Bieganie na Podlasiu

Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Sprawa pierwsza: Byłem na spotkaniu z AZS-em. Będziemy współorganizatorami imprezy biegowej na juwenaliach. Będzie to bieg na dystansie 3 km. Informację wyślę do wszystkich drogą mailową. Nasze logo będzie również widniało na plakatach.

Jako, że będzie to w przeddzień Hajnówki będzie można przebiec się celem ostatecznego sprawdzenia lub będzie to pocieszeniem dla tych, którzy tam nie startują.

Sprawa druga: Czy jedzie z was ktoś na Bieg Wilka 8 maja? Chętnie bym się zabrał samochodem.

Sprawa trzecia: Nasz wątek powoli staje się nieczytelny. Ktoś zadaje pytanie, ktoś inny pod spodem odpisuje coś na inny temat, przez co pytanie pierwsze pozostaje bez odpowiedzi.
Nie mam zupełnie teraz mocy przerobowych aby postawić forum na naszym serwerze. Czy jest ktoś, kto zrobiłby to np. na bazie phpBB? Nie znajdę teraz kilku wieczorów a może ktoś się nudzi?
Podlaski Klub Biegowy
http://www.podlaskiebieganie.pl

Strony internetowe Białystok
http://www.komart.eu
New Balance but biegowy
Andu
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 24 kwie 2009, 13:21

Nieprzeczytany post

Jadę samochodem na Bieg Zoo w piątek po godz. 19.00. Będę miał 1 lub 3 miejsca wolne - jak ktoś ma ochotę się ze mną pojechać to zapraszam.
Do Białegostoku wracam w niedzielę wieczorem. Proponuje umówić się na wspólne spotkanie w sobotę 1 maja o g. 9.00 w Biurze Zawodów (Park Praski przy muszli koncertowej). Mój telefon 0601-638-242 (Andrzej).

Przypominam, iż odbiór zestawów startowych będzie możliwy w piątek do g. 20.00 w C.H. Wa-wa Wileńska oraz w sobotę w g. 7.00-9.30, wspólna rozgrzewka o 9.30, start: 10.00 zakończenie biegu głównego o g.11.30. Depozyt na ubrania będzie się znajdował w Zespole Szkół nr 11 przy ul. Ratuszowej 13, oddalonym o ok. 500 m od Parku Praskiego. Zalecane jest parkowania swoich aut na terenie parkingu wielopoziomowego Centrum Handlowego Warszawa Wileńska przy ul. Targowej (ok. 500 m od Parku Praskiego) lub po drugiej stronie ul. Jagiellońskiej, np. w pobliżu szatni, która będzie zlokalizowana w Zespole Szkół nr 11 przy ul. Ratuszowej 13. Nie wolno parkować aut przy ul. Ratuszowej na odcinku od ul. Jagiellońskiej do ul. Wybrzeże Helskie (przy ZOO) oraz wzdłuż ul. Wybrzeże Helskie na wysokości Parku Praskiego, ponieważ tamtędy przebiegać będzie trasa biegu.

Uczestnicy Biegu dookoła ZOO nie mają bezpłatnego wejścia do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego - mogą na podstawie numeru startowego zakupić w dniu startu bilet ulgowy do ZOO.
Awatar użytkownika
bogdanos
Wyga
Wyga
Posty: 67
Rejestracja: 15 paź 2009, 22:52
Życiówka na 10k: 00:43:50
Życiówka w maratonie: 3:39:01
Lokalizacja: Józefosław

Nieprzeczytany post

lorak75 pisze:Sprawa pierwsza: Byłem na spotkaniu z AZS-em. Będziemy współorganizatorami imprezy biegowej na juwenaliach. Będzie to bieg na dystansie 3 km. Informację wyślę do wszystkich drogą mailową. Nasze logo będzie również widniało na plakatach.

Jako, że będzie to w przeddzień Hajnówki będzie można przebiec się celem ostatecznego sprawdzenia lub będzie to pocieszeniem dla tych, którzy tam nie startują.

Sprawa druga: Czy jedzie z was ktoś na Bieg Wilka 8 maja? Chętnie bym się zabrał samochodem.

Sprawa trzecia: Nasz wątek powoli staje się nieczytelny. Ktoś zadaje pytanie, ktoś inny pod spodem odpisuje coś na inny temat, przez co pytanie pierwsze pozostaje bez odpowiedzi.
Nie mam zupełnie teraz mocy przerobowych aby postawić forum na naszym serwerze. Czy jest ktoś, kto zrobiłby to np. na bazie phpBB? Nie znajdę teraz kilku wieczorów a może ktoś się nudzi?

Odnosnie sprawy trzeciej - nic nie ginie, tylko jak się odpowiada to powinno się wciskać cytuj i wszystko będzie czytelne :)
Obrazek
Biegam bo lubię :)
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

bogdanos pisze:Odnosnie sprawy trzeciej - nic nie ginie, tylko jak się odpowiada to powinno się wciskać cytuj i wszystko będzie czytelne :)

No spoko, na szczęście mam juz jednego chętnego do postawienia forum na naszej stronie. Tak będzie przejrzyściej.
Podlaski Klub Biegowy
http://www.podlaskiebieganie.pl

Strony internetowe Białystok
http://www.komart.eu
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

BIEGIEM WESPRZYJ BICIE REKORDU ŚWIATA

Nie lada gratka czeka miłośników biegania z powiatu grajewskiego. W czwartek (29 IV) na granicy powiatu w miejscowości Obrytki na drodze nr 61 ok. godz. 17 powinien pojawić się Serge Girard z Francji. Od 17 października ub. roku biegnie przez Europę, by w ciągu 365 dni pokonać bez dnia przerwy 25 000 km. I jeśli mu się to uda, to będzie rekord świata. Na terenie naszego kraju bieg odbywa się w ramach III edycji Biegiem przez Polskę, organizowanej przez stowarzyszenie pod tą samą nazwą. Przy okazji prowadzona jest akcja charytatywna na rzecz rehabilitacji ośmioletniej Angeliki Wąsowicz. Czwartkową noc spędzi w Wojewodzinie, by rano w piątek ruszyć w trasę do granicy powiatu augustowskiego.
Od granicy powiatu do wspólnego biegania włączą się członkowie Klubu Biegacza Maratonka Grajewo i przy tej okazji zapraszają innych do tej akcji. Wystarczy pobiec nawet mały odcinek, a na pewno biegacz z Francji będzie czuł wsparcie i pomoc w biciu rekordu. W piątek zawodnik w towarzystwie biegaczy z powiatu grajewskiego pojawi się ok. godz. 7.45 na starcie Biegu Wilka na ul. Mickiewicza przy parkingu przed Urzędem Miasta. Tam otrzyma honorowy numer 1 tego biegu i następnie ruszy na boisko Szkoły Podstawowej nr 2 gdzie spędzi trochę czasu z młodzieżą i gośćmi. Tam będzie okazja do rozmów i pokazania mu miasta i regionu.
Po spotkaniu ruszy w kierunku Rajgrodu, a do biegu włączy się młodzież i każdy, kto chce pomóc w biciu rekordu.
Podlaski Klub Biegowy
http://www.podlaskiebieganie.pl

Strony internetowe Białystok
http://www.komart.eu
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

kifarus pisze:I wraca temat Biegu Zoo... Jak u nas z frekwencją i datami wyjazdu? Kto jedzie i kiedy, bo koszulek to raczej się nie doczekamy...
Ja jadę z synem w sobotę o 6.00 pociągiem z głównego.
1269,9 km
anazel
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 25 kwie 2010, 02:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Trochę z innej beczki. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś sprawdzonego lokalnego specjalistę od kolan, który zna się na problemach występujących u biegaczy. Ostatnio mam trochę z tym problem, pomimo przerw w bieganiu, a imprezy biegowe czekają... oczywiście najlepiej żeby nie był za drogi, bo na darmowego czekać to sezon się skończy :usmiech:
Wal
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 09 paź 2009, 23:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Koleżanki i koledzy, jak poszło na biegu zoo?
Ja byłem 443 (53.09/52.44), a w kategorii M30 165.
Uważam, że jak na debiut to całkiem ładnie.
gooblin
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 08 lut 2010, 22:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

anazel pisze:Trochę z innej beczki. Czy ktoś mógno fłby mi polecić jakiegoś sprawdzonego lokalnego specjalistę od kolan, który zna się na problemach występujących u biegaczy. Ostatnio mam trochę z tym problem, pomimo przerw w bieganiu, a imprezy biegowe czekają... oczywiście najlepiej żeby nie był za drogi, bo na darmowego czekać to sezon się skończy :usmiech:
no fakt, na refundowanego bedzie sie czekac. ja sam mam spore problemy z lewym kolanem i wybieram sie do lekarza. z lekarzy ktorzy w naszym regionie sa polecani to na chwile obecna przychodzi mi jedno nazwisko - Brajczewski. wizyta u niego to koszt 7 dyszek, ale umawiasz sie we wtorek na kolejny dzien. tydzien temu na wizyte u tego dr trzeba byloby czekac do lipca. generalnie, nfz to sportowa na bema. poza nfzem, podane nazwisko
pozdrawiam
gooblin
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

gooblin pisze:Brajczewski.

Ja nie byłem zadowolony z wizyty u Brajczewskiego. Pomimo, że to sympatyczny, lubiący sport facet, ale nie zauważył u mnie problemu z pasmem biodrowo piszczelowym, tylko postawił na kontuzję chrząstki i przepisał zastrzyki za 100 zł zamiast ćwiczeń rozciągających.

Ale ogólnie wszyscy idą do niego
Podlaski Klub Biegowy
http://www.podlaskiebieganie.pl

Strony internetowe Białystok
http://www.komart.eu
anazel
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 25 kwie 2010, 02:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

lorak75 pisze:Ja nie byłem zadowolony z wizyty u Brajczewskiego. Pomimo, że to sympatyczny, lubiący sport facet, ale nie zauważył u mnie problemu z pasmem biodrowo piszczelowym, tylko postawił na kontuzję chrząstki i przepisał zastrzyki za 100 zł zamiast ćwiczeń rozciągających.
Ale ogólnie wszyscy idą do niego
Dzięki za podpowiedź.
To może, pomimo że wszyscy idą do niego, poleciłbyś kogoś innego? Kogo ewentualnie, bo ktoś w końcu musiał Tobie postawić inną diagnozę, no chyba że to własne spostrzeżenia to gratuluję?
A może wiecie coś na temat dr Jarmołowicz?
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Wal pisze:Koleżanki i koledzy, jak poszło na biegu zoo?
Ja byłem 443 (53.09/52.44), a w kategorii M30 165.
Uważam, że jak na debiut to całkiem ładnie.
To gratuluję! Mój czas to 52:56, co dało 436 miejsce w całej klasyfikacji, 22 wśród K30 i 51 wśród wszystkich kobiet. Moim skromnym zdaniem :) - też nieźle!!!
I fajnie, że było nas trochę!!! Szczególne dzięki dla Andrzeja i Babacha - swoi na trasie dodają sił!!!!
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

kifarus pisze:
Wal pisze:Koleżanki i koledzy, jak poszło na biegu zoo?
Ja byłem 443 (53.09/52.44), a w kategorii M30 165.
Uważam, że jak na debiut to całkiem ładnie.
To gratuluję! Mój czas to 52:56, co dało 436 miejsce w całej klasyfikacji, 22 wśród K30 i 51 wśród wszystkich kobiet. Moim skromnym zdaniem :) - też nieźle!!!
I fajnie, że było nas trochę!!! Szczególne dzięki dla Andrzeja i Babacha - swoi na trasie dodają sił!!!!
Jeżeli o mnie chodzi to:
Miejsce:391
czas netto: 51.36
czas brutto: 52.00 (24s na dotarcie od wystrzału startera do linii startu, czyli było nas trochę)
w kategorii M30: 151
wśród mężczyzn: 354
Ogólnie jestem zadowolony choć do życiówki z września zabrakło około 5 minut, ale jak się nie biega to tak wychodzi. Najbardziej bałem się, że nie starczy sił, bo w tym roku ani razu nie przebiegłem 10km (zwykle jest to 6-7 km), a organizm łatwo się przyzwyczaja.
1269,9 km
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

anazel pisze:Trochę z innej beczki. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś sprawdzonego lokalnego specjalistę od kolan, który zna się na problemach występujących u biegaczy. Ostatnio mam trochę z tym problem, pomimo przerw w bieganiu, a imprezy biegowe czekają... oczywiście najlepiej żeby nie był za drogi, bo na darmowego czekać to sezon się skończy :usmiech:
Opisz nam swoją dolegliwość to może poradzimy coś i nie trzeba będzie iść do lekarza. Ja zapisałem się do lekara, a okazało się, że wystarczy wprowadzić tylko kilka ćwiczeń i ból ustąpił. Może to wystarczy.
1269,9 km
Wal
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 09 paź 2009, 23:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

babach pisze:
anazel pisze:Trochę z innej beczki. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś sprawdzonego lokalnego specjalistę od kolan, który zna się na problemach występujących u biegaczy. Ostatnio mam trochę z tym problem, pomimo przerw w bieganiu, a imprezy biegowe czekają... oczywiście najlepiej żeby nie był za drogi, bo na darmowego czekać to sezon się skończy :usmiech:
Opisz nam swoją dolegliwość to może poradzimy coś i nie trzeba będzie iść do lekarza. Ja zapisałem się do lekara, a okazało się, że wystarczy wprowadzić tylko kilka ćwiczeń i ból ustąpił. Może to wystarczy.
Ja polecam wybranie się najpierw do fizjoterapeuty który się na tym zna. Czasem wystarczy dobre rozciąganie. W moim przypadku oprócz rozciągania i ćwiczeń dobry rezultat przyniósł kinesiotaping (taśmy).
Polecam Magdę Wnuczko z Fizjoclinic na Starobojarskiej. Młoda dziewczyna, sportowiec, zna się na rzeczy (jest nie tylko po fizjoterapii, ale i po AWF'ie).
ODPOWIEDZ