Bieganie na Podlasiu

anazel
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 25 kwie 2010, 02:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

bogdanos pisze:W kalendarzu imprez PODlaskiego Klubu Biegowego są wpisy dotyczące: 1. VII Półmaraton Eko Białystok 2. VIII Lekkoatletyczny Mityng Im.W. Kikolskiego w Białymstoku 3. XXIX Mały Memoriał im. Bronisława Malinowskiego w Biegach Przełajowych 4. XIV Cross Trzeźwości Suchowola 5. XII Bieg Szlakiem Tatarskim Prostki.
Czy to są aktualne imprezy i jak są, to jakie są dokładne daty tych imprez? I moglibyście zaktualizować ten kalendarz bo grand prix w Łomży w kwietniu nie było.
Bogdanos poruszył niedawno dość istotny wątek, który pozostał bez odpowiedzi. W kalendarzu imprez na PKB jest sporo biegów, o których nie sposób się dowiedzieć samemu, bo są bardzo słabo zareklamowane, ale zgaduję że przedstawiciele klubu mają jakąś wiedzę w tym temacie, skoro zostały one umieszczone w kalendarzu. Również zgłaszam prośbę aktualizacji.
New Balance but biegowy
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Ja trochę z innej beczki. Korzystając ze strony runnersworld można sobie ułożyć plan treningowy rzecz jasna komputerowo, ale może ktoś chciałby z tego skorzystać. Przesyłam więc linka do mojego planu na półmaraton w Korycinie. Plan dosyć ambitny jak na mnie, ale spróbuję.
http://www.runnersworld.com/cda/smtcres ... 2919037188
1269,9 km
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

anazel pisze:Bogdanos poruszył niedawno dość istotny wątek, który pozostał bez odpowiedzi. W kalendarzu imprez na PKB jest sporo biegów, o których nie sposób się dowiedzieć samemu, bo są bardzo słabo zareklamowane, ale zgaduję że przedstawiciele klubu mają jakąś wiedzę w tym temacie, skoro zostały one umieszczone w kalendarzu. Również zgłaszam prośbę aktualizacji.

OK, ale mam teraz na głowie sporo spraw związanych z moją pracą.
Czy chce ktoś na ochotnika zostać współredaktorem naszej strony?
Podlaski Klub Biegowy
http://www.podlaskiebieganie.pl

Strony internetowe Białystok
http://www.komart.eu
Wal
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 09 paź 2009, 23:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

lorak75 pisze: OK, ale mam teraz na głowie sporo spraw związanych z moją pracą.
Czy chce ktoś na ochotnika zostać współredaktorem naszej strony?
Tak zdaje się ja zgłosiłem taką chęć, ale czekam wciąż na różne rzeczy, na które się umawialiśmy. Forum na stronie wprawdzie działa, ale jest wciąż nieuruchomione, bo nie jest tak doskonałe jak bym chciał. Chyba jednak postawię phpBB.
Czekam na kontakt.
BNK
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Mam informację, że Pan Stanisław pseudonim "jutro" ;) wysłał w końcu koszulki. Mają być dostarczone 6 maja na adres Piotrka S. Daj Piotrku znać jak dojdą, to zorganizujemy się jakoś w sprawie odbiorów.
Może czas juz organizować się do Hajnówki ?. Kto prowadzi, kto wraca (po biesiadzie oczywiście) i o której ? Jakieś propozycje ?
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

BNK pisze:Mam informację, że Pan Stanisław pseudonim "jutro" ;) wysłał w końcu koszulki. Mają być dostarczone 6 maja na adres Piotrka S. Daj Piotrku znać jak dojdą, to zorganizujemy się jakoś w sprawie odbiorów.
Może czas juz organizować się do Hajnówki ?. Kto prowadzi, kto wraca (po biesiadzie oczywiście) i o której ? Jakieś propozycje ?
Do Loraka.
Jeśli faktycznie koszulki będą 6 maja, to mam do Ciebie serdeczną prośbę. Jak żona będzie wysyłać do mnie materiały, to może włożyłaby do paczki koszulkę dla mnie.
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1, ... lasiu.html

Szafran - jeśli koszulka dziś dojdzie do 15 to wysyłam, tak więc, jeśli przesłałbyś mi prywatną wiadomość ze swoim adresem, rozmiarem oraz rodzajem zamówionej koszulki-wyślę dziś na własny koszt, aby doszła do jutra.
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Szafran: Moja żona przesyła ci paczkę dziś o 13:00. Jestem teraz w pracy i nie zorganizuję do tego czasu koszulki.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 08:43 przez lorak75, łącznie zmieniany 1 raz.
Podlaski Klub Biegowy
http://www.podlaskiebieganie.pl

Strony internetowe Białystok
http://www.komart.eu
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Koszulki doszły:
W ilości: 8
Z następującymi imionami (nickami):
Wojtek
Wojtek
Wojtek
Jeżyna
Ryszard
Ewa
Val
oraz jedna koszulka bezimienna - bez imienia napisanego na tyle.
Wszystkie koszulki są z rekawami. Jeśli były zamawiane inne - Karol zweryfikuje zamówienie, jakie wysłał i będziemy reklamować.
Ogólnie możecie je odebrać dziś wieczorem - jeśli komuś pasuje podjechać do mnie na Mickiewicza - zostawiam tel do siebie: 600-227-667. Jutro dostępny jestem tylko rano - do godziny 8. W sobotę - po 14 i w niedzielę też po 14. Ewentualnie mogę je przynieść na niedzielne spotkanie o 17.
Do Ryszarda za chwilę wysyłam przesyłkę. Niestety odebrałem koszulki z poczty dopiero po 17, tak więc wcześniej nie było możliwości wysyłki.
Pozdrawiam,
Piotrek
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

Dzięki Piotrek, zasłużyłeś sobie na moją dozgonną wdzięczność.
anazel
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 25 kwie 2010, 02:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

lorak75 pisze:Szafran: Jeśli chodzi o Bieg Wilka
Jadę samochodem i mam 4 wolne miejsca. Czy ktoś chce jechać ze mną i ew. dorzucić się do paliwa?
Jeżeli nikt z Twoich znajomych nie będzie zainteresowany i zechcesz zabrać (w sumie) nieznajomego, to ja być może byłbym zainteresowany, ale to jeszcze niepewne - zawsze raźniej i... taniej ;) Skąd wyjeżdżasz?
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

Lektura obowiązkowa :oczko: dla wszystkich członków PKB z jednoczesnym zaproszeniem: http://www.polskabiega.pl/strona.php?p=118&b=1872
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Prawdopodobnie jutro ok 15 - 16 wyjeżdżam z Białegostoku i wracam późnym wieczorem, dlatego mam prośbę - 7 koszulek jest dalej u mnie nieodebranych, dlatego jeśli moglibyśmy się jakoś wcześniej - do 15 umówić, gdyż na wspólne bieganie raczej nie uda mi się dotrzeć z koszulkami.
Belzebub
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2010, 20:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich,
Może zacznę od tego, że z bieganiem to u mnie nie najlepiej. Kiedyś zdarzało się wyjść i przebiec całe osiedle ale bardzo rzadko. Powód dla którego zrezygnowałem jest oczywisty - szybkie przemęczenie, choć mimo wszystko chęci są zawsze. Jakiś czas temu byłem zmuszony przejść pieszo 3-4km, bo inaczej nie było jak, a po kilku dniach naszło mnie coś żeby pobiegać. Na razie to chciałbym w ogóle zacząć, ot tak sobie przebiec przez miasto nawet z tymi przerwami.
Dlatego też mam pytanie czy jest ktoś z Białegostoku, równie początkujący jak ja lub zaczął biegać od jakiegoś czasu? Chciałbym się przyłączyć, bo tak samemu biegać to mi się odechciewa po 5 minutach nie mówiąc o tym jak jeszcze wyjść z domu na ten bieg :ble:
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

Belzebub, wiem dobrze, że początki są ciężkie. Ale jak przezwyciężysz samotność w biegu, to będziesz biegał w pełni tego słowa znaczeniu. Powodzenia.
A teraz do rzeczy. Może jutro prześlę do klubu fotki z imprezy biegowej, którą przeprowadziłem pod szyldem PKB.
ODPOWIEDZ