. biegniemy 200 metrów i dalej autokarami do Białowieży na start ostry (wszystkie ubrania można zostawić w autokarach będą czekały w Hajnówce). Start ostry - 12.00 z parkingu w Białowieży.
- zawodnicy po ukończeniu biegu mają możliwość skorzystania z szatni, natrysków (bierzcie ręczniki i stroje kąpielowe do Parku Wodnego) oraz spożycia posiłku w Zespole Szkół z DNJB przy ulicy Piłsudskiego 3.

- wręczenie nagród odbędzie się w amfiteatrze o godzinie 15.00,
- Uczestnicy Półmaratonu otrzymują wstęp ze zniżką do Parku Wodnego w Hajnówce- "przepustką"do otrzymania upustu będzie posiadanie przy sobie biletu z logo Półmaratonu - do odbioru przy pakiecie startowym. Bilet ten ważny jest na dwie osoby.

- po zakończeniu dekoracji zawodnicy uczestniczą w przejeździe kolejką wąskotorową na Biesiadę Cygańską ;-) w Puszczańskiej Osadzie Topiło - wyjazd o godz. 16.30 !!!
- Uczestnicy spotkania integracyjnego będą mogli wrócić kolejką do Hajnówki - WYJAZD POWROTNY - pierwszy kurs około godziny 19.30 - przyjazd do Hajnówki około 20.40 !!!, drugi kurs wyjazd około 20.30 przyjazd do Hajnówki około 21.40. http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... 0&bieganie
Kontakt z organizatorem biegu: 0604-153-073, awksentiuk@hajnowka.pl

Andrzej
milalu
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 15 sie 2009, 16:02
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Podlasie
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Andu
Jeśli są jest jeszcze wolne miejsce to się z chęcią zabiorę
anazel
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 25 kwie 2010, 02:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Czy są osoby z Białegostoku, które jadą jutro do Hajnówki na same zawody, bez wyjazdu na biesiadę cygańską? Jeżeli tak to może przypadkiem macie 1 wolne miejsce w samochodzie? Chętnie bym się razem zabrał, oczywiście do paliwka się dołożę. Jeżeli nie to jadę sam i gdyby ktoś chciał zabrać się to będę miał wolne miejsca. Planuję wyjechać ok. 6:40-6:50, wyjazd powrotny z Hajnówki ok. 15:30-16:00. W razie potrzeby kontakt do mnie 607-938-535
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

A ja dziś zaliczyłem Bieg Juwenaliowy. Spotkałem również Rafała.
1269,9 km
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

Czy ktoś wie dlaczego nie można wejść na stronę naszego klubu? Pojawia się jakiś komunikat, że trzeba poinformować administratora strony, aby ją wyświetlić. :wrr:
Wal
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 09 paź 2009, 23:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Szafran pisze:Czy ktoś wie dlaczego nie można wejść na stronę naszego klubu? Pojawia się jakiś komunikat, że trzeba poinformować administratora strony, aby ją wyświetlić. :wrr:
Ktoś wie.
Administrator serwera zamiast postawić nową bazę sql pod forum dał mi namiary na bazę istniejącą do obsługi strony. Teraz trzeba to odkręcać.
Narazie działa tylko www.podlaskiebieganie.pl/forum
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Witajcie,
Zainteresowanym podsyłam link do galerii ze wszystkimi zdjęciami z mojego aparatu z wczorajszego X Jubileuszowego Półmaratonu Hajnowskiego. Dłuższa relacja-być może wkrótce na stronie PKB :-).
Pozdrawiam,
Piotrek

http://picasaweb.google.com/almighty.pi ... nHajnowski#
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

OK Stronka zreperowana.
Oficjalne forum Podlaskiego Klubu Biegowego znajduje się pod adresem
http://www.podlaskiebieganie.pl/forum/
Podlaski Klub Biegowy
http://www.podlaskiebieganie.pl

Strony internetowe Białystok
http://www.komart.eu
ODPOWIEDZ